Hız Yayınları, okula ve sınavlara yardımcı kitaplarıyla öğrencilerin bilgilerini pekiştirebilmesini sağlar. Yayınevinin farklı derslere özel olarak hazırladığı kitaplarla yeni bilgiler edinerek kendinizi geliştirebilirsiniz. Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İngilizce gibi derslere ait kitaplarla konu tekrarı yapabilir, test sorularını çözebilirsiniz. Konu anlatımı yapan kitaplar, unuttuğunuz konuları detaylı bir şekilde yeniden işleyebilmenizi sağlar. Püf noktalara dikkat çeken notlar ve özel tablolar sayesinde farklı derslere ait önemli detaylara daha kolay aklınızda tutabilirsiniz. Konularınıza çalıştıktan sonra Hız Yayınları’nın hazırladığı soru bankalarıyla test çözümü yapabilirsiniz. Çalıştığınız konuyla ilgili testleri çözmeniz bilgilerinizi pekiştirebilmenize yardım eder. Pratik cevap anahtarı bölümünü kullanarak doğrularınızı ve yanlışlarınızı kontrol edebilirsiniz. Hız Yayınları’nın seçkisindeki test kitapları ve konu anlatımlı kitaplar, alanlarında uzman olan isimlerin kaleminden çıkar.

Hız Yayınları Kitaplarıyla Derinlemesine Öğrenme

Farklı soru tiplerini içeren kitaplar sayesinde derslerinizle ilgili nitelikli testler çözebilirsiniz. Bilgilerinizi sınayan sorularda yer verilen yanıtlıcı detaylar daha kaliteli bir şekilde çözüm gerçekleştirebilmenize yardım eder. Soruların ve konu anlatımlarının tamamının kontrolden geçirilerek basılması, yanlış sorularla ve yanlış bilgilerle karşılaşmanızı önler. Türkçe dersine özel olarak hazırlanan kitaplarda yer alan Paragrafta Anlam soruları ile uzun paragrafları okumaya alışabilirsiniz. Paragraf sorularında harcayabileceğiniz zamanı azaltmak için sık sık bu alanda soru çözümü yapmalısınız. Hız Yayınları’nın test kitapları soru çözme pratiği kazanabilmeniz için idealdir. Cümlede Anlam sorularına da yer veren test kitaplarıyla cümlelerdeki detayları kolayca yakalamaya başlayabilirsiniz. Olumsuzluk eklerini daha kolay fark edebilmek için de bol soru çözümü yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz. Çözümlü soruları içeren Hız Yayınları kitaplarıyla sorulardaki yanlışlarınızı kavrayabilmeniz kolaylaşır. Çözüm bölümünde yer alan detaylar sayesinde hatalarınızı kolayca görebilirsiniz.

Zorlandığınız Konulardaki Eksiklerinizi Kapatan Kitaplar

Sayısal ve sözel derslere ait konu anlatımlı Hız Yayınları kitaplarıyla eksiklerinizi hızla kapatabilirsiniz. Temelinizi sağlamlaştırmak için konu anlatımlı kitapların detaylı bir şekilde açıkladığı konuları sık sık tekrar edebilirsiniz. Tekrar yaptıktan sonra soru bankası kitaplarına geçiş yaparak bilgilerinizi test edebilirsiniz. Matematik dersi kitapları sayılar, kümeler, denklemler gibi konuları kavrayabilmeniz için bol soru örneğine yer verir. Çözümlerin aşamalı şekilde açıklanması da soruları daha iyi anlayabilmenizi sağlar. Fen Bilimleri dersiyle ilgili kitaplara da ürün seçkisinde yer veren Hız Yayınları ile fizik, kimya, biyoloji gibi alanlara dair detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Tablolar, görseller ve şekiller sayesinde konuları daha net bir şekilde anlayabilirsiniz. Akıllı tahta uyumluluğuna sahip olan kitaplar öğretmenlerin ders anlatırken yararlanabilmesi için uygundur. Kitaplarda kullanılan kâğıtlar yüksek kaliteye sahip hamurları sayesinde kalem ve silgi kullanımı için elverişlidir.

Etkinlik defterlerinin özellikleri nelerdir?

Hız Yayınları tarafından hazırlanan etkinlik defterleriyle derslerinize detaylı bir şekilde çalışabilirsiniz. Farklı konulara dair etkinliklere yer veren bu kitaplar yardımıyla konuları pekiştirebilmeniz kolaylaşır. Özet şeklinde konu anlatımı da yapan etkinlik defterleriyle farklı derslere ait bilgilerinizi taze tutabilirsiniz.

Türkçe testlerinde dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Uzun soruları içeren Türkçe testinde soruları okuduktan sonra paragraf bölümünü okumaya geçmelisiniz. Soruların sonundaki eklere dikkat ederek soru kökünün olumlu mu yoksa olumsuz mu olduğuna dikkat etmelisiniz. Zaman yönetimini doğru sağlamak için bir soruyu çözmek için uzun süre harcamamalısınız. Takıldığınız soruları boş bırakarak diğer sorulara geçebilirsiniz.

Hız Yayınları kitapları nelerdir?

Hız Yayınları’nın ilkokul öğrencilerine özel olarak hazırladığı çok sayıda Türkçe ve Matematik kitabı vardır. Yayınevi, hem konu anlatımlı eserler hem soru bankası kitapları basar. Tüm dersleri içeren kitaplara da Hız Yayınları’yla erişebilirsiniz.

 
ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Hız Yayınları

850 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Yazar
  5. Fırsat Ürünleri
  6. Basım Dili
  7. Boyut
  8. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön