Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Huawei MateBook D15 Intel Core i3 10110U 8GB 256GB Windows 10 Home 15" Taşınabilir Bilgisayar

Huawei
12.940,00 TL
( / adet)
Ek hizmet ister misin?
Eski ürününü yenisi ile değiştirmek ister misin?
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (2)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

12.850,00 TL
DSACategoryId/2147483646/3000500/98

HUAWEI MateBook D15

Daha Fazla Ekran

15.6 inçlik güzel IPS TamGörüş Ekranında kaybolun. %87 ekran / gövde oranıyla ve sadece 5.3 mm dar çerçevesiyle film izlemek, yaratıcı olmak ya da iş yapmak için birebir.

HUAWEI MateBook D15

Göründüğünden daha hafif

Taşınabilirlik göz önünde bulundurularak tasarlanan şık metalik gövdeli dizüstü bilgisayar sadece 1.53 kg1 ağırlığında ve 16.9 mm2 kalınlığındadır, böylece nerede olursanız olun kusursuz FullView Ekranının keyfini çıkarabilirsiniz.

HUAWEI MateBook D15

Huawei Share

İnternet bağlantısı olmadan bile sadece basit bir dokunuşla akıllı telefonunuz ve HUAWEI MateBook'unuz “BİR” süper cihaza dönüşecek. Telefon ekranınız dizüstü bilgisayarınızda görebilir; aralarında dosyaları sürükleyip bırakmanıza ve aynı klavyeyi ve fareyi kullanarak telefonunuzda arkadaşlarınızla mesajlaşırken dizüstü bilgisayarınızdaki dosyaları düzenlemenize olanak tanır. Cihazlar arası işbirliği hayatı ve işi kolaylaştırır.

HUAWEI MateBook D15

Cebinizdeki Güç

HUAWEI MateBook D 15, cebinize tam oturan 65 W USB-C5 şarj cihazı ile birlikte gelir, böylece hareket halindeyken de şarj edebilirsiniz. Dizüstü bilgisayarınızın pilini sadece 30 dakikada %53 oranında şarj edebilir. Ayrıca telefonunuz için hızlı şarj ve veri aktarımını destekler.

HUAWEI MateBook D15

Hızlı Yanıt, Geniş Alan

HUAWEI MateBook D 15, hız ve gücün mükemmel kombinasyonunu sunmak için iki sabit sürücü yuvasından beslenir. Katı hal sürücüsünün (SSD) hızlı yanıt sürelerini, sabit disk sürücüsünün (HDD) olağanüstü veri belleği ile harmanlar, istediğiniz iş veya keyif olsun, herhangi bir görevi kolaylıkla halledebilir.

Matebook D15

SSD

Matebook D15

HDD

HUAWEI MateBook D15

Parmaklarınızın Ucuyla Dünyayı Açın

HUAWEI MateBook D 15'in güç düğmesi yerleşik bir parmak izi okuyucusuna sahiptir, böylece tek bir dokunuşla açıp güvenli bir şekilde oturum açabilirsiniz.

HUAWEI MateBook D15

Sadece Sizin
Gözleriniz İçin

HUAWEI MateBook D 15'in sınırsız dünyasında daha uzun süre kesintisiz kalın. TÜV Rheinland sertifikalı ekran, izleme keyfinizi ve uzun vadeli optik sağlığınızı sağlamak için gözü rahatsız eden mavi ışığı önemli ölçüde azaltır.

HUAWEI MateBook D15

Gizliliğinize Hakim Olun

Yenilikçi gömme kamera klavyede gizlenmiş. İstediğinizde bir kez basmanız kamerayı ortaya çıkarır. Olası uzaktan erişim ve güvenlik ihlallerini önlemek için tekrar aşağı basmanız yeterli.

HUAWEI MateBook D15

Daha Fazla Olasılığıa Açık Olun

Oldukça ince olan HUAWEI MateBook D 15, farklı amaçlı kullanımınızı karşılayabilmek için zengin özelliklere sahip bağlantı noktaları sunuyor. Böylece tüm eski adaptörlerinizi taşımayı bırakabilirsiniz.

HUAWEI MateBook D15

1. Ağırlık SSD versiyonu içindir, gerçek ağırlık farklı özelliklere bağlı olarak değişebilir; SSD + HDD sürümü yaklaşık 1.62 kilogramdır.

2. Kalınlık ayak pedini içermez. Gerçek kalınlık ölçümü ürün farklılıklarına bağlı olarak değişebilir.

3. Tüm HUAWEI MateBook D serileri PCIe SSD'yi kullanır, bazı HUAWEI MateBook D 15'lerde HDD' lerle kullanılmıştır.

4. Bu özellik yalnızca PC Manager sürüm 10.0.2.99 veya üzeri olan HUAWEI MateBook D 15 üzerinde desteklenir ve PC Manager tarafından sağlanan ilgili sürücüleri yüklenmesi gerekir. Bu özellik yalnızca aşağıdaki koşulları karşılayan belirli NFC özellikli akıllı telefonlarla uyumludur: EMUI10 veya üstünü çalıştıran HUAWEI telefonlar; veya EMUI10 veya Magic UI 3.0 veya üstünü çalıştıran HONOR telefonlar. Çoklu Ekran (Multi-Screen Collaboration) özelliği kullanabilen uyumlu Huawei telefon modelleri: HUAWEI P40, HUAWEI P40 Pro, HUAWEI P40 Pro+, HUAWEI Mate 30, HUAWEI Mate 30 Pro, HUAWEI Mate 30 RS, HUAWEI Mate 20, HUAWEI Mate 20 Pro, HUAWEI Mate 20 RS, HUAWEI Mate 20X, HUAWEI P30, HUAWEI P30 Pro, HUAWEI Mate Xs, HUAWEI nova 5T Huawei Share OneHop özelliği kullanabilen uyumlu Huawei telefon modelleri: HUAWEI P40, HUAWEI P40 Pro, HUAWEI P40 Pro+, HUAWEI Mate 30, HUAWEI Mate 30 Pro, HUAWEI Mate 30 RS, HUAWEI Mate 20, HUAWEI Mate 20 Pro, HUAWEI Mate 20 X, HUAWEI Mate 20 RS, HUAWEI Mate 10, HUAWEI Mate 10 Pro, HUAWEI Mate RS, HUAWEI Mate 9, HUAWEI Mate 9 Pro, HUAWEI P10, HUAWEI P10 Plus, HUAWEI P20, HUAWEI P20 Pro, HUAWEI P30, HUAWEI P30 Pro, HUAWEI nova 3, HUAWEI nova 5T, HUAWEI Mate Xs

5. Şarj aletinin ürün görüntüsü Avrupa standart versiyonuna dayanmaktadır. Asıl ürün piyasalara göre değişebilir.

6. Şarj verileri HUAWEI laboratuvar test sonuçlarından alınmıştır. 25 °C'de sıcaklık ve %45 - %80 nem ile, orijinal şarj kablosuna sahip HUAWEI 65 W şarj cihazı, HUAWEI MateBook D 15 bataryasını uyku modunda 30 dakika içinde %1'den %53'e kadar şarj edebilir. Gerçek veriler bireysel ürün farklılıklarına, kullanım alışkanlıklarına ve çevre faktörlerine bağlı olarak değişebilir.

7. Bu özellik yalnızca USB-C şarj bağlantı noktasına sahip telefonlarda desteklenir.

8. Gerçek mavi ışık azaltma efektleri, ışık kaynakları arasındaki dalga boyu farklılıklarından dolayı değişebilir.

9. USB-C bağlantı noktası yalnızca şarj ve veri iletimini destekler.

*Yukarıdaki sayfalardaki ürün resimleri ve ekran içerikleri yalnızca referans olması amacıyla verilmiştir. Gerçek ürün özellikleri ve teknik özelliklerinin (görünüm, renk ve boyut dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) yanı sıra gerçek ekran içerikleri (arka planlar, kullanıcı arayüzü ve simgeler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) farklılık gösterebilir.

