Kitapseç Yayınları

Kitapseç Yayınları 

İlk kez 2009 yılında faaliyete geçen Kitapseç Yayınları, ana satış merkezi kitaplar olan bir e-ticaret sitesidir. Kitap satma işini online olarak dünyaya taşımayı amaçlayan ve başarmış olan Kitapseç, ekonomik fiyatlara birçok farklı branşta ve türde kitap sunmayı hedeflemiştir. Ünlü yayınevleri, güvenilir kargo şirketleri ile çalışan Kitapseç yayınevi, aynı zamanda bilinen yazarlar ile çalışmaktadır. 

Uluslararası standart düzeyine sahip SSL sertifikası ile güvenli ödeme seçenekleri sunan Kitapseç yayınları 7/24 aktif olan müşteri hizmetleri ve sipariş verilmesinin ardından 24 saat içerisinde kargoya verilir. Kaliteli hizmet anlayışını devam ettiren e-ticaret sitesi, bazı zamanlarda düzenlemiş olduğu kampanya ve indirimlerle de son derece uygun bütçelerle kitap satışı yapar.

Kitapsec.com Üzerinden Satın Alabileceğiniz Kitaplar

Kitapseç sitesi üzerinden kitap satın alabileceğiniz çok çeşitli kategori mevcuttur. Üniversite için hazırlık yapan öğrencilerin genel olarak tercih ettiği Kitapseç YKS kitapları, ders ve test kitapları arasında yer alır. Kitapseç KPSS kitapları ise kamuda görev yapmak isteyen memur ve çalışanların girme zorunluluğu olduğu personel yerleştirme sınavı, hazırlık yapan kişilere destek olmaktadır.

YÖK, YDS Sgk ve Gys, kitapları da yine bu site üzerinden tercih edebileceğiniz sınav hazırlık kitapları arasında yer alır. Her seviyede öğrenci için 5. Sınıftan 12. Sınıfa kadar yardımcı okul kitapları, lise sınavlarına hazırlık aşamasında olan ortaokul öğrencilerine destek olan TEOG kitapları, banka, mühendislik, memurlukta şefliğe yükselme, askeriye veya kaymakamlık gibi özel sınavlara yönelik güncel bilgilere ve soruları barındıran ders kitapları ve bunlardan çok daha fazlası, Kitapseç kitap koleksiyonu arasında yer alır.

Spor, hobi, film, müzik ve eğlenceye ile ilgili eğitici kitaplar, sosyoloji, psikoloji ve felsefe kitapları, kişisel gelişim ile alakalı kitap setleri ve en çok satılan, popüler romanlar da Kitapseç ’in ürünleri arasında bulunur. Eğer Açık öğretim ’de eğitiminize devam ediyorsanız ve derslerinizi takip edebileceğiniz ders kitaplarına ihtiyaç duyuyorsanız, İlkokul birinci sınıftan dördüncü sınıfa kadar Açık öğretim Üniversitesi’nde okuduğunuz bölümle alakalı, bütün ders kitaplarını bu site üzerinde bulmanız mümkündür.

Kitap seç ’in ürün skalası içerisinde yetişkin ve çocuklar için eğlenceli ve eğitici puzzle çeşitleri, kırtasiye malzemeleri, defter, müzik malzemeleri, farklı oyuncaklar ve hobi araç-gereçleri de mevcuttur. İhtiyacınız olan temizlik malzemeleri ya da hayatınıza farklı bir hava katacak ilginç ürünleri de yine site üzerinden bulabilir, satın alabilirsiniz. Bir kitap evinde olmasını istediğiniz her ürün, Kitap seç sitesinde mevcuttur ve online alışveriş imkanı ile beğeninize sunulur.

