Tirajlı Kilit Fiyatları

Metal ve çelik kapılara özel olarak üretilen tirajlı kilit modelleri, birbirinden farklı özellikleriyle yaşam alanlarınızı daha emniyetli bir hale getiriyor. Ev, iş yeri, depo gibi çeşitli büyüklüklerde pek çok mekânda kullanabileceğiniz ürünler, can ve mal güvenliğinizi koruyabilme imkânı tanıyor. Apartman girişlerinde yer alan kapılarda elektrikli kapı otomatiği olarak da tercih edilen tirajlı kilitler, alternatif modelleriyle hırsızlık ve benzeri olaylara karşı önlem alabilmenize yardımcı oluyor. Güvenlik sorunlarınıza ideal bir çözüm sunan ürünler, sağ ve sol kullanıma uygun tasarımlarıyla kapılarınızı hem dışarıdan hem de içeriden kilitleme olanağı tanıyor. Ayrıca deforme olan güvenlik sistemlerinizi de değiştirme imkânı veren tirajlı kilitler, kaliteli materyallerden üretilen iç ve dış mekanizmalarıyla paslanma gibi korozyonların önüne geçiyor. Alternatif kilitleme sistemi olarak çeşitli ölçülerde geliştirilen ürünler, güçlü pimleriyle birlikte delinme ve kırılma gibi sorunlara karşı iyi bir performans sergiliyor.

Tirajlı Kilit Modelleriyle Güvenliğinizi Artırın

Fonksiyonel gövdeleriyle yaşam alanlarınızı kötü niyetli kişilerden koruyabilmenize yardımcı olan tirajlı kilit modelleri, çeşitli deformasyonlara karşı dayanıklı tasarımlarıyla iyi bir deneyim sunuyor. Çelik, pirinç ve nikel gibi pek çok materyal kullanılarak geliştirilen ürünler, hızlı açılıp kapanan mekanizmalarıyla takılma gibi sorunlar önüne geçiyor. Birden fazla anahtar seçeneği sunan modelleriyle de güvenlik sorunlarınıza etkili bir çözüm getiren tirajlı kilitler, birkaç adımda monte edilebilen gövdeleriyle kendinizi emniyette hissetmenizi sağlıyor. İçeriden tek tuşla açılabilen düğmeli tasarımlarıyla da iyi bir deneyim sunan birçok model, elektrikli ve elektriksiz çalışma şekilleriyle pek çok mekânı istediğiniz şekilde dizayn edebilmenize fırsat tanıyor. Silindir boyuna ve makara sistemine göre farklı seçeneklere sahip olan ürünler, özel şifreleme sistemiyle üretilen anahtarlarıyla  güvenli bir yaşam alanı oluşturabilme imkânı veriyor. Hem kullanım özelliklerine hem de üretim materyaline göre birçok seçenek sunan tirajlı kilit fiyatları, her bütçeye hitap eden alternatifleriyle aradığınız modeli bulabilmenize yardımcı oluyor.

Güçlü Mekanizmalarıyla Tirajlı Kilit Modelleri

Bobin korumalı mekanizmalarıyla öne çıkan pek çok tirajlı kilit modeli, zincirsiz ve sessiz tasarımlarıyla güçlü bir koruma sağlıyor. Ayarlanabilir silindirleriyle de iş yerinizi veya apartmanınızı hırsızlara karşı daha güvenli hale getirebilmenize yardımcı oluyor. Su ve benzeri dış etkenlere dayanıklı dış tasarımlarıyla da uzun süreli bir deneyim sunan ürünler, oksitlenmenin önüne geçen yay sistemleriyle birlikte iyi bir performans sergiliyor. Kullanıcıların beklentileri doğrultusunda üretilen pek çok tirajlı kilit, çelik takviyeli sistemleriyle birlikte maksimum güvenlik sunuyor. Elektrostatik boya ile kaplanan yüzeyleriyle dikkat çeken birçok ürün, multikanallı anahtar sistemine sahip modelleriyle daha emniyetli bir hayat sürmenizi sağlıyor. Farklı kapı modellerine uyumlu olarak tasarlanan tirajlı kilitler, bilyeli ve mandallı mekanizmalarıyla kapınızı kolay bir şekilde kilitleyebilme imkânı tanıyor. Geniş ürün yelpazesiyle güvenlik ihtiyacınıza etkili çözümler sunan ürünler, işlevsel fonksiyonlarıyla beklediğiniz korumayı sağlıyor.

Soru 1: Tirajlı Kilit Sistemleri Hangi Durumlarda Değiştirilir?

Cevap 1: Tirajlı kilit sisteminizi hem mekanik hem de kullanıcı kaynaklı nedenlerden dolayı değiştirebilirsiniz. Yay gibi çeşitli mekanizmaların bozulduğu durumlarda kilidinizi yenileyerek güvenliğinizi artırabilirsiniz. Anahtarlarınızı kaybettiğiniz ya da çalındığını düşündüğünüz zaman tirajlı kilit sisteminizi değiştirerek yaşam alanlarınızı kötü niyetli kişilere karşı koruyabilirsiniz.

Soru 2: Tirajlı Kilitlerinizi Yağlarken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Cevap 2: Gıcırdama ve takılma gibi çeşitli sorunlara sahip olan tirajlı kilitlerinizi belirli aralıklarla yağlayarak daha uzun süre kullanabilirsiniz. Ürünlerinizi yağlarken içini açmamalısınız. Sadece pim ve mandal bölümü makine yağı gibi ürünlerle yağlayabilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz.

Soru 3: Tirajlı Kilit Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Cevap 3: Tasarımlarına ve fonksiyonlarına göre pek çok alternatife sahip olan tirajlı kilit fiyatları, zengin ürün çeşitliliğiyle ihtiyacınız olan modeli bulabilmenizi sağlıyor. Elektrikli ve elektriksiz olarak da farklı fiyat seçenekleri sunan ürünler ile güvenlik sorunlarınızı çözebilir, pek çok daha emniyetli bir hale getirebilirsiniz.


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Tirajlı Kilit Fiyatları

207 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bpas Tirajli Kilitler
  2. Kale Kilit Tirajli Kilitler
  3. Yuma Tirajli Kilitler
  4. Kale Tirajli Kilitler
  5. Tursan Tirajli Kilitler
  6. Otomatsan Tirajli Kilitler
  7. Mert Tirajli Kilitler
  8. Sebu Tirajli Kilitler
  9. Daf Tirajli Kilitler
  10. Altın Tirajli Kilitler
  11. Dirim Tirajli Kilitler
  12. Mutlusan Tirajli Kilitler
  13. Viko Tirajli Kilitler
  14. YT Tirajli Kilitler
  15. İto Tirajli Kilitler
  16. Ars Tirajli Kilitler
  17. Blue Lighting Tirajli Kilitler
  18. Bul-Max Tirajli Kilitler
  19. Cisa Tirajli Kilitler
  20. Daf Kilit Tirajli Kilitler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Çalışma Şekli
 5. Boyut A-Z
 6. Türü
 7. Fotoğraflı Değerlendirme
 8. Güncel Değerlendirme
 9. Anahtar
 10. Fırsat Ürünleri
 11. Renk
 12. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
DSACategoryId/60002705/2147483620/60003995/13003358/60002995
Başa dön