Brawl Stars

Finlandiya merkezli oyun şirketi Supercell tarafından 2018 yılında erişime açılan Brawl Stars, oyuncuların rekabet dolu bir deneyim yaşayabilecekleri heyecan dolu bir oyundur. Mobil oyun dünyasında ses getiren ve geniş bir oyuncu kitlesine ulaşan Brawl Stars, kart oyunları ve giyim ürünleriyle kullanıcılara hayranı oldukları oyun evrenini gerçek hayata taşıma fırsatı sunuyor. Birbirinden eğlenceli Brawl Stars ürünlerini Hepsiburada'da bulabilir, kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Rekabet Dolu Brawl Stars Evrenini Keşfedin

Aksiyon ve rekabet dolu Brawl Stars evreni, gerçek oyuncuların oluşturduğu takımların karşı karşıya geldiği ve zafer için mücadele ettiği yüksek tempolu bir platformdur. Kendine özgü görünümleri ve özel güçleri olan onlarca farklı karakterden birini seçerek mücadele edebileceğiniz farklı oyun modlarıyla en iyi silahşor olmak için mücadele verebilirsiniz. Takımların farklı görevleri yerine getirerek oyunu kazandığı değişik modları tercih edebileceğiniz gibi, her oyuncunun bireysel olarak son hayatta kalan olmak için verdiği mücadeleyi de deneyimleyerek yeteneğinizi gösterebilirsiniz.

Macerayı Gerçek Hayata Taşıyın

Kullanıcıların gerçek hayatta da Brawl Stars heyecanını yaşayabilmeleri için üretilen kart ve masa oyunları, oyunda yer alan karakterlerle birlikte keyif ve rekabet dolu zaman geçirmenizi sağlar. Farklı sezonlara ait kart serileriyle iddialı desteler oluşturabilir, arkadaşlarınıza karşı en güçlü kartlarınızla meydan okuyabilirsiniz. Brawl Stars kartlarında yer alan can ve atak puanları oyunun kaderini etkileyen en önemli kriterdir. Oyun alanında karşı karşıya gelen kartların can veya atak puanı en güçlü olan oyuncunun kazandığı oyun türlerini deneyebileceğiniz gibi, şans faktörünün ön planda olduğu kapalı desteyle oynanan kart oyunu türlerini de deneyebilirsiniz. Brawl Stars kutu oyunları piyon, zar ve oyun kartlarıyla oynanan keyifli bir eğlence alternatifidir. Zirveye ilk ulaşan olma mücadelesinin verildiği bu oyunlarda şansınıza ve karakterlerinize güvenerek rakiplerinizi başarılı bir şekilde mağlup etmeye çalışabilirsiniz. Brawl Stars kutu oyunlarının üretiminde kullanılan maddeler insan ve çevre sağlığına zararlı maddeler içermediğinden güvenle kullanılabilir.

Tarzınızı Brawl Stars Kıyafetleriyle Tamamlayın

Brawls Stars çocuk giyim ürünleri, küçük yaştaki kullanıcıların beğenerek giyebileceği kıyafetlerden oluşur. T-shirt, ve eşofman takımı gibi giyim ürünleri arasından farklı renk ve tasarım özelliklerine sahip alternatifleri tercih edebilirsiniz. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen giyim ürünleri, insan sağlığına zararlı maddeler içermez ve güvenle kullanılabilir. Rahat yaka stili ve ribanalı tasarımlara sahip olan ürünler çocuklar için konforlu bir kullanım deneyimi sunar. Ayrıca oyunda bulunan karakterlerin yer aldığı görsel baskılara sahiptir. Giyim ürünlerinde yer alan bu baskılar kanserojen madde içermez ve yıkamalara karşı dayanıklıdır. Bu sayede Brawl Stars kıyafetlerini uzun süre güvenle kullanabilirsiniz. 

Brawl Stars ürünleri küçük yaştaki kullanıcılar için güvenli mi?

Brawl Stars kart ürünleri küçük parçalar içerebildiğinden 0-3 yaş arası çocuklar için uygun değildir. Giyim ve aksesuar ürünleri ise farklı yaş gruplarına uygun olarak üretilir. Brawl Stars ürünlerini satın almadan önce uygun yaş grubuna ait ürünleri seçmeye özen göstermelisiniz.

Brawl Stars kart oyunları kaç kişiyle oynanır?

Kart oyunlarını tek başınıza oynayabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla bir araya gelerek heyecan dolu bir deneyim de yaşayabilirsiniz. Farklı oyuncu sayıları için tercih edebileceğiniz değişik oyun türleriyle eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Brawl Stars giyim ürünlerinin bakım ve temizliği nasıl yapılır?

Giyim ve aksesuar ürünlerinin temizlik ve bakım bilgileri değişiklik gösterebilir. Bu sebeple ürününüzde yer alan yıkama ve bakım talimatlarını incelemeniz, uzun ömürlü bir kullanım deneyimi için ihtiyacınız olan bilgileri sunar.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Brawl Stars

165 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Beden A-Z
  6. Renk A-Z
  7. Fırsat Ürünleri
  8. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön