Asma Kilitler

Her zaman gündemde olan güvenlik ihtiyacı, bir çok çözüm yolunu da beraberinde getirmiştir. Bu çözümlerin en önemlilerinden biri olan ve hiçbir zaman hayati bir ihtiyaç olma özelliğini kaybetmeyen asma kilit, çok ciddi bir görevi yerine getirmektedir. Kullanma kolaylığı ve kullanıldığı yere kolay adapte edilmesi gibi bir çok pozitif yönü olan asma kilitler, fiyatları ile de cazip bir güvenlik önlemidir. Uygulama alanlarının genişliği kadar caydırıcı olma özelliği ile tercih edilme sebepleri arasındadır. 

Sağlamlık ve Güven

Bir çok kullanım alanı olması ile asma kilidin önemi her geçen gün popülaritesini de arttırmaktadır. Üretildiği malzemenin sağlamlığı ve kullanışlı oluşunun yanı sıra kaliteli bir markanın ürünü olması sizlere güven verir ve bu sebeple seçim yaparken dikkate alınması gereken bu unsurları asla gözardı etmemelisiniz. Paslanmaz oluşu, şifreli oluşu, yapıldığı malzemenin cinsi gibi bir çok farklı kriter almak istediğiniz asma kilidin belirlenmesine yardımcı olur. Dış mekânlarda kullanılan asma kilitler hem maruz kaldığı dış etkenler hem de sağlamış olduğu güvenlik bağlamında daha çok dikkatli bir şekilde seçilmesi gereken ürünlerdir. Çelik veya demir gövdeli oluşu kadar kanca yapısı ve kilit mekanizması da ürünün sağlamlığında sizlere önemli ipuçları verir. Bütün bu unsurlar güvenliğiniz için önemli bir caydırıcılık oluşturur.

Asma Kilit Seçenekleri Nelerdir?

  • Standart asma kilitler en yaygın şekilde kullanılan tiplerdir. Normal anahtar kullanımı ile dış mekanlarda yoğun olarak kullanılır, kaplandığı malzemenin cinsi çelik, krom, pirinç olarak değişiklik gösterebilir. Bazı modellerde PVC kaplı olarak sunulan seçenekler dış etkenlere dayanıklılığı bakımından ayrı bir avantaj sağlamaktadır.
  • Son zamanlarda asma kilit teknolojisinin güvenliğiniz için getirdiği önemli yeniliklerden bir tanesi de şifre özelliğidir. Başka bir deyişle standart anahtar kullanımı olmayan bunun yerine şifre ile açılabilen kilit çeşididir. En güzel tarafı şifreyi talep ettiğiniz zaman değiştirebiliyor olmanızdır ve bu yenilik aynı zamanda anahtar taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırarak kullanım kolaylığı sağlamaktadır. İç mekanlarda ve çanta, bavul gibi eşyalarda güvenliği sağlama anlamında talep görmektedir.
  • Yatay asma kilitler kayar milli mekanizması ile son yıllarda çok tercih edilen ürünlerden olmuştur. Mil yapısının çelik veya dayanıklı metalden olması sağlamlığı sayesinde kullanıcılara güven veren bir avantaj olarak ortaya çıkar. Kilidin açılması diğer modellere nazaran daha zordur. Araya levye ya da buna benzer parçalar sokulsa bile açılmaz. Parçalara geçirip kilitleme yaptıktan sonra mandal kısmında demir makası bile girebilecek mesafe olmadığı için hırsızlık gibi durumlara karşı en güvenilir çeşit olduğu belirtilebilir.
  • Bazı ürünlerde kanca olarak çelik kablo kullanılmıştır, hem şık bir görünüm hem de yüksek güvenlik sağlayan bu ürünler uygun fiyatı ile avantajlı bir seçenektir. Fermuar kullanımına müthiş uyumu ile görsel olarak da caziptir.
  • Kilit ve güvenlik sektöründe önemli bir yenilik olarak karşımıza çıkan alarmlı asma kilit, belki de bu alanda çığır açan bir yeniliktir. Yüksek desibelli sesi ile mükemmel caydırıcılık sağlar, ayrıca seçenek olarak alarmsız kullanıma uygundur.

Hem marka olarak hem de sağlamlık ve güven olarak sizlere sunulan asma kilitler, fiyatları ile de büyük avantaj sunar. Uygun fiyatları, kalitesi ile hem ihtiyacınız hem de ileride oluşabilecek ihtiyaçlarınız öngörülerek kolayca talep edebileceğiniz yakınlıkta sizlere sunuluyor. Uzun yıllardır kullanımından asla vazgeçilmeyen asma kilitler içerisinden size en uygun olanını rahatça seçebilmeniz için birçok farklı ürün sunulmuştur. Yerli, yabancı bir çok kaliteli firmanın standartlara uygun ürünleri, garanti kapsamlarına uygun şekilde satılarak kullanıcılara güven verir. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Asma Kilit Fiyatları

2416 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 2416 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003347/13003348/13003358/60003706