Gömme Kilitler

Gömme Kilit Fiyatları

Gömme kilitlerle evinizi daha korunaklı hale getirebilirsiniz. Evinizin giriş kapısının yanı sıra balkonunuzda, bahçe kapınızda ya da ofisinizde kullanabileceğiniz gömme kilit modelleri de bulunur. Pratik bir şekilde kapınıza monte edebileceğiniz gömme kilitleri dayanıklı gövdeleriyle yıpranmaya ve darbelere karşı sağlam bir yapı taşır. Paslanmaz gövdelere sahip olan gömme kilit çeşitleri kullanışlı anahtar yuvası desteği sunar. Anahtarınızla pratik bir şekilde açabileceğiniz kilitler, özel mülklerinize güvenli bir şekilde girebilmeniz için size yardımcı olur. Gömme kilit fiyatları birçok opsiyon yaratarak ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri ekonomik şekilde satın alabilmenizi sağlar. Farklı kalınlıklara sahip kilitleri güvenlik ihtiyaçlarınıza uygun modeller arasından sipariş edebilirsiniz. Çelik gövdeleri galvaniz kaplamayla sağlamlaştırılan kilitler hem açık alanlarda hem de kapalı alanlarda kullanabileceğiniz ürün modellerini içerir.

Uyumlu Anahtarlarla Hız Kazanın

Hırsızlara karşı koruma sağlayan gömme kilit modelleri pirinç kaplamalı anahtarlara sahip olan ürünlere de yer verir. Zamak döküm özelliğiyle kusursuz bir şekilde üretilen anahtarlar, kilidinizin yuvasına kolayca girer. Birden fazla dönüş gerçekleştirebilen kilitler kapılarınızı daha da güvenli bir şekilde kapatabilmeniz için idealdir. Darbe sensörü bulunan modern kilit modelleri alarmlı şekilde tasarlanır. Alarm özelliği sayesinde, kapınız zorlandığında yüksek desibelli uyarı sesi yayılır. Bu özellik hırsızları kapınızdan uzaklaştırır ve çevredeki kişileri bilgilendirir. Pille çalışan alarmlı kilitler yardımıyla elektrik kablosu kullanmanıza gerek kalmadan kapılarınızın güvenliğini üst düzeye çıkarabilirsiniz. Pilli kilitler, elektrik kesintisi sorunu yaşamadığı için güvenliğinizi korumaya kesintisiz olarak devam eder. Kapınızın ölçülerini kontrol ettikten sonra sizin için en uygun ürünleri sipariş edebilirsiniz. Vida kullanmanız, gömme kilidinizi yuvasına kısa bir sürede oturtabilmenizi sağlar.

Alarm Sistemi Bulunan Kilitler

Belirli sayıda kilitleme gerçekleştirdiğinizde alarm sistemini devreye sokabileceğiniz kilitler pratik bir kullanım yaşamanızı sağlar. Birden fazla kilitleme yaptığınızda alarm sistemini devreye sokan ürün modelleri, uzun yolculuklara çıkmadan önce evinizi güvenlik altına alabilmeniz için uygundur. Sensör özelliğine sahip olan modern teknoloji ürünü kilitler oldukça hassastır. Titreşimleri tespit ederek devreye giren sensör teknolojisi bulunan kilitler, çeşitli aletlerle kilitleri devre dışı bırakmaya çalışan hırsızları engeller. Kapının kilide dokunmadan açılması durumunda devreye giren sensörlere sahip olan kilit sistemleri hırsızların kullandığı çeşitli yöntemlere karşı ekstra güvenlik elde etmenizi sağlar. Alarm sesi seviyesini ayarlayabileceğiniz gömme kilit modelleri sayesinde düşük şiddetli, orta şiddetli ya da yüksek şiddetli ses desteğiyle güvenliğinizi koruyabilirsiniz. Kapı kilidinin yanı sıra odalar ya da çeşitli dolaplar ve kasalar için üretilen kilitler de bulunur.

Soru 1: Gömme Kilit Çeşitlerinin Özellikleri Nelerdir?

Cevap 1: Gömme kilitler kapınızın yuvasına oturtarak kullanabileceğiniz emniyet sistemlerini içerir. Sensör özelliği bulunan kilitler, çeşitli zorlamalara ve darbelere karşı sesli uyarı sistemini devreye sokar. Kesilmeye ve kırılmaya karşı dayanıklı gömme kilitlerle mülklerinizi emniyet altında tutabilirsiniz.

Soru 2: Şifreli Gömme Kilitler Ne İşe Yarar?

Cevap 2: Gövde, mandal ve anahtar gibi kısımları paslanmaz çelikten üretilen şifreli gömme kilitler kapınızın güvenliğini korur. Kapının dış kısmına monte edebileceğiniz şifre yuvası üzerinden kilidi açabilirsiniz. Şifre yanlış girildiğinde kilidin açılmaması sayesinde, sadece tanıdığınız kişiler evinizde ya da iş yerinizde çeşitli alanlara girebilir. Kapı kilidi açıldıktan sonra belli bir süre içerisinde işlem yapılmaması durumunda kapınızı yeniden kilitleyen modeller de bulunur.

Soru 3: Kapı Kilidi Nasıl Takılır?

Cevap 3: Kapınıza kilit takmak istediğinizde mevcut kilit yuvası doluysa bu kilidi kapınız açık haldeyken vidalarını sökerek çıkarabilirsiniz. Boş kilit yuvasına uyumlu haldeki kilitleri yuvaya oturttuktan sonra vidalarla bağlantı işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekir. Kilit dilini döndürerek ürünün sorunsuz bir şekilde çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Gömme Kilit Fiyatları

1838 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 1838 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003347/13003348/13003358/60002993