Tirajlı Kilitler

Tirajlı Kilit

Özel yaşam alanları başta olmak üzere birçok farklı alanlarda kullanımı bulunan kilitler, maksimum güvenlik amacı ile tasarlanmıştır. Güvenlik günümüzde en önemli ihtiyaçlarımız arasında yer alır. Farklı ürün seçenekleri ile satışa sunulan tirajlı kilit modelleri ile siz de hem ailenizi hem de kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz. 

Tirajlı kilitler evlerinizde bulunan güvenlik problemini ortadan kaldırır. Yaşam alanlarınızda kullandığınız kilitler açılma sistemlerinden kilit mekanizmalarına kadar birçok farklı model ile ihtiyaçlarınızı karşılar. Hem iç hem de dış kapılarda kullanıma uygun olan tirajlı kilit modelleri ile yaşam alanlarınızda huzurunuzu ikiye katlayabilirsiniz. 

Tirajlı Kilit Ne Demek?

Tiraj dilimize Fransızcadan girmiş bir sözcüktür ve yüksek güvenlik sağlayan kilit modelleri ile birlikte de anılmaktadır. Hem içerden hem de dışarıdan kilitleme imkanı veren kilit modelleri ile maksimum güven ve rahatlığa sahip olabilirsiniz. 

Tirajlı kilit ne demek? Tirajlı kilit nerelerde kullanılır? Gibi sorular, tirajlı kilit satın almak isteyen alıcılar tarafından sıkça sorulan sorular arasında yer alır. Tirajlı kilitler büyük oranda dış kapı kilit ihtiyacının karşılanmasında tercih edilir. Kullanmaya bağlı olarak meydana gelebilecek arıza ve yıpranmalara karşı son derece korunaklı olan tirajlı kilitler, sizlere uzun ömürlü bir kullanım performansı sunar.

Hem evlerde hem de ofislerde tercih edeceğiniz tirajlı kilit modellerini hem sağa açılan hem de sola açılan kapılarda kusursuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Tirajlı kilit montajı son derece kolaydır ve açıp kapatma esnasında çok fazla güç gerektirmez. Rahat koşullarda kullanabileceğiniz tirajlı kilitler ile kapılarınızın sert çapmasının da önüne geçebilir ve gürültü kirliliğine karşı da önlem alabilirsiniz. Her kapı sistemi için uygun olan kilit modellerine uygun fiyat aralıkları ile göz atabilir ve kalitesi ile göz dolduran tirajlı kilit modelleri arasından dilediğiniz ürünün siparişini verebilirsiniz. 

Kullanışlı Tirajlı Kilit Modelleri

Tirajlı kilitler arasında birçok farklı model bulunur. Hepsi mükemmel bir performans sergilemek için tasarlanan kilit modellerini dört mevsim güvenli koşullarda kullanabilirsiniz. Her ortama uyum sağlayan tiraj kilit modelleri şunlardır;

157 A Tirajlı Kilit

157 A tirajlı kilit en fazla tercih edilen modeldir. Gövdesi çelik malzemeden yapılmıştır ve siyah elektrostatik boya ile kaplanmıştır. Sürgü ve mandal kısmı pirinç kaplamadır. TS EN 12209 sertifikasına sahip olan bir üründür. Birçok kapıda dışarıdan koruma sağlamak amacı ile tercih edilir. Özellikle ahşap ve metal kapılarda yüksek güvenilirlik önlemi almak için 157 A tirajlı kilit modelini tercih edebilirsiniz. 
Elektrikli Tirajlı Kilit

Elektrikli tirajlı kilit modeli apartman ve site girişlerinizde sizlere maksimum koruma performansı sağlar. Hırsızlık başta olmak üzere birçok önemli tehdide karşı güvenlik seviyenizi üst düzeylere çıkartabilirsiniz. Elektrikle çalışan tirajlı kilit modeli bir yüzünde anahtar ile açılan diğer yüzünde ise elektrikli aksamı ile sizlere kullanım performansı sunan bir üründür. Elektrikle açılır yüzü kapınızın iç tarafına getirmeniz durumunda, dışarıdan anahtar olmadan kapı kilidinin açılması mümkün olmaz. Güvenliği en iyi standartlarla size sunan bu ürün metalden üretilmiştir ve siyah boya ile kaplanmıştır. Silindir boyu 52 mm olan kilit aynı zamanda delinme gibi tehlikelere karşı da oldukça dayanıklıdır. 

Silindirli Tirajlı Kilit

Silindirli tirajlı kilit modelini kapılarınızın dıştan açılan kısmında tercih edebilirsiniz. Diğer tirajlı kilitler kadar güvenliği ön plana çıkarabilen bu kilit modeli 3 millidir ve nikel kaplama malzemesi kullanılarak üretilmiştir. Elektrostatik siyah boya ile boyanmıştır ve iki türlü gövdede çelik malzeme bulunur. Her mevsim koşullarında paslanmadan kullanabileceğiniz silindirli tiraj likit modelleri arasından bütçenize uygun olan modeli tercih ederek, güvenle kullanabilirsiniz. 

Elektrikli Tirajlı Otomat Kilit

Elektrikli tirajlı otomat kilit modelinde 157/EL kilidin çelik rozeti yer almaktadır. Makarası, silindiri ve mandalı MS 58 pirinç malzeme kullanılarak üretilmiştir. Kilit gövdesi çelik malzemedir ve her türlü sert müdahaleye karşı üst düzey savunma performansı gösterir. Demir kapılarda en iyi sonuç veren kilit modelleri arasında yer alır. Dış kapı kilidi, apartman kilidi, sokak kilidi gibi ihtiyaçlarınız için kategoride yer alan ürünler arasından tercih yaparak güvenli kullanım sağlayabilirsiniz. 

Birden Fazla Ürün Avantajı ile Maksimum Güvenlik

Sahip oldukları fonksiyonel gövde ile tirajlı kilit modelleri yaşam alanlarınızı kötü niyetli insanlardan korumanıza yardımcı olur. Dış etkenler başta olmak üzere her türlü deformasyona karşı da oldukça dayanıklıdır. Gövdesi çelik ve nikel ile güçlendirilen kilitler hızlı açılır ve kapanır özellikleri ile de sizlere zaman kazandırır ve kolaylık sağlar. Güvenlik ihtiyacınızı tam anlamı ile karşılayan kilit modellerini basit montaj işlemi sonrasında hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca ürün kutusunda bulunan yedek anahtar ile de her koşulda kullanımda rahatlık elde edebilirsiniz. 

Tirajlı Kilit Modelleri ile Her An Güvende Olmak

Tirajlı kilit modelleri kendi içerisinde farklı şifreleme sistemlerine sahiptir. Makara sistemi ve silindir boyuna göre de oldukça farklı seçeneklere sahip olan kilitler sayesinde yaşam alanlarınızı dilediğiniz şekilde dizayn edebilirsiniz. Üretim materyali açısından da son derece zengin bir ürün yelpazesine sahip olan tirajlı kilitler arasından bütçenize uygun modeli güvenli koşullarda sipariş verebilirsiniz. 

Tirajlı Kilit Modelleri ile Güvenlik Seviyenizi Artırın

Tirajlı kapı kilidi modelleri bobin korumalı sistemleri ile de ön plana çıkar. Oksitlenmenin önüne geçmeyi sağlayan özel yaylı sistem sayesinde size her koşulda yüksek performans sunar. Güvenlik ihtiyaçlarınıza en etkili çözümü getirmek amacı ile tasarlanan kilit modelleri arasından tercih edeceğiniz ürünler ile uzun vadede konforlu ve rahat bir yaşam sürebilirsiniz. 

Tirajlı Kilitlerin Yönleri Nasıl Değiştirilir?

Sizin de bildiğiniz gibi her kapının açılış yönü farklıdır. Tercih edeceğiniz tirajlı kilit modelini kapınızın açılma yönüne göre ayarlayabilirsiniz. Tirajlı kilit sağ sol açılır kilitler her iki yönde de sizlere kusursuz bir performans sunar. Tirajlı kilit göbeği eğer kapınızın iç kısmına ters geliyorsa, kilidin tersini çevirerek de güvenli koşullarda kullanabilirsiniz. Ancak kilidin dışarıdan kullanımında terslik söz konusu ise bu durumda tirajlı kilit yön değiştirme için bir çilingirden yardım almanız gerekir. Kapı kilidinin içerisinde uygulanacak tirajlı kilit göbeği değiştirme işlemi sonrasında kilidinizi her yön kapıda kullanabilirsiniz. 

Tirajlı Kilit Fiyatları

Günümüzde kapı kilidi bulunmayan tek bir kapı bile bulunmamaktadır. Sizin de bu süreçte kendi güvenliğinizi sağlamak için üst düzey performans sunan kilit modellerine ihtiyacınız olur. Hem evleriniz hem de ofisleriniz için en uygun kilit modelini inceledikten sonra güvenliğinizi hat safhaya çıkartabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitesi ile kullanabileceğiniz ürünleri, farklı fiyat aralıkları ile inceleyebilir ve tercihinizi size en iyi performansı sağlayacak üründen yana kullanabilirsiniz. 

Tirajlı kilit fiyatları tercih edeceğiniz ürünün özelliklerine ve ürün kalitesine göre değişir. Birçok farklı ürün modeli bulunan kilitler arasından ihtiyacınız olan ürünü inceleyebilir ve güvenli koşullarda sipariş verebilirsiniz. Tercih edeceğiniz ürün fiyatı, kalitesi ile doğru orantılıdır. Yüksek kaliteye bağlı olarak uygun fiyatlı seçenekler ile sizlere sunulan kilit modelleri arasından tercih edeceğiniz model ile uzun yıllar korunaklı yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz.

Tirajlı Kilit Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Tirajlı kilit modelleri hem iç hem de dış kapı modellerinde tercih edilebilir. Çelik kapı ve ahşap kapılarda kullanıma uygundur. Dört mevsim kullanılabilir olması ve üstün güvenlik sağlaması nedeni ile bina giriş kapılarında sık kullanılır.

Tirajlı Kilit Yön Değiştirme Nasıl Yapılır?

Tirajlı kilit kullanımında iç kapılarda kilidin yönünü terse çevirerek direk kullanım mümkündür. Yönü değiştirilecek olan kısım dışarıya geliyorsa bu durumda kapının dilinin yönünü değiştirmek gerekir. Çilingirden yardım almak bu sorunu çözer.Tirajlı Kilit Nasıl Yağlanır?

Tirajlı kili modellerinin dil mekanizmasını yağlamak kilidinin tekrar ilk günkü performansı kazanmasını sağlar. Küçük bir fırça yardımı ile kilidin dil kısmına ufak darbeler halinde makine yağı sürülerek kilit yağlanabilir. Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tirajlı Kilit Fiyatları

294 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 294 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003347/13003348/13003358/60002995