Tasarımındaki detayları, renk sıkalasının çeşitliliği, farklı marka ve modeldeki mobil cihazlarla uyumluluğu ile öne çıkan Beats Kulak Üstü Kulaklık, kullanıcısına çok yönlü kullanım avantajları sunuyor. Başta bilgisayar ve akıllı telefonlar olmak üzere, taşınabilir müzik çalarlarla kullanılabiliyor olması kullanıcısına hareket özgürlüğü sağlıyor ve müzik severlerin ilgisini çekiyor. Bir yandan sade, modern ve estetik tasarımı ile dikkatleri üzerine çekerken, diğer yandan yüksek kalitede ses çıkışı ile kusursuz bir müzik dinletisi sunuyor.

Beats Kulak Üstü Kulaklık Modelleri

Kablolu ya da kablosuz olarak üretilen Beats kulak üstü kulaklık çeşitleri incelendiğinde, kulaklıklarda genel anlamda tek rengin hakim olduğu görülüyor. Kafa bandı ve bağlantı kablosunda aynı rengin kullanılıyor olması kulaklığa sadelikle birlikte bir bütünlük algısı sağlıyor. Kulaklık üstünde yer alan Beats logosunun daha parlak ve can alıcı ışıltıya sahip olması cihazı dikkat çekici hale getiriyor. Üretim yıllarına göre farklı isimlerle ifade edilen Beats kulak üstü kulaklık modellerinin ortak özellikleri arasında kaliteli ses çıkışı, ses düzeyinin kulak üzerinden ayarlanabiliyor olması, kulakları sıkıştırmayan yumuşak kulaklık yastığı ve isteğe göre bölmesinden çıkarılarak kullanılan gizli mikrofon özellikleri öne çıkıyor. Ayrıca, gürültü yalıtımı sayesinde kulaklık dışına ses duyulması engellendiği gibi dışarıdan gelecek sesler de izole edilmiş oluyor. Bazı modellerde bulunan Pure ANC kusursuz gürültü önleme özelliği otomatik olarak dış sesleri kontrol ve bloke ediyor. Böylece sesin kalibrasyonu daha kolay ayarlanabiliyor ve duyulan sadece kaliteli müziğin sesi oluyor. Bu da dinleme kalitesini ve müzik zevkini artıyor. Kafa bandı, bağlantı kablosu ve yastıklamalı kulaklık bölümden oluşan cihazın katlanabilme özellikte olması çanta ve valizde kolayca taşınabilme olanağı sunuyor. Ayarlanabilir kafa bandı yüksekliği, düşük kütle ağırlığı sayesinde kulaklık yediden yetmişe tüm aile fertleri tarafından rahatça kullanılabiliyor.

Beats kablosuz kulaklıklar şarj edilebilir pillerle çalışıyor. Bu piller ile 22 saat kesintisiz müzik dinlenebiliyor. Hızlı şarj özelliği sayesinde ise 10 dakika gibi kısa bir sürede yaklaşık 3 saat kullanılabilmesine olanak sağlayacak enerji depoluyor. Düşük güç modunun kullanılması halinde ise enerji tasarrufu elde ediliyor ve pil ömrü 22 saatten 40 saate kadar çıkabiliyor. Kulaklığın öne çıkan diğer özellikleri arasında kullanım kolaylığı yer alıyor. Mikrofon ve kulak üstünde yer alan kontrol mekanizmaları sayesinde ses ayarı, müziği arama gibi kontroller birkaç parmak hareketi ile rahatça yapılabiliyor. Böylece hareket halinde bile kontrol kullanıcının parmaklarında oluyor. Beats kulak üstü kulaklık modellerinin bazılarında ikili mikrofon sistemi bulunuyor. Bu sistem, özellikle dış mekân kullanımlarında dışarıdan gelecek olan muhtemel ses ve gürültülerin önlenmesini ve böylece çağrıların net bir şekilde alınmasını sağlıyor. Gürültü en az seviyede tutulurken en yüksek kalitede müzik dinlenebiliyor. Telefonda müzik dinlerken, gelen çağrı olduğunda müzik otomatik olarak kesiliyor. Telefon görüşmesinin tamamlanmasının ardından da müzik tekrar otomatik olarak devreye giriyor. Bu da kullanıcıya hareket özgürlüğü sunuyor.

Beats Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları

Tüm teknolojik cihazlarda olduğu gibi Beats kulaklıklarda da fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Beats kulak üstü kulaklık fiyatları, kulaklığın uyumlu olduğu cihaz sayısı, kablosuz modellerin pil kullanım ömrü ve hızlı şarj olma özellikleri gibi unsurlar tarafından etkileniyor. Ayrıca, müşteri tercihleri ve modele olan talebin fazlalığı fiyatları artırabildiği gibi azalta da biliyor. Bazı renklerin fazla tercih ediliyor olması da Beats kulaklık fiyatı üzerinde etkili oluyor. Genel anlamda teknolojik özellikleri, rengi, uyumlu olduğu cihaz sayısı fiyatı etkileyen en önemli unsurlar arasında yer alıyor.

Beats Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları

8 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Beats
  2. Snopy
  3. Sennheiser
  4. Philips
  5. Sony
  6. Pioneer
  7. Trust
  8. Goldmaster
  9. Razer
  10. Jabra Gn
  11. Logitech
  12. SteelSeries
  13. JBL
  14. Everest
  15. Skypal
  16. Asus
  17. Creative
  18. Frisby
  19. Bang & Olufsen
  20. A4Tech
  21. Mobillife
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Kullanım Tipi
 6. Kulaklık Modeli
 7. Kullanım Alanı
 8. Mikrofon
 9. Bağlantı
 10. Renk
 11. Kablo Uzunluğu
 12. Satıcı A-Z
 • Marka Beats
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/60004548
BAŞA DÖN