İzmir Menderes'te %100 yerli sermaye ile kurulan Baby Tech, yerli ham madde kullanarak bebek odası mobilya ve aksesuar çeşitleri üreten markalar arasında bulunuyor. Üretimde doğal materyalleri tercih eden marka, şık ve pratik tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Bebeklerin konforu düşünülerek tasarlanan ürünleri, ebeveynlerin hayatını kolaylaştırıcı detaylar içeriyor. 

Beşik, oyun parkı ve bebek odası mobilya çeşitlerinde lamine kayın, gürgen ve ceviz gibi doğal materyaller kullanan Baby Tech, bebek için zararlı olan hiçbir malzemeyi üretim bandına taşımıyor. Ürün tasarımlarında fonksiyonel detayları ustaca kullanan marka, alışılagelmiş ahşap mobilya kalıbını tümüyle yıkmayı başarıyor. Ürünlerinde doğal ahşap görünümünü korumayı tercih ettiği gibi bebek odalarına çok yakışan beyaz rengi tercih ettiği mobilya çeşitleri de bulunuyor. Uyku seti, cibinlik ve benzeri aksesuarlar ürünlerle birlikte geliyor. Üstelik, ürünlerin yanında gelen tekstil ve aksesuar çeşitleri farklı renk ve desenlerle beğenilere sunuluyor. 

Baby Tech ürünleri, küçük yaşam alanlarında bile rahatlıkla kullanılabilecek özellikler taşıyor. Rahat taşınması, gerektiği zaman kapatılması için modüler olacak şekilde tasarlanıyor. Dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen bebek odası beşik çeşitleri, uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanılıyor. Herhangi bir şekilde hasar görmesi durumunda, üretim yeri ile bağlantıya geçilerek hasarlanan parça talep edilebiliyor. Bu sayede ufak tefek kazalar sonucunda beşiğin kullanılamaz hale gelmesi söz konusu olmuyor. 

Demonte olarak satışa sunulan Baby Tech ürünleri, herhangi bir özel alet gerektirmeksizin pratik bir şekilde bir araya getirilebiliyor. Herhangi bir taşınma, bir yere taşıma ya da saklama durumunda tekrar sökülüp paketlenebiliyor. Diğer taraftan kullanım ihtiyacı doğrultusunda mekanizma üstünde oynanabiliyor, ufak tefek değişikliklerle ihtiyacınıza tam olarak hitap edecek şekle geçebiliyor. Ürün kutusunun içinden, nasıl monte edebileceğinize dair bir kullanım kılavuzu çıkıyor. Diğer taraftan marka, ürünlerinin nasıl kolay montajlanabileceğini ve nasıl etkili bir şekilde kullanılabileceğini gösteren videolarla müşterilerine destek veriyor. 

Boyutları ve mukavemeti bir buçuk yaşına kadar olan bebekleri taşıyacak şekilde tasarlanan Baby Tech sepet formlu bebek beşikleri, bebekler oturur pozisyona gelinceye kadar rahatlıkla kullanılabiliyor. Tekerleklerle desteklenmeleri, evin içinde dilenen bölüme taşınabilmelerine izin veriyor. Diğer taraftan kitlenebilen sallanma mekanizmaları, dilendiği zaman sabit forma geçirilebilmelerini sağlıyor. Bir tarafı açılarak kullanılabilen anne yanı ahşap beşik çeşitleri, dilendiğinde yatağın yanına konumlandırılarak kullanılabiliyor. Ön panelinde asansör mekanizması bulunan beşik, yatak bazasına sabitlenerek güvenle kullanılabiliyor. Diğer taraftan panel kapalı konuma getirilerek evin istenilen alanına rahatlıkla taşınabiliyor. 

Bebeği için aldığı beşiği uzun süre kullanmayı planlayan ebeveynler, oyun parkına dönüştürülebilen Baby Tech beşik modellerine yöneliyor. İki kademeli olan beşik çeşitler, bebek 8. aya girdiğinden itibaren aşağı indirilerek kullanılabiliyor. Sallanma mekanizmaları bulunan ürünler, dilendiği an sabit konuma geçirilebiliyor. Beşik kullanımında oyun parkı formuna pratik bir şekilde geçirilebiliyor.

Uyku setleri, sadece Baby Tech beşik çeşitleriyle birlikte gelmiyor. Zarif nakış ve desenlere sahip olan modeller, tek başına da satın alınabiliyor. Baby Tech tekstil ürünleri STANDARD 100 by OEKO-TEX® standartları doğrultusunda üretiliyor. Yasaklanmış sağlığa zararlı hiçbir madde içermediği standartla garantilenen ürünlerde, sağlığa zararlı olduğu şüphesi bulunan hiçbir madde yer almıyor. Diğer taraftan beşik ve mobilyalarda kullanılan renklendiriciler de kurşun, formaldehit ve ağır metal içermiyor.

Bebeği için güvenilir doğal materyaller kullanılarak üretilen beşik, uyku seti ve mobilyaları tercih edenler için Baby Tech çok sayıda alternatif sunuyor. Az yer kaplayan pratik ürünlerden oluşan koleksiyonu, uzun ömürlülüğüyle dikkat çekiyor. Üstelik kullanım sonrasında pratik bir şekilde sökülüp saklanabiliyor. 

Baby Tech

27 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Ürün Puanı
  3. Renk
  4. Satıcı
BAŞA DÖN