Gün içinde çok fazla ayakta durmanız gereken zamanlar olabilir. Vücudunuzda belki de en çok yorulan yerlerden biri olan ayaklar sürekli sizi taşır. Her ayakta 26 adet kemik, 19 adet kas, 33 adet eklem ve 100’den fazla bağ bulunur. Yaş ilerledikçe ayak sağlığı etkilenebilir. Fazla kilo, ağır yaşam şartları, hareketsizlik ve en önemlisi de ayakkabı seçimi yaş ilerledikçe ayak sağlığını etkiler. Ayak sağlığı için bazı şeylere dikkat edilmesi önemlidir. Ayakkabı seçimine özen gösterilmesi gerekir. Rastgele satın alınan ayakkabılar ayak sağlığını olumsuz yönde etkileyebilir. 1983 yılında kurulan Korayspor birbirinden seçkin markalar ile dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet sunar. Tarzları ne olursa olsun birçok kullanışlı ve konforlu ürünler mevcuttur. Ayak sağlığınız için birbirinden çeşitli ürün arasından seçim yapabilirsiniz. Kombininize en uygun ayakkabıyı seçmek için birbirinden çeşitli markaları inceleyip karar verebilirsiniz. Kombininiz için son dokunuş ayakkabılar ile sağlanabilir. Birbirinden şık ve zamansız tasarımlar sayesinde sezona stiliniz ile damga vurabilirsiniz. Ayakkabıdan önce ne giyeceğinize karar veremediyseniz Korayspor giyim kategorisiyle de size yardımcı olabilir. Birbirinden şık polar, tişört, sweatshirt, ceket, mont, kaban, eşofman altı, eşofman takımı ve tayt; şıklığınızı yaratmanızda size yardımcı olacak seçeneklerdir. Soğuk kış günlerinde sıcak tutmasıyla bilinen Korayspor polar giyim kadınların ve erkeklerin tercih ettiği bir alternatiftir. Çok fazla sıcağı sevmiyorsanız birbirinden şık sweatshirtler sizin için uygun olabilir. Soğuk havalarda vazgeçilmez olan Korayspor mont herkesin olmazsa olmazı bir dış giyimdir. Günlük ve outdoor seçenekleriyle nerede ve hangi havada giyeceğinize göre seçim yapabilirsiniz. Outdoor ürünleri, açık hava aktivitelerinde en önemli rol oynayan seçenekler olarak görülebilir. Ayakkabı ve kıyafet seçiminizi yaptıktan sonra birbirinden çeşitli aksesuar ve çanta ile stilinizi tamamlayabilirsiniz. Korayspor çanta kadınlar, erkekler ve çocukların tercih ettiği ortak ürünlerdendir. Birçok eşyanızı taşıma kolaylığı sağlayan çantalar tarzına ve kullanım alanına göre farklılık gösterebilir. Çanta taşımak istemeyip yanına sadece kartlarını ve paralarını almak isteyen müşteriler için Korayspor cüzdan kullanışlı bir alternatiftir.

Korayspor Birbirinden Farklı Tasarım Ayakkabılar

Ayakkabı da en önemli şeylerden biri konfordur. Konforlu olup şık olmayan ayakkabıları tercih etmek istemeyebilirsiniz. Şık olmasını istiyorsanız belki de ayakkabının konforundan vazgeçmek durumunda kalabilirsiniz. Korayspor ayakkabı ile ne konforunuzdan ne de şıklığınızdan vazgeçmek zorunda değilsiniz. Koşu, yürüyüş, outdoor, indoor, terlik, sandalet ve günlük seçenekleriyle size en uygun ürünü tercih edebilirsiniz. Korayspor spor ayakkabı ayaklarınızın rahat etmesi için tasarlanan ayakkabılardır. Spor yaparken ya da günlük kullanım için tercih edilebilir. Spor yaparken ayak bileğini destekleyen nefes alabilen ayakkabıları tercih etmek rahat etmenize yardımcı olabilir. Korayspor sneaker spor modasının tamamlayıcı parçalarından biri olarak kabul edilmektedir. Futbol, voleybol, koşu için uygun sayılabilir. Basketbol ayakkabısı; oyuncuların, oyun sırasında dengelerini sağlaması ve rahat hareket edebilmeleri için üretilmiştir. Korayspor basketbol ayakkabısı basketbol oyuncularının rahatlıkla tercih ettiği tasarımlardandır. Basketbol oynarken sürekli hareket halinde olma, aniden durma, yükseğe atlama ve hızlı yön değiştirme ön planda olduğu için ayakkabıların esnek ve dayanıklı olması gerekir. Diğer spor dallarında olduğu gibi basketbolda da ayakkabı seçimi ayak sağlığı için oldukça önemlidir. Kullanılan üst yüzeyin yumuşak ve ayakkabının hafif olması, ayakkabı seçimi yaparken kararı etkileyecek unsurlardandır. Ayak, oyun boyunca hareket edeceği için yumuşak üst yüzey ayağın oyun süresince rahat etmesini sağlar. Rahat ayakkabı seçimi yapmanız için üretilen koleksiyonlar size yardımcı olabilir. Korayspor Jordan koleksiyonu içinde basketbol ayakkabısını barındırır. Bu koleksiyon basketbol severlerin tercih edeceği birçok üründen oluşur. Şort, eşofman altı, tişört, sweatshirt, ayakkabı, forma, çorap seçenekleri ile basketbol severlerin beğenisini kazanacak bir koleksiyondur. Ayakkabı gibi çorabın da nefes alabilir olması önemlidir. Korayspor çorap seçenekleri ile de nefes alabilir çoraplara ulaşabilirsiniz. Korayspor krampon erkeklerin oldukça tercih ettiği modellerdendir. Kadın ve erkekler için birçok ayakkabı modelleri mevcuttur. Bebeğiniz için ilk adım ayakkabısı kadar bütün ayakkabı modellerine ulaşabilirsiniz.

Korayspor Dış Giyim Tasarımları

Kombinler için güçlü tasarımlardan kabul edilen dış giyim parçaları mevsimine göre farklılık gösterebilir. Dış giyimin birçok çeşidi vardır. Kadın ya da erkek antrenman ceketleri sporunuzun bir parçası olarak tercih edilebilir. Tişörtlerin ya da sweatshirtlerin üzerine giyilebilir ya da omuza atılabilir. Spor yaparken giyildiği gibi günlük hayatta da giyilebilir. Spor şıklığının yanısıra spor esnasında kolaylık sağlayacak materyallerden üretilmesi rahat etmenize de olanak sağlar. Hareket özelliği ve konfor sunan birçok model mevcuttur. Mont kategorisinde de en çok tercih edilen markalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kapüşonlu, cepli ya da cepsiz, çift taraflı, deri, şişme seçeneklerinde dilediğinizi seçebilirsiniz. Zamansız tasarımları ile istenilen renk ve model tercih edilebilir. Korayspor outdoor ürünleri başta dağcılık ve kampçılık olmak üzere doğa sporlarında giyilen tüm kıyafetleri kapsar. Outdoor ürünlerinin ortak özellikleri kaliteli ve sıcak tutacak malzemelerden üretilmiş olmasıdır. Kar montları su geçirmemesi ve rüzgara karşı koruma sağlamasıyla bilinir. Isı yalıtımı teknolojisiyle soğuk hava geçirmez. Karlı bölgelerde tercih edilebilir. Yağmurun bol olduğu yerlerde yağmurluk bir seçenektir. Yağmurlu havalarda yürümeyi seviyorsanız ama ıslanmayı sevmiyorsanız Korayspor yağmurluk sizin için uygun bir tercih olabilir. Futbol oynamayı seven erkekler için yağmurlu havalarda Korayspor erkek futbol yağmurluğu da güzel bir tercih olabilir. Yağmurlu havalarda yürümeyi sevenler için ayrıca Korayspor bot da kullanışlı bir seçenek olabilir. Soğuk havalarda bileği sarması için tozluk tercih edilebilir. Tozluk hava girmesini engeller ve soğuktan korunmuş olursunuz. Korayspor tozluk kadınların tercih ettiği gibi erkeklerin de futbol oynarken tercih ettiği ürünlerdendir. Dış giyim modellerinin hepsine birbirinden fazla renk seçeneği ile karar verebilirsiniz.

Aksesuar Seçenekleri ile Korayspor

Aksesuarlar kıyafetlerin tamamlayıcı görevini görür. Birbirinden çeşitli aksesuar çeşitleri vardır. Zevke ve tercihe göre seçim yapılabilir. Kadın, erkek ve çocuk aksesuarları farklılık gösterebilir. Bere, bileklik, çorap, eldiven, şapka suluk, saç bandı, gözlük, boyunluk, valiz bunlar arasında sayılabilir. Yürüyüş için yanınıza alacağınız suluk verimli bir spor yapmanızı kolaylaştırabilir. Günlük ya da spor kullanım sağlayan saç bandı stilinizi tamamlamanıza yardımcı olur. Sporda ve günlük hayatta kullanacağınız bileklikler de tarzınızı yansıtmaya yardım eder. Spora giderken aynı zamanda spor çantası ya da sırt çantası tercih edebilirsiniz. Korayspor sırt çantası çocuklu aileler için de vazgeçilmezdir. İçine birçok eşyanızı koyabileceğiniz sırt çantaları aynı zamanda taşıma kolaylığı da sağlar. Anne ve babalar için olduğu gibi çocuklar için de sırt çantası mevcuttur. Uzak bir yere tatile gitmek istiyorsunuz ama sırt çantası yetersiz geliyorsa daha geniş hacimli bir çantaya ihtiyacınız olabilir. Korayspor valiz seçenekleri sizin için kurtarıcı bir görev üstlenir. Kış tatili için de yaz tatili için de valiz uygun olur. Kış tatiliniz için bere, atkı, boyunluk, eldiven valizinize atmanız gereken aksesuarlardır. Yaz tatiliniz için suluk, gözlük, şort,şapka uygun olabilir. Yazın havanın sıcak olduğu zamanlarda güneşten korunmak gerekir. Güneşin dik konumda olduğu zamanlarda mecbur olmadıkça çıkmamak daha güvenlidir. Çıkmak gerekliyse başınızı korumanız tavsiye edilir. Başa güneş geçmemesi konusunda Korayspor şapka size yardımcı olabilir. Her yaştan insan için şapka seçenekleri mevcuttur. Özellikle çocukların çok iyi korunması gerekir. Paten ve kaykay seçenekleri çocukların vazgeçilmezi olmaya adaydır. Paten ve kaykay kullanırken çocuklara uygun kask kullanmanız ve güvenlik ortamı sağlamanız son derece önemlidir. Havuz kategorisinde çocuk gözlüğü, bone, ayak paleti, el paleti çocukların suda da güvenli olmasını sağlayan ekipmanlardandır. Çocuklar için havuzda Korayspor şort da yaz için vazgeçilmezdir. Çocuğunuz ve kendiniz için birçok çeşit aksesuara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Spor Branşlarına Göre Korayspor Ürünleri

Spor herkesin hayatında dönem dönem olan bir aktivitedir. Sağlıklı bir vücut için spor hayatta önemli bir yer taşır. Küçük ya da büyük herkesin sevdiği bir spor alanı vardır. Sadece sevmek yetmeyebilir, sporu hayatımıza katmak, bir rutin haline getirmek sağlık için en büyük destekleyicilerdendir. Top çocuklar için vazgeçilmez bir oyun aracıdır. Küçüklükten büyüyünceye kadar top herkesin sevdiği bir araçtır. Korayspor top seçenekleri birçok spor dalında aktif olabileceğiniz bir spor aletidir. Spor branşları günlük, koşu, futbol, basketbol, tenis, outdoor ve fitness olarak sınıflandırılabilir. Günlük spor yaparken her an aktif olmak istiyorsanız Korayspor eşofman takımı sizin için uygun bir seçenek olabilir. Spor şıklığı için birbirinden fazla seçenek mevcuttur. Yürüyüş ve koşu için de uygundur. Korayspor futbol branşı seçeneğiyle birbirinden hafif, hızlı ve sağlam kramponlara ulaşabilirsiniz. Sevdiğiniz bir takımın futbol giyimlerine bakabilirsiniz. Birbirinden farklı teknolojik tasarımla üretilen Korayspor forma futbol tutkunlarının beğenisini kazanır. Dikkat çeken tasarımı ile sporseverlerin de tercihidir. Kısa kollu, V yakalı ve klasik kesimli seçenekleri mevcuttur. Makinede kolaylıkla yıkanabilen yapısı vardır. Çocuklar için de seçenekleri mevcuttur. Vücutta oluşan teri hızlı bir şekilde buharlaştırır ve uzun süre kuru kalmayı sağlar. Korayspor halı saha ayakkabısı ile halı sahada konforlu olursunuz. Güçlü temas ve tutuş sağladığı için hızlı olmanıza katkı sağlar. Dikkat çeken şık tasarımları ile göz doldurur. Her sporda olduğu gibi futbolda da kazalar meydana gelebilir. Bazı ekipmanlar bu kazaları ufak şekilde atlatmayı kolaylaştırır. Korayspor tekmelik sayesinde futbol esnasında oluşabilecek darbelere karşı korunmuş olursunuz. Futbolu değil de basketbolu seviyorsanız Korayspor’daki basketbol koleksiyonlarına göz atabilirsiniz. Korayspor basketbol topunun renk ve yaş aralığına göre birçok seçeneği mevcuttur. Tenis için ise uygun raketler ve ayakkabılar mevcuttur. Dünya markalarından oluşan birçok raketlere ulaşabilirsiniz. Dayanıklı ve kaliteli seçenekleriyle Korayspor tenis raketi siparişi vermek için uygun bir adrestir. Raketler unisex ve çocuk grubu olarak üretilir. Raket seçerken doğru karar verilmesi önemlidir.

Korayspor Ürünlerinin Avantajları

Korayspor ürünlerinde bir çok seçenek vardır. Herkese ve her yaşa hitap eden ürünleri bulabilirsiniz. Dünya markalarının beğendiğiniz ürünlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. İndirimli ayakkabılar, indirimli tekstil ve indirimli aksesuar ürünlerine takipte kalarak ulaşabilirsiniz. Korayspor mağaza alışverişinizde online alışveriş fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Birbirinden çeşitli ürünlere Korayspor online mağazası ile ulaşabilirsiniz. Yüzlerce çeşit ürün arasından dilediğinizi seçmek çok kolaydır. Kadın, erkek ve çocuk için ürünler mevcuttur. Vip çocuk uygulaması Türkiye’nin, çocuklara özel ilk departman mağazasıdır. Sadece 14 yaş altındaki çocuklara özel ürünler vardır. Çocuk giyim, moda, oyuncak, kostüm kategorilerinde birçok marka seçeneği vardır. 2012 yılında kurulan bu departman yorulmadan alışveriş yapmanızı sağlar. Çocuklarınızın seveceği yüzlerce parçaya bir tıkla ulaşabilirsiniz. Futbol oynamayı seven çocuğunuz için Korayspor futbol topuna kolayca ulaşabilirsiniz Korayspor mağazasından alışveriş yapmanın birçok avantajı vardır. Bunlardan bazılarını şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Korayspor yorumlarına bakıp alışveriş yapabilirsiniz.
  • %100 orijinallik güvencesiyle dünya markalarına ulaşabilirsiniz.
  • Yorulmadan, strese girmeden dilediğiniz ürünü alabilirsiniz
  • Sporda oluşabilecek darbelerin önüne geçmek için Korayspor mağazasında birçok seçenek vardır.
  • Korayspor dizlik dizlerinizi korumada büyük bir rol oynar.
  • Futbol oynarken Korayspor kaleci eldivenleri sizin ve sevdiklerinizin ellerinizi korur.
  • Premium koleksiyon ile kadın, erkek ve çocuk trendlerine ulaşabilirsiniz.
  • Canlı destek seçeneği ile sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Korayspor Ürünlerinin Fiyatları

