Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bereket Sende - Iyilik Sende - Ayşe Tolga 2 Kitap

Destek Yayınları
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/60001501/2147483645/9925/1510749

Bereket Sende Kitap Açıklaması (Sayfa Sayısı 242)

 

“Bereket sizin doğal yaşam hakkınızdır. Bu kitapla bereket enerjisine kalıcı olarak uyumlanarak, yaşamınızın her alanında bolluğa kavuşacaksınız.”

 

Refahın ve esenliğin sebebi akıştır.

 

Evrendeki her şey enerji ve titreşimdir. Dolayısıyla akışın olduğu yerde enerji vardır ve titreşim boyutu yükseliyordur.

 

Bereket ve bolluk bilinci de tamamen frekansınızla ilgilidir.

 

Bu kitapta bolluk ve bereket enerjisinin ne olduğunu ve nasıl çalıştığını göreceksiniz. Uygulaması kolay etkili teknikleri kullanmaya başladığınızda sürekli olarak bereket enerjisinde kalabilmeyi öğreneceksiniz.

 

BEREKET SENDE para, kariyer, aile ve özel ilişkilerde duyduğunuz eksiklikleri gidermeniz yolunda kadim çağlardan modern bilime kadar gücü ve etkisi yüzde yüz ispatlanmış metotları, teknikleri ve uygulamaları içermektedir.

 

Metotlarla kolayca bütünleşebilmeniz ve bereket enerjisine çok katmanlı şekilde uyumlanabilmeniz için ihtiyaç duyacağınız videolara, kitapta yer alan QR kodlar sayesinde hemen ulaşabilirsiniz. Böylece kısmeti, şansı, zenginliği, bereketi ve bolluğu yaşamınıza her boyutta getirebilirsiniz.

 

İyilik Sende Kitap Açıklaması (Sayfa Sayısı 248)

 

“Her ne yaşarsan yaşa, dünya ne halde olursa olsun, iyiliği uzakta arama, çünkü iyilik sende...”

 

Bu kitap, sağlıklı yaşam önerilerinden çok daha fazlasını içeriyor.

İyilik Sende bir iyilik hareketi...

 

Sizin için, sevdikleriniz için ve dünyamız için taşıyor “iyi yaşam” bayrağını...

Klinik Aromaterapist ve Bütünsel Şifa Terapisti olarak çalıştığım on yılı aşkın deneyimin sonucunda geldiğim noktada ortaya çıkan İyilik Sende, kadim uygarlıkların şifa anlayışını yeni ve güçlü tondan söylemek için yola çıktı.

 

Hepimizin doğal yaşam hakkıdır şifada, berekette ve iyilikte olmak. Hastalıklar, kısmetsizlik ve kıtlık doğalımız değildir.

 

İyi olmanın, şifada, berekette ve zenginlikte olmanın, doğal yaşam hakkımız olduğunu uygulamalarla ve reçetelerle paylaştığım bu kitap, sahip olduğumuz iyilik halini nasıl geri kazanabileceğimizi anlatan bir rehberdir.

 

İyilik Sende, bir iyilik hali için nasıl düşünmemiz ve neye inanmamız gerektiğini çerçeveleyen bir değerler bütünüdür.

 

İyilik Sende’nin temel misyonu, her insanın öz keşif yolculuğunu kolaylaştırarak yeni bir yaşam tarzı sunmaktır.

 

Ben Ayşe Tolga... Tutkulu bir iyi yaşam elçisi olarak sizi de birer iyi yaşam elçisi olmaya davet ediyorum. Bu başlangıcı gerçekleştirmek için sizi iyiliksende.com adresinde de bekliyor olacağım.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön