Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Baydar Battal Çanta Valiz Büyük Seyahat Çantası Bavul Hurç Çeyiz Eşya Geniş Ebat & Dayanıklı

Baydar
289,00 TL
( / adet)
seçenek
Renk
Loading interface...
DSACategoryId/60001546/2147483604/1300939
  • Battal Boy Tekerleksiz Seyehat Çantası Eşya Koymak İçin Pratik Bir Çanta Yer Kaplamaz Çok Eşya Alır Boy 90x55x35* Ebatlarında Hazır Ürün -Su Geçirmez Kumaş -Boydan Boya Kolon Sayesinde Daha Dayanıklı Her Boyda Seyahat Çantası, Battal Boy Seçenekleri Mevcut, Çeyizlik Eşyaların Muhafazasına, Taşınmaya Ve Hurç Olarak Kullanılmaya Oldukça Uygundur. Eşya Koymak İçin Pratik Bir Çanta. Yer Kaplamaz Çok Eşya Alır. Görseldeki Ürün 90*50*35cm Ebatlarındadır. Hazır Ürün. Su Geçirmez Kumaştan Üretilmiştir. Boydan Boya Kolon Sayesinde Oldukça Dayanıklıdır. Ürünlerimizde Tekerlek Yoktur.
  • 90 Cm Boyutundaki Ürünümüz 100 Cm Battal Boy Olup Daha Çok Taşınma Ve Hurç Olarak Kullanıma Uygun Olduğu Alıcıların Yorumları Doğrultusunda Gözlemlenmiştir. Seyahat Ve Diğer İşlemleriniz İçin 90 Cm Haricindeki Diğer Boyları Kullanmanızı Tavsiye Ederiz. Her Boyda Seyahat Çantası, Battal Boy Seçenekleri Mevcut, Çeyizlik Eşyaların Muhafazasına, Taşınmaya Ve Hurç Olarak Kullanılmaya Oldukça Uygundur. Eşya Koymak İçin Pratik Bir Çanta. Yer Kaplamaz Çok Eşya Alır. Görseldeki Ürünümüz 90*55 35 Cm Ebatlarındadır.&Nbsp; Su Geçirmez Kumaştan Üretilmiştir. Boydan Boya Kolon Sayesinde Oldukça Dayanıklıdır. Ürünlerimizde Tekerlek Yoktur.
Sap Tipi Sabit
Tekerlek Yok
Kilit Türü Yok
Boy Kabin Boy
Malzeme Pamuk - Polyester
Pilot Boy Valiz Var
Orta Boy Valiz Var
Tipi Tekli
Kabin Boy Valiz Var
Büyük Boy Valiz Var
Makyaj Boy Valiz Yok
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 6
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00005U6TBI
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Byhakan PL-0180 Unisex Spor/seyahat Çantası ve El Valizi Başkent Çanta Hurç Çanta Battal Boy Hafif Tekerlekli Seyahat 8683255011947 Strong Omuz Askılı Büyük Boy Spor Seyahat Çantası Tualp Ticaret Genişleyebilir Seyahat Çantası Hurç Çeyiz 5 Tekerlekli Bez Büyük Boy Valiz Körüklü 75X45X25CM Strong Bag Seyahat Çantası, Büyük Boy El Çantası MasterCar Derili Kulplu Kahverengi Seyahat Tipi Ayakkabı ve Valiz Çantası Ayakkabı Seyahat Organizeri NorthPars Seyahat Çantası Valiz Geniş Ebat Battal Boy Bavul Siyah Kulplu Orta Boy Valiz,Seyahat Çantası,Büyük Boy Outdoor ,Tekerlekli Çanta Trend Ayakkabı Bölmeli Spor Seyahat Çantası Siyah 17830 Sippo Sippotrade Battal Çanta Battal Büyük Seyehat Çantası Geniş Ebat 90*55*30 Esbuik Xxl Battal Boy Tekerlekli 90 cm Kumaş Valiz & Bavul Byhakan MD-8055 Seyahat Valizi Spor Hastane Çantası El ve Omuz Doğum Çantası Büyük Boy Toxo Unısex Xl Havlu Kumaş Hostes Valizi Seyahat Tatil Spor Hastane El ve Omuz Çantası 45L Battal Boy Tekerlekli Seyahat Çanta Valiz Çantachım Battal Boy Hafif Tekerlekli Seyahat Hurç Çanta Sippo Trade Battal Çanta Battal Büyük Seyahat Çantası Geniş Ebat 90*55*30 Ebat Esbuik Büyük Boy El Valizi Asker Çantası Valiz& Bavul Strong Bag Strong Havlu Kumaş Büyük Boy Spor Seyahat Çantası NorthPars El Valizi Asker Çantası Seyahat Çantası Barberri Spor Seyahat El Valizi Siyah Cod: 155 Byhakan Ar-01 Battal Boy Unisex Spor Seyahat El Valizi Andante Siyah Kulplu Battal Boy Kumaş El Valizi Seyahat Çantası Battal Boy Outdoor Tekerlekli Çanta Valiz
Başa dön