Garnier Yüz Maskesi Fiyatları

Yüz maskeleri, cilt bakım rutinlerinin en yoğun etkiye sahip ve uygulaması keyifli ürünleri arasında yer alır. Günlük cilt bakım ürünlerinin aksine yüz maskeleri belirli aralıklarla uygulanır. Bu sebeple daha konsantre ve etkili özelliklere sahiptirler. Garnier yüz bakım maskeleri arasında her cilt tipine ve ihtiyacına uygun ürünler bulunur. Garnier Yüz Bakım Maskeleri ve Modelleri - Hepsiburada.com ayrıcalıkları ile cildinize ihtiyacı olan vitaminleri, nemi ve ışıltıyı sağlamak için sunuluyor.

Garnier Yüz Maskeleri Neden Kullanılmalıdır?

Garnier yüz maskeleri farklı cilt problemlerine göre üretildikleri için güçlerini doğal ve etkili formüllerden alırlar. Ciltte var olan sivilce, akne, kızarıklık, leke ve gözenek problemlerini çözmeye yönelik şekilde üretilirler. Cilt maskelerinin cilt sorunlarını çözmelerinin yanı sıra, cildi derinlemesine temizleme ve arındırma özelliği de bulunur. Özellikle gözeneklerde zaman içinde biriken yağ ve kir kalıntılarını çözerek muhtemel cilt sorunlarının önüne geçerler. 

Garnier Yüz Maskesi Çeşitleri Nelerdir?

Garnier yüz bakım maskeleri içinde peeling özellikli, nemlendirici, arındırıcı, ferahlatıcı ve sıkılaştırıcı etkiye sahip çeşitler bulunur. Tüm yüz maskelerinin her cilt tipine uygun ürünleri vardır. Kuru ve solgun cilt tipine sahip kişilerin nemlendirici ve ferahlatıcı etkili yüz maskelerini, yağlı ve karma ciltlere sahip kişilerin ise arındırıcı ve sıkılaştırıcı özellikli ürünleri tercih etmesi daha doğru sonuçlar almalarına yardımcı olabilir. Peeling özellikli maskeler, başta yağlı ciltler olmak üzere her cilt tipini derinlemesine temizlemek ve ölü derilerden arındırarak yenilemek adına oldukça etkilidir. 

Garnier Yüz Maskeleri Nasıl Kullanılır?

Her maskenin kullanış şekli farklılık göstermekle birlikte tüm ürünler size zamandan kazandıracak şekilde hazırlanır. Gün içinde yaklaşık 15-20 dakikanızı ayırarak tüm maskeleri rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Kullanımdan sonra yüzünüzü maskeden arındırmak da oldukça kolaydır. Yalnızca bol su ile durulamanız ya da bir pamuk yardımı ile tüm yüzünüzü silmeniz yeterlidir. Maskelerin göz çevreniz ile temasından kaçınmayı da unutmamalısınız.

Garnier Yüz Maskeleri Nasıl Seçilir?

Garnier yüz maskeleri arasında seçim yaparken cilt tipiniz ve problemlerinizi göz önünde bulundurmanız yeterlidir. Her bir maskenin ürün açıklamasında ve ambalajında hangi cilt tipleri için üretildiği ve göstereceği etkiler ile ilgili bilgiler detaylı bir şekilde yer alır. Özellikle sivilce, akne ve siyah nokta gibi problemler ile mücadele eden kişilerin bu problemleri çözmeye yönelik olarak geliştirilmiş ürünleri tercih etmesi daha doğru sonuçlar almalarını sağlar. 

Garnier Kağıt Yüz Maskeleri Ne İşe Yarar?

  • Garnier kağıt yüz maskeleri içinde farklı yüz bakım serilerinin ürünleri bulunur. Her bir ürünün ciltte gösterdiği etki farklıdır.
  • Kağıt yüz maskeleri güçlerini C vitamini, saf kömür, yeşil çay özü, hyaluronik asit, siyah alg özü, nar özü gibi formüllerden alırlar. 
  • Her cilt tipine uygun şekilde çeşitlendirilmiş ürünlerin tümü dermatolojik olarak test edilmiştir. 
  • Her kağıt maske bir hafta boyunca etkilidir. Yaklaşık on beş dakikalık bir sürede kolaylıkla uygulanabilir ve temizlenebilir.
  • Her bir ürün içinde bir şişe serum ve kağıt maske bulunur.

Garnier Saf Kömür İçeren Yüz Maskelerinin Özellikleri Nelerdir?

  • Garnier kömür içeren ürünler arasında soyulabilen maske, peeling özellikli jel ve birkaç etkiyi bir arada gösteren ürünler bulunur. Cildinizde yaratmak istediğiniz etkiye göre dilediğiniz tercihi yapabilirsiniz.
  • Gücünü salisilik asitin derinlemesine temizlik etkisinden, saf kömürden ve yaban mersini özlerinden alır. 
  • Kısa süreli kullanımlarda dahi güçlü etkiye sahiptir.
  • Her cilt tipi için uygun ürünler bulunur.
  • Ultra emici kömür içeriği sayesinde cilt problemleri ile mücadele eder.
ARA
Loading interface...
Loading interface...

Garnier Yüz Maskesi Fiyatları

Marka
Toplam 24 / 83 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/32000005/32010885/32010893/garnier