Öğrenilen ilk andan beri insanlar hep bir şeyleri okur. Yolda giderken tabelaları, bir mağazanın ismini, gazeteleri, kitapları okuyanları çevrenizde görebilirsiniz. Okuma alışkanlığı insan yaşamında önemli bir yer taşır. Kişisel gelişim için önemli etkenlerdendir. Sadece kişisel gelişim değil toplumun gelişimi için de büyük bir rol oynar. Okumanın öğrenilen ilk andan itibaren bu alışkanlığı devam ettirmek için çaba gösterilmesi önemlidir. Kitaplar insanı alıp bambaşka diyarlara götürür. Hiç bilmediğiniz hayatlara, insanların yanına taşır. Okumaya karar verdiniz ama ne okuyacağınıza karar veremediyseniz Kitap365 size yardımcı olur. Birbirinden farklı yazarlar ve yayınevleri ile istediğiniz tür kitapları seçebilirsiniz. Düzenli kitap okuyan birisi kolay kolay sıkılmaz kitabın kapağını açarak bambaşka diyarlara gider gezer kafa dağıtır başkalarının hayatlarına girer. Her kitap başka karakter, başka insanlar, başka hayatlar hakkında fikir sahibi olmak için bir araçtır. Çok fazla yeni bakış açıları kazanmış olursunuz. Böylelikle empati yeteneği de gelişmiş olur. Başka insanları anlamada kitapların rolü küçük gibi gözükse de aslında büyüktür. Kitap365 yorumlarına bakıldığında okuyucuların kitap sayesinde farklı hayatlar, farklı kişiler tanımaktan keyif duyduğu görülür. İyi bir okur olmak, yalnız hissettiğiniz zaman kitaplara sarılmaktır. Çünkü bambaşka diyarlara giderek yalnız olmazsınız. Çok eskiden elektriğin olmadı zamanlarda insanlar ne yapıyordu diye düşünebilirsiniz. Şimdilerde teknolojinin de gelişmesiyle birlikte gün içinde birçok aktivite yapılabilir. Bazen internet ile birlikte günün nasıl geçtiği bile anlaşılmıyor. Elektrik kesintisi olduğu zamanlarda mum yakılır. Mumun dingin ve sıcak havası insanlar üzerinde rahatlatıcı bir etki yaratır. Mum ışığında kitap okumak okurseverlerin çok seveceği bir durumdur. Hem dinginleştiren hem de başka diyarlara götüren bir hava insanı günün hengamesinden ve yorgunluğundan uzaklaştırır. Kitaplara ulaşmak da artık eskisinden çok daha kolaydır. İstediğiniz kitaba istediğiniz zaman Kitap365 sayesinde ulaşabilirsiniz. En uygun fiyata istediğiniz kitaba ulaşmak için Kitap365 kampanya dönemlerini takip edebilirsiniz. Her yaşa ve her ilgiye hitap edecek birçok kitap bulabilirsiniz. İsterseniz aklınızdaki kitabı alabilirsiniz isterseniz de hiç aklınızda olmayan kitapları inceleyerek onları alabilirsiniz. Çocuklar ve yetişkinler için birçok seçenek mevcuttur. Birbirinden çeşitli yazarlar, birbirinden farklı yayınevleri ile herkese ve her yaşa uygun kitaplar vardır. Kitap365 indirimi ile dilediğiniz kadar kitabı uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Kitap365 Kitap Türleri

Okumayı çok seviyorsanız Kitap365 kitap türleri arasından dilediğiniz kitabı seçebilirsiniz. Okumaya karar verdiniz ama ne okuyacağınıza karar veremediyseniz Kitap365 size yardımcı olabilir. Roman, masal, anı, şiir, çocuk kitapları sizin için seçeneklerden olabilir. Kitaplar, konularına ve yazım diline göre birçok çeşide ayrılabilir. Böylece insan kendine hitap eden kitabı bulmakta zorlanmaz. İçeriğine göre herkese uygun kitap vardır. Geçmişten günümüze kadar yazılmış birçok kitap türü vardır. Bunların herhangi bir sayısı yoktur. Kararınızı verirken en çok tercih edilen kitaplara göre de karar verebilirsiniz. Romanlar en çok tercih edilen kitaplardandır. Kurgu ya da gerçekten uyarlanan romanlar uzun kitaplar arasında yer alır. Romanı diğer türlerden ayıran en önemli özellik, uzunluğu sayılabilir. Gerçeğe uygun olarak ele alınır. Romanların da türleri vardır. Tarihi roman, otobiyografik roman, tahlil romanı, macera romanı, polisiye roman, çizgi roman olarak sınıflandırılabilir. Kitap365 polisiye romanlar soruları çözmeyi seviyorsanız bulmacalar size zor gelmiyorsa güzel bir seçenektir. Polisiye romanlarda okuyucuya ilk başta esrarengiz bir olay veren yazar sürükleyici ögelerle okuru kendine bağlar. Tarihi roman, tarihin değişik dönemlerinde gerçekleşmiş olaylardan bahseder. Otobiyografik romanlar kitabın konusu olan kişinin ağzından aktarılır. Macera romanları fiziksel aktivite ve heyecan içeren, şaşırtıcı ve değişik olayların olduğu romanlardır. Bazılı olan gazete, dergi gibi mecralarda çizimlerle hikayeler anlatan sanata çizgi roman adı verilir. Kitap365 çizgi roman bu tarz romanları okumayı seviyorsanız size güzel bir seçenek olacaktır. Dilden dile ulaşan olağanüstü karakterler ve olaylar içeren türe masal denir. Masallarda yer ve zaman daima belirsizdir. Kitap365 masal türleri arasından birçok masala ulaşabilirsiniz. Bir kimsenin hatırasını anlattığı türlere anı türü denir. Düzyazı sayılmayan çoğunlukla duyguları içeren tür şiirdir. Çocuk kitapları küçük yaştaki bireylerin anlayabileceği, okurken öğrenip eğlenebileceği yayın türleridir. Bu şekilde daha birçok kitap bulunmaktadır. Bunların hepsine online alışveriş fırsatlarıyla ulaşabilirsiniz.

Kitap365 Türk Edebiyatı ve Dünya Edebiyatı

Türk ve Dünya edebiyatı okullarda ders olarak gösterilir. Sınavlarda çıkmasının yanı sıra aslında herkesin bilmesi gereken genel kültür sayılan değerlerdendir. Türk ve Dünya edebiyatında birçok ilk vardır. Bu ilkler yazıldığı dönemde klasik kabul edilmese de günümüzde yazıldığı dönemi yansıttığı, dönemine ve sonrasına kaynak olduğu için günümüzde klasik kabul edilir. Türk Edebiyetı’nda ilk öykü örneği Letaif-i Rivayet’tir. Ahmet Mithat Efendi tarafından 1870 yılında yazılmıştır. Daha sonra birçok öykü örneği kaleme alınmış ve bugüne ulaşır. Birçok öyküye Kitap365 öykü türlerinden ulaşabilirsiniz. Dünya edebiyatında ise ilk hikaye Giovanni Boccacio tarafından yazılan Decameron öyküleridir. Kitap365 dünya edebiyatı seçeneğinden birçok dünya türüne ulaşabilirsiniz. İlk yerli roman Şemsettin Sami tarafından yazılan Taaşşuk-ı Talat ve Fitnat’tır. İlk edebi roman İntibah’ı kaleme alan yazar Namık Kemal’dir. İlk resalist roman olarak da karşınıza Recaizade Mahmut Ekrem’in yazdığı Araba Sevdası çıkabilir. Mehmet Rauf’un yazdığı Eylül ilk psikolojik romandır. Kurtuluş Savaşı’nı ilk defa doğrudan işleyen roman Ateşten gömlek Halide Edip Adıvar tarafından yazılmıştır. Klasik sayılan bu eserler ve daha fazlası Kitap365 türk klasikleri başlığında toplanmıştır. Türk tarihinde olduğu gibi dünya tarihinde de değişimler ve olaylar olmuştur. Dönemine ve sonrasına ilham kaynağı olan yazarlar yazdığı eserler sayesinde bize o dönemin yapısıyla ilgili bilgiler verir. Romantik akımın temsilcisi sayılan Victor Hugo tarafından yazılan Sefiller hala sevilerek okunur. Fyodor Dostoyevski’nin Karamazov Kardeşler kitabında 19. yy Rus toplumunun yaşadığı sarsıntıları bize yansıtır. John Steinback’in yazdığı Gazap Üzümleri 20. yy’da yaşanan ekonomik krizin izlerini gösterir. Klasikler yazıldığı dönem hakkında bilgi sahibi olmak için de okunması gereken kitaplardandır. Bunun gibi birçok kitaba Kitap365 dünya klasikleri bölümünden ulaşabilirsiniz.

Kitap365 ile Sınavlara Hazırlık

İnsanlar ilkokuldan itibaren hep sınavlara hazırlanır. Ortaokuldan sonra liseye geçiş sınavı liseden sonra da üniversiteye geçiş sınavı yapılır. ÖSYM tarafından her yıl gerçekleştirilen Yüksek Öğretim Kurumlarına Giriş Sınavı öğrencilerin üniversiteye giriş puanlarını belirlemek için yapılır. Öğrenciler önce YGS’ye girerler. YGS, öğrencilerin daha çok yorum yeteneğini ölçen lise 9 ve lise 10. sınıf konularının olduğu bir sınavdır. Öğrenciler bu süreçte derslerin yanında bir kaynağa ihtiyaç duyabilirler. Kitap365 YGS kaynakları destekleyici bir seçenek olabilir. YGS’ye yönelik birbirinden çeşitli kaynaklara ulaşabilirsiniz. Çıkmış sorular ve çözümleri, derslere yönelik konu anlatımları ve soruları bu süreçte size yardımcı olur. Ygs sınavına girip geçen adaylar lys’ye girmeye hak kazanırlar. LYS üniversite sınavının ikinci aşamasıdır. 5 sınav türü vardır. Daha çok bilgi ağırlıklıdır. 11. ve 12. sınıf konularını içerir. Eşit ağırlık ve sayısal sınavı; fizik,kimya, biyoloji sınavı; edebiyat, coğrafya sınavı; edebiyat, coğrafya, tarih, felsefe sınavı ve yabancı dil sınavı olmak üzere 5 oturumda gerçekleşir. Her derse ait bir kaynak için Kitap365 LYS kaynaklarına bakabilirsiniz. Soru çözümleri ve çıkmış sorular size yardımcı olabilir. Sınavlar bitene kadar bu zorlu süreç kaynaksız olmaz. Sınavın stresini yenmek için ve kendinizi sınava hazırlamak için evde kendinizi deneyebilirsiniz. Kitap365 deneme seçenekleri bu süreci kolayca atlatmanıza yardımcı olur. Birçok ders için konu anlatımı soru çözümleri mevcuttur. Derslere ve sınavlara yardımcı ek kaynaklar için farklı seçeneklerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Ebeveynler ve Ebeveyn Adayları İçin Kitap365

Gelişen dünyada her geçen gün yeni bir teknolojiye şahit olabilirsiniz. Her dönemin ve jenerasyonun kendine göre özellikleri olur. Bu yüzden ebeveynler çocukları ile arasında anlaşmazlık yaşanabilir. Ebeveyn olma sürecinde çocuğunuz olduktan sonra neler olacağını düşünüp duruyor olabilirsiniz. Bu süreçte çocuğunuzu anlamak için bazı kitapları okumak yararlı olabilir. Kitap365 ebeveynlik ile ilgili birçok kitap sunar. Anne karnından itibaren çocuğa kitap okuyabilirsiniz. Böylelikle çocuğunuza ilk kitap okuma sevgisini de aşılamış olursunuz. Hamilelikte, vakti en verimli şekilde değerlendirmek çocuğun gelişimine katkı sağladığı söylenir. Bebeğin zeka gelişimini de olumlu yönde etkileyen bu eylem daha doğmadan ona bir alışkanlık kazandırmanızı kolaylaştırır. Bunun dışında hamilelikte bebeğin gelişimini etkileyen birçok unsur bulunur. Kitap365’ten seçeceğiniz kitap ya da kitaplar ile bebeğiniz doğmadan birçok araştırma yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz. Bebeğin içinde bulunduğu ortam nasıl olmalı, bebek anne karnında her şeyi duyup hisseder mi sorularına cevap alabilirsiniz. Annenin hamilelik süresince stresli olması bebeği nasıl etkiler merak ediyorsanız kitaplardan destek alabilirsiniz. Bu kitaplarda zararlı alışkanlıklar bebeği nasıl etkiliyordan anne sütünü arttırmak için hangi besinler tüketilmeli ve annenin psikolojisi etkileyen etmenlere kadar birçok bilgiyi bulabilirsiniz. Sadece annenin değil babanın da bu kitapları okuması çocuğun eğitiminde önemli rol oynar. Kitap365 öğretici kitap seçeneği ile bu sorulara cevap alabilirsiniz. Her anne ve baba çocuğunu daha iyi anlamak için çocukla doğru iletişimi kurmak ister ama bunu nasıl yapacağını bilmez. Çocuğunuzu daha iyi anlamanıza yardımcı olacak ona nasıl davranmanız gerektiğini gösterecek birçok kitap vardır. Çocuğun her hareketinin altında farklı bir duygu ve dışavurum yatar. Her ebeveyn bunu anlayamaz. Çocuk psikologlarının yazdığı bu kitaplar ile çocuğunuzu daha iyi anlayabilirsiniz. Çocuğunuzu kısıtlayarak değil belli sınırlar koyarak hem ona hem de kendinize yardımcı olabilirsiniz. Mutlu bir çocuk yetiştirmek ve mutlu bir aile olmak için kitapların gücünden faydalanmak gerekli olabilir. Birçok ebeveyn kitabına ve eğitici kitaba ulaşabilirsiniz.

Çözmeyi ve Gerilmeyi Sevenler İçin Kitap365

Kitap365 birbirinden farklı kitapları içerir. Size hitap eden kitabı bulmakta zorlanıyorsanız yorumlara bakarak karar verebilirsiniz. Gerçek hayattan alınan hikayelerden klasik kitaplara kadar birçok seçenek mevcuttur. Gerçek hayattan alıntı kitapları okumak isteyebilirsiniz. Gerçekle alakalı olsun ama gelecekle de alakası olsun isteyebilirsiniz. Kitap365 bilim kurgu kitapları ile geleceğe ya da evrenin başka bir köşesine gidebilirsiniz. Bilim Kurgu geleceği kurguladığı gibi bazen geçmişi de kurgulayabilir. Gerçeğe dayalı olabilir ya da gerçekle uzaktan yakından olmayabilir. İstediğinizi tercih edebilirsiniz. Bulmacaları çözmeyi seviyorsanız, esrarengiz olayları kolayca buluyorsanız polisiye kitapları sizin için uygundur. Oturduğunuz yerden adrenalininiz artsın biraz da gerileyim diyorsanız Kitap365 gerilim kitap seçenekleri arasından binlerce kitaba ulaşabilirsiniz. Korku kitaplarının yaş aralığı vardır. Bazı korku kitapları çocuklara ağır gelebilir. Alırken yaş aralığına dikkat edilmesi gerekir. Ya da yorumlara bakarak da tercih edilebilir. Tercih edeceğiniz kitabın çocuğunuz için uygun olup olmadığını bilmiyorsanız Kitap365 korku kitapları altındaki açıklamayı ve yorumları okuyabilirsiniz. Korku gerilim kitaplarının özetlerini okuyarak da tercih edebilirsiniz. Yetişkinler için birbirinden farklı gerilim ve korku kitapları mevcuttur. Suçluların peşine takılan, olayları çözen, polislerin arkasından giden, olayların perde arkasını hep merak edenler için bir çırpıda okunacak kitaplar Kitap365 gerilim, polisiye, korku kategorilerinde yer alır.

Derslere Yardımcı Kitap365

Eğitim önce ailede daha sonrada okulda başlar. İlkokuldan itibaren hem eğitim hem de öğretim görülür. Eğitim ve öğretim insanı geliştiren, geliştiren ve bilgi sahibi edendir. Sadece kişiyi değil toplumu da geliştirir. Okula gitmek yetenekleri keşfetmek için önemlidir. Okullarda birçok branşta ders gösterilir. Spor, müzik, beden eğitimi, resim, matematik, Türkçe, sosyal bilgiler, coğrafya, tarih dersleri gösterilir. Okulda gösterilen dersleri evde de takip etmek gerekir. Kaynak kitaplar öğretmenden sonra sorularla ilgili başvurulacak adrestir. Okul haricinde evde de çalışma yaparken başvurulabilir. Kitap365 kaynak kitap okul hayatında yardımcı bir seçenektir. İlkokuldan üniversiteye kadar yardımcı kaynak olabilir. Her yaşa her eğitime uygun kitaplar mevcuttur. Kaynak kitaplar bir bilginin doğruluğunu gösterir. Nesnel ifadeler içerir. Her yaşta merak edilen her konu için destekleyici ve öğretici olarak alınabilir. Herhangi bir olayla ilgili merak edilen bir süreç varsa bilgi sahibi olmak için yazılan inceleme kitapları da alınabilir. Kitap365 inceleme kitapları merak edilen konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. İnceleme yazıları genellikle bilimsel içerikli yazılardır. Yazarlar, akademisyenler, gazeteci, araştırmacı, tarihçiler tarafından yazılabilir. Birçok inceleme kitabı vardır. Merak ettiğiniz konuyla alakalı inceleme kitaplarına başvurabilirsiniz. İnceleme yazısının yanında birçok kitap türü mevcuttur. Ders kitapları da mevcuttur. Kitap365 edebiyat kitapları günlük olarak okuyabileceğiniz ya da okulda okutulan kitaplardan oluşur. Genel coğrafyanın da içinde bulunduğu Kitap365 coğrafya kategorisi genel kültür için de alınabilir. En önemli derslerden biri olan matematik için de bir kaynağa ihtiyaç vardır. Kitap365 matematik kitaplarına Hepsiburada üzerinden ulaşıp satın alabilirsiniz.

Kitap365 Nedir?

Herkes her gün okusun sloganıyla kurulur. İstediğiniz kitaba, istediğiniz yayınevine en uygun fiyatlarla ulaşabilme misyonudur. Yüzlerce kitap arasından dilediğinizi seçip güvenle sipariş verebileceğiniz bir sitedir. 1988 yılında kurulan Epsilon Yayınevi tarafından kurulmuştur. Birbirinden farklı içeriklerle kitapseverlere geniş bir alan yaratır.

Kitap365’te Hangi Kitaplar Var?

Kitap365’te birbirinden çeşitli kitaplar mevcuttur. Roman, hikaye, anı kitabı, şiir, polisiye, biyografik kitaplar vardır. Her yaş aralığına uygun kitaplar vardır. Türk ve Dünya Edebiyatının klasikleşmiş eserlerini bulabilirsiniz. Seçim yapmada kararsız kaldıysanız beğendiğiniz türe göre seçim yapabilirsiniz. Merak ettiğiniz kitapla ilgili yorumları okuyabilirsiniz. Kategorilere göre inceleme yapabilirsiniz.

Kitap365 Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Hepsiburada’dan siparişinizi oluşturup bilgilerinizi kaydettikten sonra satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Sipariş oluştururken girdiğiniz email adresine kargo bilgileri gönderilir. E-mail içerisindeki kargo linkine tıklayarak siparişinizi takip edebilirsiniz. Üyelik oluşturarak da oluşturmadan da devam edebilirsiniz. Üyeliğiniz varsa hesabınıza giriş yaparak siparişlerim kısmından kargo linkine tıklayarak sipariş takibi yapabilirsiniz. Siparişin tedariği 1 iş günü sonra başlar ve tedarikçi durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Kitap365 Fiyatları Nedir?

Kitap365’te birçok kitap ve birçok yayınevi vardır. Her kitabın uzunluğuna ve yayınevine göre fiyatı farklılık gösterebilir. İndirim kampanyalarını takip ederek dilediğiniz kitaba sahip olabilirsiniz. Set halinde ya da seri halinde satın alınan kitaplar daha uygun olabilir. En uygun fiyata istediğiniz kitaba ulaşabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
9,6
Satıcı puanı
9,6

631 değerlendirme

Satıcı puanı, Hepsiburada.com müşterileri tarafından verilen teslimat süresi, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre hesaplanmaktadır.

Kitap365

Çok Satanlar

İnsanın Anlam Arayışı - Viktor Frankl
İnsanın Anlam Arayışı - Viktor Frankl
956
88,50 TL
%36
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
56,99 TL
Yere Yakın Yıldızlara Uzak - Emine Tavuz
Yere Yakın Yıldızlara Uzak - Emine Tavuz
1020
88,50 TL
%36
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
56,99 TL
Akıllı Yatırımcı - Benjamin Graham
Akıllı Yatırımcı - Benjamin Graham
843
198,50 TL
%36
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
127,83 TL
Oyunların Gücü Adına! - Oyunlaştırma Bilimine Giriş - Ercan Altuğ Yılmaz
Oyunların Gücü Adına! - Oyunlaştırma Bilimine Giriş - Ercan Altuğ Yılmaz
27
68,50 TL
%49
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
35,00 TL
Ölümsüzlerin Tarihi - Wolfgang Hohlbein
Ölümsüzlerin Tarihi - Wolfgang Hohlbein
29
74,50 TL
%53
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
35,00 TL
Merhametin Kıyısında - William Kent Krueger
Merhametin Kıyısında - William Kent Krueger
15
68,50 TL
%49
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
35,00 TL
Inanç Ya Da Inançsızlık
Inanç Ya Da Inançsızlık
5
64,00 TL
%45
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
35,00 TL
Biraz Acıyabilir: Bir Doktorun Anıları - Adam Kay
Biraz Acıyabilir: Bir Doktorun Anıları - Adam Kay
32
54,50 TL
%36
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
35,00 TL
Ölümsüzlerin Tarihi 2 Vampir - Wolfgang Hohlbein
Ölümsüzlerin Tarihi 2 Vampir - Wolfgang Hohlbein
12
74,50 TL
%53
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
35,00 TL
Bülbülü Öldürmek - Harper Lee
Bülbülü Öldürmek - Harper Lee
1062
118,50 TL
%21
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
93,10 TL
Martı Jonathan Livingston - Richard Bach
Martı Jonathan Livingston - Richard Bach
1267
68,50 TL
%4
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
65,90 TL
Her Şeyi Düşünme - Anne Bogel
Her Şeyi Düşünme - Anne Bogel
256
74,50 TL
%34
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
49,54 TL
Fark Et, Düşün, Hisset, Yaşa Kendi Kendine Psikoterapi Rehberi - Hakan Türkçapar
Fark Et, Düşün, Hisset, Yaşa Kendi Kendine Psikoterapi Rehberi - Hakan Türkçapar
276
128,50 TL
%23
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
98,50 TL
Londra’dan Sevgilerle - Sarah Jio
Londra’dan Sevgilerle - Sarah Jio
522
118,50 TL
%38
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
72,90 TL
Wimpy Kid Saftirik Greg’in Günlüğü 16 Tam İsabet! (Ciltli) - Jeff Kinney
Wimpy Kid Saftirik Greg’in Günlüğü 16 Tam İsabet! (Ciltli) - Jeff Kinney
308
128,50 TL
%23
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
98,50 TL
Iyi Bir Kızın Cinayet Rehberi - Holly Jackson
Iyi Bir Kızın Cinayet Rehberi - Holly Jackson
93
98,50 TL
%17
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
82,20 TL

4 ve 4+ Puanlı Ürünler

Akıllı Yatırımcı - Benjamin Graham
Akıllı Yatırımcı - Benjamin Graham
843
198,50 TL
%36
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
127,83 TL
İnsanın Anlam Arayışı - Viktor Frankl
İnsanın Anlam Arayışı - Viktor Frankl
956
88,50 TL
%36
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
56,99 TL
Yere Yakın Yıldızlara Uzak - Emine Tavuz
Yere Yakın Yıldızlara Uzak - Emine Tavuz
1020
88,50 TL
%36
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
56,99 TL
Büyük Panda ve Küçük Ejderha (Ciltli) - James Norbury
Büyük Panda ve Küçük Ejderha (Ciltli) - James Norbury
100
275,00 TL
%38
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
170,99 TL
Martı Jonathan Livingston - Richard Bach
Martı Jonathan Livingston - Richard Bach
1267
68,50 TL
%4
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
65,90 TL
Yıktı Geçti! Saftirik Greg'in Günlüğü 14 Jeff Kinney
Yıktı Geçti! Saftirik Greg'in Günlüğü 14 Jeff Kinney
483
128,50 TL
%23
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
98,50 TL
Birim - Deniz Şimşek
Birim - Deniz Şimşek
247
139,00 TL
%28
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
99,90 TL
Çirkin Aşk - Colleen Hoover
Çirkin Aşk - Colleen Hoover
73
108,50 TL
%19
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
87,70 TL
Sezgisel Yeme: Uygulama Kitabı - Evelyn Tribole - Elyse Resch
Sezgisel Yeme: Uygulama Kitabı - Evelyn Tribole - Elyse Resch
37
168,50 TL
%26
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
124,20 TL
Kızımla Ekonomi Sohbetleri Kapitalizmin Kısa Tarihi - Yanis Varoufakis
Kızımla Ekonomi Sohbetleri Kapitalizmin Kısa Tarihi - Yanis Varoufakis
40
68,50 TL
%4
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
65,90 TL
Matematik Bulmacaları
Matematik Bulmacaları
8
39,00 TL
%10
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
35,00 TL
Başarılı İnsanların Yaptıkları 100 Şey - Nigel Cumberland
Başarılı İnsanların Yaptıkları 100 Şey - Nigel Cumberland
6
98,50 TL
%17
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
82,20 TL
Bebeğinizin İlk Yılında Sizi Neler Bekler - Sandee E. Hathaway
Bebeğinizin İlk Yılında Sizi Neler Bekler - Sandee E. Hathaway
164
345,00 TL
%6
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
322,80 TL
Bülbülü Öldürmek - Harper Lee
Bülbülü Öldürmek - Harper Lee
1062
118,50 TL
%21
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
93,10 TL
Bebeğinizi Beklerken Sizi Neler Bekler - Sharon Mazel
Bebeğinizi Beklerken Sizi Neler Bekler - Sharon Mazel
166
345,00 TL
%6
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
322,80 TL
Fark Et, Düşün, Hisset, Yaşa Kendi Kendine Psikoterapi Rehberi - Hakan Türkçapar
Fark Et, Düşün, Hisset, Yaşa Kendi Kendine Psikoterapi Rehberi - Hakan Türkçapar
276
128,50 TL
%23
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
98,50 TL

İndirimli Ürünler

Akıllı Yatırımcı - Benjamin Graham
Akıllı Yatırımcı - Benjamin Graham
843
198,50 TL
%36
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
127,83 TL
İnsanın Anlam Arayışı - Viktor Frankl
İnsanın Anlam Arayışı - Viktor Frankl
956
88,50 TL
%36
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
56,99 TL
Yere Yakın Yıldızlara Uzak - Emine Tavuz
Yere Yakın Yıldızlara Uzak - Emine Tavuz
1020
88,50 TL
%36
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
56,99 TL
Büyük Panda ve Küçük Ejderha (Ciltli) - James Norbury
Büyük Panda ve Küçük Ejderha (Ciltli) - James Norbury
100
275,00 TL
%38
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
170,99 TL
Martı Jonathan Livingston - Richard Bach
Martı Jonathan Livingston - Richard Bach
1267
68,50 TL
%4
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
65,90 TL
Yıktı Geçti! Saftirik Greg'in Günlüğü 14 Jeff Kinney
Yıktı Geçti! Saftirik Greg'in Günlüğü 14 Jeff Kinney
483
128,50 TL
%23
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
98,50 TL
Birim - Deniz Şimşek
Birim - Deniz Şimşek
247
139,00 TL
%28
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
99,90 TL
Çirkin Aşk - Colleen Hoover
Çirkin Aşk - Colleen Hoover
73
108,50 TL
%19
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
87,70 TL
Sezgisel Yeme: Uygulama Kitabı - Evelyn Tribole - Elyse Resch
Sezgisel Yeme: Uygulama Kitabı - Evelyn Tribole - Elyse Resch
37
168,50 TL
%26
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
124,20 TL
Kızımla Ekonomi Sohbetleri Kapitalizmin Kısa Tarihi - Yanis Varoufakis
Kızımla Ekonomi Sohbetleri Kapitalizmin Kısa Tarihi - Yanis Varoufakis
40
68,50 TL
%4
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
65,90 TL
Matematik Bulmacaları
Matematik Bulmacaları
8
39,00 TL
%10
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
35,00 TL
Başarılı İnsanların Yaptıkları 100 Şey - Nigel Cumberland
Başarılı İnsanların Yaptıkları 100 Şey - Nigel Cumberland
6
98,50 TL
%17
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
82,20 TL
Bebeğinizin İlk Yılında Sizi Neler Bekler - Sandee E. Hathaway
Bebeğinizin İlk Yılında Sizi Neler Bekler - Sandee E. Hathaway
164
345,00 TL
%6
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
322,80 TL
Bülbülü Öldürmek - Harper Lee
Bülbülü Öldürmek - Harper Lee
1062
118,50 TL
%21
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
93,10 TL
Bebeğinizi Beklerken Sizi Neler Bekler - Sharon Mazel
Bebeğinizi Beklerken Sizi Neler Bekler - Sharon Mazel
166
345,00 TL
%6
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
322,80 TL
Fark Et, Düşün, Hisset, Yaşa Kendi Kendine Psikoterapi Rehberi - Hakan Türkçapar
Fark Et, Düşün, Hisset, Yaşa Kendi Kendine Psikoterapi Rehberi - Hakan Türkçapar
276
128,50 TL
%23
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
98,50 TL

En Çok Değerlendirilenler

Sol Ayağım - Christy Brown
Sol Ayağım - Christy Brown
1333
67,50 TL
%33
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
44,89 TL
Martı Jonathan Livingston - Richard Bach
Martı Jonathan Livingston - Richard Bach
1267
68,50 TL
%4
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
65,90 TL
Bülbülü Öldürmek - Harper Lee
Bülbülü Öldürmek - Harper Lee
1062
118,50 TL
%21
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
93,10 TL
Yere Yakın Yıldızlara Uzak - Emine Tavuz
Yere Yakın Yıldızlara Uzak - Emine Tavuz
1020
88,50 TL
%36
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
56,99 TL
İnsanın Anlam Arayışı - Viktor Frankl
İnsanın Anlam Arayışı - Viktor Frankl
956
88,50 TL
%36
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
56,99 TL
Akıllı Yatırımcı - Benjamin Graham
Akıllı Yatırımcı - Benjamin Graham
843
198,50 TL
%36
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
127,83 TL
Londra’dan Sevgilerle - Sarah Jio
Londra’dan Sevgilerle - Sarah Jio
522
118,50 TL
%38
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
72,90 TL
Yıktı Geçti! Saftirik Greg'in Günlüğü 14 Jeff Kinney
Yıktı Geçti! Saftirik Greg'in Günlüğü 14 Jeff Kinney
483
128,50 TL
%23
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
98,50 TL
Çıkmaza Girdik! - Saftirik Greg'in Günlüğü 15 - Jeff Kinney
Çıkmaza Girdik! - Saftirik Greg'in Günlüğü 15 - Jeff Kinney
441
128,50 TL
%23
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
98,50 TL
Saftirik Greg'in Günlüğü #13 Eridik Bittik! - Jeff Kinney
Saftirik Greg'in Günlüğü #13 Eridik Bittik! - Jeff Kinney
396
128,50 TL
%23
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
98,50 TL
Saftirik Greg'in Günlüğü : Rodrick Kuralları - Jeff Kinney
Saftirik Greg'in Günlüğü : Rodrick Kuralları - Jeff Kinney
370
128,50 TL
%23
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
98,50 TL
Saftirik Greg'in Günlüğü - İşte Şimdi Yandık! - Jeff Kinney
Saftirik Greg'in Günlüğü - İşte Şimdi Yandık! - Jeff Kinney
366
128,50 TL
%23
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
98,50 TL
Saftirik Greg'in Günlüğü 1 - Jeff Kinney
Saftirik Greg'in Günlüğü 1 - Jeff Kinney
364
128,50 TL
%23
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
98,50 TL
Gece Yarısı Güneşi - Stephenie Meyer
Gece Yarısı Güneşi - Stephenie Meyer
329
188,50 TL
%28
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
135,00 TL
Saftirik Greg'in Günlüğü - Türünün Son Örneği - Jeff Kinney
Saftirik Greg'in Günlüğü - Türünün Son Örneği - Jeff Kinney
320
128,50 TL
%23
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
98,50 TL
Saftirik Greg’in Günlüğü 12 - Tam Bir Felaket! - Jeff Kinney
Saftirik Greg’in Günlüğü 12 - Tam Bir Felaket! - Jeff Kinney
318
128,50 TL
%23
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
98,50 TL
 1. Markalar A-Z
  1. Epsilon Yayınevi
  2. Nemesis Kitap
  3. Okuyan Us Yayınevi
  4. Masalperest
  5. Kafka Yayınevi
  6. Uçan Fil Yayınları
  7. Nora Kitap
  8. Okuyan Koala
  9. Serenad Yayınevi
  10. Nemesis Yayınları
  11. Kişisel Yayınlar
  12. Nemesis
  13. Az Kitap
  14. Senpai
  15. Yakamoz Yayınları
  16. Altın Kitaplar
  17. Aspendos Yayıncılık
  18. Ganj Kitap
  19. Hayat Yayınları
  20. Motto Yayınları
 2. Ürün Çeşidi A-Z
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Kuponlu Ürünler
 6. Yayın Tarihi A-Z
 7. Yazar A-Z
 8. Basım Dili
 9. Boyut
 10. İndirimli Ürünler
 11. Sepette Kampanyalı Ürünler
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında

Satıcı Hakkında

Ticaret Ünvanı EPSİLON KÜLTÜR HİZMETLERİ A. Ş.

Kayıtlı E-Posta Adresi satici@satici.kep.tr

Mersis No 0336114194100001

Adı Soyadı O*** T***

Şehir İstanbul

İletişim Satıcı Firmanın hepsiburada.com'a beyan ettiği merkezi adresi ve tarafımızca onaylanmış olan telefon numarası hepsiburada.com kayıtlarında yer almaktadır.

Başa dön