Hem iç hem de dış kapılarda kullanılabilen tasarımlarıyla pek çok alanda tercih edilen silindir kilit modelleri, portatif özellikleriyle emniyetli ortamlar oluşturmanıza yardımcı oluyor. Ev ve iş yeri dahil çeşitli mekanlarda can ve mal güvenliğinizi koruyabilmenizi sağlayan ürünler, alternatif formlarıyla birçok kapı çeşidi ile uyumlu olarak üretiliyor. Bozulan ve deforme olan kilitleri de yenileyebilmenize imkân tanıyan modeller, yaşam alanlarınızın güvenlik sorunlarını çözebilmenize yardımcı oluyor. Sağ ve sol kullanıma uygun silindir kilitler, birkaç adımda monte edilebilen yapılarıyla iyi bir deneyim sunuyor. Barel kilit olarak da adlandırılan ürünler, paslanma ve aşınma gibi korozyonlara karşı dayanıklı tasarımlarıyla uzun yıllar kullanılabiliyor. Dayanıklı pimleriyle içeriden ve dışarıdan kapınızı kilitlemenize imkân sunarak hırsızlık ve benzeri olaylara karşı önlem almanızı sağlıyor.

İşlevsel Fonksiyonlarıyla Silindir Kilit Modelleri

2’li, 3’lü ve 5’li gibi anahtar seçeneği sunan pek çok silindir kilit, güçlü gövdeleriyle dayanıklı bir performans sergiliyor. Standart profilde üretilen ürünler, pirinçten tasarlanan modelleriyle de ana kapıda ve iş yerlerinde kullanılabiliyor. Fonksiyonel mekanizmalarıyla rahat ve hızlı bir şekilde açılıp kapanabilen kilitler, kaliteli bilyeleri sayesinde takılma gibi problemlerin önüne geçiyor. Güvenlik ihtiyacınıza etkili çözümler getiren ürünler, yüksek teknolojiyle üretilen tasarımlarıyla kendinizi emniyette hissetmenizi sağlıyor. Standart olarak 68 mm olarak kullanıma sunulan barel kilitler, farklı uzunlukta geliştirilen mekanizmalarıyla da aradığınız modeli bulabilmenize yardımcı oluyor. Bilgisayar teknolojisi ile ayarlanan özel şifreleme sistemiyle farklı anahtar kombinasyonlarında üretilen pek çok ürün, yaşam alanlarınızı emniyet altına almanızı sağlıyor. Mandallı anahtar modelleriyle içten kolaylıkla kitlenebilen modeller, gerektiğinde dışarıdan da pratik olarak açılabiliyor.

Dayanıklı ve Güvenilir Silindir Kilit Modelleri

Yassı tasarımlarıyla da dikkat çeken silindir kilit modelleri, kaliteli mekanizmalarıyla güçlü bir koruma sağlıyor. Çelik malzeme kullanılarak üretilen pek çok ürün, özel sinter döküm ile hassas kalıplarda hazırlanan kamlarıyla da uzun süreli performans sergiliyor. Paslanmaz materyallerden üretilen yaylarıyla sorunsuz bir şekilde çalışan kilitler, fosfor bronzla tasarlanan modelleriyle de beklediğiniz korumayı sağlıyor. Bilyalı, mandallı ve tuzaklı olarak pek çok çeşide sahip olan silindir kilit sistemleri, içeriden veya dışarıdan kapınızı kolay bir şekilde kilitlemenize olanak tanıyan sistemiyle maksimum güvenlik sunuyor. Birbirinden farklı kapı modellerine uygun olarak üretilen modeller, geniş şifre kombinasyonu ile evinizi kötü niyetli kişilere karşı korumanıza yardımcı oluyor. Dayanıklı ve çelik takviyeli ürünleriyle konforlu bir yaşam alanı sunarak daha emniyetli bir hayat sürmenizi sağlıyor. Güvenliğinizi düşünerek geliştirilen silindir kilitler hem materyalleri hem de mekanizmalarıyla her koşulda yüksek koruma performansı sergiliyor.

 Silindir Kilit Sistemleri Hangi Durumlarda Değiştirilir?

 Mekanik ve kullanıcı kaynaklı pek çok sebepten dolayı kilit sisteminizi değiştirebilirsiniz. Özellikle mevcut kilide ait anahtarın kaybedilmesi veya çalındığından şüphelenmesi durumunda emniyetiniz için kilit sistemini yenilemeniz gerekiyor. Ayrıca gelişen teknolojinin beraberinde getirdiği yenilikler doğrultusunda eski kilitlerinizi yenisi değiştirerek güvenliğinizi maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz.

 Silindir Kapı Kilidi Nasıl Takılır?

 Silindir kilit sisteminizi değiştirirken ilk olarak eski modelin ortasında yer alan vidayı sökerek yerinden çıkarmanız gerekiyor. Vidayı söktükten sonra silindiri yerinden çıkararak yeni kilidinizi eskisinin yerine yerleştirmelisiniz. Son olarak yeni kilit ile birlikte gelen vidaları yerine takarak uygun bir tornavida yardımıyla sıkıştırabilir, kullanmaya başlayabilirsiniz.

 Silindir Kilit Modelleri Arasından Seçim Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

 Silindir kilit modelleri arasından seçim yaparken kullanacağınız kapının boyutlarını dikkate almanıza gerekiyor. Birden fazla anahtara sahip olan ürünleri tercih ederek sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla veya çalışanlarınızla paylaşabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Silindir Kilitler

Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
HepsiLojistik Ürünleri
Toplam 24 / 972 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003347/13003348/13003358/60002991