Korayspor fiyatları; tasarım özelliklerine, ürüne ve markaya göre değişiklik gösterebilir. Fiyatı belirleyen en önemli unsurlardan biri üründe kullanılan materyaldir. Hakiki deriden yapılan ürünler suni deriden yapılan ürünlere göre daha farklı fiyatta olabilir. Set halinde satılan ürünler daha avantajlı olabilir. Korayspor eşofman altı alırken takım halinde tercih etmek daha avantajlı olabilir. Markadan markaya fiyat farklılıkları gözükebilir. Sevdiğiniz bir markanın herhangi bir ürününü uyguna almak isterseniz indirimleri takip edebilirsiniz. Korayspor kadın ürünlerinin fiyatı farklı olabilir. Kullanılan detayına göre fiyat fazlalığı olabilir. Aynı şekilde erkek ürünleri de fiyat açısından farklılık gösterebilir. Çocuk ürünlerinde de yaş aralığına göre fiyat farklılıkları olabilir. Beğendiğiniz bir markanın beğendiğiniz bir ürününü almak istiyorsanız Korayspor indirim dönemlerini takip edebilirsiniz. Bir marka koleksiyon çıkardıysa fiyatı farklı olabilir. Koleksiyon ürünleri, belli bir tasarımı beğenen müşterilerin uzun yıllar saklayabileceği için satın alınan ürünler denilebilir. Koleksiyon ürünleri üretilirken belli sayıda üretilir ve belli bir zevke hitap eder. Sınırlı sayıda olması ve benzerlerinin olmaması açısından maddi manevi değeri farklı olabilir. Bu yüzden koleksiyon ürünleri de fiyat açısından farklılık gösterebilir. Yeni çıkan ürünlerde fiyat açısından farklılık gösterebilir. Beğendiğiniz bir ürünü sezon sonu indirimlerini takip ederek daha uygun fiyata alabilirsiniz. Korayspor kampanya dönemlerini takip ederek istediğiniz ürüne uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Korayspor’un birçok ürün seçeneği ile tarzınıza en uygun ürünü Hepsiburada’dan bulabilirsiniz.

Korayspor Nedir?

Korayspor 1983 yılında kurulan bir aile firması olarak hayata geçirilen %100 Türk sermayeli bir spor şirketidir. 2005 yılında Türkiye’nin ilk online spor mağazası olarak hayata geçirilmiştir. Teknolojik gelişmelere ve değişimlere ayak uyduran bir spor şirketidir. Birçok dünya markasının bulunduğu Korayspor’un merkezi Türkiye’nin en büyük sanayi şehri olan Bursa’dadır.

Korayspor Sipariş Takibi Nasıl Yapılır?

İstediğiniz zaman Hepsiburada’dan üyelik oluşturup sipariş verebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünün bedeni mevcut ise ürün size teslim edilecektir. Siparişinizi takip edebilmek için üye olmanız yeterlidir. Üye olup gerekli bilgiler kaydedildikten sonra satın alma işlemi gerçekleştirilebilir. Üye olduktan sonra girdiğiniz e-posta adresine siparişle ilgili süreç gönderilecektir.

Korayspor Kargo Ne Zaman Gelir?

Siparişiniz için sepete ekleme işlemi yaptıktan sonra gerekli bilgiler kaydedilip devam edilir. Siparişler onaylandıktan sonra en erken 1- 5 gün içerisinde gönderilir. Yoğun dönemlerde ise 6-7 iş günü içerisinde gönderilir. Hafta sonu verilen siparişler haftanın ilk iş günü hizmete alınacaktır. Tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş günü işleme alınır. Girilen e-posta adresine siparişle ve kargolama süreciyle ilgili bilgiler gönderilir. Üyelik oluşturduysanız hesabınızdan sipariş sürecini takip edebilirsiniz.

Korayspor Kapıda Ödeme İmkanı Var mı?

Oluşturulan siparişin ödemesini (3D secure) güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi kartlarına taksit imkanı da bulunur. Kredi kartı dışında banka havalesi ile de ödeme yapabilirsiniz ya da satın aldığınız ürünü kapıda ödeme seçeneği ile de ödeyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...