Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Byens Kapı Altı Rüzgar Önleyici Isı Yalıtım Süngeri Rüzgarlık Stoper

BYENS
99,65 TL
( / adet)
adet
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003347/13003348/60000662
 • Evde veya işyerinde maksimum ısı yalıtım için kapı altı rüzgar önleyici tam sizin aradığınız ürün. Kışın odalarınızı sıcak tutmak, doğal gaz faturalarından tasarruf etmek için tedarik etmelisiniz.
  Yazın klimalarınız saatlerce boşuna çalışmasın. Odalarınızı istediğiniz sıcaklıkta korumak kapı altı ısı yalıtımı ile çok daha kolay.
  Toz, kum, ışık ve böcekleri engellemek için de harikadır. Ses yalıtımınızı ultra verimli hale getirmek için kapının her iki tarafına da hava akımı engelleyiciyi kullanabilirsiniz.
  Çift taraflı yalıtım makinada yıkama ile hızlı bir şekilde temizlenebilir. Kılıf kolay ve pratik kullanımı ile kapı ölçünüze göre fitili makasla keserek kısaltabilir ve dilediğiniz ölçüde kullanabilirsiniz.
  Hava akımı engelleyici, kapı ile kolayca hareket eder ve halı, ahşap, fayans, muşamba üzerinde kayabilmektedir.
  Ürün ölçüleri: Ürün uzunluğu 84 cm çift taraflı yalıtım sağlaması için içerisinde 2 adet 3cm çapında fitil bulunmaktadır. İki fitil arası mesafe ise 3,5 cm’dir. 41 gram ağırlığındadır. Fitili kapıya göre ayarlayarak makas ile kısaltıp kullanmaya başlayabilirsiniz.
Aksesuar Seti Yok
Çanta Yok
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV0000322WQN
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Minufco Ankaflex 4 Adet Çift Taraflı Kapı Altı Rüzgar Soğuk ve Haşere Önleyici Isı Yalıtım Süngeri 2'li Kapı Stoperi Çift Taraflı Kapı Altı Rüzgar Önleyici Sünger Rüzgarlık 2 Adet Arnee 1 Adet Kapı Altı Rüzgar Önleyici Siyah Izolasyon Bandı Soğuk Önleyici Çift Taraflı Isı Yalıtımı Ses Koku Işık Eşik Kesici Sünger 5DM 3 Adet Oluklu Kapı Altı Eşik Süngeri Soğuk Kesici Toz Rüzgar Önleyici Yalıtım Sağlayan Strafor Hein Kapı Altı Isı Yalıtım Süngeri Çift Yönlü Rüzgar Ses Böcek Önleyici Joseki Kapı Altı Rüzgar Soğuk Toz Ses Böcek Önleyici Eşik İzolasyon Süngeri Rüzgarlık Kalın Siyah Ankaflex 1 Adet Yakıt Tasarrufu Çift Taraflı Kapı Altı Rüzgar Önleyici Isı Yalıtım ve Soğuk Kesici Haşere Önleyici Sünger Homecare Çift Taraflı Kapı Altı Rüzgarlığı Yakıt Tasarrufu Twindraft 091772 Evefix 3 Adet Beyaz Oluklu Kapı Altı Eşik Süngeri Soğuk Kesici Önleyici Yalıtım Strafor - Beyaz Renk Markaflex 2 Adet Kapı Altı Isı ve Ses Yalıtım Rüzgar Önleyici Kapı Altı Rüzgarlık Bioonde Oluklu Kapı Altı Eşik Süngeri Soğuk Kesici Toz Rüzgar Önleyici Yalıtım Sağlayan Strafor Ankaflex 2 Adet Gri Lüks Model Kapı Altı Rüzgar Önleyici Sünger Rüzgarlık 90 cm Trendbuy Kapı Altı Süngeri Bir Adet Yeni Nesil Izolasyon Rüzgar Böcek Işık Ses Toz Kesici Soğuk Hava ve Sıcak Hava Izolasyonu Kapı Altı Yalıtımı Ygt Ambalaj 5 Adet Kahverengi Geçmeli Ve 1 Adet Yapışkanlı Kapı Altı Soğuk Hava Kesici Toz Önleyici Sünger Byens Kapı Altı Rüzgar Önleyici Isı Yalıtım Süngeri Eşik Altlığı Svein Kapı Altı Rüzgar Önleyici Isı Yalıtım Süngeri Soğuk Kesici Böcek ve Toz Önleyici Eşik Için Strafor 3Öz Plastik Havlupan Boru Gizleme - Krom - Hb200 Markaflex Kapı Altı Isı Yalıtım Süngeri Enerji Tasarrufu Sağlar Soğuk Toz Rüzgar Önler Sevram Collection Araba Kapı Ses Stoperi 10 Adet Ygt Ambalaj 10 Adet Beyaz Geçmeli Kapı Altı Süngeri Izolasyon Soğuk Hava Kesici Toz Önleyici Xnews Yangına Dayanıklı Sıva Üstü Tüm Kapılar Için Uygun Otomatik Kapanan Hızlı Otomatik Kapı Kapatıcı Ankaflex 4 Adet Yakıt Tasarrufu Çift Taraflı Kapı Altı Rüzgar Önleyici Isı Yalıtım ve Soğuk Kesici Sünger Ygt Ambalaj 3 Adet Beyaz Geçmeli Kapı Altı Süngeri Izolasyon Soğuk Hava Kesici Toz Önleyici Beyaz Ness Avm 3 Adet Oluklu Kapı Altı Eşik Süngeri Soğuk Kesici Toz Rüzgar Önleyici Yalıtım Sağlayan Strafor Konuk Wooden Kapı Stoperi Joseki Kapı Altlığı Rüzgar Soğuk Önleyici Kapı Altı Boşluk Kapatma Eşik İzolasyon Süngeri Rüzgarlık Ankaflex Kapı Altı Isı Yalıtım Süngeri Çift Yönlü Kapı Altı Rüzgar Önleyici Oda Kapısı Altı Isı Tamponu Eryatex Kapı Altı Rüzgar Önleyici Stoper Isı Yalıtım Süngeri Böcek Soğuk Gürültü Önleyici Sünger Kapı Altı Sünger Hobytex Koku ve Rüzgar Önleyici Kapı Altı Stroperi
Başa dön