Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Değerlendirme Merkezi Ve Mülakatlarda %100 Başarı - Selin Yetimoğlu

Sola Unitas
252,81 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (17)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

226,42 TL
223,00 TL
DSACategoryId/60001501/2147483645/80196011/9937
Değerlendirme Merkezi Ve Mülakatlarda %100 Başarı - Selin Yetimoğlu
Türkiye’de değerlendirme merkezine girecek kişilere provalar ve hazırlık dersleri veren ilk uzman tarafından kaleme alınan ve değerlendirme merkezi üzerine yazılmış ilk hazırlık kitabı.

Değerlendirme Merkezi (Assessment Center, AC) süreçlerindeki rol oyunları, vaka analizleri, grup egzersizleri, simülasyonlar, yetkinlik mülakatları, bekleyen işler ve gerçekleri bulma gibi pek çok çalışmaya hazırlanmak isteyen herkes için alıştırmalar, örnek vakalar ve tüyolar içeriyor. Yönetici adayları için ast-üst rol oyunlarından yeni mezunlar için grup mülakatlarına dek çok sayıda örnek değerlendirme merkezi egzersizini yaparak kendi sürecinize hazırlanmanızı kolaylaştıracak. Ne tür sorularla karşılaşabileceğinize dair fikir edinirken kendinizi geliştirmeniz ve potansiyelinizi ortaya çıkarmanız mümkün olacak. Edineceğiniz değerlendirme merkezi tüyoları, bankacılık, ilaç, otomotiv, perakende, satış, bilişim, turizm, çağrı merkezi, üretim ve daha pek çok sektör için gireceğiniz değerlendirme merkezi mülakatlarında sizi bir adım öne çıkaracak.    

Çalıştığınız kurumda terfi etmek veya yeni bir işe girmek istiyorsanız değerlendirme merkezi ve mülakata hazırlık yolcuğunuzda başucu kitabınız olacak.

“Değerlendirme Merkezi ve Mülakatlarda %100 Başarı”, hayalinizdeki kariyere ulaşmak için size en çok ihtiyacınız olan bilgileri sağlıyor.
Yazar Selin Yetimoğlu
Boyut Normal Boy
Sayfa Sayısı 152
Yayın Tarihi 2020
Cilt Durumu Ciltsiz
Basım Dili Türkçe
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000UF2ER
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Bütün Pazarlamacılar Yalancıdır - Seth Godin Büyümenin Şifresini Çözmek - Sean Ellis - Morgan Brown Oyun Teorisi ve Ortaklaşa Rekabet - Barry J. Nalebuff Sürdürülebilirlik Raporlama Pastayı Büyüt Temel Bordro Hesaplamaları Bana İyi Bir Finansçı Bulun Müşteri Memnuniyetinin 101 Yolu-Timothy Rv Foster Türkiye Ekonomisi-Yakup Kepenek Uygulamalar ve Tartışmalarla Elliott Dalga Prensibi - Tuncer Şengöz Kalkınma Reçetelerinin Gerçek Yüzü-Ha-Joon Chang İş Okulu Enerji Güvenliği ve Doğal Gaz Piyasaları - Volkan Özdemir Zengin Baba Yoksul Baba - Robert T. Kiyosaki Koçlukta Gestalt Yaklaşımı - Dorothy E. Siminovitch Bütün Pazarlamacılar Yalancıdır - Seth Godin Büyümenin Şifresini Çözmek - Sean Ellis - Morgan Brown İş Dünyasında Yarım Yüzyıl Güncel Ekonomik Sorunlar:Ticaret Savaşları - Gökhan Sönmezler Kurumsal Sürdürülebilirlik - Dilek Aşan Kriz Yönetiminde Iletişim Stratejileri - Havacılık Sektörü Örneğiyle - Şahin Karasar Koçluk Alışkanlığı - Michael Bungay Stanier Kurumsal Yönetim ve Sermaye Yapısı Osmanlı Imparatorluğu'nda Devlet ve Ekonomi - 2 Girişimci Kapital - Mustafa Ergen Takım Oyunu - Seth Godin İşletme Odağı Girişimci Sorunları Usta Koç Davranışsal Pazarlama - Erkan Terzi Bilmediklerimizi Bilmediklerimiz Eczanede Mağazacılık Üzerine - Fikret Küçükkoyuncu İş Koçluğu Elkitabı - Curly Martin İş Yaşamınızda Ufak Şeyleri Dert Etmeyin-Richard Carlson
Başa dön