Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

eLLC Chinese - Çince Eğitim Seti

eLLC
1.299,00 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/214049/214164
eLLC Chinese - Çince Eğitim Seti

eLLC Chinese Nedir ?

eLLC Chinese, sanal zeka ile kurgulanmış bir dil öğrenme sistemidir, VCD ve Kitap gibi, klasik, sıkıcı, pasif Çince öğretme yöntemlerinden en büyük farkı yazılım teknolojisi ile hazırlanmış olması, eğlenceli ve akılda kalıcı olmasıdır. eLLC Chinese hem bilgisayarda hem akıllı tablet ve telefonlarda çalışır, böylece dilediğiniz yada fırsat bulabildiğiniz her dakikayı Çince öğrenerek yada tekrar yaparak geçirebilirsiniz. eLLC Chinese Kelime ezberleme programı değildir. Dil öğrenecek kişiyi, Örneğin sizi Çin' de doğmuş bir çocuk gibi ele alır, önce sosyal çevrede en çok karşılaştığınız kelimeleri öğretir, Örnek: anne, baba, çocuk, top, kedi, köpek vb. Daha sonra bu kelimeler ile basit cümleler kurdurur. Örnek: anne ve çocuk, kedi ve araba, kız ve kadın. Bir sonraki aşamada yeni öğrenilen kelime ve cümleleri kullanarak daha karmaşık ifadeleri öğretir. Örnek: Arabanın içinde bir çocuk, masanın altında bir kedi, uçağın yanında bir kız vb. eLLC Chinese sistemini daha anlamak için lütfen aşağıdaki videoyu sonuna kadar izleyiniz..

eLLC Chinese Hangi Seviyeler İçin Uygundur ?

eLLC Chinese tüm seviyeler için uygundur. İçerisinde; Beginner, Pre- Intermediate, Intermediate ve Advanced Seviyelerine yönelik dersler vardır. eLLC Chinese çok geniş bir içeriğe sahiptir. 4 Seviye 180 Konu, 54500 kelime ve cümle içerir. eLLC Chinese Çince Eğitim Seti, standart bir dil kursunun 1 yılda verebileceği eğitim içeriğine sahiptir. eLLC Chinese, sizi başlangıç düzeyinden alır ve ileri seviyeye kadar getirir. eLLC Chinese için sizin Çince seviyeniz önemli değildir, sizi bulunduğunuz noktadan alır ve Çince okuyabilecek, anlayabilecek ve konuşabilecek bir seviyeye getirir.

eLLC Chinese Bilgisayar ve Akıllı Telefon - Tablet Uygulamaları Nasıl Çalışır ?

eLLC Chinese Platform Bağımsızdır, yani Windows Yada (MAC) OSX işletim sistemli bilgisayarınızda, Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerinizde tam uyumlu olarak çalışır. Bu sayede kayıp zaman olarak geçirdiğiniz tüm zamanlarınızı Çince öğrenerek değerlendirebilirsiz. Mesala, evden okula yada işinize giderken otobüs yada metroda geçen zamanı, iş yerinizde, yemek aralarında yada boşta kalan zamanlarınızı, yada yürüyüş yada koşu esnasında (mp3 dosyalarını dinleyerek) geçen zamanı Çince öğrenerek geçirebilirsiniz. eLLC Chinese Bilgisayar Uygulamasını daha yakından tanımak için aşağıdaki videoyu izleyiniz. 

(Not: Aşağıdaki Video İngilizce Seti için hazırlanmış örnek videodur. Metod ve eğitim içeriği tüm dillerde aynıdır.)

eLLC Chinese'in Paket içeriği nedir ?

Teknoloji sürekli ilerlemektedir, günümüzde binlerce kitabın tek bir cd içerisine eklenebileceği düşünülürse, eğitimde önemli olan nicelik(Sayı, Miktar) değil NİTELİK'dir. Örneğin eLLC Chinese içerisindeki eğitimi video ile anlatacak olursak 350 VCD/DVD ye, basılı kitap ile anlatacak olursak en az 10 Cilt kitaba gereksinim duyardık, öğretmenin öğrenciye sınıf ortamındaki gibi ders anlattığı video şeklindeki eğitim yöntemlerini kullanan binlerce öğrencinin belirttiği gibi bu şekilde öğrenme pasif bir öğrenme olduğu için öğrenci teorik bilgiyi almakta, ancak iş konuşmaya geldiği zaman tutulup kalmaktadır. Kitap ile öğrenmede öğrenciyi aynı şekilde sadece teorik bilgiden ileri götürememektedir. eLLC Chinese Sanal Zeka ile kurgulanmış bir yazılımdır, gelişim düzeyinizi sürekli ölçer ve değerlendirme yapar, gelişim düzeyinize göre ilerler. eLLC Chinese İnteraktif bir yazılımdır, dolayısıyla kitap gibi basılı bir yayın yada video anlatımı şeklideki eğitim setleri gibi çok fazla CD yada DVD gerektiren bir eğitim seti değildir. Bilgisayar Yazılımı 1 adet Kurulum CD'sinden den oluşur. eLLC Chinese'i bilgisayarınıza kurduktan sonra CD'ye gereksiniminiz kalmaz. Akıllı Telefon ve tabletlerinize Google Play, ve Apple Store uygulama mağazalarından indirebilirsiniz.

Basım Dili Çince, Türkçe
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV0000026KLR
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön