Gosmart markası teknolojik anlamda birçok ürün geliştiriyor. Çin’de üreten Micron Technology, Inc. Amerika merkezli bir şirket olarak biliniyor. Kullanıcı istek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla birbirinden farklı ürünü yelpazesine ekliyor. Gosmart ürünleri arasında; bluetooth kulaklık, powerbank, usb bellek, araç içi telefon tutacağı, şarj kablosu, usb çoklayıcı ve dokunmatik ekran yer alıyor. Özellikle de Gosmart kablosuz kulaklık kategorisinde kullanıcıya birçok seçim alternatifi sunuyor. Teknolojinin gelişmesi ile ürünlerinde fonksiyonellik artıyor. Tasarım bakımındanda ergonomik ve minimal yapıya sahip olan ürünleri ile ön plana çıkıyor.

Gosmart Ürünleri

Gosmart ürünleri birçok kitleye hitap ediyor. Fonksiyonel özellikleri, yapısı, ergonomik olması, işlevi ve sağladığı avantajlar ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Öne çıkan ürünleri arasında usb bellek ve bluetooth kulaklık yer alıyor. Söz konusu ürünler şu şekilde incelenebilir:

 • Gosmart Bluetooth Kulaklık

Gosmart bluetooth kulaklık Gosmart markasının önde gelen ürünleri arasında yer alıyor. Özellikle de teknolojinin gelişmesi ile birlikte kulaklık ürünlerinde fonksiyonellik ve işlev artıyor. Kablosuz kulaklık kategorisinde yer alan bluetooth kulaklıklar kulak içi kulaklık olarak da biliniyor. Minimal ve ergonomik olan bu ürünler kullanıcıya birçok anlamda avantaj sağlıyor. Müzik keyfinden ödün vermeyen ama kablo karmaşasından sıkılan kullanıcılar için ideal bir ürün oluyor. Aynı zamanda sadece müzik dinlemek için değil telefonla konuşmak, aramalara cevap vermek için de rahatlıkla kullanılabiliyor. Gün içinde müzik dinlerken, film izlerken, telefonla konuşurken size pratik bir kullanım sağlıyor. Şarj kapasitesi ile de uzun süre kullanım sağlayan bluetooth kulaklık modelleri arasında tercih yapabilirsiniz. Tasarımı ile de ön plana çıkan ürünler arasında renk seçiminde de bulunabilirsiniz. Taşıması ve kullanımı kolay olan, uzun ve kısa seyahatlerinizde size avantaj sağlayan ürünleri Hepsiburada ile inceleyebilirsiniz. Bunlara ek olarak Gosmart bluetooth kulaklık modellerini tercih ederken bazı noktalara dikkat etmelisiniz. Öncelikle seçim yapacağınız ürünün rengini ve modelini incelemelisiniz. Sonrasında; telefonunuza, bilgisayarınıza ya de bluetooth bağlantısı sağlayacağınız cihaza uyumlu olup olmadığına karar vermelisiniz. Şarj kapasitesi ve ses kalitesi gibi önemli detayları de incelemelisiniz.

 • Gosmart Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Gosmart bluetooth kulaklık modellerinin özellikleri de yapısına ve işlevine göre değişiyor. Tasarım yapısı ve renk seçeneği ile de kullanıcılara seçim özgürlüğü sunuluyor. Ekstra bir ekipman gerektirmeden telefonunuza ve bilgisayarınıza kolayca bağlayabileceğiniz bluetooth kulaklıkları ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz. Gürültülü ve sesin yoğun olduğu alanlarda bluetooth kulaklıklar ile kusursuz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Tasarım yapısı ile ergonomik ve minimal olan modelleri ihtiyacınıza göre satın alabilirsiniz. Gosmart TWS-3 bluetooth kulaklık zarif ve şık bir tasarıma sahip. Beyazın göz alıcı saflığı ile kullanıcıyı cezbediyor. Böylece kullanıcıya kullanım kolaylığı da sağlıyor. Şarjı uzun süre gidiyor. Üzerinde bulunan düğmeler ile ses yükseltme, alçaltma, durdurma, kapatma gibi işlemler gerçekleşiyor. Ses kalitesi de kusursuz ve net bir şekilde oluyor. 

 • Gosmart USB Bellek ve USB Çoklayıcı

Taşınabilir disk anlamına da gelen USB bellek ürünleri son zamanlarda sıkça tercih edilen ve teknolojik anlamda kullanıcıya avantaj sağlayan ürünler arasında yer alıyor. Gosmart USB bellek ürünleri de kullanıcılar tarafından beğeniliyor. Kullanıcıların seçim yapabileceği birçok ürün bulunuyor. Harici depolama sağlayabilmek için USB bellek ürünleri kullanılıyor. Bilgisayara veri aktarma, bilgisayardan veri alma, telefona, televizyona, arabaya ve birçok bağlantı sağlayabileceği alana veri alışverişi sağlayan USB bellek ürünleri farklı kapasitelerde üretiliyor. Hafıza kartları ile de aynı işleve sahip olan bellekler ergonomik ve minimal yapıda oluyor. Böylece kullanımı ve taşınması da kolay oluyor. Taşınabilir belleklerin tercih edilmesinin sebepleri arasında; hafıza kapasiteleri, küçük olmaları, hızlı ve yüksek verim sağlayabiliyor olmaları olarak biliniyor. NAND depolama teknolojisi kullanılarak üretiliyor. Genellikle USB bellek modelleri; USB 2.0 veri yolu standartlarına göre geliştiriliyor. Çoğu modelde 2 adet bağlantı sayısı bulunuyor. Ancak Gosmart USB çoklayıcı modellerinde bu durum farklı olabiliyor. 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB ve 1TB gibi kapasite seçenekleri de bulunuyor. Taşınabilir hard diskler kablosuz oldukları için daha kolay bir kullanım sağlıyor. Ancak bazı teknolojik cihazlara bağlamak için kablo gerekebiliyor. Bu durumda taşınabilir hard disk kablosu da kullanılabilir. Verilerinizi kolayca depolayıp yedekleyebileceğiniz USB bellek modellerini Hepsiburada ile inceleyebilirsiniz.

Gosmart Yorumları

Gosmart yorumları almak istediğiniz ürün hakkında bilgi sunabiliyor. Özellikle de elektronik kategorisinde yer alan ürünler için kullanıcı yorum ve değerlendirmeleri önem arz ediyor. Aynı şekilde Gosmart ürün yorumları da kullanıcıya fikir verebiliyor. Ürünü daha önce satın almış ve deneyimlemiş kullanıcılar ürün hakkındaki kendi düşüncelerini olumlu veya olumsuz olarak belirtiyor. Teknolojik ürünler ve bilgisayar parçaları hakkında; nasıl kullanılıyor, kullanımı kolay mı, telefona nasıl bağlanıyor gibi birçok sorunun cevabına ulaşabilirsiniz. Kararsızlık yaşadığınız durumlarda da Gosmart ürün seçiminizde size öneri sağlayabiliyor. Ayrıca değerlendirme puan aralığı belirleyerek daha çok beğeni almış ürünleri de listeleyebilirsiniz. Ürünle ilgili sormak istediğiniz konularda ise “satıcıya sor” kısmından faydalanabilirsiniz. Sizde aynı şekilde diğer kullanıcıların yorumlarınızdan faydalanmasını isterseniz satın aldığınız ürünlere yorum yapabilirsiniz.

Gosmart Fiyatları

Gosmart fiyatları modellerine ve sağladığı fonksiyonlara göre değişiklik gösterebiliyor. Ürünlerin renkleri, telefonlara olan uyumluluğu ve farklı tasarımlarda bulunmaları fiyatta söz sahibi olan etmenlerden oluyor. Yine aynı şekilde Gosmart bluetooth kulaklık fiyatları özelliklerine ve işlevlerine göre değişiyor. Farklı özelliklere ve tasarımlara sahip olan ürünler kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Sağladığı pratiklik ve kullanılan teknolojiler ile ön planda olan Gosmart ürünleri kullanıcıya birçok alanda yardımcı oluyor. Gosmart markasının farklı birçok bilgisayar parçası ve teknolojik alet ürünleri bulunuyor. Hepsiburada ile Gosmart ürünleri için çeşitli filtrelemeler yapabilirsiniz. Listelenen ürünleri kendi aralarında ve farklı markalar ile de karşılaştırabilirsiniz. Fiyat performans açısından birçok ürünü değerlendirebilirsiniz. Filtrelenen ürünleri kendi bütçe aralığınıza göre listeleyebilirsiniz. Aynı zamanda ürünleri artan veya azalan fiyat şeklinde listeleyebilirsiniz. Bu şekilde daha düzenli bir alışveriş süreci geçirebilirsiniz. Ayrıca ürünlerin fiyatına alarm kurabilirsiniz. Bu alarm sayesinde incelediğiniz üründe herhangi bir fiyat değişimi olduğunda haberdar olabilirsiniz.

Gosmart İndirim ve Kampanyaları

Teknolojik ürünler için markalar tarafından yılın belli dönemlerinde indirimler ve kampanyalar paylaşılıyor. Gosmart ürünleri için birçok kullanıcı fiyat araştırması yaparken indirim ve kampanya arıyor. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan teknoloji markasının ürünleri için indirim ve kampanyalar avantajlı fiyat seçenekleri sunuyor. Kullanıcılar ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri uygun fiyata almak üzere söz konusu avantajları değerlendiriyor. Söz konusu Gosmart ürünleri indirim ve kampanyalarından yararlanabilmek için “Süper Fiyat, Süper Teklif” veya “Kampanyalar” bölümüne bakılması önemli.  Bu kısımlara bakarak satın almak istediğiniz ürün için “indirim veya kampanya var mı” öğrenebilirsiniz. Aynı şekilde üyelik işlemleri gerçekleştirerek size gelebilecek kuponlardan da faydalanabilirsiniz. Kararsızlık yaşadığınız ürünlerde ise ürüne beğen butonuna basarak favorilerinize ekleyebilir, ürünlere fiyat alarmı kurarak gelebilecek indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Gosmart

19 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. İndirimli Ürünler
 5. Renk
 6. Satıcı A-Z
 7. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön