Yaşam alanlarında, ofis ve iş yerlerinde estetik ve işlevsel bir yer edinen kapılar için tasarlanmış tüm kapı hırdavat malzemeleri, aynı kategori altında bulunuyor. Kapıların montajı için gereken menteşeler, kapı kolları ve stoper malzemelerinin yanı sıra çelik kapılar da aynı seçkide kullanıcının beğenisine sunuluyor. Farklı renk ve modellerde tasarlanan kapı kolu ve çekme kolu çeşitleri, modern ve klasik seçenekleri ile dikkat çekiyor. 

Birbirinden Şık Kapı Kolu Modelleri

Modern ve şık tasarımı ile öne çıkan nikel kapı kolu modelleri ahşap, lake ve MDF gibi kapılar için mükemmel bir seçenek oluşturuyor. Ergonomik formu sayesinde ele kolayca oturan kapı kolları, parlak nikel görünümüyle de estetik bir stil ortaya koyuyor. Ev ve iş yerleri için kullanılan nikel kapı kolu modelleri, tek tutma kolu ya da rozetli takım olarak tercih edilebiliyor. Odalar dışında evin tuvalet, banyo ve mutfak kapılarında da kullanılmak üzere tasarlanmış şık modeller, evinizin dekorasyonuna estetik bir bütünlük kazandırıyor. Kapı kolu rozetlerinin bazı modellerinde anahtar için giriş yeri ya da kapıyı arkadan kilitlemek için tasarlanmış özel kilit sistemi bulunuyor. Kapı kolu modellerinin modern tasarımları, minimalist tarza sahip evlerde de yalın bir kullanım deneyimi sunuyor. Bununla birlikte, klasik ve avangarde dekorasyon stiline sahip evlerde kullanılmak üzere tasarlanmış klasik kapı kolları da birbirinden şık tasarımları ile dikkat çekiyor. Pirinç, porselen gibi farklı materyallerle zenginleştirilmiş ürün tasarımları, elegan bir zevkin ince detaylarını oluşturuyor. 

Çelik Kapı Hırdavatları

Daire ve bina kapıları için tasarlanmış kapı hırdavatları, hem fonksiyonel kullanım özellikleri hem de şık tasarım detayları ile öne çıkıyor. Daire kapısı olarak tasarlanan çelip kapılarda kullanılan kademeli emniyet kelepçesi modelleri, evinizin ve sizin güvenliğinizi korumayı amaçlıyor. Emniyet zinciri olarak tasarlanan kapı aksesuarları sayesinde, kapıyı açmadan önce karşınıza kimin çıkacağını görme fırsatınız oluyor. Kapı çekme kolu olarak işlevi bulunan ürün seçenekleri, kapı tokmağı ya da tutma borusu biçiminde tasarlanıyor. Estetik görünümleri ile düz tasarıma sahip bir kapıyı bile oldukça şık bir görünüme kavuşturan kapı çekme kolu modelleri, fonksiyonel özellikleri ile işlevsel bir kullanım deneyimi sunuyor. İş yerlerinin kullanımına uygun olarak tasarlanmış kapı hidrolik modelleri de kategorinin dikkat çeken ürünleri arasında yer alıyor. Açık kalması muhtemel kapıların otomatik olarak kendini kapatmasını sağlayan hidrolik modelleri, ayarlanabilir özellikleri sayesinde kapının dilediğiniz hızda yerine yerleşmesine imkân tanıyor. 

Kapı Hırdavatları Fiyatları Nelerdir?

Çelik ve nikel kapı kollarının yanı sıra PVC pencere ve kapılar için tasarlanmış özel kapı kolları da kategoride geniş bir seçkide sunuluyor. Ürünlerin fiyat seçenekleri, nikel, plastik, pirinç ve porselen gibi materyallerden üretilmiş modellerinde farklılıklar gösteriyor. Daire ve bina kapıları için tasarlanmış şık görünümlü rakamlar, estetik ve fonksiyonel özellikleri ile kapıların estetiğine katkı sunuyor. Tüm kapı çeşitlerinin kasaya montajı için gerekli olan paslanmaz özellikli menteşe modelleri, kapının işlevsel kullanımında önemli bir yer tutuyor. Menteşeler özelliklerine ve üretildikleri materyal özelliklerine göre farklı fiyat seçenekleri ile satışa sunuluyor. Kapınızın açılma esnasında duvara ve süpürgeliklere zarar vermesini önleyen stoper modelleri de birbirinden farklı ve fonksiyonel tasarımları ile dikkat çekiyor. Kapı ve kapı kolları için ayrı ayrı özelliklerle tasarlanmış stoper modelleri, kapının zarar görmesini de büyük ölçüde engelliyor. Ürünler, tasarım ve malzemelerden dolayı ortaya çıkan farklara göre fiyatlandırılıyor.

Kategoride satışa sunulan ve kapı hırdavatları ile mükemmel detaylara sahip olan şık çelik kapı modelleri, evinizin dışarıya açılan yüzü ve güvenlik duvarı olarak büyük işler başarıyor. 


ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Kapı Hırdavatları

5.112 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hafele Kapı Hırdavatları
  2. System Kapı Hırdavatları
  3. Azm Hırdavat Kapı Hırdavatları
  4. Sofuoğlu Kapı Hırdavatları
  5. Nobel Kapı Hırdavatları
  6. Ventus Kapı Hırdavatları
  7. Mono Çelik Kapı Kapı Hırdavatları
  8. Azm Kapı Hırdavatları
  9. Tema Kapı Hırdavatları
  10. Doğanlar Kapı Hırdavatları
  11. Ünlü Kapı Hırdavatları
  12. Opendoor Kapı Hırdavatları
  13. Doğan Kapı Hırdavatları
  14. Eym Kapı Hırdavatları
  15. Arpat Kapı Hırdavatları
  16. Emes Kapı Hırdavatları
  17. DoorAks Kapı Hırdavatları
  18. Anka Kapı Hırdavatları
  19. Camaks Kapı Hırdavatları
  20. Tezdoor Kapı Hırdavatları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Güncel Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003347/13003348
Başa dön