Lenovo masaüstü bilgisayar modelleri, güçlü donanımı ile dikkat çekiyor. Intel ve AMD model işlemcilere sahip olan masaüstü bilgisayar modelleri entegre veri işleme sistemi ile etkin bir kullanım imkânı sunuyor. İşletim sisteminde Windows 10 Home ve Pro ile öne çıkan Lenovo masaüstü bilgisayarlar kullanıcı dostu arayüzü ile tercih ediliyor. 8 GB'ye kadar yükselen ekran kartı hafızası modelleri, 32 GB'a kadar yükselen Ram sistemi ile destekleniyor. Yüksek teknolojiye sahip olan Lenovo teknolojisi, 2 TB gibi mükemmel bir harddiske sahip modelleriyle büyük beğeni topluyor. Geniş optik sürücü desteği ile DVD yazıcı ve okuyucu sunan Lenovo, ofis, ev ve oyun alanlarında kullanım imkânı sağlıyor. Yüksek teknoloji Lenovo masaüstü bilgisayarlarla teknolojiye erişebilirsiniz. 

Lenovo Masaüstü Bilgisayar Modelleri 

Lenovo masaüstü bilgisayar modelleri dış tasarımı ile dikkat çekiyor. Ağırlıklı siyah tonların kullanıldığı masaüstü bilgisayarlar bulunduğu odaya klasik bir görünüm katıyor. Wireless özellikli bilgisayar modelleriyle İnternete kablosuz olarak erişim sağlayabilirsiniz. Dilerseniz kablolu olarak İnternete bağlanacağınız modeller ile güçlü bir ağ deneyimi yaşayabilirsiniz. 6. Nesil işlemci içeren modellerine alternatif 9. Nesil işlemciye kadar yükselen masaüstü bilgisayar modelleri teknolojinin en yeni ve kullanışlı modellerini kullanıcılarına sunuyor. Ekran kartı modellerinde pek çok farklı marka ile iş birliği içerisinde olan Lenovo, en iyi sistemleri masaüstü bilgisayarlarında kullanıyor. Nvidia, AMD ve Intel ekran kartı modellerine sahip olan masaüstü bilgisayarlar, yüksek seviye harici ekran kartı ve harici-dahili olmak üzere üç farklı tipe sahip olan modeller ile teknolojiyi ekranınıza yansıtabilirsiniz. Power supply desteği geniş bir ölçü aralığında oluşan Lenovo masaüstü bilgisayar modelleri, 90W-900W arasındaki güç değerlerini kullanıyor. Kart okuyucu desteği sunan bilgisayarlar ile uzun süre güvenli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Webcam desteği sunan bazı modellerinde güçlü bir kamera özelliği beraberinde geliyor. Video ve fotoğraf çekebileceğiniz Lenovo masaüstü bilgisayarları ile sınırsız eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz. Webcam desteği sayesinde iş yerinde konferanslara bağlanabilir, çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Yüsksek Performans ile Lenovo Masaüstü Bilgisayarlar

Ram tipi olarak kullanılan DDR4, DDR3 ve GDDR5 özellikleri, yüksek bant genişliğiyle kullanıcılarına etkili ve güçlü bir performans sunuyor. Yüksek oranda SSD kapasitesine sahip olan Lenovo masaüstü bilgisayar modelleri, 1 TB'a kadar SSD desteği sunuyor. 64 GB'a kadar yükselen Ram kapasitesi ile en zorlu oyunlarda güçlü bir performans sağlayabilirsiniz. Oyunlarda takılma, donma gibi problemlerle karşılaşma durumlarınız güçlü Ram desteği ile ortadan kalkıyor. Optik sürücü desteği ile DVD ve CD'lerinizi hızlı bir şekilde okuyabilir ve maksimum kapasitede işleme alabilir. Lenovo masaüstü bilgisayarlar harddisk kapasitesiyle kullanıcıların tercih sebebi oluyor. 2 TB'a kadar yükselen hafıza desteği sayesinde dilediğiniz kadar oyun, film, dizi ve videolarınızı bilgisayarınızda saklayabilirsiniz. Sistem belleği desteği olarak 32 GB'a kadar yüksek Ram sunan modeller, etkili performans isteyenlerin tercihi oluyor. Windows arayüzünü masaüstü bilgisayarlarında kullanan Lenovo, kullanıcılarına kolay bir ekran desteği sunuyor. Performans açısından oldukça güçlü olan Windows alt yapısı, Lenovo teknolojisiyle birleşiyor. İşlemci tipi olarak geniş bir yelpazeye sahip olan Lenovo masaüstü bilgisayar modelleri, Intel Core i7 ve AMD Ryzen 5 ile ön plana çıkıyor. Kullanım alanı oldukça geniş olan masaüstü bilgisayarlar ile evinize veya ofisinize en güçlü teknolojiyi getirebilirsiniz. Oyunlarda ve programlarda güçlü bir performans sergileyen Lenovo masaüstü bilgisayarlar kullanıcılarına gerçekçi bir teknoloji sunuyor. 

Teknolojide Etkili ve Güçlü Performans: Lenovo Masaüstü Bilgisayarlar 

 • Intel Core ve AMD  işlemci tipi serisiyle masaüstü bilgisayarlarda yüksek performanslı arayüz desteği ile yapmak istediğiniz bütün işlemleri yüksek hızda gerçekleştirebilirsiniz. 
 • Windows işletim sistemiyle güçlü ve kullanıcı dostu arayüz özelliği ile birlikte güncel teknoloji ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.
 • 8 GB'ya kadar desteklenen ekran kartı hafızası ile dilediğiniz fotoğraf, video veya filmleri üst düzey izleyebilirsiniz.
 • 32 GB'ya kadar desteklenen sistem belleği ile dilediğiniz proje veya belgeleri geniş bir alanda saklama imkânı bulabilirsiniz.
 • 2 TB harddisk kapasitesiyle maksimum bellek performansı ile verilerinizi kalıcı bir şekilde saklayabilirsiniz.
 • 64 GB'ya kadar RAM kapasite desteği ile birlikte program verilerinize hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.
 • Yüksek işlemci nesli ile teknolojinin en yeni halini Lenovo masaüstü bilgisayarlar ile yaşayabilirsiniz. 

Lenovo masaüstü bilgisayarların genel özellikleri, bütün modellerde geniş bir aralığa yayılmış olmasıyla her bütçeye uygun bilgisayarın olmasına olanak sağlıyor. Bütçe dostu fiyat avantajlarıyla teknolojinin en güçlü halini evinizde veya ofisinizde deneyimleyebilirsiniz. 

Lenovo Masaüstü Bilgisayarlarda Oyun Performansı 

Lenovo, yüksek oyun performansı desteği sayesinde en güçlü oyunlarda bile yüksek performansından ödün vermiyor. Online oyunlarda Wi-Fi ve kablosuz desteği sayesinde İnternetin en hızlı ve etkin kullanılmasını sağlıyor. Oyunlarda FPS değerini minimum seviyeye düşüren İnternet ve güçlü arayüzü, etkili bir performans için sizi bekliyor. Kasasında bulunan fan desteği sayesinde uzun saatler oyun oynayabilirsiniz. Isınma gibi problemleri ortadan kaldıran Lenovo masaüstü bilgisayar modelleri, en güçlü oyunlarda uzun saatler performans düşüklüğü yaşamıyor. En iyi ve güçlü oyunları Lenovo performansı ile yaşayabilirsiniz. 

Windows ve Lenovo Teknolojisi

Lenovo masaüstü bilgisayar modelleri Windows işletim sistemi ile oldukça güçlü bir performansı kullanıcılarına sunuyor. Windows 8, Windows 10 Home ve Windows 10 Pro sistemi ile güçlü ve kolay bir bilgisayar kullanımı sizi bekliyor. Dilediğiniz arama motorunu destekleyen Windows işletim sistemiyle, Lenovo masaüstü bilgisayarınızla dilediğiniz programları kullanabilirsiniz.

Lenovo Masaüstü Bilgisayarlar ile Yüksek Hafıza Desteği 

Lenovo masaüstü bilgisayarlarında yüksek hafıza desteği ile ön plana çıkıyor. Fotoğraf, video, dizi, film veya belge gibi verilerinizi dilediğiniz gibi saklama imkânı sunuyor. 2 TB'a kadar çıkan yüksek hafızası ile binlerce fotoğraf, video ve filmi bilgisayarınızda saklayabilirsiniz. Oyun ve programları indirebileceğiniz masaüstü bilgisayarınızda hafıza problemi ortadan kalkıyor. Yüksek hafıza desteği sayesinde Lenovo masaüstü bilgisayarlarında bütün verilerinizi saklayabilirsiniz. 

Yüksek Ekran Kartı ile Mükemmel Netlik

Lenovo masaüstü bilgisayarlarında kullandığı ekran kartları ile film ve dizi izlerken maksimum kaliteye erişmenizi sağlıyor. Nvidia ve AMD ekran kartı modelleriyle desteklenen masaüstü bilgisayarlarla gerçekçi görüntülere hazır olabilirsiniz. Film ve dizi izlerken yüksek görüntü kalitesinin keyfini çıkartabilirsiniz. Lenovo masaüstü bilgisayarlarda oyun oynarken, yüksek performans ve maksimum ekran görüntü kalitesi ile oyunlar gerçekçi bir etki yaratıyor.

