Gelişmiş performans özellikleri ve teknik detayları sayesinde ses deneyimini en iyi şekilde yaşamanızı sağlayan Bose kulak üstü kulaklık seçenekleri kalitesi ile fark yaratıyor. Birbirinden farklı Bose kulak üstü kulaklık fiyatları ise her kesime ve bütçeye hitap ediyor. Oyun ve tüm multimedya deneyimlerini iyileştirmek için geliştirilmiş olan kulaklıklar, yüksek ses kalitesi ile iyi bir duyum sağlıyor. Optimize edilmiş şekilde tasarlanmış olan equalizerları sayesinde her ses seviyesinde kaliteli bir deneyim sunan ürünler, geliştirilmiş bir kullanıma ortam hazırlıyor. Müziği her yere taşımanıza yardımcı olacak hafif ve estetik tasarımlarını, birinci sınıf kaliteli malzeme ile destekleyen kulaklıklar, uzun ömürlü kullanımı da beraberinde getiriyor.

Gelişmiş Bir Deneyim sunan Bose Kulaklıklar

Kulak üstü olarak tasarlanmış olan Bose kulaklıklar, kulağınızı çevreleyerek gürültüyü önlüyor. Bu sayede güçlü bir duyum özelliği sağlayan ürünler, sesleri en iyi şekilde algılayabilmenizi sağlıyor. Müzik, bilgisayar ya da telefon gibi farklı kullanım alanlarına sahip olan kulak üstü kulaklıklar, mikrofon özellikleri ile görüşmelerinizi yapabilmenize, sesleri kayıt altına alabilmenize ya da işlerinizi asiste edebilmenize olanak tanıyor. Cam içerikli naylon ve korosyona dayanıklı paslanmaz çelikle tasarlanmış olan ürünler, yüksek tempolara ve uzun süreli kullanımlara uyum sağlıyor. Ayarlanabilir kafa bandı sayesinde konforlu bir deneyim sağlayan ürünler, tüm gün boyunca kullanabileceğiniz ürün seçenekleri olarak sunuluyor. Konforlu bir şekilde hazırlanmış kulaklık yastıkları ise, deri kaplaması ile şık bir tasarım örneği sunarken aynı zamanda da gelişmiş bir rahatlık tanıyor. Kablolu olarak tasarlanmış ürünler kontrol tuşları ile işlemleri uzaktan yönetebilmenize imkân verirken, Bluetooth ve Wireless bağlantı seçenekleri sunan kulaklıklar çok yönlü bir kullanım sunuyor.

Bose Kulak Üstü Kulaklık Özellikleri

  • Hem kablolu hem de Bluetooth bağlantı özelliklerine sahip olan kulaklıklar, 20 saate kadar pil ömrü ile sınırsız bir ses deneyimi sağlıyor. 15 dakika gibi kısa bir süre içerisinde 2,5 saatlik bir müzik dinleme deneyimi sağlayan ürünler, şarj imkânı olmadığında da kablolu bağlantı ile kesintisiz bir kullanıma olanak veriyor.
  • Alexa, Google Asisstant gibi sesli uygulamalara sadece sesinizi kullanarak bağlanabilmenizi sağlayan kulaklıklar, çok yönlü ve gelişmiş bir deneyim sunuyor. Telefonunuza bakmadan bir çok işlemi rahatlıkla yapabilmenize olanak tanıyan kulaklıklar, gelişmiş bir deneyime kapı aralıyor.
  • Bose Connect uygulaması ile bağlantılı bir şekilde çalışabilen kulaklıklar, kişiselleştirilmiş ayarları sayesinde her seferinde en iyi deneyimi elde etmenizi mümkün kılıyor. Ayrıca Bose kulaklıklar arası bağlantı kurabilmenize ve sevdiğiniz şarkıları diğer kulaklıklar ile paylaşabilmenize de yardım ediyor.
  • Gürültü giderme ve equalizer seçeneklerine sahip olan kulaklık modelleri, müzik dinleme keyfini en ince ayrıntılarına kadar hissedebilmenize ortam hazırlıyor. Bass, tiz ve mid sesleri sorunsuz bir şekilde duyabilmenize yardımcı olan ürünler, gelişmiş bir ses frekans aralığını sunuyor.
  • Sesli cevap özelliği ile aramaları yönetebilmenize, rüzgarlı ortamlarda bile temiz telefon aramaları yapabilmenize ve ses ayarlarını dilediğiniz gibi optimize edebilmenize imkân tanıyan Bose kulaklık modelleri, gelişmiş bir ses performansını beraberinde getiriyor.

Bose Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları

Birbirinden farklı seçenekler ile hazırlanmış olan Bose kulak üstü kulaklık fiyatları, her kesime ve bütçeye hitap ediyor. Giriş seviyesindeki fiyatlara sahip olan ürünler uygun fiyatlı ve ekonomik kulaklık arayanlar için fiyat performans konusunda tatmin edici seçenekler olarak sunuluyor. Üst segmente hitap eden Bose kulaklıklar, gelişmiş teknik detayları ile bir kulaklıktan daha fazlasını sunuyor. Farklı renk seçeneklerine sahip olan ürünler estetik ve şık bir kullanımı beraberinde getiriyor. Gürültü önleyici özelliği ile dikkat çeken Bose kulaklıklar, oyun deneyimlerinizi iyileştirirken, müzik ve film gibi uygulamalarda da dikkatinizin dağılmasını engelliyor. Farklı modelleri, renkleri ve teknik kapasiteleri ile dikkat çeken Bose kulak üstü kulaklık modelleri, benzersiz kaliteleri ile sorunsuz bir ses performansı elde etmek isteyenleri bekliyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bose Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları

17 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Bağlantı
Toplam 17 / 17 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/60004548/bose