Gerçekleştirdiği büyük çaplı baskılarla her yıl yüz binlerce kitabı Türk okurlarına sunan Destek Yayınları, 2006 yılından beri edebiyat dünyasına hizmet veriyor. Oldukça geniş bir kategori alanında kitaplar yayınlayan yayınevi, roman ve öykülerden deneme ve araştırma kitaplarına kadar birçok özel eseri okurlara ulaştırıyor. Yerli yazarlara büyük bir önem veren Destek Yayınları birçok gelecek vadeden yazara şans tanıyarak okurların yeni isimlerle tanışmasına aracı oluyor. Modern dünya edebiyatının değerli eserlerini de Türkçeye kazandıran yayınevi, dünya okurlarıyla aynı anda güncel eserleri Türkçe olarak okuyabilme şansı tanıyor. Kaliteli baskıları ve birinci sınıf hamurdan oluşan sayfaları ile göz dolduran Destek Yayınları kitapları, eser konusuna bağlı olarak özel olarak gerçekleştirilen tasarımlarla raflardaki yerini alıyor.

Kişisel Gelişimin Püf Noktaları

Uzman psikologların kaleme aldığı kişisel gelişim kitaplarıyla insanlar arası ilişkilerde ve iş hayatında önemli bir birikim elde ediliyor. Zaman yönetimi, stres yönetimi, liderlik, kendine güven ve iletişi gibi konularda püf noktaları okuyuculara gösteren bu kitaplarla daha bilinçli ve daha eğitimli bir seviyeye erişilebiliyor. Pedagogların verdiği önemli eserler ebeveynler için yol gösterici bir nitelik taşıyor. Çocukların psikolojisini anlamak, onlara yardımcı olmak ve onları daha bilinçli bir şekilde yetiştirebilmek için anne babaların başucu kitapları arasına girmeyi başaran bu eserler okuyucularını aydınlatmayı başarıyor. Yerli bilim insanlarının eserlerine ek olarak dünya çapında adını duyurmuş, önemli yabancı yazarların da bilimsel kitapları Destek Yayınları aracılığı ile okuyucuyla buluşuyor.

Türk Edebiyatı'nın Destekçisi

Yeni yazılmış eserlere yer veren yayın politikası ile Türk Edebiyatı'nın gelişmesine önemli bir katkı sunan Destek Yayınları ile çok sayıda yerli yazarın eserin okumak mümkün hale geliyor. Telif hakkı yayınevinde olan ve sadece Destek Yayınları ile okunabilecek olan birçok roman, hikâye, eleştiri ve araştırma yazısı opsiyonel bir okuma alanı oluşturuyor. Yenilikçi anlayışa sahip Türk yazarların yanı sıra klasik tarza sahip olan yerli yazarlara külliyatında yer veren yayınevi, modern ve postmodern eserleri harmanlayan geniş yayın ağı ile okurlardan tam not almayı başarıyor.

Popüler Seriler

Türkiye'de ve dünya genelinde büyük bir okur kitlesine ulaşmayı başaran ve okuyucularının takdirini alan kitap serileri Destek Yayınları ile edebiyatseverlere ulaşıyor. Çok satan kitaplar listesine girmeyi başarmış olan kitaplara da yayın havuzunda yer veren yayıneviyle beraber dünya genelinde okunan birçok kitaba kolayca ulaşılabiliyor. Yerli yazarların büyük bir ses getiren ve sık okunan roman serileri ile aşk, cinayet, toplum gibi konularda önemli kitaplarla buluşma şansı elde ediliyor. Yabancı yazarların yazdığı ve ülkelerinde büyük ses getiren popüler kitaplar da Destek Yayınları sayesinde nitelikli bir şekilde okurlara ulaşıyor. Alanında eğitimli ve kendisini ispatlamış olan çevirmenlerle çalışan yayınevi, Türkçeye büyük bir özenle çevrilen kitaplar kazandırıyor. 

Dini ve Bilimsel Kitaplar

Dini kitaplar okumayı seven okurlar için ideal bir yayınevi olan Destek Yayınları yardımıyla İslam dini ile alakalı bilgilendirici ve açıklayıcı birçok eserle tanışma şansı yakalanıyor. İslam tarihi ve İslam kültürü ile ilgili önemli bilgilere yer vererek zenginleşen bu kitaplarla önemli bir birikim elde ediliyor. Bilim kitapları kategorisinde fizik, fen, biyoloji gibi birçok alt dalda ayrı ayrı kitaplar basan Destek Yayınları, kendilerini bilim alanında geliştirmek isteyen ve bilimsel bilgi edinmek isteyen meraklı okurların tercihi olmayı başarıyor. Yayınevi, tarihteki önemli olaylara değinen ve bu olayları derinlemesine inceleyen kitaplarla tarihin tozlu raflarında kalmış olan konular hakkında derinlemesine okumalar yapabilmeye destek oluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...