Elia, kadın takıları alanında ürettiği yaratıcı modellerle kişisel zevklerini giyimlerine yansıtmak isteyen hanımların önde gelen tercihleri arasında yer alıyor. Kombin yaratmak ve elbise, çanta, topuklu ayakkabı gibi giyim ürünleriyle uyumlu bir görünüm yaratmak, Elia takılarla olanak kazanıyor. Renk çeşitliliği ile sunulan küpe modelleri, farklı elbise renklerine uyum sağlamaya yardım ederek giyim seçeneklerini çoğaltıyor. Farklı boyutlarla ve malzemelerle üretilmiş olan takılar, iddialı ya da sade bir giyim tercihine göre uygun seçenekler oluşturarak kadınların elini güçlendiriyor. Elia toka modelleri arasında kullanışlı bir alan oluşturan mandal tokalarla ev hayatında ya da gündelik hayatta pratik bir şekilde saç toplama şansına erişiliyor.

Taç tasarımları ile alımlı bir saç modeli elde etmeyi mümkün kılan Elia markası, saçlarını daha biçimli ve dolgun göstermek isteyen kadınlara yardımcı oluyor. Farklı süsleme şekillerine sahip taç modelleri arasından renk ve tasarım bakımından en uygun görülenler satın alınabiliyor. Kristal taşlarla süslenmiş olan taç modelleri, daha parlak bir görünüm elde etmeye olanak tanıyor. Ayakların daha estetik ve dikkat çekici bir görünüme kavuşmasını sağlayan halhallar, kadınların beğenisini kazanıyor. Kolay ayarlanabilir ölçüleri ve kilit özellikleriyle ayaklarına halhal takmak isteyen hanımlar için çok sayıda seçenek sunuluyor. Ayağı tahriş etmeyen ve sürtünme sonucu kızarıklık oluşturmayan halhallar, özellikle yaz aylarında görünümü estetik bir takıya dönüşüyor. Bijuteri küpe modelleri her gün farklı bir küpe takmak isteyen kullanıcılar için çok geniş bir seçenek alanı oluşturarak kadınları mutlu ediyor.

Elia kolye modelleri, göğüs bölgesinde estetik ve parlak bir görünüm yaratarak dikkat çekici özellikler taşıyor. Farklı ölçülere sahip büyük ve küçük kolye ürünleri sunan Elia, pratik klips tasarımı sayesinde kolayca takılıp çıkarılabilen kolyelere sahip olma şansı sunuyor. Zincirli kolye modelleri, farklı alternatifler yaratarak kadınların beğenisini kazanıyor. Fiyonk şeklindeki toka modelleri, gece elbiselerine uyum sağlayan yaratıcı tasarımlarıyla sempatik görüntü oluşturuyor. Elia markasının bir örnek küpe modelleri, her iki kulağında da şık küpelere sahip olmak isteyen kadınların ilgisini çekiyor. 

Elia tüylü kulaklık modelleri, soğuk kış günlerinde kulakların üşümesini önlerken sevimli tasarımlarıyla dikkat çekmeyi başarıyor. Duyma yetisini azaltmayan yapıları sayesinde kulaklarda tüylü kulaklıklar varken de ortam sesleri duyulabiliyor. Esnek olmalarıyla kırılma problemlerinin önüne geçerek tüm kış boyunca kullanılma şansı sunuyor. Günlük objelerde de kendi zevklerini yansıtmak isteyen kadınların takdirini toplayan Elia firması, anahtarlık tasarımlarıyla beğeni alıyor. Dekoratif ve şık anahtarlıklarla kullanışlı materyallere kavuşuluyor. Doğal taşlı takı takımları sayesinde uyumlu ve sade bir görünüm yakalanıyor. Doğal taşların sağlıklı etkileri ve canlı renkleri sayesinde kullanıcılarının beklentilerini karşılayan takımlar elde ediliyor. Saç broşu modelleriyle düğünlerde ya da özel kutlamalarda göz alıcı saç tasarımları, daha şık bir hâle getirilebiliyor.

İnce zincirli kolyeler, daha zarif ve estetik bir görünüm sağlayarak gece giyiminin etkili bir tamamlayıcısı olmayı başarıyor. Elia, yün malzemeden üretilmiş olan saç bantlarıyla alternatif bir giyim oluşturmak isteyen kadınlar için opsiyon oluşturuyor. Yumuşak dokulu yün saç bantları, saçlara uyum sağlayarak daha dolgun bir görünüm oluşturuyor. Kollar için de birçok takı modeli geliştiren marka, kullanışlı bileklik tasarımlarıyla dikkatleri üzerinde topluyor. Tek elle bağlanabilmeye uygun olan yapıları sayesinde kısa süre içerisinde takılabilen bileklikler, el bileğini sıkmıyor; iz bırakmıyor. Renkli tasarımları, elbiselerle uyumlu bir görüntü oluşturmaya olanak tanıyor. Metal tokalı taç modelleri, kolay bir şekilde saçları toplayabilmeye yardım eden tasarımlarıyla göz dolduruyor. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Elia

259 ürün var
  1. Cinsiyet
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Ürün Puanı
  4. Fırsat Ürünleri
  5. Satıcı A-Z
Başa dön