Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Heyner
Heyner Multifix Aero Plus 9 - 36 kg Isofix Oto Koltuğu

Heyner Multifix Aero Plus 9 - 36 kg Isofix Oto Koltuğu

Heyner
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483639/305661/23021016

Bebeklerin ve çocukların güvenli şekilde seyahat etmesini sağlamak için özel ekipmanların kullanımı gerekir. Özellikle araçla seyahat ederken standart otomobil koltukları belirli bir yaşın ve boyun altındaki çocuklar için uygun değildir. Durum böyle olunca çocukların kullanımına özel olarak üretilen oto koltuğu modellerinin tercih edilmesi büyük avantaj sağlar. Heyner Multifix Aero Plus 9 - 36 kg Isofix Oto Koltuğu, 9 aylık bebeklerden başlayarak 12 yaşındaki çocuklara kadar kullanılabilir. 9 kg minimum ve 36 kg maksimum taşıma kapasitesi güvenli taşıma aralıklarını ifade eder. Hem kısa hem de uzun süreli yolculuklarda konfor sağlayan ürün çocuğunuzun rahat etmesi için gereken özelliklere sahiptir. Çocuğunuzun yaş, boy değerlerine göre ayarlanabilir baş ve boyun pedleri farklı yaş grubundaki çocuklara uyum sağlayacak şekilde sökülüp takılabilir. Isofix teknolojisi ile aracın arka koltuğunun alt kısmındaki gövdeye sabitlenen oto koltuğu hem kolay kurulum imkanı hem de güvenli kullanım sağlar. Isofix bağlantısını istediğiniz durumda sökebilir, koltuğu araçtan çıkararak daha sonra kullanmak üzere yeniden kolayca monte edebilirsiniz.

Heyner Multifix Aero Plus 9 - 36 kg Isofix Oto Koltuğu Özellikleri

Çocukların kullanımına uygun olacak şekilde üretilen oto koltuğu modellerinde en önemli kriterlerin başında güvenlik gelir. Özellikle olası darbe ve kaza durumlarında oto koltuğu ile araç gövde arasındaki bağlantının kopmaması gerekir. Heyner Multifix Aero Plus 9 - 36 kg Isofix Oto Koltuğunun sahip olduğu önemli özellikler ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Avrupa ülkelerinin tamamında kullanılan ve zorunlu hale getirilmiş olan Isofix bağlantısı ile maksimum emniyet sağlar.
  • 5 noktadan kavrayan emniyet kemeriyle yüksek konfor sunar.
  • Koltuk üzerinde kullanılan pek çok ped ve kumaş sayesinde uzun süreli yolculuklarda bile çocuğunuzun konforu üst seviyede kalır.

Isofix teknolojisi özellikle uzun yıllar sonunda elde edilen tecrübeler sonucunda tüm gelişmiş ülkelerde yaygın hale gelmiştir. Emniyet gereksinimlerini standart hale getirerek bağlantı aşamasında hata yapma riskini düşürmek üzere tasarlanan Isofix teknolojisi çok kolay şekilde montaj imkanı sunar. Böylece kurulum hatasında yapılan hatalar önlenerek oto koltuğunu maksimum güvenlik seviyesinde olması sağlanır. Heyner Multifix Aero Plus 9 - 36 kg Isofix Oto Koltuğu ile çocuğunuzun araç yolculuklarını güvenle yapmasını sağlayabilirsiniz.

Heyner Multifix Aero Plus Oto Koltuğu ile Yüksek Konfor

Oto koltuğu modelleri çocukların saatlerce üzerinde seyahat ettiği ürünler olarak bilinir. Durum böyle olunca oto koltuklarının konforlu olması büyük önem kazanır. Özellikle uzun yolculuklar sırasında çocukların sırt, boyun ve bel bölgelerini destekleyen pedler ile Heyner Multifix Aero Plus 9 - 36 kg Isofix Oto Koltuğu yüksek konfor imkanı sunar. Aynı zamanda omuz bölgelerinden ve yanlardan da farklı destekler içeren koltuk küçük çocukların oturma pozisyonunda rahatça durabilmesi için de idealdir. Kademeli olarak farklı seviyelerde yatma özelliği bulunan ürün, seyahat sırasında çocukların istediği gibi oturmasına ya da uzanmasına olanak tanır. Omuz bölgesinden aşağı inen iki adet kemer de farklı pozisyonlarda bile çocukların koltuk üzerinden kaymasını engeller. Aynı zamanda Aero Tech teknolojisi ile üretilen koltuk kumaşı yüksek hava geçirgenliğine sahiptir. Böylece kış aylarında sıcak yaz aylarında da soğuk bir yapı oluşturarak uzun süreli yolculuklarda bile terlemeyi engeller. Ayrıca koltuk üzerinde bulunan havalandırma bölümleri de kumaş ve pedler arasından sürekli olarak hava akışı olmasını sağlar. Çocukların ihtiyaçlarını giderirken hem emniyet hem de konfor detayları sunan Heyner Multifix Aero Plus 9 - 36 kg Isofix Oto Koltuğunu avantajlı seçeneklerle satın alma fırsatını kaçırmayın!


Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön