Ürettiği teknolojik cihazlarla bilişim dünyasında adından sıkça söz ettiren Exper, teknoloji çağının hızına ve gereksinimlerine ayak uyduran tabletler ile benzersiz deneyimler elde etmenize olanak tanır. Exper Tabletler ile sanal dünyaya parmaklarınızın ucuyla dokunuş yapabileceğiniz gibi oyunlarınızı oynayabilir, müziklerinizi dinleyebilir, film ya da videolarınızı izleyebilirsiniz. Üstelik bunları yaparken donanım yetersizliği problemiyle karşı karşıya kalmadan akıcı bir performans deneyimi elde edersiniz. 

Exper Tabletlerin Kullanım Alanları Nelerdir?

Yeni nesil özelliklerle donatılan tabletler geniş kullanım alanlarına sahiptir. Oyun oynamak, film, video izlemek ya da müzik dinlemek gibi hobi amaçlı kullanımların yanı sıra uygulama yükleyebilme özelliği sayesinde günlük işleriniz için de kullanarak belge ve dokümanlarınızı düzenleyebilir, mail alış verişinde bulunabilir ve iş kayıtları oluşturabilirsiniz. 

Exper Tabletleri, bünyesinde barındırdığı ön ve arka kameralar sayesinde, fotoğraf çekip video kaydetme amacıyla da kullanabilirsiniz. Ayrıca çektiğiniz fotoğrafları ve videoları kaydederek kişisel bir arşiv oluşturabilirsiniz. İş ve eğlence dünyanızı elinizle yönetebileceğiniz tabletler, donanım özellikleri sayesinde oyun oynamaya, video ve film izlemeye son derece uygundur. 

Oyun ve uygulama indirip yüklemenize olanak sağlayan işletim sistemi sayesinde, boş zamanlarınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz. İlgilendiğiniz oyun türlerini tabletinize indirebilir ve oynayabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde tabletinizi bir oyun konsolu gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca verimliliğinizi ve yaratıcılığınızı kamçılayan uygulamalarla zaman geçirerek hem kendinizi geliştirebilir hem de üretkenliğinizi artırabilirsiniz.

Exper Tabletler Hangi Özelliklere Sahip?

Exper Tabletler geniş kullanım alanı sunan donanım bileşenlerine sahiptir. 32 GB'a kadar artırılabilen hafızası, kişisel fotoğraf ya da video arşivinizi, oyunlarınızı, müziklerinizi ve uygulamalarınızı saklayabileceğiniz geniş bir depolama alanı sağlar. 1 GB RAM sayesinde, çalışan verilerinize hızlıca erişerek, akıcı bir performans deneyimi elde edersiniz. Dört çekirdekli 1,3 GHz frekans hızında çalışan işlemcisi, verdiğiniz komutları hızlı bir şekilde işler. Bu sayede tabletiniz üzerinde aynı anda birden fazla işlemi donanımsal bir aksaklık yaşamadan yapabilirsiniz. 

Tabletler 7,0 inç ekran boyutuna ve 1024 x 600p ekran çözünürlüğüne sahiptir. Dolayısıyla oyunlarınızı oynarken ya da videolarınızı izlerken geniş ekran sayesinde bütün detayları görebileceğiniz gibi net bir görüntü kalitesi deneyimi de yaşamış olursunuz. Kolay ve kullanışlı bir arayüz özelliği sunan Android tabanlı işletim sistemi sayesinde, tabletinizi herhangi bir zorlukla karşılaşmadan kullanabilirsiniz.

IPS ekran özelliğiyle sunulan Exper Tabletler, yansımaları sıfıra indirir. Bu sayede ekrana hangi açıdan bakarsanız bakın, renk kaybı yaşamadan görüntü almaya devam edersiniz. Wi-Fi bağlantı özelliğiyle, sosyal medyada paylaşımlarda bulunabilir, internet ortamında gezintiye çıkabilir, internet bağlantısı gerektiren oyunları oynayabilir, mail alış verişinde bulunabilir kısacası sanal dünyaya hükmedebilirsiniz.

Exper Tabletler İşlevsel Kullanım Sunar Mı?

Donanım bileşenleri ve Android tabanlı işletim sistemi sayesinde kolay ve akıcı bir kullanım deneyimi sağlayan Exper Tabletler, fiziksel yapısı itibarıyla da son derece işlevseldir. 7,0 inç ekran boyutu, oyun ve videolarınız için son derece uygun bir büyüklük sağlamakla beraber, tabletlerin fazladan yer işgal etmemesine ve iki elle rahatlıkla kullanılabilmesine imkan tanır. Neredeyse bir cep telefonu büyüklüğünde olan Exper Tabletleri kullanım esnasında ya da sonrasında elinizde taşıyabileceğiniz gibi cebinize dahi yerleştirebilirsiniz. 

Uzun süreli kullanıma ve tek elle taşımaya uygun 289 gram ağırlığı, kullanım ve taşıma esnasında işinizi kolaylaştırır. Özellikle tablet ağırlığının tek elinizde olduğu durumlarda bilek ve kolunuzu zorlamadan uzun süren çalışmalarınıza ve oyunlarınıza zaman ayırabilirsiniz. Exper Tabletlerin dahili hafızasında bulunan verilere erişmek için Micro USB kablo kullanabilir ve dosyalarınızı dış ortama aktarabilirsiniz.

Exper Tablet Fiyatları ve Modelleri

3 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Exper
  2. Apple
  3. Samsung
  4. Lenovo
  5. Hometech
  6. Everest
  7. Casper
  8. Powerway
  9. Alcatel
  10. Huawei
  11. Reeder
  12. Vestel
  13. Concord
  14. Dark
  15. Fluo
  16. Jedi
  17. C5 Electronics
  18. Codegen
  19. General Mobile
  20. Gigaset
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
 5. İşletim Sistemi Tabanı
 6. Ekran Boyutu
 7. İşletim Sistemi
 8. Max Ekran Çözünürlüğü
 9. Kamera Çözünürlüğü
 10. Wi-Fi
 11. Mobil Bağlantı
 12. Arttırılabilir Hafıza
 13. Ram Kapasitesi
 14. Kamera
 15. İşlemci Çekirdek Sayısı
 16. Ekran Modeli
 17. GPS (Küresel Konumlama Sistemi)
 18. İşlemci Markası
 19. Hafıza Kartı Tipi
 • Marka Exper
DSACategoryId/2147483646/3000500/3008012/exper
BAŞA DÖN