Kitap seç Kullanıcı Yorumları

Kitap seç firması ile iletişime geçmek ve iletişim bilgilerini öğrenmek için markanın resmi web sitesini ziyaret edip detaylı bilgi alabilirsiniz. Her zaman ulaşılabileceğiniz çağrı merkeziyle görüşüp, marka hakkında detaylı bilgi alabilir, iletişim formunu doldurduktan sonra, yetkili kişilerin sizinle iletişime geçmesini bekleyebilirsiniz. Bu yayın evinden kitap alanlar, Kitap seç Kargom Nerede özelliğini kullanıp, siparişinizin durumunu istediğiniz an takip edebilirsiniz. Kitap seç hakkında varsa şikayetiniz, yorum ve önerilerinizi ise yine aynı sayfa üzerinden diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Kitap seç Sgk Gys Deneme Sınavları

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir şekilde çalışan kişilerin Görevde Yükselme Sınavı’na başvurarak kariyer yapması mümkündür. Sınav Başvuru koşulları yapıldıktan, sonra, sınavdan yeterli puan kazanıldığında şube müdürü, sayman ve şef gibi önemli kariyerlere sahip olabilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı kurumlarda görev yapan kişiler, görevde yükselme sınavı için başvuru yapabilirler.

Sınava girecek kişilerde bazı ön şartlar bulunmaktadır. Başvuru yapmak istediği üst derecelerde boş bir kadronun yer alması ve kadronun şart koştuğu niteliklere sahip olması gerekir. Devlet Memurları 657 sayılı Kanunu kapsamında görev yaptığı konumda en az 3 yıl görev yapmış olması şartı vardır. Kitapseç Sgk Gys şube müdürlüğü 5 deneme sınavı 2014 deneme kitap setini satın alarak, sınava çok daha iyi bir şekilde hazırlanıp, çıkmış sorular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

SGK tarafından yapılan denetmen yardımcılığı sınavı tek aşamalıdır ve sadece sözlü mülakat şeklinde yapılır. Herhangi bir yazılı sınav olmaz. Bu sözlü mülakatta çıkan soruları da yine deneme yayınlarında bulabilirsiniz. Sınavlara hazırlık ciddi bir süreç ister ve bir yandan da zordur. En iyi şekilde hazırlanmak için bu süreçte mutlaka kaliteli yayınlardan faydalanmak gerekir.

Adayların hangi konularda yarışacakları sözlü mülakata nasıl bir hazırlık yapacakları ile ilgili herşeyi Kitapseç ilgili yayınlarında bulabilirsiniz. İlk olarak mülakat sürecinin nasıl işlediği ve daha sonra atamaların nasıl yapıldığıyla ilgili kısaca bilge alabilirsiniz.Başvuru şartlarını sağlayan kişiler görevde Yükselme Sınavı’na başvuru yapma hakkına sahiptir. Sınavda başarılı olan kişiler şube müdürü, şef gibi kadrolara atanması sözlü sınavı geçince de atanabilir.

Kitapseç Memur Ve Şef Deneme Sınavı Kitap Setleri 

Kitapseç Yayınları merkez ve taşra teşkilatında norm kadro açığı ile hizmet şartlarına göre belirlenen görevde yükselme sınavına girmek isteyen şef ve memur adayları için kitap temini yapar, bununla birlikte sınav komisyonunca 50 deneme sorusu hazırlayarak üye ve eğitim çalışanlarının hizmeti için deneme sınavları sunar. Kitapseç Sgk Gys 2014 memur ve şef deneme sınavı setini siz de uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Çeşitli ve yeni sınav düzenine uygun hazırlanmış olan soru ve cevaplar hazırlık sürecinde size yardımcı olacaktır. Sınav komisyon tarafından ekstra belirlenen konular, konu ağırlıklı sorular da genel olarak kanun, tarih ve KHK’dan meydana gelmiştir. Görevde Yükselme Sınavı’ nda çıkması muhtemel olan, kalan diğer konulardaki soruları hazırlama çalışmaları da sürekli devam edecektir.

Kitapseç Genel Kültür Ve Entelektüel Bilgiler Genel Kültür Deneme Kitap Setleri 

Genel bilgi olarak da ifade edilen genel kültür, kişinin toplumsal olaylar, tarihe Işık tutan gelişmeler gibi birçok etkileşim hakkında ne kadar bilgi sahibi olduğunu gösteren, bütünsel kavram demektir. Genel kültür edebiyat, tarih, coğrafya, vatandaşlık ve güncel olaylar gibi kavramları içerisine yer alır. KPSS gibi önemli ve yazılı sınavlarda da karşımıza çıkan genel kültür soruları genel olarak toplumlarda dikkat çeken ve tarihsel bir akışa da yön veren olayların bilinmesi şeklinde adlandırılabilir. 

Genel kültür ile ilgili kendisini geliştiren kişiler; güncel konular, tarihe yön veren durumlar, toplumu etkileyen önemli olaylar hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmalıdır. Genel kültür konusu yalnızca günlük yaşantının bir parçası değil, bunun dışında önemli sınavları da başarı ile geçmeyi sağlayan etkenlerden biridir. Kitapseç 2015 genel kültür güncel ve entelektüel bilgiler ile sınava hazırlanarak başarı şansınızı daha da yükseltebilirsiniz. 

Kitapseç KPSS Setleri 

Kamu Personeli Seçme Sınavı kısa ismi ile KPSS, kamu kurumlarında görev yapmak için, atama yapılabilmesi için yapılır. Birçok farklı bölüme ev sahipliği yapan sınav, KPSS A, KPSS B ve KPSS Öğretmenlik ’ten meydana gelen bir sınavdır. Her yıl binlerce kişi devlet kadrolarında iş sahibi olabilmek için bu sınavlara girmek zorundadır. KPSS için hazırlık yapan kişiler, bütün sene boyunca ders çalışıp bu sanat için, hazırlanır. Bu zorlu süreçte adayların yardımına KPSS‌ ‌kitapları yetişir. Sınava hazırlık yapılırken çoğu adayın en önemli detayı kaynaklardır. Bu hazırlık kitapları, adayları sınavdaki sürece en iyi ve yeterli şekilde hazırlar. Sınavdaki soru tarzlarını adaylara aktaran kitaplar, bunun dışında adayların öğrenme, pekiştirme ve geliştirme üzerinden yolunu belirler.

Bu nedenle adayların tercih etmiş olduğu kitapların, hem bilgilerini pekiştirip geliştirmesi hem de adayların ihtiyaçlarını karşılaması gerekir. KPSS iki farklı kategoriye ayrıldığı için kitaplar da farklılıklar gösterir. Bunlar lisans ve ön lisans seviyesindedir. 

Adaylar kendi alanlarına göre sınavları tercih ederler ve buna bağlı olarak yıl boyunca tercih ettiği kaynaklar da farklıdır. Burada kitapların çeşitleri ön plandadır. Kitapseç yayınları her konuda ihtiyacınızı karşıladığı gibi, kpss konusunda da son derece başarılı kitaplara sahiptir. Uzmanlar tarafından hazırlanan bu kitaplarda eski sorulara göz atabilirsiniz. Aynı zamanda güncel genel kültür bilgileri, çıkabilecek sorular ve tüm konuları detaylı bir şekilde gözden geçirebilirsiniz.

KPSS‌ ‌eğitim‌ ‌bilimleri‌ ‌kitabı‌; program geliştirme, eğitim psikolojisi, öğrenme psikolojisi, ölçme ve değerlendirme, rehberlik, öğretim ilke ve yöntemleri gibi dallarda, konu anlatımları ve sorular içerir. Öğretmen olmak isteyenlerin bir yıl boyunca bu sorulardan çözüp, KPSS’ ye hazırlanması gerekir. Son yıllarda çıkmış soruları da içeren eğitim bilimleri kitaplarıyla, başarıya bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

KPSS ‌genel‌ ‌kültür‌ kitabında güncel konuların dışında; tarih, coğrafya ve vatandaşlık derslerinin soruları ve konu anlatımları bulunur. Genel kültür kitaplarıyla adaylar en yeni bilgilere ulaşır ve hem de sene sonundaki sınavda başarılı olur. KPSS ‌genel‌ ‌yetenek‌ ‌kitabı da geometri, matematik, Türkçe derslerine dair konu ve sorular içerir. 

Kitapseç En Çok Tercih Edilen Kitap Setleri 

Kitap setleri hem yetişkin hem de çocukların için, okuyabileceği ürünlerden meydana gelir. Her set içinde farklı sayıda kitaplar mevcuttur. 5 adet, 10 adet ve 20 adet seri lerden oluşan kitap çeşitleri ilkokul 1.sınıf itibariyle başlayarak her türlü sınav setleri ve denemelerin bir arada sunulmasıyla, hem avantaj sağlar hem de ekonomik olarak ürünlerden yararlanmaya imkan tanır. 

Kitap setleri olarak satılan kitaplar içerisinde, her kullanıcının büyük bir keyifle okuyabileceği kitaplar bulunur. Her kullanıcının okuma zevkine hitap edecek şekilde tasarlanmış olan kitap çeşitleri ile haftalık ya da aylık bir şekilde, kullanıcıların kitapları keyifli bir şekilde okumaları sağlanır. Her yaş grubu için uygun olan kitap setleri içinde fantastik kitaplar, polisiye kitaplar, bilim kurgu kitapları, Türk ve dünya klasikleri ile sınava hazırlık ve deneme setleri yer alır.

Kitap Setleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kitap setleri almayı düşünüyorsanız, ilk olarak kitapların yayınevi hangisi, baskı kalitesi, baskı tekniği gibi özellikleri, detaylı olarak incelendikten sonra tercih yapmanız daha iyi olacaktır. Çocuklar için tasarlanmış olan kitaplar satın alınırken psikolojik danışmanların hazırlamış olduğu kitaplara öncelik verilmesi çocukların daha sağlıklı bir şekilde gelişmelerine destek olacaktır. 

Kitapların punto özelliği olması, çocukların rahat bir şekilde okuyacağı özellikte tasarlanması, çocukların kitaplardan sıkılmadan en eğlenceli şekilde okumalarına yardımcı olur. İlkokul çocukları için resimli olarak hazırlanan kitap setleri çocukların resimler üzerinde değerlendirme yaparak, kitapları okumalarını sağlar. Aynı zamanda hem bilişsel hem de görsel anlamda çocukların daha sağlıklı bir şekilde okuma aktivitesi yapmaları konusunda yardımcıdır.

Çocuklara kitap alışkanlığı kazanabilmesi için, dikkat çekici kapak tasarımlarına sahip olan ürünlerin seçilmesi ile daha iyi bir kullanım avantajı sunulur. Eğitim setleri, sınava hazırlık, bilişsel gelişim, motor becerisi ve diğer alanlarda eğitim sağlayabilecek ürünlerden meydana gelir.

Eğitim setleri arasında çocukların eğitimlerine katkı sağlayacak içeriğe sahip olan kitap çeşitleri olabilir. KPSS eğitim seti Kitapseç Yayınevi tarafından soru bankası şeklinde, konu anlatımlı kitaplar olarak ya da çözümlü soru bankaları şeklinde, farklı kitap türlerine sahip olan ürünlerden meydana gelir. Kitap set fiyatları kitapların üretim yılı özelliğine göre farklı fiyat aralıklarına sahip olabilir.

Kitap seç Yayınları Kitap Fiyatları

Kitap fiyatları, özel bir kritere bağlı olmamakla beraber, değişiklik gösterir. Başarılı çevirilere imza atan ve bu alandaki başarılarını kanıtlamış olan Kitapseç Yayınevi her bakımdan sizi memnun eder. Bunun yanı sıra klasik türdeki eserlerin hemen hemen hepsini sayfamız üzerinden bulabilirsiniz. Set halinde satılan bu kitapların fiyatları daha ekonomiktir. Tüm bunlarla birlikte, kitap seçimi yaparken, kitabın fiyatını ölçüt olarak belirlemek doğru değildir.

Fiyat ne kadar olursa olsun, eğer kitap sizin herhangi bir konuda ihtiyacınızı gideriyorsa Ve bir sınava hazırlık konusunda size yeterli bilgiyi veriyorsa, mutlaka o kitaba bir şans vermeniz gerekir. Özellikle bir yıl içinde insanlar birbirinden farklı sınavlara girer ve uzun bir hazırlık sürecinde olurlar. Bilgilerin taze kalması için ve güncel bilgileri unutmamak için deneme çözmek gerekir. Bu konuda seçmiş olduğunuz yayınevi çok önemlidir. Her türlü sınav için Kitapseç Yayınevi size gerekli yardımı yapacaktır. 

Bilindiği üzere kitap türü her ne olursa olsun, kitaplar bizi o an bulunduğumuz dünyadan, yani evimizden alır farklı boyutlara götürür; her kitap çeşidi başka bir yolculuktur. Bu sayede içinde yer aldığımız dünyaya geri döndüğümüz zaman farklı bir bakış açısı kazanırız ve bu da başarıya bir adım daha yaklaşmak demektir. Kitapları set halinde alarak, her üründe farklı bilgiler öğrenebilirsiniz. 

Bir sınava hazırlık süresinde katkıda bulunacak bir kitaba maddi bir değer biçmek aslında mümkün değildir; kitaplar her zaman insana değer katar ve her zaman bizimle birlikte kalır. Bu sebeple kendimize uygun ürünü ararken, fiyat etiketinden ziyade, kitabın içeriğine göz atmak gerekir. Kitap seç yayınları kitap fiyatları her bütçeye uygun olacak şekilde ekonomiktir. 

Eğer size lazım olan bir kitabın fiyatı bütçesi fazla geliyorsa, bu kitabın diğer yayınevlerinden çıkan kitaplarını da inceleyebilirsiniz. Bu şekilde hem hazırlık sürecinden feragat etmemiş hem de bütçenizi aşmamış olursunuz. Dilerseniz sayfamıza göz atıp çeşitli seçenekler arasından, hem girmek istediğiniz sınavla ilgili kitap setlerini hem de bütçenize hitap eden diğer ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kitapseç Üyelik Ücretli mi?

Kitapseç üyelik ücretli mi? sorusu, en çok sorulan sorulardan biridir ve sitemizde herhangi bir üyelik ücreti alınmaz. Sitemize istediğiniz zaman ücretsiz üye olarak, ilgi alanınızdaki kitaplar ile ilgili yenilikve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Kitap seç Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Kitapseç sitesine facebook ile üye olduysanız ve daha sonra üyeliğinizi silmek ya da iptal etmek istiyorsanız yapmanız gerekenler, çok basittir. Facebook üye ID bilgilerinizin çıktığı zaman, bağlantıyı kes sekmesine tıklarsanız Kitapseç sitesinde bulunan üyeliğinizin silinmesi ve üyeliğinizin sonlandırılması kısa süre de gerçekleşir.

Kitap seç Tedarik Aşamasın Ne Demektir?

Kitap seç tedarik zamanı kitabın satıcı veya yayınevinin, müşterilerine sunmak için kitaplarını temin ettiği aşamadır. Bu aşama, kitabın ya da kitapların satıcı ve yayınevi tarafından tedarik edilmesini kapsar.Kitap seç yayınevi kitap fiyatı ve tedarik süreci tüm ilgilileri memnun edecek şekildedir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kitapseç Yayınları

2 ürün listeleniyor
Kitap Film Müzik
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın