Brawl Stars

2024 yılına damga vuran online oyunlardan biri olan brawl stars, yediden yetmişe herkes tarafından sevilerek oynanmaya devam ediyor. Mobil cihazlarda, televizyonda ya da tablet gibi akıllı tüm cihazlarda oynanmakta olan bu oyun özellikle de çocuklar tarafından bir hayli seviliyor. Her geçen gün daha gelişmiş seçenekler ve modlar kullanılarak güncel şekilde sunulan bu oyunun karakterleri ve karakterlerin baskılarının yer aldığı ürünler de çocuklarda hayranlık uyandırıyor. Özellikle de teknoloji çağının getirilerinden biri olan ve çocukların hem zihinsel hem dil hem de fiziksel açıdan gelişimine katkı sunan bu oyunun tüm karakterlerinin yer aldığı çeşitli ürünler mevcuttur. Hem kız çocukları tarafından hem de erkek çocukları tarafından büyük bir hayran kitlesine sahip olan nulls brawl stars, çeşitli renk seçeneklerine de sahiptir. Oyunda geçen tüm renkler ve karakterler tamamen gerçek şekilde baskılarda yer verilen renkler ve karakterlerdir. Kesinlikle muadil olmayan ve orijinalliği ile adından söz ettiren ürünleri görebilirsiniz. Günlük yaşamda çocukların eğlencesine eğlence, keyfine keyif katan bu ürünler sayesinde oyuncaklarını da daha fazla sever hale geldiklerini göreceksiniz. Bu oyunu çok sevmelerini kabul ediyor ancak bağımlılık seviyesine gelmesini istemiyorsanız, yapmanız gereken tek şey çocuklarınıza çok özel brawl stars oyuncakları almaktır. Bu sayede hem dijital oyuna çok fazla bağlılık göstermezler hem de gerçek hayatta sevdikleri karakterlerin yer aldığı oyuncaklarla oynama imkanı bulurlar. Yetişkinler de bu oyunu oynadıkları zaman bir hayli seviyor ve baskıların yer aldığı özel ürünleri kullanmak onlara da keyif veriyor. Sizler de merak ettiğiniz takdirde brawl stars oyna butonlarından ve yükleme alanlarından oyuna erişim sağlayabilir ve karakter ve avatarlar ile tanışabilirsiniz. Böylece sizler de gerçek hayatta çeşitli birçok ürünü brawl stars videoları ve fotoğraflarında olduğu gibi baskılı şekilde keyifle kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Brawl Stars Karakterleri

Oyuna tutkuyla bağlı olanlar ve belli seviyeye gelerek düzenli bir şekilde oynayanlar brawls stars karakterleri hakkında da bilgi sahibidir. Ancak detaylı bir şekilde bilgi almak istediğinizde ve karakterleri gerçek hayatta da görmek istediğinizde, baskılarının kullanıldığı ürünleri temin edebilirsiniz. Karakterler arasında Shelly, Colt, Bit, Nita, Emz, Brock, Jessie, Bo, Dynamike, Tick ve Bull yer alıyor. Her bir karakter, oyunun farklı seviyesinde farklı hediye kutularından çıkıyor. Seviye atladıkça size daha yüksek bir karakter çıkma olasılığı da artıyor. Bu karakterler birinci seviyede sahip olabileceğiniz karakterlerdir. Oyunda ikinci seviyeye geçtiğiniz zaman El Primo, Rosa, Poco ve Barley karakterleri ile tanışabilirsiniz. Üçüncü seviye artık biraz daha zor bir seviyedir ve bu seviyeye gelindiğinde karakter olarak karşınıza Jacky, Rico, Carl, Darrly ve Penny çıkar. Dördüncü seviyeye geldiğinizde artık epik karakterler kutularınızdan çıkmaya başlar. Epik karakterler içerisinde Bibi, Piper, Nani, Bea Frank, Pam ve Edgar mevcuttur. Bir üst seviyeye geçtiğiniz zaman karşılaşacağınız karakterler ise mistik karakterlerdir. Max, Mortis, Mr.P, Sprout, Tara, Gene ve Byron oyunun mistik karakterleri olarak bilinir. Altıncı seviye grubuna gelenler artık efsanevi karakterler ile tanışmaya başlar. Bu karakterlerin en sevileni brawl stars leon olarak bilinir ve bu karakter ile tanışmak oyunu oynayan herkes için büyük bir merak ve heyecandır. Leon’un yanı sıra efsanevi karakterler arasında bir de Amber, Crow, Spike ve Sandy yer alıyor. Oyunun en zor seviyesi olan yedinci seviyede ise artık kromatik karakterler kullanılmaya başlar. Bunlar ise Colette, Surge, Gale, Lou ve Colonel Ruffs olarak bilinir. Bir hayli fazla karakter ve renge, avatar ve moda sahip olan bu oyunun içinde yer alan tüm özellikler, ürünlerde de orijinal şekilde kullanılır. 

Brawls Stars Baskılı Ürünler

Büyük bir hayranlıkla devam edilen oyuna dair basılan ürünler arasında sweatshirt modelleri, pijama takımı modelleri, eşofman takımı modelleri, oyun kartları, boyama kitapları, oyuncak setleri, özel tasarım tişört modelleri, doğum günü partisine özel süsler ve malzemeler, taso setleri, beslenme kapları ve suluk modelleri, kupa ve kutu oyunu çeşitleri yer alır. Sizler de ister kendi hayatınızı daha renkli ürünlerle yaşamak isterseniz de çocuklarınızın hayatını daha renkli hale getirebilmek adına bu ürünlere göz atabilir ve hediyelik eşya olarak seçim yapabilirsiniz. Kullanımlarından yana her açıdan memnun kalınan bu ürünleri oyun tutkunları tarafından daha fazla tercih edilir. Özellikle de brawl stars logosu kullanılan ürünler her zaman daha fazla ön plana çıkar. Brawl stars logo tasarımında sevimli bir gülen surat vardır ancak oyunun bazı kısımlarında bu surat ölü bir iskelet kafasına da dönüşebilir. Bu da oyunun hem ne kadar keyifli ve eğlenceli hem de ne kadar aksiyon dolu olduğunu gözler önüne serer. 

Brawl Stars Oyun Kartları

Baskılı ve orijinal şekilde en çok tercih edilen oyun ürünleri arasında brawl stars kartları yer alıyor. Hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap eden bu oyun kartları dilediğiniz yerde oynayabileceğiniz özelliklere sahiptir. Kalın karton malzemeler tercih edilerek tasarlanan oyun kartlarında tüm karakterler tek tek yerini almış durumdadır. Her ambalaj içerisinde farklı sayıda kart bulunur. Ne kadar çok karaktere sahip olmak ve koleksiyonunuzu tamamlamak isterseniz, o kadar fazla miktar kart bulunan kutuları temin edebilirsiniz. En yüksek kart sayısına sahip olan seri ise mega serisidir. Tüm karakterler mega serisi içerisinde bulunmaktadır. Bu oyun kartlarını hem fiziksel gelişim hem dil gelişimi hem de zihinsel gelişim içim tercih edebilirsiniz. 50 poşetten oluşan mega serisinde her poşette 2 kart yer alır. Toplamda 100 kartın bulunduğu bu seride tüm karakterleri toplama şansınız oldukça yüksektir. Bu kartlarla tıpkı nostaljik zamanlarda olduğu gibi iddiaya girerek oynayabilirsiniz. Kendinize bir partner seçerek karşı karşıya gelebilir ve kartları avuç içlerini birbirine çakarak düşürebilirsiniz. Hangi takımın kartları daha çok yüzü dönük şekilde yere düşerse o takım ya da birey puan kazanmış olur. Bu ve buna benzer birçok oyunu da kartları kullanarak daha yaratıcı hale getirebilirsiniz. 

Brawl Stars Strategy Kutu Oyunu

Zeka gelişimine katkı sağlamak adına tasarlanan brawl stars oyuncağı ve çeşitleri arasında kutu oyunları her zaman ön plana çıkmayı başarır. Oyunda yer alan tüm karakterlerin ya da belirli seviyelere göre kazanılan karakterlerin figürleri kutu oyununda karşınıza çıkar. Üç boyutlu olarak tasarlanan bu figürleri karton üzerinde hareket ettirerek oyununuzu kurabilirsiniz. Çevrenizi düşmanlara karşı koruma altına alabilir ve şehrin kahramanı olabilirsiniz. Tıpkı dijital oyunda olduğu gibi gerçek oyunları da sevdiklerinizle beraber oynayabilirsiniz. Özellikle de çocuklarınızın dahil olduğu oyunları oynayarak onların gelişimine de büyük oranda katkı sağlamış olursunuz. Kutu oyunları oynamak istemediğinizde ise seçim yapabileceğiniz daha pek çok alternatif mevcuttur. 

Brawl Stars Boyama Kitapları 

Daha küçük yaş grupları için somut bir ürün temin etmek her zaman önemlidir. Oyuna tutkuyla bağlı olan küçük yaş grubu çocuklarınızı sevindirmek adına brawl stars boyama kitabı çeşitlerinden hediye edebilirsiniz. Küçük boy, orta boy ve büyük boy boyama kitaplarından temin ederek çocuklarınızın ince motor kas gelişimine de destek olabilirsiniz. Çeşitli renklerde boya kalemleri temin ederek boyamaları çok daha orijinal bir şekilde yapmalarına da olanak sağlamış olursunuz. Karakterlerin yer aldığı boyama kitaplarını çocukların bir hayli seveceğinden emin olabilirsiniz. Günlük aktivitelerinin arasında ya da boş zaman aktivitelerinin arasına boyama kitaplarını ekleyerek oldukça keyifli bir şekilde vakit geçirebilirler. Özellikle de karakterlerde kullanılması gereken renkleri, boya kalemi, keçeli kalem ya da sulu boya şeklinde temin ederek yaratıcılıklarına da etki etmiş olursunuz. 

Brawl Stars Kodları Nedir, Nasıl Alınır? 

En çok merak edilen konular arasında brawl stars kodları yer alıyor. Oyuna kişisel olarak giriş yapabilmek ve tamamen kendinize özgü bir hesap oluşturabilmek adına tek kullanımlık kodları temin etmeniz gerekiyor. Bu kodların her biri tek kullanımlık olmakla beraber kişiye özel satışa sunulan şifreler olarak da bilinir. Hazır halde bulunan şifreleri temin ettikten sonra oyuna giriş yaparak aktive etmeniz gerekiyor. Öncelikle üye olmanız ve gerçek isminizi ve mail adresinizi kullanarak üyeliğinizi tamamlamanız gerekiyor. Tek kullanımlık olan bu kodlar yalnızca gerçek kişilere ve 18 yaşını doldurmuş olan bireylere satılabilir. Sizler de oyunda çok daha ileri seviyelere çıkabilmek ve tüm karakterleri tek tek açarak bir krallık kurmak istediğinizde, tek kullanımlık kodlardan yararlanabilirsiniz. Kod kullanımıyla oyunu tamamen orijinal bir şekilde oynuyor olacaksınız. 

Brawl Stars Karakterler Oyuncak Seti

Tüm karakterlerin brawl stars resmi şekilde yer aldığı oyuncak seti 5-14 yaş grubu çocuklarda hayranlık uyandırmaya devam ediyor. Oyuncak seti içerisinde hem kız çocuklara hem de erkek çocuklara hitap eden karakterler üç boyutlu figürler şeklinde basılmıştır. Çocukların fiziksel oyunlarına daha fazla hareket ve eğlence katan bu figürler sayesinde dil gelişimi de desteklenir. Çocukların her biri bir karaktere bürünür ve konuşma balonlarını kullanarak oyunda geçen birçok diyaloğu gerçek hayata dökebilirler. Bu durumda henüz yeni konuşmaya başlayan 2-3 yaş grubu için de oyuncak setinin kullanımı son derece uygundur. Hem mental açıdan hem de fiziksel açıdan hiçbir zararı dokunmayan bir oyuncak setidir. Figürlerin yapımında kullanılan malzemeler ise sağlığa zararlı hiçbir kimyasal madde içermez. Bu nedenle de çocuklar figürleri ağzına götürdüğü zaman endişe duymanıza gerek yoktur. 2 yaştan itibaren 12 yaşa kadar tüm çocukların ilgisini çekmekte olan bu figürler, yetişkinler tarafından da aksesuar olarak kullanılmaktadır. Sizler de oyun tutkunu bir yetişkinseniz, oyuncak seti içerisinde yer alan figürleri masalarınızda aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Figürlerin boyları yaklaşık olarak 7 cm’dir. Leondan Spikeye, Bodan Colta, Shellyden Elpre tüm karakterler oyuncak setlerinde karışık bir şekilde yer alır. Sizler de gerek kendi en sevdiğiniz gerekse çocuklarınızın en sevdiği karakterlerin yer aldığı oyuncak setlerini temin edebilirsiniz. 

Brawl Stars Özel Tasarım Sweatshirt Modelleri

Çocukların en sevdiği ürünler arasında kuşkusuz sweatshirt modelleri yer alıyor. Hem mevsimlik kullanım olanağı sunan hem de son derece konforlu ve likralı bir kullanım olanağı sunan sweatshirt modellerinde kapüşonlu ve kapüşonsuz seçenekler mevcuttur. Karakterlerin ve modların baskılı bir şekilde yer aldığı bu modellerde unisex renk içeriklerine yer verilir. Bu sayede tüm sweatshirt modelleri hem erkek çocuklar hem de kız çocuklar tarafından rahatça giyilebilir. Önü düz ya da fermuarlı olan modeller de mevcuttur. Düz modelleri tek başına giyebilirsiniz. Fermuarlı olan modelleri ise hırka ya da spor bir üst giyim ürünü olarak da kombinleyebilirsiniz. Çocukların en sevdiği brawl stars ürünlerinden biri olan sweatshirt modelleri ile hayatlarına ve tarzlarına daha fazla renk gelir. İnce ve kalın modelleri mevsime göre tercih edebilirsiniz. İnce modellerde kısa kollu olan detaylara da rastlayabilirsiniz. Kısa kollu olan sweatshirt modellerini tişört modelleri ile karıştırmamak gerekir. %100 pamuklu kumaşlar tercih edilerek tasarlanan bu modellerin kol kısımlarında ve bel kısımlarında lastik detaylarına yer verilir. Böylece çocukların kolları ve bellerinde düşme olmadan konforlu bir kullanım sunar. 

Brawl Stars Doğum Günü Parti Malzemeleri

Çocukların en büyük hayalleri arasında her zaman doğum günlerine dair bir parti verilmesi yer alır. Sizler de çocuklarınızın doğum gününü çok özel bir parti vererek ve kalabalık bir arkadaş grubuyla kutlamak istediğinizde karakterlerin basılı olduğu doğum günü süslerini ve malzemelerini tercih edebilirsiniz. Son derece kullanışlı malzemeler tercih edilerek basılan bu süsler içerisinde 8 adet tabak, 8 adet bardak, 8 adet peçete, 8 adet sarı ya da kırmızı çatal, 10 adet balon, 1 adet konuşma balonu, 1 adet baskılı gözlük ve 1 adet baskılı masa örtüsü yer alıyor. Bir doğum günü partisinde ihtiyaç duyulan her içeriğin yer aldığı bu paketleri çok uygun fiyatlar dahilinde satın alabilirsiniz. Ürünlerin tamamı orijinal ve lisanslı baskılara sahiptir. 

Brawl Stars Baskılı Tişört Modelleri

Oyuna tutkuyla bağlı olan çocukların yaz boyunca giymek isteyeceği ürünler arasında ise baskılı tişört modelleri yer alıyor. Yumuşak ve esnek kumaşlar tercih edilerek tasarlanan bu tişört modelleri, bahar ve yaz aylarına damga vurmaya devam ediyor. Yıkandığı zaman kumaşında ya da baskısında herhangi bir sorun meydana gelmeyen tişört modelleri ile çocuklarınızın hareket özgürlüğünü daha da arttırabilirsiniz. Özellikle de hem oyunu ve karakterleri çok seven hem de hiperaktif özelliklere sahip olan çocukların daha rahat bir şekilde hareket etmesine olanak sunan modellerdir. 

Brawl Stars Beslenme Kabı ve Suluk Modelleri

Oyunu seven ancak iştahı kapalı olan ya da yemek ayrımı yapan çocuklarınızın bu huyunu değiştirmek ister misiniz? O halde yapmanız gereken tek şey baskılı bir beslenme kabı ve suluk almaktır. Brawl stars karakterlerinin yer aldığı beslenme kabı ve suluğuna hiçbir çocuk hayır diyemez. Hem kullanışlı hem de son derece sağlıklı şekilde tasarlanan bu beslenme kabına dilediğiniz tüm yemekleri ekleyebilirsiniz. Çocuklarınız sevdiği karakterlerin beslenme kabında ve suluğunda yer aldığını görünce hem yemeğini iştahla bitirecek hem de artık yemek ayrımı yapmamaya başlayacaktır. Su içmenin önemini de bu suluk modelleri ile kavrayacak ve su içme alışkanlığını çok daha kolay bir şekilde edinecektir. 

Brawl Stars Maceranızı Gerçeğe Taşıyabilirsiniz

Oyunun hayranları olarak tüm renkleri ve karakterler, modları ve avatarları gerçek hayata taşımak istiyorsanız, baskılı ürünlerden temin etmeniz yeterli olacaktır. Sağlıklı malzemeler kullanılarak tasarlanan ürünlerin her biri orijinal lisanslı ürünlerdir. 

Brawl Stars Ürünleri Güvenilir midir?

Hiçbir üründe kimyasal katkı maddelerine ve bileşenlerine yer verilmez. Her bir ürün ayrı bir güvenilir özelliğe sahiptir. 

Brawl Stars Ürünleri Hangi Yaş Grubuna Uygundur?

2 yaş grubundan yetişkin yaş grubuna varana kadar her yaş grubu için özel olarak tasarlanan ürünler mevcuttur. 

Brawl Stars Giyim Ürünleri Nasıl Temizlenir? 

İster manuel olarak yıkama yapabilir ister çamaşır makinesinde yıkama yapabilirsiniz. Su sıcaklığı 30 derecenin üzerine çıkmadığı sürece hiçbir problem meydana gelmez ve baskılarda aşınma olmaz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...