ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim
Kawai
Kawaı Cn39R Gül Ağacı Renk Dijital Piyano

Kawaı Cn39R Gül Ağacı Renk Dijital Piyano

Kawai
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/60001501/2147483641/80530127/402326/405066

Kawaı Cn39R Gül Ağacı Renk Dijital Piyano

KAWAI CN39R Gül Ağacı Renk Dijital Piyano
Değeri ve performansıyla dijital piyanoda yeni bir standart
Ters-ağırlıklı mekanizmasıyla 88 tuş, çarpıcı KAWAI SK-EX ve EX konser kuyruklu piyano sesleri ve ses uzmanı Onkyo tarafından geliştirilen bir ses dağıtım sistemi ile Responsive Hammer III klavye mekanizmasıyla daha çok akustik piyano odaklı CN39, sınıfının en iyisi dokunuş ve tonlama, Bluetooth sunan bağlantısı ve yerleşik ders ve kaydedici özelliklerini kompakt ve zarif bir kabin içerisinde sunar.

Öne Çıkan Özellikler
Sınıfında lider Responsive Hammer III klavye sistemi
Ivory Touch ile fildişi tuş yüzeyleri, üçlü sensörlü, ters ağırlık ve let-off sistemi
Progressive Harmonic Imaging ile 88-tuş örnekleme sesler
Shigeru Kawai SK-EX ve Kawai EX kuyruklu konser piyanosu sesleri
Onkyo tarafından geliştirilen amplifikatör ve hoparlör sistemi
Entegre Bluetooth MIDI kablosuz teknolojisi
Dahilinde klasik egzersizler ve Alfred ders kitapları
Gelişmiş derinlik ve gerçeklik için Boyutsal Kulaklık Sesi
Yüksek çözünürlüklü OLED ekranlı yan tarafta bulunan kilitlenebilir kontrol paneli
Üç farklı ahşap kaplamaya sahip çekici ve modern gövde dizaynı

Müziğinizi Birlikte Deneyimleyin
Kawai’nin en yeni CN serisi dijital piyanoları, günün her saatinde sessiz uygulama yapmanızı sağlayan gerçekçi bir tam boyutlu klavye, güzel kuyruklu piyano sesleri ve kulaklık çıkışları sunar. 

Kuyruklu Piyano Tuş Hissiyatı Responsive Hammer III Klavye Mekanizması
CN39’un sınıf lideri Responsive Hammer III klavye mekanizması, akustik bir kuyruklu piyanonun eşsiz dokunuşlarını ve gerçekçi hareketini, pürüzsüz ve doğal bir piyano çalma deneyimi sunan ağır, yaysız mekanizma tasarımıyla yeniden yaratıyor. Cihazın üçlü sensörlü tuş algılama sistemi duyarlılığı ve doğruluğu arttırırken, hareket düzeneğindeki yapısal takviyeler, staccato ve fortissimo geçişleri sırasında gürültüyü ve tuşların salınımı en aza indirmeye yardımcı olur.

Klavyenin ağırlığı, akustik piyanonun daha ağır bas tellerinin çekiçlerini ve daha hafif tiz tellerin çekiçlerini yansıtmak için uygun şekilde derecelendirilirken, let-off simülasyonu bir kuyruklu piyanonun tuşlarını yumuşakça çalarken hissedilen “çentik” hissini yeniden yaratır. Bu önemli özellikler, seçici piyanistlerin genişleyen repertuarlarını güvenle uygulamalarını sağlar ve en iyi akustik piyanoları kullanmaları istendiğinde hoş olmayan sürprizlerin olmamasını sağlar.

Ters Ağırlıklı Geleneksel 88-Tuş
Kademeli olarak artan çekiç ağırlıklarına ek olarak, Responsive Hammer III klavye mekanizması ayrıca her siyah ve beyaz tuşa gömülü ters ağırlıkları da içeriyor. Akustik piyanoda olduğu gibi bu ince dengeli ağırlıklar, pianissimo geçişleri sırasında klavyenin dokunuşunu hafifletmeye yardımcı olurken, sert çalımlarda daha fazla alt nüans hissi katar.