**Yukarıdaki sayfalardaki tüm veriler, HUAWEI şirket laboratuvarlarında belirli koşullar altında gerçekleştirilen testlerden elde edilen teorik değerlerdir. Daha fazla bilgi için söz konusu ürün bilgilerine bakın. Gerçek veriler; bireysel ürünler, yazılım sürümleri, uygulama koşulları ve ortam etkenlerindeki farklılıklar nedeniyle farklılık gösterebilir. Tüm veriler fiili kullanıma tabidir.

***Ürün grupları, üretim ve tedarik etkenlerini içeren gerçek zamanlı değişiklikler nedeniyle, doğru ürün bilgileri, teknik özellikleri ve özelliklerini sağlamak amacıyla HUAWEI, gerçek ürünün; ürün performansı, teknik özellikleri, dizinleri ve gerçek ürün bileşenleriyle uymasını sağlayacak şekilde, yukarıdaki bilgi sayfalarında yer alan metin açıklamaları ve resimlerde gerçek zamanlı düzeltmeler yapabilir. Ürün bilgileri, bildirimde bulunmaksızın söz konusu değişikliklere ve düzeltmelere uğrayabilir.


Huawei dizüstü ya da taşınabilir bilgisayar modelleri iş, eğlence, eğitim ve günlük kullanım ihtiyaçlarınızı ideal şekilde karşılamayı amaçlıyor. Ürünlerin özellikleri değişkenlik gösterdiğinden farklı kullanıcı profillerine uygun modeller rahatlıkla bulunabiliyor. Dizüstü bilgisayarların ekran boyutları, çözünürlükleri, panel türleri, işletim sistemleri, boyutları ve temel donanım özellikleri farklılaşıyor. Marka teknolojilerinden beslenen bilgisayarlar yüksek performans, işlevsellik ve konfor vadediyor. Huawei markası bu bağlamda çeşitli ürünler geliştiriyor. Uzun süreli kullanım vadeden bu ürünler kaliteli ve sağlam bir tasarım ile üretiliyor. Çevresel etkilere belli seviyede direnç gösteren Huawei laptop kasaları modern ve zarif görünümleri ile de kullanıcıları cezbediyor. Huawei MateBook D15 Intel Core i3 10110 U 8GB 256GB Windows 10 Home 15" taşınabilir bilgisayar modelleri kalitesi ve kusursuz dizaynı itibari ile markanın önde gelen ürünleri arasında yer alıyor. Estetik bir tasarım ile kullanıcılara sunuluyor. Kolay taşınabilir olması ile de dikkat çekiyor. Böylelikle yalnızca evde ya da ofiste değil, dışarıda vakit geçirirken, seyahat ederken de kolay bir şekilde işlerinizi halledebilirsiniz. Söz konusu ürünü Hepsiburada ile detaylı bir şekilde inceleyebilir ve sipariş sürecinizi başlatabilirsiniz.

Huawei MateBook D15 Intel Core i3 10110 U 8GB 256GB Windows 10 Home 15" Taşınabilir Bilgisayar Özellikleri

Huawei Matebook D15 Intel Core i3 10110 U 8GB 256GB teknik özellikleri sayesinde maksimum performans gösterir. Bu sayede kullanıcılara unutulmaz bir deneyim yaşama imkanı sunar. Huawei Matebook D15 özellikleri şu şekilde listelenebilir:

  • Huawei Matebook D15 boyutları 357.8x229.9x16.9 mm’dir. Cihazın ağırlığı ise 1.53 kg’dir. Minimal tasarımı ile dikkat çeker, hafifliği sayesinde gün içinde yanınızda rahatça taşımanıza yardımcı olur.
  • Huawei D15 i3 işlemcisi ile dikkat çeker. Intel Core i3 işlemci, bilgisayarı oldukça hızlı bir şekilde kullanabilmenize olanak sağlar. Farklı sekmeleri ya da uygulamaları aynı anda kullanarak çalıştığınızda duraksamaya neden olmaz.
  • Huawei Matebook D15 i3 cihazının ekranı 15.6 inç boyutundadır. Bununla birlikte ekran çözünürlüğü 1920x1080’dir. Böylelikle dizi, film ve video izlemeyi, kitap okumayı, çalışmayı çok daha kolay hale getirir.
  • Huawei Matebook D 15 Intel i3 8+256GB saklama alanına sahip olması ile ön plana çıkar. Hazırladığınız sunumları, projeleri, notlarınızı, birçok belge ve dosyanızı düzenli bir şekilde saklamanıza yardım eder.
  • Cihazın gömme kamerası 1 MP’dir. Görüntülü sohbetler yapmak istediğinizde ya da online toplantılara, eğitimlere katılmanız gerektiğinde size büyük bir avantaj sağlar. Net, kesintisiz görüşmeler yapmanıza imkan sunar.

Huawei MateBook D15 Intel Core i3 10110 U 8GB 256GB Windows 10 Home 15" Taşınabilir Bilgisayar Fiyatları

Huawei MateBook D15 Intel Core i3 10110 U 8GB 256GB Windows 10 Home 15" taşınabilir bilgisayar fiyatları, kendi çevresinde barındırmış olduğu özelliklere göre değişiklik gösteriyor. Ekran boyutu, işlemci özellikleri, görüntü kalitesi, disk kapasitesi, ekran yenileme hızı, ekran çözünürlüğü, işletim sistemi, dokunmatik ekrana sahip oluşu, parlaklık seviyesi, kullanım amacı, ekran kartı tipi, ışıklı klavye özelliği gibi özelliklere göre farklı fiyat seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Hepsiburada aracılığı ile uygun ve geniş fiyat yelpazesine kolaylıkla ulaşılabiliyor. Fiyat performans kalitesi sunan ve fonksiyonel olarak kullanıcıyı oldukça tatmin eden ürünleri uygun fiyata almak önemli bir husus oluyor. Kullanıcıların bütçesine hitap edebilecek fiyatlarda birçok seçenek bilgisayar Huawei markasında yer alıyor. İstek ve ihtiyaçlar arttıkça fiyat seçenekleri de değişiyor. Hepsiburada aracılığı ile uygun ve geniş fiyat yelpazesine kolayca ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı kampanyaları takip ederek avantajlı fiyatlarla Huawei laptop, Huawei notebook sahibi olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Huawei MateBook D15 Intel Core i3 10110U 8GB 256GB Windows 10 Home 15" Taşınabilir Bilgisayar Özellikleri

Ekran Yenileme Hızı 60 Hz
Maksimum İşlemci Hızı 4,1 GHz
Boyutlar 15
HDMI Var
Bellek Hızı Belirtilmemiş
İşletim Sistemi Windows 10 Home
Kart Okuyucu Yok
Ekran Kartı Hafızası Paylaşımlı
Ekran Boyutu 15,6 inç
Klavye Q Türkçe
İşlemci 10. Nesil Intel® Core™ i3-10110U işlemci
Ekran Kartı Paylaşımlı
Cihaz Ağırlığı 2 kg ve Altı
Ram Tipi DDR4
eMMC Kapasitesi Yok
Parmak İzi Okuyucu Var
Ekran Kartı Bellek Tipi Onboard
İşlemci Nesli 10.Nesil
Bluetooth Özelliği Var
Optik Sürücü Yok
Dokunmatik Ekran Yok
Ekran Kartı Tipi Dahili Ekran Kartı
İşlemci Tipi Intel Core i3
Webcam Var
Renk Gri
Ekran Panel Tipi IPS
Ram (Sistem Belleği) 8 GB
İşlemci Cache Belirtilmemiş
Harddisk Kapasitesi Yok
SSD Kapasitesi 256 GB
Max Ekran Çözünürlüğü 1920 x 1080
Temel İşlemci Hızı Belirtilmemiş
Ürün Modeli Notebook
Şarjlı Kullanım Süresi 4 - 6 Saat
Paket İçeriği Notebook
10/100 Ethernet Yok
Usb 2.0 2
Ekran Kartı İşlemcisi Intel UHD Graphics
HDD Hızı Belirtilmemiş
Ekran Özelliği Full HD
Pil Belirtilmemiş
Ekran Boyut Aralığı 15 - 15,9 inç
USB 3.1 Yok
Kullanım Amacı Ev Kullanıcıları - Öğrenci
Garanti Tipi Resmi Distribütör Garantili
Bellek Yuvası Belirtilmemiş
USB 3.0 1
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00000BDBRV
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön