Zil Fiyatları ve Modelleri

Tokmakların yerini alan ziller teknolojinin gelişmesiyle birlikte farklı bir boyuta geçiş yapar. Bu doğrultuda yaşam alanları ve ofislerde kullanılan kapı zilleri ve zil butonları, melodisinden tasarıma kadar birçok model çeşitliliğiyle kullanıcılarına hizmet verir. Güçlü ses çıkışları sayesinde ise misafir geldiğinde zilin anında duyulmasına olanak sağlar. Evin iç ve dış görüntüsüne farklı bir hava kazandıran ziller, kablolu ve kablosuz modelleriyle kullanıcıların zevkine ve ihtiyacına uygun olan ürün seçimini de oldukça kolaylaştırır.

Fark Yaratan Kapı Zillerinin Özellikleri

Her geçen gün yeni modellerin çıktığı ziller, gelişen teknolojiyle birlikte özelliklerinde de hız kazanır. Yeniliklerden esinlenilerek üretilen yüz tanıma fonksiyonlu tasarımlar teknolojinin olanaklarını başarılı bir şekilde hissettirir. Elektriksiz olarak şarj edilebilir pillerle dikkat çeken modeller, enerjinin daha tasarruflu kullanılmasında büyük bir avantaj sağlar. Her dairenin butonlarını birbirinden ayırmak için zilin üstü isim soy isim yazılabilecek şekilde tasarlanır. Ayrıca karanlık bir vakitte zilin üzerindeki yazının rahatlıkla okunabilmesi için de ışıklı modellere yer verilir. Bu sayede kullanım kolaylığı sağlanarak yanlış zile basma sorununun önüne geçilir. Modern tasarımlardaki ziller giderek yaygınlaşmaya başlasa da klasik görünüme sahip olan eski zillerde tarzı ile hala popülaritesini korumaya devam eder.

Kablosuz Zil Çeşitleri ile Pratik Kullanım

Wireless özelliği bulunan zil çeşitleri son yıllarda en çok kullanılan zil  modelleri arasında yer alır. Ziller ustaya bile gerek duyulmayan kolay bir kurulum sistemine sahiptir. Ayrıca ürünler alüminyum, bakıroksit ve pirinç gibi kaliteli malzemelerden üretilerek uzun yıllar kullanım potansiyelini arttırır. Bu ziller pil gücü sayesinde kullanılır. Özellikle teknoloji sevenlerin ilgisini çeken kablosuz modeller mobil bir kullanım imkanı da sağlar. Böylece kapı çaldığında duymama sorununu ortadan kaldırır.

Uzaktan kumanda özelliği bulunan kablosuz zil modelleri, hafızasında kayıtlı olan farklı melodiler sayesinde istenilen zil sesini seçme şansını verir. Ayarlanabilir özellikteki melodi bina girişinden girildiğinde farklı, kapının önüne geldiğinde farklı çalarak misafirlerin nerede olduğunu anlama fırsatını sunar. Kamerası bulunan görüntülü kapı zilleri ise tanınmayan kişilerin tespit edilmesine yardım eder. Aynı zamanda bakıma ihtiyacı olan hasta ya da yaşlıların tek tuşa basarak anında bakıcılarının onların yardımına erişilebilmesi için de pratik bir çözüm sunar.

Zillerin Görüntü Kalitesiyle Güvende Olun

Kablolu zil modelleri ergonomik özellikleri ile tek parmakla rahatça kullanılabilen bir yapıdadır ve tüm gücünü elektrikten alır. Kablolu zile ayrı bir aparat olarak takılan zil trafosu ise 220 voltluk olan elektriği 12 volta kadar düşürerek enerji tüketimini azaltır. Böylece elektrikten tasarruf ettirir.

Günümüzde hırsızlık olaylarına karşı hoparlörlü ve kameralı ziller en yaygın kullanılan modellerdir. Bu tip zillerde alıcı ve verici sisteminden yararlanılır. Güvenlik sorununa etkili çözüm sunan kameralı modeller net görüntü kalitesi ile yüksek çözünürlük sunar. Güvenliği üst seviyeye çıkaran kameralı ürünler estetik dizaynları ile de kullanıldığı yere modern bir hava katar.

Soru 1: Zillerin Fiyatı Hangi Kriterlere Göre Değişkenlik Gösterir?

Cevap 1: Çeşitli zil modellerinde fiyatlar üretiminde kullanılan malzeme ve teknolojik özelliklere bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Soru 2: Kapı Zillerinde Hangi Modeller Bulunur?

Cevap 2: Ziller kablolu, kablosuz, kameralı, hoparlörlü, sensörlü ve ışıklı olmak üzere geniş bir ürün yelpazesini kullanıcılarla buluşturur.

Soru 3: Satın Alınan Zillerde Neye Dikkat Edilmelidir?

Cevap 3: Zil seçiminde güvenlik önemlerinin yeterli olup olmaması en önemli husustur. Ayrıca uzun süreli kullanım için kalite de oldukça önemli bir detaydır.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Zil Fiyatları ve Modelleri

481 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. AUDIO Ziller
  2. Mutlusan Ziller
  3. Cata Ziller
  4. Technomax Ziller
  5. Ars Ziller
  6. Günsan Elektrik Ziller
  7. Seldur Ziller
  8. Yukka Ziller
  9. Netelsan Ziller
  10. TEK-İŞ Ziller
  11. Legrand Ziller
  12. Valkyrie Ziller
  13. Ack Ziller
  14. Kaktüs Kedi Ziller
  15. Powermaster Ziller
  16. S-Link Ziller
  17. Tam İthalat Ziller
  18. Çise Ziller
  19. Elektromer Ziller
  20. Panther Ziller
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Güncel Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483620/80571082/13006551
Başa dön