En son çıkan kitaplar

Yeni Çıkan Kitaplar

Okumayı seviyorsanız, yeni çıkan kitapları yakından takip ediyorsunuz demektir. Okuyuculara farklı kapılar açan, onları bilgilendiren en yeni psikoloji ve kişisel gelişim kitapları, klasiklerin yeniden basımları, yerli ve yabancı yazarların en yeni eserleri kitap severleri bekliyor.

En Yeni Kişisel Gelişim ve Psikoloji Kitapları

Kişisel gelişim ve psikoloji kitapları, en çok tercih edilen kitaplar arasında yer alıyor. Yeni çıkan kişisel gelişim ve psikoloji kitapları, meraklılarına kendilerini daha yakından tanıma ve iç dünyalarını keşfetme fırsatı sunuyor. Psikoloji hakkında temel bilgiler edinmek ve psikoloji bilimini tanımak istiyorsanız Adam Hart-Davis'in yazmış olduğu 'Pavlov'dan Günümüze' isimli kitapla ilk adımı atabilirsiniz. Daha çok Zen öğretilerine merak sardıysanız ve bu yolla kişisel gelişiminize katkı sağlama düşüncesindeyseniz Shunmyo Masuna'nın 'Basit Yaşam Sanatı' isimli kitabını okuyabilirsiniz. Müthiş Psikoloji tarafından hazırlanan 'Hayır Diyebilme Sanatı', Bahar Eriş'in kaleme aldığı 'Korkmasaydın Yapardın', Dr. John Townsend ve Dr. Henry Cloud'un birlikte yazdıkları 'Sınırlar' kitabı bu alanda göz atabileceğiniz yeni çıkan kitaplardan sadece birkaçı. 

Yeni Çıkan Polisiye Romanlar

Polisiye romanlar, okuyucularına macera dolu bir dünya sunuyor. Esrarengiz olaylar etrafında şekillenen polisiye romanların sıkı takipçisiyseniz, yeni çıkanlara da göz atmalısınız. Ülkemizde polisiye roman denildiğinde akla ilk gelen isimlerin başında yer alan Ahmet Ümit, yeni kitabıyla takipçilerini sevindirdi. Ahmet Ümit kitaplarının baş kahramanı komiser Nevzat'ın yeni maceralarına ortak olacağınız 'Aşkımız Eski Bir Roman' yeni çıkanlar arasında polisiye türünü sevenleri bekliyor. Gökhan Horzum'dan 'Çukur: Yamaç'ın Dönüşü', Çağlayan Yılmaz'ın Börü serisinin devamı niteliğindeki kitabı 'Börü 3: Kurt Yangını', Holly Seddon imzalı 'Nefesini Tut' yeni çıkan polisiye romanlar arasında yer alıyor. Terr Gerritsen'in yeni kitabı 'Rehine' de yeni çıkan polisiye kitaplar arasında dikkat çekiyor. 

Romantizmden Vazgeçemeyenlere Yepyeni Aşk Kitapları

Sevginin, aşkın, sadakatin, kimi zaman da ihanetin ve düş kırıklıklarının konu alındığı aşk romanları, en çok eser verilen kitap kategorileri arasında. Aşkın binbir türlü halini gözlemleme fırsatı bulacağınız aşk romanları yeni hikayelerle sizleri bekliyor. Pucca'nın aşk ve eğlence dolu günlüğü serisinin son kitabı 'Peki Ya Şimdi?', Beyza Alkoç imzalı 'Sıfır Kilometre', Emma Chase'in kaleme aldığı ve New York Times Besteller listesinde yer alan 'Asil Aşk' yeni çıkan aşk romanlarından birkaç tanesi. İclal Aydın'ın son kitabı 'Kalbimin Can Mayası' da aşk temalı romanlardan hoşlananların tercih edebileceği diğer kitaplar arasında yer alıyor. 

Yeniden Basım Klasik Yerli ve Yabancı Kitaplar

Klasiklerden vazgeçemiyorsanız, unutulmaz eserlerin yeniden basımlarıyla kütüphanenizi zenginleştirebilirsiniz. Türk romanında klasikleşmiş önemli isimlerin roman ve öykülerine yeniden basımları ile sahip olabilirsiniz. Türk edebiyatının en önemli isimlerinden Sabahattin Ali'nin efsaneleşen eserleri 'Kürk Mantolu Madonna', 'Kuyucaklı Yusuf', 'İçimizdeki Şeytan'ı bir kere de yeniden basımlarından okuyabilirsiniz. Dünya edebiyatının önemli isimlerinin klasik eserleri de yeniden basımlarıyla kitap severlerle buluşuyor. Alman yazar Goethe'den 'Genç Werther'in Acıları ve Rus yazar Fyodor Dostoyevski'nin önemli eserleri arasında yer bulan 'Yer Altından Notlar', 'Ölüler Evinden Notlar', 'Ölümden Acı' dünya klasiklerinin yeniden basımları arasında yer alıyor. Dünya klasikleri arşivinizi genişletmek için yayınevlerinin sunduğu yeniden basım dünya klasiği setleri de ideal birer seçim. 

Farklı İlgi Alanlarına Yönelik Yeni Kitaplar

Tarihe ilgi duyuyorsanız yakın ve uzak geçmişe ışık tutan tarih kitaplarıyla bilgi dağarcığınızı geliştirebilirsiniz. Andrew Leatherbarrow'un 'Çernobil' isimli kitabı, yakın geçmişin en büyük trajedilerinden biri olan Çernobil faciasını mercek altına alıyor. Çocuk gelişimi ile ilgiliyseniz Nihan Kaya'nın 'Bütün Çocuklar İyidir' ve Aletha J. Solter'in 'Ağlamalar ve Öfke Nöbetleri' kitaplarını da kitaplığınıza ekleyebilirsiniz. 

 

Yeni Çıkan Kitaplar

15.013 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Cinius Yayınları
  2. Nobel Akademik Yayıncılık
  3. Gece Kitaplığı
  4. Akademisyen Kitabevi
  5. İkinci Adam Yayınları
  6. Gazi Kitabevi
  7. Kutlu Yayınevi
  8. Gece Akademi
  9. Dorlion Yayınları
  10. Karbon Kitaplar
  11. Hiperlink Yayınları
  12. Sokak Kitapları Yayınları
  13. Atatürk Araştırma Merkezi
  14. Libra Yayınları
  15. Lal Kitap
  16. Kriter Yayınları
  17. Çizgi Kitabevi Yayınları
  18. Artshop Yayıncılık
  19. Tunç Yayıncılık
  20. Bordo Siyah Yayınları
 2. Efsane İndirimler
 3. Yazar A-Z
 4. Fiyat Aralığı
  -
 5. Ürün Puanı
 6. Basım Dili A-Z
 7. Boyut
 8. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN