En Ucuz ve Kaliteli Damgalama Aletleri

Damgalama Aletleri 

Her yaştan insanın ilgisini çeken el sanatlarından biri olan takı yapımı, yaratıcılığı geliştiren eğlenceli bir hobidir. Özellikle gençlerin ve kendi takılarını tasarlamak isteyen kadınların rağbet gösterdiği takı yapımı, ince işçilik gerektirir. Renk uyumu, parça büyüklüğü ve kullanılacak malzemeye göre tarzı değişen takılar için temel parçalardan, yardımcı gereçlere kadar birçok malzeme kullanılır. Boncuk, misina, pul ve pense gibi bilinen malzemelerin dışında takı yapımında kullanılan önemli parçalardan biri olan damgalama aletlerine ulaşabilirsiniz.

Damgalama aletleri farklı şekillerde levhalar üzerine çeşitli baskıları yapmak için kullanılır. Özellikle takı tasarımında her ayrıntıyı kendi zevkine göre tasarlamak isteyenlere hitap eden damgalama aletleri arasında birbirinden değişik desenlere sahip ürünler yer alır. Kurdele, yıldız, çiçek, hayvan figürler, nota, burç simgeleri, çapa, kar tanesi, denizci figürleri ve daha farklı birçok motife sahip olan damgaları inceleyebilirsiniz. Damgalama aletlerini çelik levha üzerine sabitleyerek çekiçle vurarak kolayca oluşturabilirsiniz. Bileklik yapımında, kolye uçlarında ya da kıyafetlerine dikeceğiniz çeşitli aksesuarlarda kullanabileceğiniz damgalama aletleri, çelikten üretildiği için dayanıklı bir yapıdadır. Takı yapımı dışında damga aletlerini kitap ayracı, anahtarlık gibi çeşitli nesneleri yapmakta da kullanabilirsiniz.

Damgalama aletleri arasında yer alan ve levha üzerine damgalama yapmak için üretilen diğer bir ürün ise harf figürleridir. Set halinde satılan harf figürü damgasında alfabenin her harfi bulunur. Özellikle sert yüzeye sahip çeşitli levhalara isim ya da özel mesajlar yazmak için ideal olan harf damgaları motif damgaları gibi kolayca kullanabilirsiniz. Aynı zamanda özel ambalajında satılan ürünleri dağınıklığa yol açmadan ya da kaybolma sorunu olmadan saklayabilirsiniz. Damga kitlerinde küçük harflerin bulunduğu ürünler ve çekici ile birlikte satılan setler mevcuttur. Özellikle kolay bir kullanım sunduğu için çekiçli setleri tercih edebilirsiniz. Harf damgalama aleti fiyatları ise ürünlere göre değişir. Tek satılan motifli damgalar ürüne uygun piyasa fiyatları ile kullanıcıya sunulurken set halinde satılan damgalama aleti fiyatları ürün niteliğine bağlı olarak farklılık gösterir.

Damgalama ürünleri arasında doku oluşturmak için kullanacağınız ürünler de bulunur. Motif damgalaması yapmadan önce arka plan oluşturmak için kullanacağınız doku damgalarında çizgili, benekli ve kare motifli modellere ulaşabilirsiniz. Çift taraflı bir yapıya sahip olan damga aletlerini çeşitli yüzeylerde kullanabilirsiniz. Özellikle çekiç formunda olduğu için ekstra çekiç kullanmanıza gerek kalamayan ürünlerin fiyatları ise daha farklı bütçelere hitap eder.

Damga yapmak için gerekli levha çeşitleri de malzemeler arasında kullanıcıya sunulur. Gümüş renginde, kurşundan üretilen ve biçimleri değişik olan ürünleri bulabilirsiniz. Klasik biçimlerde şerit, kare, yuvarlak, ortası halkalı, elips şeklinde modeller yer alır. Özellikle bileklik yapımı için ideal olan levhaların ebatlarını detaylıca inceleyebilirsiniz. Farklı biçimli levhalarda ise çiçek, kalp, zar, köpek kemiği, yonca, yaprak gibi birbirinden değişik birçok levha modeli mevcuttur. Sadece takı yapımında değil, farklı amaçlarla da değerlendirebileceğiniz levhaları anahtarlık ve çanta süsü gibi nesnelere dönüştürebilirsiniz. Ebatları farklı olan ürünlerde küçük levhalar üzerine motifler ile baskı yapabilir, büyük uzun levhalar üzerine ise isim veya baş harf damgası kullanarak şık takılar oluşturabilirsiniz. Levha çeşitleri arasında gümüş rengi dışında bakır ve altın sarısı rengi ürünlerde bulunur. Ebatlarının ve renklerinin yanı sıra halkalı bölümü ile ekstra halka takmanıza gerek kalmayan ürünleri deri, ip ya da çelik ve gümüş zincirler ile kullanabilirsiniz. Levha fiyatları ise ürünün büyüklüğüne bağlıdır. Büyük ebatlı damga levhaları diğer modellere oranla değişen fiyatlar ile tüketiciye sunulur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Damgalama Aletleri

229 ürün listeleniyor
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 229 ürün
DSACategoryId/60003054/2147483605/1200001/60005936/60008003/60008005