Estee Lauder markası 1946 yılında Joseph ve Estee Lauder tarafından kuruldu. Cilt bakım ve kozmetikte uzmanlaşan marka, kimyager ve cilt bakım uzmanlarının desteği ile hazırlanan ürünleriyle tanınıyor. Amerika Birleşik Devletleri'nden başlayarak ün salan Estee Lauder ilk parfümünü 1953 yılında piyasaya sürdü. Koku sektöründeki deneyimiyle bilinen firmanın ürünleri dünyanın dört bir yanında satılıyor. İlerleyen yıllarda kadın parfümlerinin yanına erkek kokularını da ekleyen Lauder, yıllar içinde 25 farklı kozmetik şirketiyle işbirliği içinde çok sayıda projeye imza attı. Estee Lauder bu projeler aracılığıyla marka imajını destekledi. Kozmetik devinin kalitesini hem kendi markasının ürünlerinde, hem de işbirliği içinde bulunduğu proje ürünlerinde deneyimleyebilirsiniz. Dünyanın pek çok ülkesinde hem kadın hem de erkek kullanıcıların bakım ihtiyaçlarına cevap veren marka floral, odunsu ve aromatik kokuları ile tanınıyor.

Estee Lauder Parfüm Çeşitleri

Günümüzde yüzden fazla farklı koku Estee Lauder parfüm çeşitleri arasında sayılıyor. Eski ve deneyimli bir parfüm evi olarak tanınan markanın 1953'te piyasaya sürdüğü ilk parfümün yeni edisyonu 2017 yılında piyasaya çıkartılarak kullanıcılara sürpriz yapıldı. Dünyanın en ünlü parfümörlerinin imzasını taşıyan bu kokularla siz de lüksü deneyimleyebilir, kalitesiyle yıllanan parfümlerin modernize formdaki kokularını teninizde duyabilirsiniz. Betty Busse, Bernard Chant, Elie Roger, Sophia Grojsman, Calice Becker, Rodrigo Flores-Roux, Harry Fremont ve Evelyn Lauder işbirlikleri ile parfümler hazırlayan markanın burunları arasında Alberto Morillas, Yves Cassar, Lois Evans, Pierre Wargnye, Alienor Massenet, Annie Buzantian, Maurice Roucel, Vincent Marcello, Jean-Marc Chaillan, Sophie Labbe, Christophe Laudamiel ve Josephine Catapano da yer alıyor. Her kadın, hem de erkek parfümlerinin yanında unisex kokular da marka çatısı altında bulunuyor. Estee Lauder parfüm çeşitleri klasik kokularının ve uzun süre satışta kalan parfümlerin yanında kısa dönemler için piyasaya sürülen "limited edition" ürünleri de kullanıcılarıyla buluşturuyor. Her yaştan kadın ve erkeğin kullanabileceği parfümler bulunduran markanın ikonik şişeleri de koleksiyonerleri memnun ediyor. Nuit yani gece parfümleri de bulunduran Estee Lauder ürünleri arasında gündüz etkinliklerinde sürülebilen ve gün boyu kullanılabilen kokulara da rastlayabilirsiniz. Yasemin, amber, sandal ağacı gibi notaların sık sık kullanıldığı parfümleri dört mevsim kullanabilirsiniz. Bununla birlikte mevsimlere özel tasarlanan kokuları da Estee Lauder parfüm markasının geniş ürün gamı arasında bulabilirsiniz.

Estee Lauder Parfüm Fiyatları

Romantik kokusuyla bilinen Estee Lauder parfümler günün her anı için koku sunuyor. Sportif vücut spreyleri de bulunduran marka parfümlerini duş jelleri, vücut losyonu gibi yan ürünlerle destekleyerek kokuyu teninizde kalıcı kılabilirsiniz. Markanın yıl dönümlerinde piyasaya sürdüğü edisyonlar ile parfüm modasını takip edebilirsiniz. Estee Lauder parfüm fiyatları parfüm kokularını belirleyen hammaddelerden yani notalardan etkileniyor. Esans yoğunluğunun EDP, EDT veya EDC olması fiyatlarda değişikliğe neden oluyor. Daha kalıcı notalardan imal edilen EDP parfümler uzun süre koku vadetmesi ile daha pahalı fiyatlarla etiketleniyor. Sınırlı sayıda üretilen parfümler özel fiyatlarla müşterilere sunuluyor. Kimi edisyonlar özel notaları ile ayrıcalıklı fiyatlara sahip olabiliyor. Estee Lauder parfüm çeşitleri arasından tek parfümlerin yanı sıra setleri de tercih edebilir, özel günlerde hediye olarak bu parfümlerden alabilirsiniz. Estee Lauder kozmetik ürünleri ile parfümleri bir arada set haline getirerek idealize edilen Estee Lauder kadını/erkeği olabilirsiniz. Kişisel bakımına önem veren ve kendini seven herkeste olması gereken özel kokular ulaşılabilir fiyatlarıyla kullanıcıları memnun ediyor. Şifonyerinizde Estee Lauder parfümlerine yer açarak stilinizi tamamlayabilir, arkanızda kokunuzla çarpıcı bir imza bırakabilirsiniz.

Estee Lauder Parfüm Fiyatları ve Çeşitleri

46 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Estee Lauder
  2. Calvin Klein
  3. Burberry
  4. Bvlgari
  5. Sebamed
  6. Garnier
  7. Versace
  8. Nivea
  9. Lancaster
  10. Avon
  11. Flormar
  12. İxora
  13. Florancia
  14. Oriflame
  15. Victoria's Secret
  16. Dior
  17. Givenchy
  18. Sansiro
  19. Adidas
  20. Hermes
  21. Dolce & Gabbana
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Parfüm Mililitre
 7. Parfüm Türü
  1. EDP
  2. EDT
 8. Koku Tipi
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Estee Lauder
DSACategoryId/60001547/2147483603/341406
BAŞA DÖN