kyocera yazıcılar

Kyocera yazıcılar; çıktı alma, fotokopi çekme ve tarama gibi işlemleri kolayca gerçekleştirmenizi sağlıyor. Çoklu fonksiyon özellikli modeller tüm bunlar tek bir yazıcı ile gerçekleştirmenize olanak tanıyor. Lazer yazıcı ve tonerli yazıcı üreten markanın üst segment modelleri işlemleri hızlı biçimde yapabilmenin yanı sıra düşük maliyet avantajı da içeriyor. Fiziksel çıktıları çoğaltmak için fotokopi, dosya yazdırmak için yazıcı ve belgeleri sanal ortama aktarmak için tarayıcı özelliklerini kullanabileceğiniz modeller, modern tasarımları ile de göz kamaştırıyor. Satın almak istediğiniz ürünün kolay kullanım, düşük maliyet, kompakt tasarım, kaliteli tarama yapmasını istiyorsanız Kyocera yazıcı çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Kyocera Yazıcıların Özellikleri

Pek çok markada olduğu gibi, yazıcıların özellikleri modelden modele farklılaşıyor. Ürünlerin kağıt formatı destekleri, Air Print nitelikleri, toplam ağırlıkları, baskı türleri, dublex baskı seçenekleri, boyutları, dakikada maksimum renkli ve siyah-beyaz yazdırma kapasiteleri, bağlantı özellikleri temel belirleyenler arasında yer alıyor. Ethernet ya da Wi-Fi bağlantısı olanlar ile USB portuna yer veren seriler çok daha rahat ve etkili bir kullanım alanı sunduğu için ön plana çıkıyor. Windows işletim sistemini kullanan fonksiyonel yazıcıların hızlı tepki süreli olanları ile dakika başına fazla sayfa yazdırabilenleri kısa zaman içerisinde çok sayıda çıktı alması gerekenleri özellikle memnun ediyor. Renkli çıktılar almanız gerekiyorsa renkli tarama ve renkli fotokopi opsiyonlu serileri incelemeniz gerekiyor. Baskı hızı ve renk kapasitesinin yanı sıra ilk kopyanın çıkış süresine, toplam yazdırma kalitesine (dpi cinsinden), işlemler sırasındaki sesin yüksekliğine, çift taraflı yazdırma niteliklerine ve toplam güç tüketimine göre de seçiminizi yapabilirsiniz.

Çok Fonksiyonlu Yazıcı Konforu

Öğretmenlerin, öğrencilerin, ofis çalışanlarının ve freelancer’ların sıkça tercih ettiği fonksiyonel yazıcılar gelişen teknoloji ile çok daha işlevsel. Çoklu görevleri iyi şekilde yapabilen yazıcılar gündelik hayatı kolaylaştırıyor. A4 formatlı kağıtlara kısa sürede çok iyi kalitede baskı yapabilen yazıcının aynı zamanda tarama, faks ve kopyalama gibi işlevleri de gerçekleştirebiliyor olmasını istemez misiniz? Tüm bu özelliklere sahip ürünleri ayrı ayrı satın alma zahmetinden sizi kurtaran ve tümünü tek bir tasarım içerisine yerleştiren çok fonksiyonlu yazıcılar çalışma alanınızın daha organize olmasına katkı sağlıyor, daha düşük satın alım maliyeti sunuyor. Standart görevleri hızlı biçimde yapabilen modellerin zamandan tasarruf etmenizi sağladığını da unutmayın. Orijinal ve muadil tonerli lazer yazıcılar en fazla rağbet görenlerden. Kyocera yazıcı fiyatları ise ürünlerin donanımsal ve tasarımsal özelliklerine göre değişiyor. Genel kullanım ve profesyonel kullanım beklentilerine göre çeşitlenen ürün yelpazesi içerisinde size ait olan model de mevcut!   

Soru 1: Hangi yazıcıyı satın almalıyım?

Cevap 1: Beklentilerinize göre model belirlemeniz önemli. Yenilikçi üretim teknolojileri sayesinde çoklu işlevleri tek bir yapıya sığdıran fonksiyonel yazıcılar en avantajlı modeller arasında yer alıyor. Uygun fiyatlı yazıcılar ve düşük baskı maliyetli yazıcılar toner ve lazer seçenekleri ile sizlere ulaşıyor. Şayet yalnızca baskı gereksiniminiz varsa ve çok fonksiyonlu yazıcıyı konumlandırabileceğiniz alan kısıtlı ise ergonomik yapılı standart yazıcıları tercih edebilirsiniz.

Soru 2: Yazıcıda tasarımın avantajları nedir?

Cevap 2: Uzun ömürlü parça garantisi olan modeller daha güvenli bir kullanım vadediyor, Tek ya da birkaç satırlık LCD ekran alanı bulunması yapacağınız işlemi kontrol etmenizi sağlıyor, sessiz çalışan yazıcı dizaynı özellikle ofis ve büro gibi alanlarda sürekli gürültü meydana gelmemesinde etkili oluyor,

Soru 3: Yazıcıları uzun süre kullanmak için nelere dikkat etmeliyim?

Cevap 3: Kaliteli donanım ve kasa malzemesi uzun süre kullanım açısından son derece önemli. Dayanıklılık sayesinde yazıcıların çevresel etkilerden olumsuz etkilenme riski azalıyor. Modeller üzerinde yer alan tuşlara olması gerektiğinden daha sert basmamanız, düz zemine konumlandırarak dengeli durmalarını sağlamanız, kağıt sıkışması, toner hatası gibi olası sorunlarda önerilen yöntemlerle problemi gidermeniz öneriliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kyocera Lazer Yazıcı

12 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Tarayıcı Özelliği
DSACategoryId/2147483646/3013118/6/kyocera