Kitapseç Yayınları

İlkokuldan üniversiteye kadar öğrenim hayatı boyunca sayısız konu öğrenilir ve sınava girilir. Okulda öğrenilen bilgilerin tekrar edilmesiyle öğrenme kalıcı hale gelir. Sınavlara hazırlık sürecinde doğru kaynak seçimi başarıya giden yolda en önemli kriterlerden birisidir. Kitapseç Yayınları kaynak kitap, deneme kitapları ve her konuda birçok farklı içerikle en çok tercih edilen yayınlar arasında yerini alır. Eğitim hayatı sürecinde ihtiyaç duyduğunuz kaynaklara kolay erişim, gelecekte karşınıza çıkacak tüm sınavlarda da başarınızı artırarak devam ettirmenizi sağlar. Sahip olacağınız donanım ile rakiplerinizden bir adım öne çıkmanızı sağlayacak binlerce kaynak ile siz de sınav kaygısını hafifletebilirsiniz. Kitapseç Yayınları farklı kategorilerde ve yaş gruplarında kişilerin faydalanabileceği kitap içeriklerine sahiptir. Kapsamına göre sıralanan kitapları seçerek siz de çalışma metodonuza en uygun kaynak ile kısa sürede buluşabilirsiniz. Kitapseç Yayınları kitap içerikleriyle sizin de ön sıralarda yer almanıza imkan sunar. Siz de ihtiyacınız olan kaynakları kısa sürede temin ederek çalışmaya dilediğinizce vakit ayırmanın tadını çıkarabilirsiniz. Biraz zaman ayırarak ve çaba göstererek hayallerinizdeki yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Zamanınızı değerli kullanmak için Kitapseç Yayınları tarafından size sunulan birbirinden nitelikli kitapları arşivinize katabilirsiniz.

Kitapseç Yayınları Kaynak Kitap Seçenekleri

Kitapseç Yayınları kaynak kitap seçenekleri arasında genel kültür ve mantıksal akıl yürütme, iş güvenliği ve sağlığı, vatandaşlık bilgisi, rütbe terfi ve komiser yardımcılığı, sınıf öğretmenliği, SGK personeli görevde yükselme sınavlarına hazırlık , Polislik sınavlarına hazırlık, matematik öğretmenliği ve şekil yeteneği kitap seçeneklerine yer alır. Kaynak ve soru kitaplarında temel amaç bilgi vermek ve bilginin kontrolünü sağlamaktır. Kitapseç kaynak kitapları sınavlarda ihtiyaç duyduğunuz her konuda size bilgi kaynağı sunar.

Kaynak Kitap ve Soru Bankasının Faydaları

 • Kaynak kitap ve soru bankası eksik olduğunuz konularda bilgi sahibi olmanızı sağlar.
 • Konu tekrarı yaparak pekiştirme yapmanıza yardımcı olur.
 • Sınavlarda çıkan konular hakkında fikir sahibi olabilirsiniz
 • Soru biçimlerine alışkanlık kazanırsınız.
 • Kısa sürede daha fazla soru çözmenize yardımcı olur.
 • Pratiklik kazanmanızı sağlar.
 • Farklı kaynak kitaplardan çalışmak bakış açınıza faydalı olur.
 • İstediğiniz sınava uygun içerikler sayesinde farklı konularla zaman kaybetmemiş olursunuz.
 • Bol bol soru çözerek sınavlara hazırlanmanızı sağlar.
 • Her sınavın soru tarzı ve konu kapsamı farklıdır. Kaynak kitaplar ve soru bankaları sınava gireceğiniz konuda bilgi verir.
 • Önceki yıllardaki sorularla kendinizi test edebilirsiniz.

Kitapseç Yayınları Soru Bankası Sınav Kapsamları

Kamuda görev alabilmek amacıyla ve kamuda görev yapan bazı meslek gruplarının kendi içinde terfi alabilmesi için düzenlenen sınavlarda başarılı olmak gerekir. Bu sınavlar arasında; KPSS, ALES, DGS, EGM, İş sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı, SGK GYS sayılabilir. Her bir sınav için ayrı ayrı oturumlar yapılmaktadır. İstenen bölüm için seçilen sınava girilmesi ve bu sınavdan belirlenen not ortalamasının alınması beklenir. Bunun için Kitapseç Yayınları tarafından düzenlenen kaynaklara ihtiyaç duyabilirsiniz. Alanında uzman kişiler tarafından düzenlenen kaynak kitaplar sayesinde amaçlarınızı gerçekleştirme fırsatını yakalayabilirsiniz. Kitapseç Yayınları kitapları ile başarıya bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Kitapseç Yayınları KPSS Soru Bankası

Kitapseç yayınları soru bankası içeriğinde Matematik, Türkçe, Güncel ve Entelektüel Bilgiler, Mantıksal Akıl Yürütme ve Şekil Yeteneği gibi konulara hazırlık ve soruları yer almaktadır. Sınava hazırlanırken bütün bu sayılan konularda bilgi edinmeniz önemlidir. Kaynak kitaplardaki konuları öğrendikten sonra soru bankasında yer alan soruları çözerek sınavlara hazırlanabilirsiniz. Memur olarak görev alabilmek ve branşınızı meslek olarak yapabilmek için sınav başarısı önemlidir. Kitapseç Yayınlarının hazırladığı soru kitapları sayesinde geçmiş dönemde çıkan soruları çözerek sınav tarzı hakkında bilgi sahibi olunabilir. Test sistemine çalıştığınızda sınavda daha hızlı ve başarılı olma şansını yakalamış olursunuz.

Kitapseç Yayınları Terfi Hazırlık Kitapları

Kitapseç Yayınları kaynak kitapları arasında kamuda görevli personelin terfi sınavlarında kullanabileceği içerikte yayınlar bulunmaktadır. Polis, Komiser Yardımcılığı veya Sosyal Güvenlik Kurumu personelinin unvan değişikliği yapabilmesi için girmesi gereken sınavlar vardır. Bu sınavlarda başarılı olan personelin unvan değişikliğinin yapılması mümkün olur. Sınavlarda başarılı olamayanların bir sonraki sınava tekrar girmeleri gerekir. Terfi alabilmek için sınavlara hazırlanıyorsanız Kitapseç yayınları soru bankası ve kaynak kitapları en büyük yardımcınız olur. Sınav konuları hakkında bilgi edinmek ve sınavda başarılı olmak için kaynak kitapları kullanabilirsiniz. Mesleğinizde terfi almak ve kariyer sahibi olmak için Kitapseç Yayınlarının kaynak kitaplarından faydalanabilirsiniz.

Kitapseç Yayınları Kitap Fiyatları

Kitapseç yayınları; soru bankası, kaynak kitap ve bilgi içerikli kitaplar yayınlamaktadır. Sınava gireceğiniz alanda size kaynak olacak bir kitabı seçebilirsiniz. Kaynak kitapların hepsi istediğiniz branşta eğitim almak veya pratik yapmak için yeterli bilgi içermektedir. Soru bankaları geçmiş yılların sorularıyla sınava hazırlanmanıza destek olur. Kaynak kitaplar farklı branşlara özel olarak hazırlanmaktadır. Kitabın özelliklerine ve adedine göre fiyat değişmektedir. İstediğiniz soru bankası veya kaynak kitaba ulaşmak için bütün kitapları inceleyerek vakit kaybetmenize gerek olmaz. Kitapseç Yayınları bölümünde istediğiniz kitabı bulmak için kategoriye göre filtreleme yapabilirsiniz. Kitabınızın siparişini verdikten sonra en kısa sürede dilediğiniz alanda çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede sınavlara hazırlık sürecinde kaynak sıkıntısı yaşamazsınız. Kitapseç Yayınları kaynak kitapları ile sınav kaygısının üstesinden gelebilirsiniz.

Kitapseç Yayınları ile Sınavlarda Başarılı Olabilir Miyim?

Kitapseç Yayınları kitap seçenekleri ile size bilgi ve beceri kazandırmayı hedeflemektedir. Sınavlarda çıkan konularla ilgili kendinizi geliştirmek ve bilgi edinmek için sistemli çalışmak gerekir. Bu amaçla kaynak kitapları aldıktan sonra uygun bir çalışma programı hazırlamanız önemlidir. Her gün belirli bir saatinizi ders çalışmak için ayırabilirseniz sınavlar sırasında size çok faydası olur. Bol bol test çözmek bilgilerinizi güncel tutar. Rakiplerinizin önünde olmak için hem daha fazla bilgili hem de daha hızlı olmanız gerekir. Branş sınavlarında kendi alanınızın dışında farklı konularda da sorular sorulmaktadır. Bilgilerinizi tekrar ederek yeniden hatırlayabilirsiniz. Aynı zamanda farklı konularda yeni bilgilerle kendinizi sınava hazırlayabilirsiniz. Kitapseç Yayınları sınavlarda ihtiyacınız olan her türlü bilgiyi içermektedir.

Kitapseç Yayınları Kaynak Kitapları Hangi Alanlarda Bilgi İçerir?

Kitapseç Yayınları kaynak kitapları dikey geçiş sınavına katılarak 4 yıllık üniversiteye geçmek isteyen öğrencilerin, kamuda görevli olan ve unvan değişikliği yapmak isteyen personelin ve öğretmenlik yapmak isteyen kişilerin girebileceği sınavlara hazırlık konularını kapsar. Kitapseç Yayınları DGS, SGK GYS, ALES, KPSS, EGM ve İş Güvenliği sınavlarında sorulan soruları kapsayan konularda bilgi içermektedir.

Neden Kitapseç Yayınlarını Seçmeliyim?

Kitapseç Yayınları kaynak kitapları, her biri alanında uzman kişiler tarafından hazırlanan konu anlatımlarından oluşur. Bilgi içeren kitapların dışında soru bankaları sayesinde kendinizi test edebilir ve başarınızı ölçme şansına sahip olursunuz. Bu sayede sınavlarda başarılı olabilirsiniz. Bilgi eksiklerinizi tamamlamak ve sınavda çıkan tüm konulara hakim olabilmek için kaynak kitaplara sahip olmanız gerekir. Kitapseç Yayınları kaynak ve soru bankası kitapları sınavlara hazırlanan kişilerin en çok tercih ettiği yayınlardır. Siz de başarılı olmak için Kitapseç Yayınlarını tercih edebilirsiniz. Bu sayede katılacağınız sınavlardan başarıyla çıkmanız mümkün olur. Kitapseç yayınlarının çıkardığı kaynak kitaplar sayesinde başarıya bir adım daha yaklaşırsınız.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kitapseç Yayınları

10 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Yazar
 5. Basım Dili
 6. Boyut
 7. Satıcı
 8. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön