Canon Fotoğraf Yazıcısı

Dünyanın fotoğrafçılık alanında önde gelen markalarından biri olan Canon, dijital fotoğraflarınızı istediğiniz yerde ve istediğiniz boyutta yazdırma olanağı sunuyor. Birbirinden yetenekli Canon fotofraf yazıcısı modelleri ile bilgisayar, tablet ya da akıllı telefona bağlanabilir, soft ortamda bulunan fotoğraflarınızı fiziksel baskılar haline getirebilirsiniz. Modern ve teknolojik basım ögelerini bir araya getiren birbirinden yetenekli fotoğraf yazıcıları ile fotoğraflarınızı istediğiniz kalitede basabilir, hatta duvarınıza yapıştırmak için sticker haline dahi getirebilirsiniz.

Dilediğiniz Anda ve Mekânda Baskı Olanağı

Fotoğraflarınızı dilediğiniz gibi düzenleme ve boyut özelliklerini ayarlama imkânı sunan Canon fotoğraf yazıcılarının en büyük avantajlarından biri de taşınabilir olmalarıdır. İstediğiniz her yere götürebileceğiniz yazıcılarınız ile anılarını istediğiniz anda ve mekânda ölümsüz hale getirebilirsiniz. Fotoğraflarınızı çektiğiniz gerçek görüntüler şeklinde baskı alabileceğiniz gibi isterseniz rengini optimize edebilir, kontrast özelliklerini ayarlayabilir, farklı renk filtreleri uygulayabilir ya da çoklu fotoğraflarınızdan oluşan çeşitli kolajlar elde edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz form ne olursa olsun baskı aldığınız fotoğrafınız uzun yıllar canlılığını yitirmeyen, suya dayanıklı ve solmayan fotoğraflar olur.

Canon Fotoğraf Yazıcısı Serileri ve Özellikleri

Ürün seri ve modeline göre özellikleri değişiklik gösteren Canon fotoğraf yazıcıları içerisinde iki farklı seri yer alır. Tasarımı ve boyutları oldukça kompakt olan Zoemini serisi yazıcıları ister çantanızda isterseniz de cebinizde taşıyabilirsiniz. Tek seferde 10 adet fotoğraf basabilen ve dinamik bir ürün özelliği gösteren bu fotoğraf yazıcılarının maksimum görüntü kalitesi 400 x 314 dpi'dır. Her an çektiği fotoğrafları basmak ve sevdikleri ile paylaşmak isteyenlerin favorisi olan Zoemini yazıcıların sahip olduğu fotoğraf kağıtları da suya dayanıklıdır. Dilerseniz kağıt türünü değiştirerek fotoğraflarınızı çıkartma halinde baskı alabilir, dilediğiniz yüzeye yapıştırabilirsiniz.

Canon fotoğraf yazıcısı serilerinden bir diğeri de yazıcının kendi ekranı ile fotoğraflarınızı düzenleme imkânı sunan Selphy serisidir. Özel süblimasyon teknolojisine sahip olan bu tür modeller ile çok kısa sürede istediğiniz boyutta ve özelliklerde fotoğraf baskısı yapabilirsiniz. 300 x 300 dpi görüntü kalitesi sunan Selphy serisi fotoğraf yazıcıları, taşınabilir boyutlarda olduğundan ofisiniz ile eviniz arasında taşıyabilir, hatta tatile giderken dahi yanınızda götürebilirsiniz. Selphy serisi ile fotoğraflarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilir, kusurları yok edebilirsiniz. Örneğin, fotoğraflarınıza farklı çerçeve modelleri ekleyebilir, siyah-beyaz, sepya, nötr ya da canlı gibi renk efektlerini uygulama özgürlüğünün tadını çıkarabilirsiniz. Işığın uygun olmadığı alanlarda çekilen fotoğraflarınız için pozlama, renk ayarı ya da kırmızı göz ayarı da yapabilirsiniz. Son halini yazıcı ekranından görüntülediğiniz fotoğrafınızı kartpostal, kartvizit ya da sticker boyutunda baskı yapabilirsiniz.

Tek Dokunuşla Muhteşem Fotoğraf Baskıları

Kurulumu ve kullanımı çok basit olan Canon fotoğraf yazıcıları ile tek yapmanız gereken baskı almak istediğiniz fotoğrafları seçmektir. Telefonunuzun işletim sistemine uygun olarak kurulumunu gerçekleştirdiğiniz fotoğraf yazıcısının kartuş ve bağlantı özelliklerini de kontrol ettikten sonra tek dokunuşla fotoğraflarınızı basmaya başlayabilirsiniz. USB kablosu ile fotoğraf makinesine ya da bilgisayara bağlanabilen yazıcılar, aynı zamanda Wi-Fi ağı ile tablet ya da akıllı telefona da bağlanabilmektedir. Bunların yanı sıra dilerseniz SD kartınızı da direkt yazıcıya takabilirsiniz. Fotoğraf yazdırmanın en pratik yolu olan Canon fotoğraf yazıcıları ile albümünüze en sevdiğiniz fotoğrafları eklemenin tam sırası!

Soru 1: Canon fotoğraf yazıcılarının bağlantı özellikleri nelerdir?

Cevap 1: Canon fotoğraf yazıcıları ethernet ve Wi-Fi ağı ile bağlantı kurmanın yanı sıra akıllı cihazlardan baskı alabilmek için Canon PRINT uygulamasına da sahiptir.

Soru 2: Canon fotoğraf yazıcılarının akıllı telefon işletim sistemi desteği nelerdir?

Cevap 2: Canon fotoğraf yazıcıları iOS ve Android işletim sistemi ile uyumludur. Apple AirPrint ve Google Cloud Print uygulamaları sayesinde bağlantı kurma imkânı tanır.

Soru 3: Canon fotoğraf yazıcılarının seri çıktı alabilme özelliği nedir?

Cevap 3: Canon fotoğraf yazıcılarında dakikada 30 adet baskı alabilme özelliği bulunur.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Canon Fotoğraf Yazıcısı

Toplam 19 / 19 ürün
DSACategoryId/3013118/2147483646/60008974/canon