Üç Sensörlü Tuş Algılaması
Responsive Hammer III klavye mekanizması, gelişmiş çalım gerçekliği için doğru bir üç sensörlü tuş algılama sistemi kullanmaktadır.

Eklenen üçüncü sensör, aynı tuşa tekrar tekrar basıldığında yanıt verme yeteneğini geliştirir ve birçok dijital piyanoda bulunan geleneksel iki sensörlü klavye mekanizmalarından farklı olarak, tek bir notanın sesini, önceki tonu kaybolmadan yavaş yavaş katmanlı hale getirir.
Ek olarak Kawai'nin mekanizma teknolojisi, piyano seslerinin serbest bırakma karakterini etkileyen ve staccato ile legato çalma arasında daha fazla ifade alanı sağlayan her bir tuşun kaldırılma hızını da izler.

Fildişi Hissiyatlı Tuş Yüzeyleri
Etkileyici CN39, Kawai’nin son derece beğenilen Ivory Feel tuş yüzeylerine standart olarak sahiptir. Bu ince dokulu malzeme, çalım kontrolüne yardımcı olmak için parmak uçlarında terlemeyi ve yağları nazikçe emer ve pürüzsüz fakat kaygan olmayan doğal, mat bir yüzeye sahiptir.
Ayrıca, bu nem, yüzeye nüfuz eden kir veya yağ olmadan emilir, böylece tuşların sadece nemli bir bez kullanılarak kolayca silinmesini sağlar.

Let-Off Simülasyonu
Sınıfındaki en geleneksel dijital piyano klavye mekanizması olan Responsive Hammer III, akustik piyano mekanizmalarının “Let-Off” özelliğini bile yeniden üretiyor.
Bu ince “çentik” hissi, bir kuyruklu piyanonun tuşlarını çok nazikçe çalarken hissedilir ve deneyimli piyanistler tarafından pianissimo vuruşları çalarken kontrol edilmesine yardımcı olmak için kullanılabilir.
88 Tuşlu Stereo Piyano Örneklemesi
SK-EX ve EX konser piyanolarının zengin ve etkileyici sesi, CN39'ün merkezindedir. Bu birinci sınıf enstrümanların 88 tuşunun tamamı titizlikle kaydedilir, analiz edilir ve yüksek kalitede dijital dalga formları olarak doğru şekilde üretilir. 

Kişiselleştirilebilen Piyano Ayarları
İyi bir akustik piyanonun en iyisini ortaya çıkarmak için deneyimli bir piyano teknisyeninin bilgisi ve becerisi çok önemlidir. Her notayı ayarlamanın yanı sıra, teknisyen enstrümanın gerçekten şarkı söylemesini sağlayan sayısız düzenleme ve ses ayarlamaları da yapar.

CN39’nun Sanal Teknisyeni ‘Akıllı Mod’, farklı müzik tarzlarına uyması için kuyruklu piyanonun çeşitli özelliklerini akıllı bir şekilde ayarlayan 10 adetlik önceden ayarlanmış konfigürasyonla dijital olarak simüle eder.
Daha fazla esneklik için, Gelişmiş Mod, çalıcılara özel Virtual Technician iPad uygulamasını kullanarak dokunuş ağırlığını ve ses ayarlamaları yapma, çekiç ve tuşları serbest bırakma seslerini düzenleme, ince akort ve damper rezonansları ayarlama imkanı verir.

Üst Sınıf Onkyo Hoparlör Sürücüleri
CN39’nun üstün kaliteli Onkyo hoparlör sürücüleri, düz frekans tepkisi ve ultra düşük bozulma özellikleri nedeniyle seçildi ve orijinal Shigeru Kawai SK-EX konser piyanosunun en doğru şekilde üretilmesini sağladı.

Dijital Piyano Çeşitliliği Rahatlık ve Esneklik
Sınıfının lideri Responsive Hammer III klavye mekanizması ve Progressive Harmonic Imaging piyano sesleriyle tamamlayan CN39, müzikal eğlenceyi daha da artıran çeşitli kullanışlı dijital özellikler de sunar.
Farklı enstrüman sesleri, yerleşik ders şarkıları ve kayıt  çaldırma performanslarını seçme seçenekleri, akıllı cihazlara kablosuz olarak bağlanmak için yerleşik Bluetooth işlevine sahip yan paneldeki kontrol, erişilebilen özelliklerden sadece birkaçıdır.

Ek Sesler ve Çalma Modları
CN39 modelinde güzel akustik piyano seslerini tamamlayan elektrik piyanolardan drawbar veya kilise orglarına, yaylılardan insan koro sesleri ve synth pedlerine kadar, müzisyenleri performanslarına daha fazla çeşitlilik katmaya davet eden mütevazı bir çok ilave ses seçeneği bulunmaktadır.
Ayrıca, dual çalma modu kuyruklu piyano ve yaylı sesleri gibi iki farklı sesin birlikte çalınmasına izin verirken, Dört El modu klavyeyi iki bağımsız 44 tuşlu bölüme ayırır. Bu özellik, özellikle öğrenme ortamlarında, öğretmen ve öğrencinin (veya öğrenci ve öğrencinin) aynı anda tek bir enstrüman kullanarak çalmasına izin verir.

Dahili Bluetooth Bağlantısı
Standart USB ve MIDI bağlantı noktalarına ek olarak, CN39 dijital piyanonun desteklenen akıllı cihazlarla kablosuz olarak iletişim kurmasını sağlayan entegre Bluetooth MIDI teknolojisine de sahiptir.
Bir telefon, tablet veya dizüstü bilgisayarla eşlendikten sonra, CN39 sahipleri geniş bir eğitim, performans ve puanlama uygulaması yelpazesiyle cihazın işlevselliğini kolayca genişletebilir. Özel olarak geliştirilmiş Kawai Sanal Teknisyen kontrol uygulaması, ek adaptörlere veya kablolara ihtiyaç duymadan çekici bir dokunmatik arayüzden çeşitli akustik piyano özelliklerini öğrenmek ve ayarlamak için eğlenceli bir yol sağlar.

Grand Feel Pedal Sistemi
CN Serisi’nin fiyat aralığında en gerçekçi dijital piyano olarak ününü güçlendirmek adına eklenen bir özellik de Kawai’nin Grand Feel Pedal System’dir. Bu benzersiz özellik, CN39’un akustik piyano benzeyen orijinalliğini daha da artırmak için Shigeru Kawai SK-EX konser kuyruklu piyanonun amortisör, yumuşak ve sostenuto pedallarının konumunu ve bireysel ağırlıklarını doğru bir şekilde kopyalar.

Üstün Kulaklık Deneyimi
CN39’un Boyutsal Kulaklık Sesi (SHS) teknolojisi, kulaklıkla enstrümanınızı dinlerken sesinin derinliğini ve gerçekliğini artırır. Çalıcı, uzamsal konumlarını ayarlayan üç farklı akustik ön ayardan birini seçebilir, aynı zamanda uzun süre kulaklık kullanırken işitsel yorgunluğu azaltmaya yardımcı olur. Ek olarak, CN39 çalıcıların optimize edilmiş bir dinleme deneyimi için çeşitli kulaklık tipleri (Açık, Yarı açık, Kapalı, Kulak İçi, Kanal vb.) Seçmelerine de izin verir.

OLED Ekran ile Kullanımı Kolay Arayüz
CN39, sol el bloğunun içine düzgün bir şekilde yerleştirilmiş, kullanımı kolay bir kontrol paneline ve seçili ses, işlev veya ayar hakkında bilgi sağlayan yüksek çözünürlüklü bir OLED ekrana sahiptir.Sınıfındaki çoğu dijital piyanodan farklı olarak, CN39’ün çeşitli ses ve işlevlerinin tümü, farklı tuş kombinasyonlarını hatırlarken düğmeleri basılı tutmanıza gerek kalmadan doğrudan kontrol panelinden seçilir. Bu, çalışmayı basitleştirmeye yardımcı olur ve piyanonun ailenin en genç üyeleri tarafından da kullanılabilmesini sağlar.

Gövde Renkleri
CN39, üç cazip gövde rengiyle sunuluyor Gül Ağacı, Saten Siyah ve Saten Beyaz, müzisyenlerin piyanolarını çeşitli modern iç mekanlarla mükemmel uyumla eşleşmelerini sağlıyor.
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön