Doremusic çatısı altında topladığı sayısız enstrümanla kullanıcılarının çoğu ihtiyacını karşılar. Müzik aletleri ile birlikte gitar teli benzeri yedek parçalar içerdiği için de her açıdan müzikle uğraşan kişilerin gereksinimlerine yanıt verir. Seçenekler arasında vurmalı çalgılardan perküsyona, ukulelerden gitarlara kadar pek çok kategoride ürün olduğu görülebilir. Kaliteyi uygun fiyatlarla bir araya getirerek kullanıcılarının beğenisine sunan Doremusic, müzikle ilgilenen kişilerin aklına ilk gelen adreslerden biridir. Dijital davul setleriyle her ortamda müzik yapılmasını mümkün hale getirir. Ayrıca ev ortamında kendi stüdyonuzu kurmayı düşünüyorsanız bu işlem için özel olarak tasarlanan ürünler arasından seçim yapabilir, farklı tarzları başarılı bir şekilde çalmaya başlayabilirsiniz. Amfi gibi gitarın önemli parçalarından birini çatısı altında toplaması, belirli bir standardın üzerindeki ürünlere yer vermesi ve kayıt için ihtiyaç duyulabilecek bütün elementleri içermesiyle Doremusic her geçen gün daha fazla kişinin ilgisini çekmeyi başarır. İster ev ister stüdyo ortamında kullanılabilecek sayısız alternatif arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir seçim yapabilir, farklı müzik tarzlarını etkileyici bir şekilde icra etmeye başlayabilirsiniz.

Doremusic Telli Çalgı Çeşitleri

Doremusic her kategorideki enstrümanı bünyesi altında barındırmasıyla geniş bir kitleye seslenir. Gitar, ukulele, keman, viyola, çello ya da ud fark etmeksizin her türden müzik aletine ulaşabileceğiniz bir alternatif haline gelir. Gitarlar da kendi içerisinde elektro, akustik ve bass olmak üzere genel anlamda üç farklı kategoriye ayrılır. Çalma tarzınıza ve kişiliğinize uygun aleti kolaylıkla bulabilir, potansiyelinizi iyi bir şekilde ortaya çıkarabilirsiniz. İlk gitarını alacak olanlar için de mevcut müzik aletini yükseltmek isteyenler için de sayısız seçeneğe sahip olan Doremusic sayesinde aradığınız her tipteki ürüne kolaylıkla erişebilirsiniz. Her yaş grubunun rahat bir şekilde çalabileceği ölçülerde olan seçenekler arasında sizin için ideal olan olabilir. Klasik gitar seçiminde bulunurken ahşabına dikkat edilmesi gerekir. Ton, kullanılan ahşabın kalitesinden doğrudan etkilenir. Doremusic çatısı altında belirli bir standardın üzerinde ürünler barındırdığı için istenilen tınıların rahat bir şekilde elde edilmesine yardımcı olur. Bas gitar da modern müzikte oldukça önemli bir yere sahiptir. Perdeli, perdesiz, dört telli ya da beş telli gibi birbirinden farklı seçeneklere sahip olan bas gitar çeşitleri sayesinde istediğiniz müziği ortaya koyabilirsiniz. Akustik gitarlarla kıyaslandığında daha ince bir yapıya sahip olan elektronik modeller ise geniş ses aralığıyla kullanıcılarının beğenisini kazanır.

Gitarların yanı sıra Doremusic çatısı altında birbirinden farklı telli çalgı aletleri olduğunu da görebilirsiniz. Gitardan daha küçük boyutlara sahip olan ukulele, daha ince tonlar elde etmek için idealdir. Perdeleri birbirine yakın olduğu ve daha tiz tonların elde edilmesini sağladığı için genellikle gitarların yanına ek enstrüman olarak da tercih edilebilir. Kompakt boyutları sayesinde Doremusic bünyasında bulunan ukuleleri her yere yanınızda taşıyabilir, müziğinizi dış mekanlara taşıyabilirsiniz. Kemanlar da telli çalgılar içinde önemli bir yere sahiptir. Her müzik tarzıyla eşsiz bir şekilde uyum sağlamasıyla geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kaliteli yaylardan üretilen modeller, iyi bir ses üretimi sağlamasıyla kullanıcılarını memnun eden bir performans ortaya koyar. Teller arasındaki ses kalitesi dengeli bir şekilde dağıldığı için istediğiniz repertuarı çalmanızı mümkün hale getirir. Çello gibi önemli müzik aletleri de ürünler arasında yer alır. Çello, diğer enstrümanlarla kıyaslandığında daha büyük bir yapıya sahip olduğundan satın almadan önce ölçülerine dikkat edilmesi gerekir. Doremusic bünyesi altındaki müzik aletleri içinde istediğiniz tarzdaki ürüne kısa sürede ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı karşılamaya başlayabilirsiniz. Telli çalgılar söz konusu olduğunda geniş bir ürün yelpazesine sahip olmasıyla herkesin aradığına kolaylıkla erişmesine imkan tanır. Aradığınız özel bir fonksiyon varsa seçenekler içinde kolaylıkla bulabilir, potansiyelinizi daha iyi bir şekilde ortaya çıkarabilirsiniz.

Doremusic Vurmalı Çalgılar

Perküsyon olarak da bilinen vurmalı çalgılar, Doremusic çatısı altında pek çok alternatife sahiptir. Vurmalı çalgıların yanı sıra ürünler arasında aksesuarlara da ulaşabilirsiniz. Trampet derisi, baget, bateriler için ince zil ya da trampet standı gibi birbirinden farklı ürün arasında ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Bagetler, renk ve üzerindeki figürler bakımından da farklı tasarımlara sahip olduğu için herkesin beğenisini kazanmayı başarır. Trampet standı genellikle dayanıklı bir demir malzemeden üretilir. Farklı türlerdeki snare drum setleri için kullanılabilen ürünler, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Böylece herkesin beklentilerine karşılık vermeyi başarır. Ayrıca rahat bir kullanıma sahip olduğu için kullanıcılarına pratiklik kazandırır. Farklı ölçülerdeki ziller arasında da istediğiniz ebatlardaki ürünü bulabilir, bateri setinizi istediğiniz gibi tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda deri koruyucular, bateri sisteminin korunmasını ve kullanılmadığı zamanlar herhangi bir zarara uğramasının önüne geçer. Zil sabitleyicilerden deri koruyuculara, zillerden bagetlere kadar aradığınız her şeyi Doremusic sayesinde bulabilir, sistemlerinizin eksikliklerini tamamlayabilirsiniz.

Bateri, tumba, üçgen zil, el davulu ve tef gibi farklı müzik aletlerinin de olduğu ürünler, vurmalı çalgı arayışında olan kullanıcılar için sayısız seçenek içerir. Bateri setleri, akustik ve dijital olmak üzere iki farklı kategoriye ayrılır. Elektronik setlerin ses kontrolü açısından üstünlüğü vardır. Apartman ortamında bile komşuları rahatsız etmeden başarılı bir sistem kurulabilir. Elektronik bateri setleri, ortam gürültüsü seviyesini önemli ölçüde azaltmak için kauçuk ya da silikon pedler kullanır. Bu da onları ev ortamında müzik yapmak için ideal ürünler haline getirir. Ayrıca bir akustik bateri setini uygun şekilde mikrofonlarla donatmak ve kaydetmek maliyetli olsa da elektronik kitlerdeki doğrudan ses çıkışı sayesinde kayıt işlemi daha rahat bir şekilde gerçekleştirilebilir. Akustik bateri setleri ise ses kontrolü ve kayıt pratikliği önemli değilse iyi bir seçenektir. En büyük avantajlarından biri amplifikasyon olmadan tam bir sahne amfisine veya konser ortamına ayak uydurabilme yeteneğidir. Takılacak kablo olmadığı için daha pratik bir kullanım sağlar. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra vurmalı çalgılar arasında da istediğinizi bulabilir, dilediğiniz gibi müzik yapmaya başlayabilirsiniz.

Doremusic Enstrüman Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Doremusic kendi içinde pek çok alternatife sahip olduğu için ürün tercihinde bulunmadan önce bazı kriterlere dikkat etmek gerekir.

 • Klasik gitar satın alacaksanız ürünün yapıldığı malzemeye ve boyutlarına dikkat etmeniz önemlidir.
 • Bateri setleri evde kullanılacaksa dijital olanlar daha iyi bir seçim olabilir.
 • USB bağlantılı mini boy klavyeler, dış mekanlarda da müzik yapmayı kolay hale getirir. Daha az oktav içerse de işlevsellik bakımından kullanıcılarına kolaylık sağlar.
 • Enstrümanların yanı sıra ürünler arasında yardımcı parçalar olduğu da görülebilir. Gitar teli, pena ya da amfi gibi ürünlerle sisteminizi eksiksiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Doremusic indirim fırsatlarını takip ederek bütçenize uygun olan müzik aletini kısa sürede bulabilir, uygun albüm fiyatları ve enstrümanlar sayesinde iyi bir sistem kurmaya başlayabilirsiniz.

Doremusic sadece müzik aleti mi satıyor?

Doremusic çatısı altında müzik aletinden yardımcı parçalara kadar pek çok alternatif içerir. Amfiden stüdyo monitörü, pena ya da baget gibi birbirinden farklı kategoride ürüne sahiptir. Böylece müzikle ilgilenen kişilerin sıklıkla tercih ettiği yerlerden biri haline gelir.

Doremusic hoparlör satıyor mu?

Doremusic’te gitar kabini, hoparlör, bas kabini, subwoofer ya da portatif kule sistemleri gibi ürünler de yer alır. Müzik söz konusu olduğunda ihtiyaç duyulabilecek ürünleri çatısı altında toplayan marka, kullanıcılarının her türlü ihtiyacına yanıt verir.

Doremusic sadece enstrüman ve benzeri ürünlere mi sahiptir?

Doremusic, enstrüman, yedek parçalar ve koruyucu ürünleri gibi malzemeler içerir. Müzik aletleri ve yardımcı ürünlerine ulaşabileceğiniz bir alternatiftir. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra seçenekler arasında aradığınızı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
9,7
Satıcı puanı
9,7

77 değerlendirme

Satıcı puanı, Hepsiburada.com müşterileri tarafından verilen teslimat süresi, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre hesaplanmaktadır.

Dore Müzik

İndirimli Ürünler

Yamaha MB6316 Bando Bas Davul
Yamaha MB6316 Bando Bas Davul
15579,48 TL
%3
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
15174,82 TL
Yamaha L-125B Piyano Standı (Siyah)
Yamaha L-125B Piyano Standı (Siyah)
4302,72 TL
%3
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
4190,96 TL
Yamaha JBT810A Keçe Kick Pedal Tokmağı - Büyük
Yamaha JBT810A Keçe Kick Pedal Tokmağı - Büyük
661,77 TL
%3
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
644,58 TL
Yamaha Mb6320 Marching Bass Drum White
Yamaha Mb6320 Marching Bass Drum White
19689,98 TL
%3
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
19178,55 TL
Yamaha MB4022W Bando Bass Davul
Yamaha MB4022W Bando Bass Davul
14541,98 TL
%3
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
14164,26 TL
Yamaha MB4020W Bando Bas Davul
Yamaha MB4020W Bando Bas Davul
14541,98 TL
%3
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
14164,26 TL
Yamaha Double Braced Boom Stand CS665A
Yamaha Double Braced Boom Stand CS665A
2075,42 TL
%2
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
2042,35 TL
Yamaha S15WC Pasif Sıva Üstü Hoparlör
Yamaha S15WC Pasif Sıva Üstü Hoparlör
8333,94 TL
%3
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
8117,48 TL
Remo Controlled Sound Coated 18 İnç Deri
Remo Controlled Sound Coated 18 İnç Deri
249,17 TL
%1
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
246,29 TL
Yamaha YEP621 Euphonium
Yamaha YEP621 Euphonium
111536,18 TL
%3
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
108639,14 TL
Yamaha Sonogenic SHS-300 37-Tuş Keytar Beyaz
Yamaha Sonogenic SHS-300 37-Tuş Keytar Beyaz
3232,92 TL
%3
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
3148,95 TL
Yamaha CYAT150 Zil Bağlantı Aparatı
Yamaha CYAT150 Zil Bağlantı Aparatı
1633,83 TL
%3
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
1591,39 TL
Yamaha YFL381 Yan Flüt
Yamaha YFL381 Yan Flüt
41322,27 TL
%3
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
40248,96 TL
Yamaha MB6322 Bando Bas Davul
Yamaha MB6322 Bando Bas Davul
19822,02 TL
%3
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
19307,16 TL
Yamaha DS750 Bateri Taburesi
Yamaha DS750 Bateri Taburesi
1
7342,50 TL
%3
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
7151,79 TL
Yamaha YSL446G Tenor Trombon
Yamaha YSL446G Tenor Trombon
51756,26 TL
%3
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
50411,94 TL

4 ve 4+ Puanlı Ürünler

Casio CT-X700 61 Tuşlu Org
Casio CT-X700 61 Tuşlu Org
247
5563,95 TL
Yamaha PSRE373 61 Tuşlu Org
Yamaha PSRE373 61 Tuşlu Org
2
8378,12 TL
Yamaha C30 Klasik Gitar
Yamaha C30 Klasik Gitar
25
4201,49 TL
Nektar Impact LX25+ USB Midi Klavye
Nektar Impact LX25+ USB Midi Klavye
11
2738,65 TL
Nektar SE25 Mini USB MIDI Klavye
Nektar SE25 Mini USB MIDI Klavye
57
1199,40 TL
Pirastro Chromcor 319020 Keman Teli
Pirastro Chromcor 319020 Keman Teli
27
1022,80 TL
Jim Dunlop Fretboard 65 Ultimate Limon Yağı
Jim Dunlop Fretboard 65 Ultimate Limon Yağı
49
145,21 TL
Thomastik Dominant 135 Keman Teli
Thomastik Dominant 135 Keman Teli
4
1283,93 TL
Yamaha YRS23 Blok Flüt (Kılıf Hediyeli)
Yamaha YRS23 Blok Flüt (Kılıf Hediyeli)
1293
179,13 TL
Hohner Silver Star Mızıka (Do Majör)
Hohner Silver Star Mızıka (Do Majör)
120
317,05 TL
Mahalo Soprano Ukulele - Transparent Brown
Mahalo Soprano Ukulele - Transparent Brown
245
561,20 TL
Zoom B1 FOUR Bass Multi-Efekt Prosesörü
Zoom B1 FOUR Bass Multi-Efekt Prosesörü
6
2778,62 TL
Jim Dunlop DAP1048 Phosphor Bronze Akustik Gitar Teli (10-48)
Jim Dunlop DAP1048 Phosphor Bronze Akustik Gitar Teli (10-48)
2
239,88 TL
Yamaha DTX 432 K Dijital Davul Seti
Yamaha DTX 432 K Dijital Davul Seti
1
19694,21 TL
SX SPJ/ASH/NA Bas Gitar (Natural)
SX SPJ/ASH/NA Bas Gitar (Natural)
1
8335,87 TL
Suzuki MCF1 Yan Flüt
Suzuki MCF1 Yan Flüt
15
8495,79 TL

En Çok Değerlendirilenler

Yamaha YRS23 Blok Flüt (Kılıf Hediyeli)
Yamaha YRS23 Blok Flüt (Kılıf Hediyeli)
1293
179,13 TL
Cherub WST-2058B Clip On Tuner
Cherub WST-2058B Clip On Tuner
321
129,93 TL
Casio CT-X700 61 Tuşlu Org
Casio CT-X700 61 Tuşlu Org
247
5563,95 TL
Mahalo Soprano Ukulele - Transparent Brown
Mahalo Soprano Ukulele - Transparent Brown
245
561,20 TL
Casio CT-S100 61 Tuşlu Org
Casio CT-S100 61 Tuşlu Org
210
2571,71 TL
Dadi CG230 Klasik Gitar Teli
Dadi CG230 Klasik Gitar Teli
199
119,06 TL
Hohner Silver Star Mızıka (Do Majör)
Hohner Silver Star Mızıka (Do Majör)
120
317,05 TL
Novation Launchkey Mini MK3 Midi Klavye
Novation Launchkey Mini MK3 Midi Klavye
83
2607,07 TL
Zoom H6 Ses Kayıt Cihazı (Siyah)
Zoom H6 Ses Kayıt Cihazı (Siyah)
77
8195,94 TL
Focusrite Scarlett Solo Gen 3 USB Ses Kartı
Focusrite Scarlett Solo Gen 3 USB Ses Kartı
71
2994,91 TL
Casio Ct-S200Bkc2 Siyah Standard Org
Casio Ct-S200Bkc2 Siyah Standard Org
70
2938,95 TL
Casio Ct-S200Bkc2 Siyah Standard Org
Casio Ct-S200Bkc2 Siyah Standard Org
70
2938,95 TL
Kurzweil Ka130-Sr Gülağacı Dijital Piyano
Kurzweil Ka130-Sr Gülağacı Dijital Piyano
70
16702,87 TL
Casio Ct-S200Bkc2 Siyah Standard Org
Casio Ct-S200Bkc2 Siyah Standard Org
70
2938,95 TL
Dadi AG240 Akustik Gitar Teli
Dadi AG240 Akustik Gitar Teli
69
119,06 TL
Nektar SE25 Mini USB MIDI Klavye
Nektar SE25 Mini USB MIDI Klavye
57
1199,40 TL

Çok Satanlar

Casio CT-X700 61 Tuşlu Org
Casio CT-X700 61 Tuşlu Org
247
5563,95 TL
Casio CT-S100 61 Tuşlu Org
Casio CT-S100 61 Tuşlu Org
210
2571,71 TL
Jim Dunlop Fretboard 65 Ultimate Limon Yağı
Jim Dunlop Fretboard 65 Ultimate Limon Yağı
49
145,21 TL
Casio CDP-S350BK Dijital Piyano (Siyah)
Casio CDP-S350BK Dijital Piyano (Siyah)
8
10393,95 TL
Casio CDP-S110BK Dijital Piyano (Siyah)
Casio CDP-S110BK Dijital Piyano (Siyah)
33
10183,95 TL
Elixir 19052 Optiweb Light Elektro Gitar Teli (10-46)
Elixir 19052 Optiweb Light Elektro Gitar Teli (10-46)
37
336,21 TL
Focusrite Scarlett Solo Gen 3 USB Ses Kartı
Focusrite Scarlett Solo Gen 3 USB Ses Kartı
71
2994,91 TL
Casio CT-S195BK 61 Tuşlu Org
Casio CT-S195BK 61 Tuşlu Org
34
2728,95 TL
Yamaha YRS23 Blok Flüt (Kılıf Hediyeli)
Yamaha YRS23 Blok Flüt (Kılıf Hediyeli)
1293
179,13 TL
Casio Ct-S200Bkc2 Siyah Standard Org
Casio Ct-S200Bkc2 Siyah Standard Org
70
2938,95 TL
Elixir 11002 Nanoweb 80/20 Bronze Akustik Gitar Teli (10-47)
Elixir 11002 Nanoweb 80/20 Bronze Akustik Gitar Teli (10-47)
19
415,43 TL
Mahalo Java Series Baritone Ukulele (Transparent Brown)
Mahalo Java Series Baritone Ukulele (Transparent Brown)
5
1599,21 TL
Doremusic Standart Akustik Gitar Kılıfı
Doremusic Standart Akustik Gitar Kılıfı
20
138,73 TL
Elixir 16002 Nanoweb Phosphor Bronze Akustik Gitar Teli (10-47)
Elixir 16002 Nanoweb Phosphor Bronze Akustik Gitar Teli (10-47)
18
435,23 TL
Elixir 16027 Nanoweb Phosphor Bronze Akustik Gitar Teli (11-52)
Elixir 16027 Nanoweb Phosphor Bronze Akustik Gitar Teli (11-52)
45
435,23 TL
Savarez 500CJ Cristal Corum Blue Klasik Gitar Teli
Savarez 500CJ Cristal Corum Blue Klasik Gitar Teli
20
315,54 TL
 1. Markalar A-Z
  1. Jim Dunlop
  2. Evans
  3. Yamaha
  4. D'Addario
  5. Zildjian
  6. Gibraltar
  7. Nino
  8. Fenix
  9. Remo
  10. Mackie
  11. Blackstar
  12. Schecter
  13. Sonor
  14. Hohner
  15. Kala
  16. Zoom
  17. Gibson
  18. Epiphone
  19. Jinbao
  20. Elixir
 2. Ürün Çeşidi A-Z
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. İndirimli Ürünler
 6. Sepette Kampanyalı Ürünler
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında

Satıcı Hakkında

Ticaret Ünvanı DORE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ

Kayıtlı E-Posta Adresi do-re@hs01.kep.tr

Mersis No 0302033416500018

Adı Soyadı İ*** F***

Şehir İzmi̇r

İletişim Satıcı Firmanın hepsiburada.com'a beyan ettiği merkezi adresi ve tarafımızca onaylanmış olan telefon numarası hepsiburada.com kayıtlarında yer almaktadır.

Başa dön