Barel (Kilit Göbeği)

Silindir kilit pek çok kullanıcının güvenlik önlemini en üst düzeyde koruyabilmek için satın aldığı ürün modellerinden biri olarak kullanıcıdan karşısına çıkıyor noktan bu ürünler uzun süre kullanım vaat ettiği için kullanıcılardan olumlu dönüşler alıyor. Bunun yanı sıra pek çok mekan için kullanıma hazır hale getiriliyor. Ürünün kurulumunun basit olması pek çok kullanıcıya avantaj sağlıyor. Silindir kilitler evler başta olmak üzere işyerleri, depolar, çeşitli kurum ve kuruluşlar ve diğer pek çok yerde kullanılan ürünlerden biri oluyor. Dayanıklı bir özelliğe sahip olması sebebiyle kullanıcılar bu ürünü güvenle kullanıyor. Herhangi bir paslanma durumu söz kalmadığı için yıllar geçse de ürün yeni görünüşünü korumaya devam ediyor. Bu da ürünün şık tasarımını kullanım süresi boyunca koruduğu gerçeğini değiştirmeyerek kullanıcıların memnuniyetini arttırıyor. Satın alınan silindir kilit modeli ile birbirinden farklı avantaja sahip olabilirsiniz Bunun yanı sıra güvenlik önlemini arttırarak kendinizi konforlu hissetme imkanı elde edebilirsiniz. Bu ürün modeli birden fazla dönüş imkanı tanıdığı için koruduğunuz mekanın güvenliğini arttırabilir. Böylece ürünün sağladığı pek çok avantajdan faydalanarak emniyetinizi sağlayabilirsiniz.

Silindir Gömme Kilit

Silindir gömme kilit sunduğu basit kurulumunun yanı sıra anahtarı kolaylıkla takılıp çıkarılabilen bir kullanım deneyimi yaşatıyor. Ürünün kolayca anahtarla açılabilen ya da kilitlenebilen şekilde tasarlanan yapısı pek çok kullanıcıya kullanım süresi boyunca pratiklik sağlıyor. Bununla birlikte birden fazla kez  bulunulan ortamın kilitlenmesini sağlayarak emniyetin artırılmasına imkan tanıyor. Birbirinden farklı kullanım alanlarına sahip silindir gömme kilit modelleri bulunuyor. Bu ürün modelleri sahip olduğu özelliklere göre de değişkenlik gösteriyor. Ürünün oluşturulduğu materyal doğrudan ürünün özelliğine, ürün modellerinin oluşmasına ve fiyat farkına etki ediyor. Silindir gömme kilitin monte edilecek kapı modeline göre de birden fazla çeşidi bulunuyor. Bu gibi birbirinden farklı etkenler ürünlerin pek çok şekilde özellik farkı barındırmasına olanak sağlıyor. Online üzerinden silindir gömme kilit modellerini inceleme imkanına erişebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri işaretleyerek kaydedebilirsiniz. Kaydettiğiniz ürünler arasından bütçenize uygun olan ürünleri belirleyerek bu ürünler arasında kapı modelinize uygun olanı sipariş verebilirsiniz. Bütçe dostu bu platform ile ihtiyaçlarını da kolaylıkla temin ederken pek çok avantajdan da faydalanma fırsatı elde edebilirsiniz.

Silindir Kilit Göbeği

Silindir kilit göbeği genellikle belirli standart ölçüleri sahip olarak oluşturuluyor. Bu ölçü kapının materyaline, boyutuna ve diğer pek çok unsura göre değişik aralıklarda olsa da genellikle 68 milimlik standart ölçü kullanıcıların karşısına çıkıyor. Silindir göbeği anahtarın yerleştiği kısım olarak biliniyor. Bu yapı kapı kilidinin önemli noktalarından biri olarak dikkat edilmesi gereken kısımlardan biri oluyor. Silindir kilit göbeği birinden farklı materyaller tarafından üretiliyor. Pek çok darbe karşı dirençli olan bu ürün yapısı genellikle paslanmaz çelik yerlere sahip olmasıyla kullanıcılardan tam not alıyor. Silindir kapağı göbeği ürünleri birden fazla kapı için uyum gösterebilecek standartta üretilebilir. Uzun süreli kullanım vadeden bu ürünler, kullanıcılara kullanım süresi boyunca pratiklik sağlıyor. Kapıların Barel ölçülerine göre birbirinden farklı kapı silindir modelleri bulunuyor. Standart ölçü 68 milimetrelik olsa da 85 ile 90 milimetrelik ölçülerde piyasada bulunuyor.

Silindir Kapı Kilidi

Silindir kapı kilidi ile pek çok kullanım avantajı elde edebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamı daha güvenli hale getirebilirsiniz. Silindir kapı kilidi modellerinde önemli bazı unsurlar bulunuyor. Bunlardan biri kapıyı kilitlemeyi sağlayan tur sayıları olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Tek turlu silindir kapı kilidi modellerinin yana sıra iki turlu, 3 turlu ürün modelleri de kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Bu şekilde güvenlik düzeyi artırılarak oluşturulan ürün çeşitleri kullanıcıların tercihine göre satın alınıyor. Bu ürünlerin bir diğer önemli özelliği de kilitleme işlemini sağlayan mil sayısı olarak söylenebilir. 3 milli, 4 milli ve 9 milli olacak şekilde oluşturulan birbirinden farklı silindir kapı kilidi modelleri bulunuyor. Kullanıcıların tercih ettiği güvenlik düzeylerine göre değişkenlik gösteren Bu ürün özellikleri pek çok kullanım avantajı sağlıyor. Bu birbirinden farklı ürün özelliklerinin hepsi kullanıcılara üst düzey güvenlik sağlıyor. Ancak kapı modeline göre bu ürün özellikleri oluşturularak değişkenlik gösteriyor. Uzun süreli kullanıma sahip olması sebebiyle ürünler kullanıcılardaki memnuniyet oranını artırıyor.

Silindir Kilit Çeşitleri

Silindir kilit çeşitleri ürüne sahip olduğu birbirinden farklı özelliklere göre değişkenlik gösteriyor. Kapı modellerine göre farklı ürün ölçüleri bulunsa da ürünün sahip olduğu işlevsel özellikler de ürün çeşitliliğinin geniş ölçüde sunulmasına imkan tanıyor. Ürünün sahip olduğu tur sayısı ya da mil düzeyi ürün çeşitliliğine doğrudan etki ediyor. Bunun yanı sıra bazı silindir kilit modellerinde mil yerine düz olarak tasarlanan ürün çeşitleri bulunuyor. Bu ürün modelleri aynı zamanda farklılıklarına göre de değişkenlik gösteriyor. Düşme sürgülü özellik barındıran silindir kilit çeşitleri de kullanıcılar tarafından oldukça rağbet görüyor. Bunun yanı sıra gömme kilitler çarpma ya da sürgülü sisteme sahip mekanizma barındırarak kullanıcıların tercihine göre piyasada Kullanıma hazır hale getiriliyor. Silindir kilit göbeği genellikle pirinç kaplama ile üretiliyor. Ancak bazı modellerde nikel kaplama da kullanıcıların gözüne çarpıyor. Özellikle bazı kullanıcıların renk seçeneklerine göre özel olarak tasarlanan ürün modelleri de kullanıcıların dikkatini üzerine çekiyor. Bu şekilde pek çok püf noktasına ve özelliğe göre üretilen ve çeşitlendirilen silindir kapı modelleri kullanıcıların beğenisine sunuluyor. İnternet üzerinden silindir kapı çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Kapı modeline göre beğendiğiniz gömme silindir kilit modellerini görüntüleyerek ürün özelliklerini baz alabilirsiniz. Bu şekilde ürünün tasarımı ve teknik özelliklerine dikkat ederek kapınızla uyumlu olan ürünler arasında bir tercihe varabilirsiniz.

Silindir Kilit Özellikleri

Silindir kilit özellikleri pek çok etkene göre oluşturuluyor. Ürünün ölçüleri, tur sayısı, mil sayısı, sürgülü sistemin olup olmaması ve diğer pek çok unsur doğrudan ürün özelliklerini oluşturan etkenlerden birkaçı oluyor. Silindir gömme kilit modellerinde otomatik kilit özelliği barındıran çeşitler de kullanıcıların ilgisini çekerek rağbet görüyor. Bu ürünler geniş ya da dar ürün seçenekleriyle de kullanıcılara tercihine göre tasarlanıyor. Aynı zamanda kapıların modellerine göre de farklı silindir kilit özellikleri üretilerek kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Ahşap kapılar için ya da çelik kapılar için farklı silindir gömme kilit modelleri bulunabilir. Bunun yanı sıra bazı silindir kilit modellerinde güvenlik düzeyini arttırmak amacıyla bir takım özellikler oluşturulabilir. Bu ürün özelliklerinden biri emniyet kartlı özellik barındıran silindir gömme kilit modeli söylenebilir. Emniyet kartlı silindir barındıran bu özelliğe sahip silindir kilit modellerinde bu emniyet kartı bulunmadan herhangi bir anahtar çoğaltılamıyor. Bu da muhafaza edilmek istenilen mekanın güvenliğini artıran özelliklerden biri olarak söylenebilir. Bu şekilde birbirinden farklı özelliklere sahip silindir kilit modelleri oluşturularak kullanıcıların tercihine bırakılıyor. Online alışveriş seçeneğinin sunmuş olduğu geniş ürün havuzu ile bu ürün ile ilgili pek çok özelliği filtreleyerek görüntüleme imkanı elde edebilirsiniz.

Silindir Kilit Nasıl Değiştirilir? 

Silindir kilit değişiklikleri basit bir şekilde yapabilme özelliğine sahip olarak kullanıcılara pratiklik sağlıyor. Ancak bunun için bazı özelliklerin birbiriyle uyumlu olması gerekiyor. Yeni takılacak silindir gömme kilit modelinin kapının kilit yuvası ile uyumlu olması kullanıcılara büyük ölçüde kolaylık sağlıyor. Bununla birlikte eski gömme kilidi vidalarından sökerek rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Sonrasında takmak istediğiniz yeni gömme silindir kilit modelini kapınızın kilit yuvasına yerleştirerek vidaları takıp ürünü sabitleştirme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bir tornavida yardımıyla bu işlemi gerçekleştirerek rahatlıkla silindir kilit modelleri arasında güvenlik düzeyine uygun olanları tercih edebilirsiniz. Böylece ev ortamınız başta olmak üzere pek çok yerde silindir gömme kilit için değişim yapma imkanına erişebilirsiniz.

Silindir Kilit Satın Alırken Neye Dikkat Etmeli?

Silindir kilit satın alırken bazı detaylara dikkat etmeniz büyük önem arz ediyor. Bunlardan biri öncelikle ürün seçiminde ihtiyaçlarınıza göre tercihte bulunmanız gerektiği önemli ölçütlerden biri olarak söylenebilir. Aynı zamanda kapı modeline göre silindir kilit tercihinde bulunmanız yapmanız gereken ilk adımlardan biri oluyor. Silindirlerin geniş ya da dar tiplerde bulunması da göz önüne alınarak satın silindir kilit satın alınabilir. Ayrıca kilidi kullandığınız kapının kolaylıkla açılıp kapanabilen ve kilidin kolaylıkla etkinleştirildiği bir mekanizmaya sahip olması gerekiyor. Aksi halde ürün pratiklik işlevini kaybederek kullanıcılara kullanım zorluğu yaşatabilir. Bu da üründen alınacak performansın büyük ölçüde zedelenmesine neden olabilir. Bunun önüne geçmek için kapıyla uyumlu silindir kilit modelleri arasında tercih yapmak lazım geliyor. Bir diğer önemli unsur silindir kilit satın alırken ürünün sahip olduğu materyalin kalitesi olabilir. Birbirinden farklı ürün modelleriyle oluşturulan silindir kilit seçeneklerini kalite kıstasına tabi tutarak değerlendirme yapmanız gerekiyor. Böylece ürününün beklentinizi karşılayıp karşılamadığı konusunda bir fikir elde etme olanağına sahip olabilirsiniz.

Silindir Kilit Fiyatları

Silindir kilit fiyatları pek çok faktöre göre değişkenlik gösteriyor. Ürünün kalitesi, tasarımı, işlevi, özelliği, renk seçeneği ve diğer pek çok unsur doğrudan fiyat farkına etki ediyor. Aynı zamanda markanın güvenilirliği de Fiyat farkını etki eden unsurlardan biri olarak söylenebilir. Hepsiburada birbirinden farklı ürünleri kullanıcıların hizmetine sunuyor. Bu online alışveriş sitesi üzerinden pek çok ihtiyacınızı kolaylıkla temin etme fırsatı elde edebilirsiniz. Silindir kilit seçeneklerini platformun sunmuş olduğu geniş ürün havuzu üzerinden görüntüleyerek pek çok ürünü inceleme olanağına erişebilirsiniz. Aynı zamanda geliştirilmiş arama motoru ile üründe bulunmasını istediğiniz özellikleri belirleyerek filtreleme işlemi uygulayabilirsiniz. Bu şekilde belirlediğiniz kriterleri taşıyan ürün modellerini sayfanıza düşürme olanağına sahip olabilirsiniz. Ayrıca fiyat filtresi özelliği ile silindir kilit için ayıracağınız bütçe aralığını belirleyebilirsiniz. Bu ürün modeli için ayıracağınız bütçe aralığını minimum ve maksimum olacak şekilde sınırlandırabilirsiniz. Sadece belirlediğiniz bütçe aralığındaki ürünleri görüntüleyerek hem bütçe hem de zaman tasarrufu elde etme olanağına erişebilirsiniz. Aynı zamanda ürünler fiyatlandırma açısından azalandan artana ya da artandan azalana olacak şekilde listelenebilir. Bu şekilde sağlanan kolaylıkla ürünleri hem fiyat hem de kalite performansı açısından aynı anda değerlendirme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Silindir Kilit Kullanıcı Tavsiye ve Yorumları

Deneyimli kullanıcıların tavsiye ve yorumları ürün seçiminde kullanıcılara pek çok kolaylık sağlıyor. Ürünle ilgili detaylı analizler kullanıcıların kafasında beliren soru işaretlerini gidermede büyük ölçüde yardımcı oluyor. Hepsiburada üzerinden ürün satın alırken deneyimli kullanıcıların tavsiye ve yorumlarına göz atabilirsiniz. Silindir kilit modellerini incelerken deneyimli kullanıcıların beğenileri ile oluşturulan ürünleri öne çıkanlar kategorisinde listeleyebilirsiniz. Bu şekilde en çok beğenilen ve satın alınan ürün seçenekleri arasından tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Silindir Kilit İndirim ve Kampanyaları

Hepsiburada ile birbirinden farklı indirim ve kampanyalar kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Bu indirim ve kampanyaları sıkı takip ederek satın alacağınız ürün üzerinde tanımlayabilirsiniz. Bu şekilde indirim kuponu  tanımlayabildiğiniz ürünü piyasadan daha uygun fiyata satın alma imkanı elde edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Silindir Kilitler

919 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 919 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003347/13003348/13003358/60002991