1946 yılında İtalya'da kurulan ve zaman içinde tüm dünyada bilinir hale gelen Chicco, bebek ürünleri alanında tercih edilen ilk markalar arasında yer alır. Bebeklerin mutluluğu misyonu ile yola çıkan Chicco, bebek arabaları konusunda da piyasada iddialı bir yere sahiptir. Chicco baston puset modelleri ise Chicco markasının verdiği güvenle ve her geçen gün yenilenen teknolojisiyle pazarda öncelikli tercih edilenler arasındadır.   

Chicco Baston Puset:

Kapandığında baston ya da şemsiye görünümü alan baston pusetler, her şeyden önce hafiflik ve kullanım kolaylığı demektir. Chicco baston puset modellerinin tamamı, kullanıcı ve taşıma kolaylığı sunma amacıyla tasarlanmıştır. Chicco baston puset tasarlanırken hafiflik ve kolay kullanım sağlamak için bebeğin güvenliğinden asla ödün verilmez. Bebeğin güvenliği ve sağlığı Chicco ürünlerinin tamamında olduğu gibi baston pusetleri için de en önemli koşuldur. Chicco baston puset, tasarımdan üretime kadar her aşamada kontrol edilerek güvenlik testlerine tabii tutulur ve bebeğin konforu kadar, güvenliği de garanti alına alınır. Ayrıca, alerji riski barındırmayan, terletmeyen ve nefes alan kumaşlarla kaplanan, diğer malzemelerinde de boyasından materyaline kadar çocuk sağlığı önemsenerek hareket edilen Chicco baston puset, ebeveynelerin tüm beklentilerine hitap eder.

Chicco Baston Puset Modelleri:  

Chicco baston puset modelleri arasında seçim yapmak, hangi markanın pusetini alacağınıza karar vermekten çok daha zordur. Farklı seçenekler arasında kendi ihtiyaçlarınıza en uygun olanını seçerek hem bebeğinizi hem de kendinizi şımartabilirsiniz. Bunca model arasında doğru kararı vermek için ihtiyaçlarınızı tam olarak belirler ve ona uygun bir model arayışında olursanız işiniz çok daha kolay olur. Baston puset seçiminde, bebeğin güvenliği ve sağlığından sonra en önemli konu kapalı haldeki ağırlığı ve kapandığında kapladığı alan olmalıdır. Bu doğrultuda, kapalı halde taşıyabileceğiniz en fazla ağırlık ve boyut, baston puset seçiminizi daraltmanız için iyi bir seçenek olacaktır. Chicco baston puset modelleri, 5 kg'dan 7 kg'a kadar ağırlık seçenekleri ile beğeninize sunulmaktadır.

Baston puset seçiminde bir diğer önemli konu da pratik açma ve kapama özelliğidir. Özellikle bebeği ile gezmeye çıkan annelerin en büyük ihtiyaçlarından birisi de budur. İhtiyaç anında tek elle ve tek kolla toplanıp taşınabilecek bir puset olması, yeri geldiğinde hayat kurtarıcı bile olabilir. Chicco, ebeveynlerin bu ihtiyaçlarını da göz ardı etmeyerek ürettiği modelleriyle tüketiciyi memenun etmeyi hedeflemektedir. Pratik açma kapama özellikleriyle Chicco baston puset modelleri, tüm beklentilere cevap vermek için tasarlanmaktadır.

Bebeklerin güvenliği ve konforu, Chicco üretim standartları arasında olsa da baston puset modellerindeki güvenlik detaylarından da bahsetmekte fayda var. Öncelikle baston puset modellerinin tamamında 5 nokta emniyet kemeri yer almaktadır. Bunun yanı sıra, ani kapanmaları engelleyici kilit sistemi de Chicco'nun tüm baston modellerinde yer alan bir özelliktir. Puseti durdurduğunuz zaman hareket etmesini engellemek amaçlı yerleştirilmiş olan frenler de tüm modeller de yer almaktadır.

Bir baston pusetten beklediğiniz güvenlik, sağlık, pratiklik ve hafiflik gibi özellikleri tüm modellerine entegre etmiş olan Chicco, aksesuar ve donanım seçeneklerinde modellerini farklılaştırarak seçenekleri arttırmaktadır. Kumaşların türünden rengine farklı seçenek ve kombinasyonların tüketiciyi beklediği modeller, Chicco baston puset modelleri arasındaki yerini almaktadır. Ayrıca, alacağınız modelin şilte kalınlığı ya da destekleyici yastıklarının olup olmaması da seçiminizi etkileyebilecek diğer unsurlar olarak karşınıza çıkar. 

Yılların deneyimi ve uzmanlığı ile ürün skalasını her geçen gün geliştiren ve yenileyen Chicco, baston puset modelleri ile de tüm tüketicilerin beğenisini kazanmak amacıyla çalışmalarına devam etmektedir. Baston puset arayışlarınızda, Chicco baston puset modelleri tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere sizleri beklemektedir.  

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Chicco Baston Puset Bebek Arabası Modelleri

Konumseçilmedi
DSACategoryId/2147483639/305668/60002065/chicco