Temiz su dağıtımından kanalizasyon sistemlerine kadar birçok alanda kullanılan Ege Yıldız plastik küçük çaplı modellerden alt yapıda kullanılan büyük çaplılara kadar geniş bir ürün gamına sahiptir. Ege Yıldız tarihten bugüne uzanan başarılı misyon ve vizyona sahiptir. Ege Yıldız boru modelleri atık ve temiz su için ayrı olarak üretilir. Bu ürünler uygun fiyatlarla kullanıcılara sunulur. Ege Yıldız plastik fiyatları da kullanılacağı alana göre değişiklik gösterir. Ege yıldız su borusu fiyatları da farklı aralıktadır.

Ege Yıldız Kangal Boru

Ege Yıldız Kangal boru farklı renkte üretilir. Polietilen yapıdadır. Bu sayede kırılmaz, ezilmez, darbelere dayanıklıdır. esnek bir yapıya sahip olmasından dolayı hava durumundan etkilenmez. Dayanıklılık gösteren yapılarının yanı sıra gelişmiş birtakım özellikleriyle de rahatlıkla kullanılabilir. Çeşitli ebatlarda kangal boruları bulunur. Bunlardan biri oldukça tercih edilen Ege Yıldız 32 lik Kangal Borudur. Ege yıldız kangal boru fiyatlarına en uygun ve avantajlı indirim seçenekleriyle ulaşabilirsiniz. Ege Yıldız tesisat malzemeleri çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

Ege Yıldız Sulama Borusu

Ege Yıldız Sulama Borusu özel olarak üretilir. Borunun üzerine damlatıcıların yerleşmiş olduğu bir boru sistemidir. Damlatıcılar üzerine veya içerisine özel olarak yerleştirilir. bu borular esnek polietilen malzemesinden üretilir. Özellikle bu borular tarlalarda ekinleri meyve ve sebzzeleri sulamak için kullanılır. Bu yöntemle su doğrudan damlalar halinde toprağın içine gönderilmiş olur. Ege yıldız damlama borusu özellikle çiftçi müşteriler için önem arz eden bir üründür. Ege yıldız sulama boru fiyatlarına en uygun ve avantajlı fırsatlarla ulaşabilirsiniz. Ege yıldız plastik boru fiyatlarını da inceleyebilirsiniz.

Ege Yıldız Kaynak Makinesi

Kaynak makinalarının iş endüstrisindeki önemi büyüktür. Ege Yıldız Kaynak Makinesi 1200 Watt ile çalışır. Ege Yıldız Yağmurlama Tabancası yüksek performanslıdır ve üzerinde mikro sulama düzeni yapılmıştır. Yüksek oranlı bir akış sisteminin yanı sıra su atma genişliğine de sahiptir. Yağmurlama tabancası ile geniş tarla alanlarını aynı anda sulamak için kullanılır. Tabancalar, en düşük işçilik ve elektrik gerektirir. Bu sayede araziyi sular. Yağmurlama tabancası ile sulama yapılırken zararlılar ve böceklerden de kurtulmuş olunur. Ege yıldız sulama tabancalarına en uygun fiyatlar ve avantajlı fırsatları yakalamak için Hepsiburada’ya göz atabilirsiniz. Markanın ürünlerini kolayca satın alabilirsiniz. Kaynak makinelerinden su borularına kadar her ürünle yüksek kaliteyi deneyimleyebilirsiniz. Ege Yıldız elektrikli aletler ve aksesuarları ile tadilat işlerini kolaylıkla yürütebilirsiniz.

Ege Yıldız Kaynak Makinesi İçerisinde Neler Bulunur?

Bu setin içerisinde bir adet makas, 20, 25, 32, 40 mm erkek kaynak paftası, kaynak paftası anahtarı, pafta içi vida, anahtar, metre, ayak, metal çanta bulunur. Ege Yıldız boru kaynak makinası fiyatlarına en uygun ve avantajlı indirim seçeneklerine Hepsiburada’dan ulaşabilirsiniz.

Ege Yıldız Yağmurlama Borusu Ne İçin Kullanılır?

Ege Yıldız Yağmurlama Borusu yağışa benzer bir sulama yöntemidir. Su, pompalama mekanizmasının yardımı ile dağıtılarak püskürtülür. Yağmurlama sulama sistemleri, toprağı yumuşatmak ve ekin ekmek için gereken suyu sağlar. Ege yıldız yağmurlama boru fiyatlarına en uygun ve avantajlı indirim seçeneklerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Ege Yıldız PVC Borunun Diğer Borulardan Farkı Nedir?

Ege Yıldız PVC boru fiyatları bütçe dostu seviyelerdedir. PVC boru, atık suların kanalizasyon sistemine ulaşmasına yardımcı olan aracılardır. Evsel atık sular(sıcak-soğuk), havalandırma sistemleri ve bina yağmur suyu tesisatlarında kullanılır. Farklı boy ve ebatlarda Ege Yıldız su boru fiyatları bakımından çeşitlenir. Ege Yıldız temiz su boru fiyatlarına Hepsiburada’da bulabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ege Yıldız

496 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı A-Z
  5. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön