Güvenlik için geliştirilen temel ürünlerden olan kilitler, farklı modeller eşliğinde güvenlik kilitleri altında alıcıya ulaşır. Güvenlik kilitleri, asma kilitten gömme kilitlere kadar birçok ürünü içine alır. Kilitlenme mekanizmasından açılma sistemine kadar birçok özelliği ile değişen güvenlik kilitleri, kullanılacağı alana göre değişiklik gösterir. Dış kapılar için tasarlanan hidrolikler ve elektrikli tirajlı kilitler, iç kapılar için gömme kilitler ve topuz kilitler, modeller arasında yer alan ürünlerden yalnızca bazılarıdır. Bisiklet gibi eşyaların güvenliği için bisiklet kilitleri ve depo gibi alanlar için tasarlanan asma kilitler de ürünler arasında bulunur.

Dış Kapı Kilitleri ve Kilit Göbekleri

Dış kapı kilitleri, kapı hidroliklerini ve tirajlı kilitleri kapsar. Kapı hidrolikleri yaylı mekanizması ile kapının otomatik kapanmasını sağlar. Kapı ağırlığı, kapı açılma yönü ve kapanma gücü açısından değişiklik gösteren hidrolikler, genellikle sağ ve sol kullanıma uygun üretilir. Kapanma ve çarpma hızı ayarlanabilen modeller, alüminyumdan üretilip UL güvenliğine sahiptir. Aynı zamanda kolay monte edilen hidrolikleri farklı markalar eşliğinde bulabilirsiniz. Kapı otomatiği olarak da bilinen tirajlı kilit modelleri arasında ise zincirsiz ve sessiz çalışan ürünler öne çıkar. Bobin korumalı sistemleri sayesinde daha uzun ömürlü bir kullanım sunan ürünler, korozyona ve eskimeye dayanıklı yapısı ile uzun yıllar kullanılabilir. Tirajlı kilitler içinde yüksek güvenlikli elektriksiz ürünler de bulunur.

Kilit göbekleri veya diğer bir adıyla barel, iç kısmında yer alan ve kapıyı kilitlemeyi sağlayan sistemdir. Güvenlik açısından değiştirilmesi tavsiye edilen kilit göbekleri; bilyalı, mandallı ve tuzaklı modeller olarak değişir. Modeline göre ahşap kapılara veya çelik kapılara uyumlu olan ürünler, yeni teknolojilere sahiptir ve geniş şifre kombinasyonu ile maksimum güvenlik sunarak daha emniyetli bir kullanıma sergiler. Özellikle mandallı modeller, içeriden kapıyı kolay bir şekilde kilitlemeye imkân verdiği için tercih edilir.

Kullanışlı Tasarımı ile Topuzlu Kilitler ve Gömme Kilitler

Gömme kilitler iç oda kilitleri olarak karşınıza çıkar. Akışkan rulman sistemi ile kolay ve sessiz bir çalışma sergileyen modeller, genellikle tek anahtarlı olup iki tür kilitleme sunar. Mandallı tasarımı ile içten kolayca kilitlenir ve gerektiğinde dıştan anahtarla açılabilir. Gömme kilitler gri ve bakır renkte bulunabildiği için farklı renkteki kapılara kolayca uyum sağlar.

Topuzlu kilitler ise modern ve kullanışlı tasarımları ile öne çıkar. Dıştan fonksiyonsuz olan topuzlu kilitler içten kilitleme butonu, mandal detayı ve açma kapama özelliği taşır. Banyo gibi iç mekânlarda ideal olan ürünler, ana kapıda veya iş yerlerinde de sıklıkla tercih edilir. Sağ ve sol kullanım için uygun olan topuzlu kilitler arasından giriş kapıları için özel tasarlanan ürünlere erişebilirsiniz.

Bisiklet Kilitleri ve Asma Kilitler

Dış mekânlarda bisikletinizi kötü niyetli kişilere karşı korumak için geliştirilen bisiklet kilitleri, disk kilitler ve kablolu kilitler olarak bulunabilir. Disk kilitleri motosiklet ve bisikletlerde kullanılabilir nitelik taşır. Modeline göre alarmlı veya alarmsız olan disk kilitler, anahtarsız kilitlenebilir ve yüksek ses seviyesi ile istenmeyen durumlara karşı güvenli bir kullanım sunar. Aynı zamanda hareket sensörü ve şok özelliği ile desteklenen ürünlere erişmek de mümkündür. Kablo kilitler ise esnek yapıya sahip olup kolayca bağlanabilir özellik taşır. Kilitle açılan kablo kilitler, modeline ve markasına göre kesilmeye karşı farklı dayanıklılık seviyelerinde mevcuttur.

Asma kilitler ise oldukça geniş kapsamlı bir kullanıma sahiptir. Kapı, bavul veya dolap kilidi olarak kullanılan asma kilitler, birçok farklı model eşliğinde bulunabilir. Yüksek güvenlikli ve kombinasyonlu asma kilitler, en çok tercih edilen asma kilitlerden biri olur. Dayanıklı yapıya sahip klasik asma kilitler ise dış mekânda rahat bir kullanım sergiler.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Güvenlik Kilitleri

Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Hırdavat
Yapı Market / Hırdavat
Hırdavat
Hırdavat
Kapı & Pencere
Kapı & Pencere
Kilitler
Kilitler
Barel (Kilit Göbeği)
Barel (Kilit Göbeği)
Gömme Kilitler
Gömme Kilitler
Topuzlu Kilitler
Topuzlu Kilitler
Tirajlı Kilitler
Tirajlı Kilitler
Bisiklet & Motosiklet Kilitleri
Bisiklet & Motosiklet Kilitleri
Asma Kilitler
Asma Kilitler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
HepsiLojistik Ürünleri
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 5277 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003347/13003348/13003358