1953 yılında temelleri atılan Kale Kilit firması, Türkiye ekonomisinin zor dönemlerinde ilk yerli kilit imalatını gerçekleştirmiştir. Faaliyetlerine Tahtakale'de küçük bir atölyede başlayan Kale firması; önce asma kilit, ardından Türkiye’nin ilk kasa kilidini üretmiş, 1974 yılında da ülkemizin ilk kilit ihracatını gerçekleştirmiştir. Kale Kilit bugün, silindir / barel, kilit, çelik kapı kilidi, vida, oto emniyet kilidi ve aksesuar üretimi ile Türkiye’nin lider kilit üreticisi konumundadır. İhracat rakamlarını günden güne artıran firma, Türkiye’nin kilit ihracatının %60’sını gerçekleştirmekte ve 75 ülkeye ihracat yapmaktadır.

"Hırsızın açamayacağı yegane kilit" sloganıyla sektöründe yer edinen markanın ürün yelpazesinde; silindirler, dıştan takma tirajlı kilitler, silindirli gömme kilitler, iç kapı gömme kilitleri ve benzerleri yer alıyor. Kale tarafından üretilen dijital motorlu elektronik çelik kasaları tercih ederek, ev veya ofisinizde emniyetli ve güvenli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Silindirli emniyet kilitlerini ikinci kilit olarak kullanarak, ahşap veya çelik kapılarınızda güvenliği artırabilirsiniz. Sertleştirilmiş çelik kancaya sahip klasik Kale asma kilitlerden her tür kilitleme gereksinimizde faydalanabilirsiniz.

Türkiye’de kilit denince ilk akla gelen markalardan biri olan Kale Kilit; emniyet kilitleri, çelik kapı kilitleri, özel kilit çeşitleri ve aksesuarları ile hepsiburada.com’da tüketicilerle buluşuyor. İhtiyacınıza uygun kilit çeşidini, çelik kasayı ve her türlü aksesuarı filtreleyip, inceleyebilirsiniz. Size en uygun olanını dilerseniz kısa birkaç adımı takip ederek hemen satın alabilirsiniz.

Kale Kilit

157 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN