Geliştirdiği ürün koleksiyonları ile güvenlik ihtiyacınıza yanıt veren çözümler sunan Kale Kilit, yaşam alanlarınızda güvenli ve huzurlu anlar geçirmenizi sağlıyor. Modern ve yeni teknolojiyi kullanan marka, kapı ve kilit sistemleri başta olmak üzere çelik kasa ve yangın sistemleri gibi birçok farklı kategoride üretim gerçekleştiriyor. Sektöründe lider durumda olan Kale Kilit, emniyetiniz için gerekli tüm ürünleri, yüksek kaliteli tasarımlara dönüştürüyor. Kilit sistemlerinden alarm sistemlerine kadar 9 farklı kategoride yüzün üzerinde ürünüyle güvenliğinizi garanti altına alan marka, Türkiye ve dünyaya Kale kalitesini ulaştırmaya devam ediyor.

Standartları Değiştiren Kapı ve Kilit Sistemleri

Kale markasının ilk üretim alanı olan kilit sistemleri, oluşan güvenlik ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verecek ürün koleksiyonlarına sahiptir. Konutlardan, iş alanlarına kadar her alana özel ürünler geliştiren Kale, klasik kilitlerden alarm sistemleri ile donatılan elektronik kilitlere kadar çok yönlü üretimi hayata geçiriyor. Ürünlerinde güvenlik korumasını sağlamak için Kale emniyet kartı uygulayan firma, kullanıcıların satın aldıkları ürünlerde kontrol ve denetim yapmalarını sağlıyor. Ahşap, demir ve çelik gövdeli kapılarda kullanılan kapı kolları, kilit sistemleri ile hidrolik yay ve kilit gövdeleri, kaliteli metal alaşımlar kullanılarak üretiliyor. Yüksek teknoloji ürünü makineleri, üst düzey güvenlik süreçleri sonunda kullanıcılara sunulan Kale kapı sistemleri, dayanıklı yapılarıyla talep edilen emniyet güvencesini yerine getiriyor. Klasik anahtarlı sistemlerin yanı sıra manyetik kart okuyuculu ve tuş şifreli elektronik seriler de kapı sistemleri arasında yer alıyor. Hırsızlık ve soyguna karşı özel takviyeler içeren sistemler, kullanıcılar için güçlü bir koruma sağlıyor. Tasarımlarıyla dikkat çeken çelik kapı modelleri, sayısız seçeneğe sahip tutma kolu, dürbün ve kilit mekanizmaları ile kapılarınıza kişisel zevklerinizi yansıtma fırsatı yaratıyor.

Dayanıklı ve Güvenilir Çelik Kasalar

Çelik malzeme kullanılan yapı serilerinin en yeni üyesi olan çelik kasalar, Kale markasının güvenlikte geldiği aşamayı temsil ediyor. Kale Kilit; yangına dayanıklı, büro tipi ve ticari sınıflarını da kapsayan sekiz farklı çelik kasa koleksiyonu satışa sunuyor. Elektronik şifrelemeli ve anahtarlı olarak iki kategoriye ayrılan ürünler, farklı renk ve boyut seçenekleriyle üretiliyor. Müşteri taleplerine göre kilit sistemlerinde değişiklikler yapan marka, bu sayede kasaların güvenlik duvarına yeni ve güçlü halkalar ekleyebiliyor. Duvar içine gömülebilen ya da doğrudan açık alanda kullanılabilen kasa tasarımları, olumsuz durumlara karşı değerli eşyalarınızı mükemmel şekilde koruyor. Yatay ve dikey formlara sahip olan çelik kasa modelleri, altı haneli dijital şifreleme ve girilen şifreleri hafızaya alma gibi özelliklerle; kasaların kontrolünün kullanıcılarda olmasına yardımcı oluyor. Kaliteli çelik malzeme ile desteklenen kasalar, elektronik şifreleme kullanılan modellerde tek kullanımlık şifreleme desteği ile güvenlik duvarının eşsiz olmasını sağlıyor. Farklı alanlarda emniyetinizi mükemmel hale getirmek için kusursuz ürünler geliştiren Kale, yüksek standartların yaşattığı konfora sahip olmanıza katkıda bulunuyor. 

Kaliteyi Kusursuz Hale Getiren Özellikler

 • Akıllı teknolojiyi ürünlerinde kullanan Kale Kilit, turizm tesislerine yönelik geliştirdiği I serisi akıllı kilitlerle, konaklama alanlarını kişisel alanlara dönüştürüyor.
 • Dünyanın ilk ve tek alarmlı silindir kilidini üreten marka, kırılma ve zorlama durumlarında ek bir cihaza gerek duymadan, yüksek sesli alarm çalabilen güvenlik korumasını kullanıcılarına sunuyor. 
 • Kişisel güvenliği hayatın her alanına taşıyan Kale, şifreleme özelliğine sahip, birbirinden özel renklerle donatılan asma kilitlerle; dolap, bisiklet ve çanta gibi eşyaların güvenliğine destek oluyor.
 • Güçlü yapısı ile yaşam alanlarınızda koruma ve emniyeti mükemmel hale getiren Kale çelik kapılar, göz alıcı yüzey tasarımlarıyla estetik zevklere göre dizayn edilebiliyor. 
 • Kullanım alanı ne olursa olsun, en kaliteli ürünleri kullanıcılarıyla buluşturan Kale, akıllı cihazlar ile kontrol edilen alarm sistemleri sayesinde güvenliğinizin kesintisiz olmasını sağlıyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kale Kilit

714 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. İndirimli Ürünler
 5. HepsiLojistik Ürünleri
 6. Sepette Kampanyalı Ürünler
 7. Satıcı A-Z
 8. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Hemen Kapında
Başa dön