Bvlgari markasının tarihi oldukça eskilere dayanıyor. Hikaye, bir Yunan gümüş ustası olan Sotirios Voulgaris’in İtalya’ya göç etmesi ile başlıyor. Roma’da 1884 senesinde bir takı dükkanı olarak doğan marka, bir asrı aşmanın yanında ürün çeşitliliğini giderek arttırıyor ve dev bir isme dönüşüyor. Takı, güneş gözlüğü, hediyelik eşya gibi ürünler üreten, SPA merkezleri ile otel zincirlerine sahip olan marka, 1990 senesinde parfüm de üretmeye başlıyor. Parfüm sektöründe tahmin edilenin üzerinde bir başarı elde edip büyük ses getirmeyi başaran marka, 2011 senesinde çoğunluk hissesini satın alan Fransız Louis Vuitton şirketi tarafından yönetilmeye başlıyor. Bvlgari kadın parfüm çeşitleri, piyasaya çıktıkları ilk günden itibaren tercihleri egzotik, oryantal ve kadınsı kokular olan kadınların tutku ile bağlandıkları ve yanlarından bir an olsun ayırmadıkları, vazgeçilmez bir parçaları haline geliyor.

Bvlgari kadın parfüm çeşitleri, birbirlerinden bağımsız parfüm modellerinin yanı sıra güne, ortama ya da ruh haline göre değiştirilerek kullanılabilecek parfüm serileri de içeriyor. Önde gelen kadın parfüm üreticilerinden biri olan Bvlgari, aynı temaya sahip olmakla birlikte farklı kokulardan oluşan parfüm serileri ile tüm dikkatleri üzerinde topluyor. Bvlgari kadın parfüm serileri, ortak esanslar içermekle beraber birbirlerinden ayrışan notalara da sahip bulunuyor. Böylece parfümünden memnun olan ama her gün aynı kokuyu kullanmak istemeyen kadınlar için son derece cazip bir alternatif ortaya çıkmış oluyor. Birçok başarılı parfüm serisine imza atan Bvlgari, getirdiği kullanışlı ve zengin seçenekli yapı ile yoğun şekilde talep görmeyi başarıyor. Bvlgari, tercihi tek parfüm modeli kullanmaktan yana olan kadınları da es geçmeyip değişik temalar ile karşılarına çıkıyor. Her temada farklı bir hikaye, birbirinden özel esanslar ile bir araya getirilip kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Parfüm deneyimi bir alışkanlığa dönüşüyor. 

Bvlgari Kadın Parfüm Fiyatları

Bvlgari, her bir parfüm modelini ve parfüm serisini üretim ve tasarım kriterlerine göre fiyatlandırıyor. Böylece Bvlgari kadın parfüm fiyatları için modelden modele değişkenlik söz konusu oluyor. Bvlgari kadın parfüm fiyatları, markanın tüm parfüm modelleri kalıcı ve uzun süre kullanılabilir oldukları için kullanıcılar tarafından oldukça cazip bulunuyor. Müşteri memnuniyetinin de bir hayli yüksek olması, maliyetlerin kullanıcılar tarafından uygun bulunduğunu gösteriyor. Bvlgari, parfüm şişelerinin tasarımlarında da parfüm teması ile ilintili bir dış görünüm tercih ediliyor. Parfüm şişesinin ve kapağının şekli, renk tercihleri ve detayları, parfüm teması ışığında şekilleniyor. Zarafete ve doğallığa özen gösterirken alımlı ve dikkat çekici olmaktan da taviz vermeyen kadınlar için çeyrek asrı aşkın bir süredir parfüm üretimi yapan Bvlgari, deneyenleri beklentilerinin üstünde bir tatmin ile karşılaştırmayı da başarıyor.

Odak aromaları genellikle çiçek kokuları olarak belirlenen Bvlgari kadın parfüm modelleri, alt notalarda ise baharat, meyve, bitki ve doğa esansları gibi şaşırtan ve dikkatleri üzerinde toplayan içerikler bulunduruyor. Bvlgari markasının bir diğer şaşırtıcı ve ilgi çekici tarafı ise her parfüm modeli için anlamlı ve derinliği olan temalar seçmesi oluyor. Marka, Çin kültüründen aldığı bir temayı, bir parfüm serisi olarak geliştirip kullanıcısının beğenisine sunabiliyor. Parfüm temalarına ve içeriklerine gösterilen hassasiyet, ürün tanıtımlarında da üst düzey seviyede karşınıza çıkıyor. Marka, oryantal teması olan bir parfüm modelinin tanıtımını Topkapı Sarayı’nda gerçekleştiriyor ve ürününün konseptini, kullanıcılara tam anlamı ile yansıtmayı başarıyor. Sunduğu birbirinden etkileyici parfüm modeli ile kadınları uzak ve saklı kalmış diyarlara yolculuğa çıkaran Bvlgari, bir parfüm deneyiminden çok daha fazlasını vadediyor.

Bvlgari Kadın Parfümleri

37 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Bvlgari
  2. Calvin Klein
  3. Burberry
  4. Versace
  5. Avon
  6. Lancome
  7. Victoria's Secret
  8. Chanel
  9. Carolina Herrera
  10. Chloe
  11. ISSEY MIYAKE
  12. Tom Ford
  13. İxora
  14. Oriflame
  15. Florancia
  16. Dior
  17. She
  18. Givenchy
  19. Dkny
  20. Michael Kors
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Parfüm Mililitre
 7. Parfüm Türü
 8. Koku Tipi
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Bvlgari
DSACategoryId/60001547/2147483603/341406/32010684/bvlgari
BAŞA DÖN