Eğitim hayatı kişilerin kariyerleri ve gelecekleri için çok büyük önem taşıyor. Hız yayınları, öğrencilere eğitim hayatlarında yardımcı olmayı amaçlayan eğitim kitapları arasında en çok bilinen bir kurum olarak karşımıza çıkıyor. Hız yayınlarının kitapları her biri alanında uzman ekipler tarafından hazırlanıyor. Yılların tecrübesine sahip olması sayesinde de fark yaratıyor. Hız yayınları kitapları, hem sınıf derslerinde başarılı olmak için hem de sınavlara hazırlanmak için öğrencilere kılavuzluk etmeyi amaçlıyor. Diğer yandan Hız yayınları teknolojinin öğrenciler için olan öneminin farkında olarak sadece basılı kitaplar üretmiyor. Hız yayınları akıllı defterler, dijital kitaplar ve soru cevap şeklinde videolar da üretiyor. Hız Yayınları Z Kitap adı verilen bir online sistem de var. Böylece tüm kitaplara online olarak ulaşmak hatta testleri bilgisayar üzerinden çözmek de mümkün oluyor. Ayrıca artık hemen hemen tüm okullarda akıllı tahtalar bulunuyor. Bu sebeple hız yayınları akıllı tahta ile destekli olarak içeriklerini üretiyor. Öğrenciler arasında mobil uygulamalar çok popüler olduğundan mobil uygulamalar da hazırlıyor.

Hız Yayınları Kitapları  

Hız yayınlarının konu anlatımlı kitapları çok seviliyor. Ayrıca test kitapları da bulunuyor. Kitaplar, yalın ve özgün anlatımları ile dikkat çekiyorlar. Böylece öğrenciler farklı bakış açıları kazandırılarak sınavlara hazırlanıyorlar. Test kitaplarında ise soru çeşitliliği çok fazla. Hız yayınları deneme testleri sayesinde kişiler kendilerini deneme fırsatı buluyor. 

Hız yayınları konu işleyişi, ezberden çok öğrenmeyi esas alıyor. Zengin konu anlatımını çok fazla örnekleme ve soru-cevap ile destekler. Yalın bir dille öğretim sağlar. Böylece kafa karıştırmadan net bir anlatım yapar. Kitap içerikleri değişen müfredata göre sürekli olarak güncelleniyor. Hız yayınları bayileri kolay ulaşılabilir oluşu sayesinde öğrencilerin yorulmadan kolayca kitaplara ulaşmasını sağlıyor. Kitaplar, uygun fiyatları ile her bütçeden kişi için alınabilir kaynaklar oluyorlar.    

Hız Yayınları Çeşitleri

Hız yayınları kitap çeşitleri çok fazla. Öğrencinin hangi sınıfta olduğu hangi derse ait bir kitap olduğu gibi unsurlar çeşitliliği belirliyor. Yayınevinin kitapları arasında en çok hız yayınları denemeleri popüler. 

 • Konu Anlatımlı Hız Yayınları Kitapları

Konu anlatımlı kitapları bitirdikten sonra kişinin ne öğrenip öğrenmediğini anlamasını sağlıyorlar. Basitten zora doğru giden sorular çözülerek nerelerde eksik olduğu tespit edilebiliyor. Ayrıca bu deneme setlerindeki sorular hazırlanılan sınavın da soru tarzı göz önünde bulundurularak hazırlanıyor. Öğrencilerin böylece soru tarzına da alışkın olması sağlanıyor. 

Hız yayınları ayrıca kurumsal olarak da online deneme sınavları yapıyor ve isteyen öğrenciler katılabiliyor. Bu sınavlar lise ve ortaokul düzeyinde ki öğrencilere yapılıyor. Böylece öğrenciler rakipleri arasındaki durumlarını da tespit edebiliyorlar. 

 • Hız Yayınları Etkinlik Kitapları

Hız yayınları etkinlik kitapları her ders için ayrı ayrı hazırlanıyorlar. Bu kitapların içerisinde konuların özet anlatımları bulunur. Konuyu anlatımı okunduktan sonra ezberlemeden öğrenmeyi sağlayacak akıla kalıcı ve eğlenceli etkinlere geçilir. 

Hız yayınları kitapları ortaokul ve lise öğrencilerine hitap ediyor. Öğrenciler hem okul sınavlarında başarılı olmak hem de lise ve üniversite sınavlarına hazırlanmak için bu kitapları tercih ediyor. İlkokul dördüncü sınıflar için de ortaokula hazırlık kitapları ve soru bankaları üretiyor. Hız yayınları 4.sınıf kitapları arasından konu anlatımlı kitaplar ya da soru bankaları tercih edilebiliyor. Özellikle sekizinci ve on ikinci sınıflar için kitap çeşitliliği çok daha fazla oluyor. Lise ve üniversite sınavların hazırlanan öğrenciler hız yayınları soru bankalarını çok tercih ediyor. 

Hız yayınları 5. sınıf kitapları çocukların ilkokuldan ortaokula geçişe adapte olmasını sağlayacak şekilde hazırlanıyor. Daha küçük yaştaki çocuklar tarafından kullanıldıkları için öğrenmeyi daha eğlenceli hale getirecek şekilde uzmanlarca hazırlanıyorlar. 

Hız yayınları 6.sınıf kitapları ve hız yayınları yedinci sınıf kitapları ise müfredata uygun olacak şekilde hazırlanıyor. Öğrencilerin okul sınavlarında başarılı olmaları amaçlanıyor. Konu anlatımlı kitaplar ve soru bankaları yine bu sınıflardaki öğrenciler için hazırlanıyor. Yüksek bir not ortalamasına sahip olmak isteyen öğrenciler sıklıkla bu kaynak kitaplardan faydalanıyorlar. Özellikle matematik öğrencilerin zorlandığı derslerden biri. Hız yayınları 7.sınıf matematik soru bankası öğrencilere çok fazla pratik yapma imkanı sunduğu için öğrenilen bilgileri pekiştiriyor. Hız kazanmalarını sağlıyor. Günümüzde sınav sistemi çok rekabetçi hale geldiğinden hızlı soru çözebiliyor olmakta önem taşıyor. 

Hız yayınları 8.sınıf Türkçe kitapları dil bilgisi konularını yazım ve imla kurallarını detaylı bir şekilde anlatıyor. Hız yayınları İngilizce kitapları da aynı şekilde özet ve etkin konu anlatımı içeriyor. Sosyal ve fen bilimleri kitapları da benzer şekilde hem konu anlatımlı olarak hemde soru bankaları ile üretiliyor. 

 • Hız Yayınları Dijital Kitapları

Ayrıca Hız yayınları dijital kitapların akıllı tahta ile uyumlu olması kitapların okullarda da rahatlıkla kullanılmasını sağlıyor. Ortaokul öğrencileri kitaplarını tüm dersler için setler halinde de alabiliyorlar. Hız yayınları sekizinci sınıf kitap seti olarak hazırlanan setlerde ihtiyaç duyulan tüm kitaplar ve soru bankaları bir arada alınabiliyor. Hız yayınları lisenin ara sınıflarına da aynı özeni gösteriyor. Dokuzuncu, onuncu ve onbirinci sınıflar için de konu anlatımlı kitaplar hazırlanıyor. Hem not ortalaması çok önemli olduğu için hem de bu sınıflar üniversite sınavına birikim yapılan sınıflar oldukları için önem taşırlar. Üniversite sınavında başarılı olabilmek için sağlam bir temele ihtiyaç duyuluyor. Bu sınıflar için Hız yayınları e kitaplar ve barkod sistemi ile videolu anlatıma ulaşılan barkodlu kitapları öğrencilerin hizmetine sunuyor. Özellikle bu yaş gruplarında teknolojiye olan ilgi çok fazla olduğu için hız yayınları mobil uygulamaları da büyük ilgi görüyor. 

Hız Yayınları LGS Ve  TYT , AYT  

Öğrenciler öğrenim hayatları boyunca birçok sınava giriyorlar. Bunlardan en önemlileri liseye geçerken ve üniversiteye geçerken girdikleri sınavlar oluyor. Bu sebeple 8. ve 12. sınıflarda öğrenciler çok çalışarak hayal ettikleri okulları kazanmaya çalışırlar. Hız yayınları öğrencileri bu sınavlara hazırlamak için de çok çeşitli kitaplar hazırlıyor. Konu anlatımlı kitaplar ile konu özet ve akılda kalıcı şekilde öğretiliyor, soru bankaları ile de öğrencilerin hız ve pratiklik kazanması sağlanıyor. Hız yayınları tyt matematik, geometri ve fen bilimleri kitapları bu kaynaklar arasında sayılabilir. Benzer şekilde sözel dersler için de sınava hazırlanan öğrencilere kaynak sunuluyor. Hız Yayınları sosyal bilimler seti, Hız yayınları tyt Tükçe bunlar arasında sayılabilir. Üniversite sınavında İngilizce bir bölüm tercih etmek isteyenler için ise Hız Yayınları İngilizce setleri uygun oluyor. Bu setlerde konu anlatımlı kitaplar en alt seviyeden başladığı için her öğrenci kolaylıkla tercih edebilir. Detaylı konu anlatımları yanında soru bankaları ile öğrenilen bilgiler geliştirilebilir. Liselere giriş sınavları içinde aynı şekilde sınava içeriğine göre her yıl güncellenen içerikleri ile Hız Yayınları LGS setleri tercih edilebilir. 

Hız Yayınları Fiyatları

Öğrenciler eğitim hayatları boyunca en çok kitap satın alıyorlar. 4. sınıftan başlayarak hem ara sınıflar hem de 8. ve 12. sınıflar gibi sınav seneleri için hız yayınları kaynaklarından faydalanmak mümkün. Sınıfına dersine göre Hız Yayınları kitap fiyatları değişkenlik gösterebiliyor. Satın almadan önce ihtiyaç duyulan kitaplar filtreleme yapılarak fiyatları incelenebilir. Özellikler lise ve üniversite sınavlarına hazırlanan yıllarda setler halinde tüm kitapları bir arada almak daha avantajlı bir alışveriş sağlayabilir. Her üründe olduğu gibi kullanıcı yorumlarını incelemekte faydalı olabilir.   

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hız Yayınları

2.482 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Yayın Tarihi
 6. Yazar A-Z
 7. Basım Dili
 8. Boyut
 9. Satıcı A-Z
 10. İndirimli Ürünler
 11. Hemen Al Sonra Öde
 12. Sepette Kampanyalı Ürünler
 13. Kelime Filtresi
Başa dön