Estetik Tasarım ile Gözler Üzerinde: Lenovo Masaüstü Bilgisayar

Siyahın tonlarını güçlü teknolojisiyle birleştiren Lenovo masaüstü bilgisayarlar, ev ve iş yeri dekorunuza klasik bir görünüm katıyor. Siyah renk ve güçlü tasarımıyla ön plana çıkan Lenovo masaüstü bilgisayarlar, teknolojiyi en güçlü haliyle yaşamanızı sağlıyor. 

Lenovo Masaüstü Bilgisayarlarda Donanım Desteği

Lenovo masaüstü bilgisayarlarına ek kullanabileceğiniz pek çok donanım ile muhteşem eğlence sizi bekliyor. Ön ve arka bölümlerinde bulunan USB portları ile birden fazla donanımı masaüstü bilgisayarınıza entegre edebilirsiniz. Oyun konsolu, mause-klavye, İnternet kablosu ve yazıcı gibi pek çok donanımı bilgisayarınıza entegre edip kullanabilirsiniz. 

Lenovo masaüstü bilgisayar ile yüksek performans sağlayabilirsiniz. Güçlü Ram kapasitesi ve kullanıcı dostu işletim sistemleriyle ön plana çıkan bilgisayarlar son teknoloji donanımı ile kullanıcılarına mükemmel bir deneyim yaşatıyor. Uzun süre kullanımda bile performans düşüklüğü yaşamayan Lenovo masaüstü bilgisayarlar ev ve iş yerlerinde tercih ediliyor. Lenovo masaüstü bilgisayarları bütçe dostu fiyat avantajlarıyla satın alabilir, teknolojinin en güçlü ve modern halini kullanabilirsiniz. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Lenovo Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

804 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. İşlemci Tipi A-Z
 4. Markalar A-Z
  1. Lenovo Masaüstü Bilgisayarlar
  2. MSI Masaüstü Bilgisayarlar
  3. Dell Masaüstü Bilgisayarlar
  4. Casper Masaüstü Bilgisayarlar
  5. Turbox Masaüstü Bilgisayarlar
  6. Teknobiyotik Masaüstü Bilgisayarlar
  7. İzoly Masaüstü Bilgisayarlar
  8. Go Gamer Masaüstü Bilgisayarlar
  9. Dragos Masaüstü Bilgisayarlar
  10. Technopc Masaüstü Bilgisayarlar
  11. HP Masaüstü Bilgisayarlar
  12. Zetta Masaüstü Bilgisayarlar
  13. Rogame Masaüstü Bilgisayarlar
  14. EFS Teknoloji Masaüstü Bilgisayarlar
  15. Exper Masaüstü Bilgisayarlar
  16. Awacs Masaüstü Bilgisayarlar
  17. Dark Masaüstü Bilgisayarlar
  18. Asper Masaüstü Bilgisayarlar
  19. Efs Bilişim Masaüstü Bilgisayarlar
  20. Yako Masaüstü Bilgisayarlar
  21. Gamer365 Masaüstü Bilgisayarlar
  22. Asus Masaüstü Bilgisayarlar
  23. Ates99 Masaüstü Bilgisayarlar
  24. Alfa Game Masaüstü Bilgisayarlar
  25. Atlantis Masaüstü Bilgisayarlar
  26. Quadro Masaüstü Bilgisayarlar
  27. Acer Masaüstü Bilgisayarlar
  28. Game Garaj Masaüstü Bilgisayarlar
  29. Arma Masaüstü Bilgisayarlar
  30. GamingTech Masaüstü Bilgisayarlar
  31. Intel Masaüstü Bilgisayarlar
  32. Seclife Masaüstü Bilgisayarlar
  33. Zenon Masaüstü Bilgisayarlar
 5. Ram (Sistem Belleği) A-Z
 6. Ekran Kartı Hafızası
  1. 8 GB
  2. 4 GB
  3. 2 GB
  4. 1 GB
  5. Paylaşımlı
  6. 512 MB
 7. Ekran Kartı Modeli A-Z
 8. Kullanım Amacı
 9. İşletim Sistemi
 10. SSD Kapasitesi A-Z
 11. RAM Kapasitesi
 12. Monitör
 13. İşlemci Numarası A-Z
 14. İşlemci Nesli A-Z
 15. Harddisk Kapasitesi
 16. Ekran Kartı Tipi
 17. Ram Tipi
 18. Fotoğraflı Değerlendirme
 19. Fırsat Ürünleri
 20. Satıcı A-Z
 21. Optik Sürücü
 22. Webcam
 23. Kart Okuyucu
 24. Power Supply A-Z
 25. Ethernet
 26. Adet A-Z
 27. Wireless Özelliği
 • Marka Lenovo
DSACategoryId/2147483646/3000500/34/lenovo
Başa dön