Marka Park

Marka Park mağazası hem kadın hem de erkek reyonları bulunan mağazalardan biridir. Online alışveriş ve çeşitli mağazalar bünyesinde hizmet verir. Kadın veya erkek ayakkabıları, terlikler, aksesuar ve çantalar mağazada yer alır. Dünya çapında bilinen markaların ürünlerini bünyesinde bulundurur. Bu bağlamda Marka Park mağazalarında dünya genelinde oldukça popüler olan markaların ürünlerini bulabilirsiniz. Ürün çeşitliliği ve uygun fiyatlarıyla Marka Park uzun yıllardır online mecrada çalışmalarını sürdürür. 

Marka Park Mağazaları

Türkiye’nin birçok bölgesinde ve şehrinde Marka Park mağazalarını bulabilirsiniz. Özellikle de İstanbul’da Marka Park mağazası yoğunluğu fazladır. Diğer bulunduğu illerde ise çeşitli AVM’ler bünyesinde ürün satışlarını sürdürür. Ayakkabı, çanta, aksesuarlar ve çok daha fazlası Marka Park bünyesinde yer alır. Çeşitli indirimler de sunulan Marka Park ürünleri farklı markaların ürünlerinden oluşur. Onlarca farklı markayı bir araya getiren Marka Park mağazaları müşteri memnuniyetini sağlar. 

Marka Park mağazalarında kadın ve erkek reyonlarının yanı sıra çocuklar için uygun olan ürünler kısmı da vardır. Kendinize en uygun tarzda ve modeldeki ihtiyaçlarınıza göz atabilir, dünya genelinde oldukça bilinen markaların ürünlerini mağazalarda bulabilirsiniz.

Marka Park Markaları

Onlarca farklı ayakkabı ve çanta markasını bünyesinde bulunduran Marka Park mağazalar arasında farklı bir yere sahiptir. Dünya çapında ismini duyurmayı başarmış olan ayakkabı, terlik, sandalet gibi çeşitli ürünlerin satışını yapan markalar vardır. Bununla birlikte sadece kadın ayakkabısı veya sadece erkek ayakkabısı sunan markalar da Marka Park bünyesinde yer alır. Unisex ayakkabı ve terlik üretimi gerçekleştiren markaların ürünlerini bulabilmeniz de mümkündür. Özellikle Marka Park ayakkabı mağazası olarak bilinen bir işletmedir. Kadın ve erkekler için geniş numara aralıklarına sahip farklı modellerde ve markalarda ayakkabılar bulunur. 

Marka Park Ayakkabıları

Marka Park, ayakkabı mağazası olarak da bilinen, geniş ürün skalasına sahip olan mağazalardan biridir. Kadını, erkek ayakkabılarını ve çocuk ayakkabı çeşitlerini bünyesinde bulundurur. Farklı renk skalaları, çeşitli modeller ve sezon ayakkabılarıyla dikkat çeker. Bu bağlamda hem yazlık hem de kışlık ayakkabı modellerine Marka Park bünyesinde rastlamanız mümkündür. Aynı zamanda Marka Park New Balance ayakkabılarıyla da ürün çeşitliliği sağlar. Bunun yanı sıra Marka Park daha farklı markalara ait kadın ve erkek ayakkabıları da mağazalarda yer alır. Topuklu veya spor kadın ayakkabıları, yazlık veya kışlık erkek ayakkabıları gibi geniş kategorilere sahip ayakkabı ürünlerine göz atabilirsiniz. 

Marka Park Erkek Ayakkabı Modelleri

Erkek ayakkabı modelleri ve markaları Marka Park mağazalarında geniş bir yelpazeden oluşur. Bu bakımdan incelendiğinde Marka Park erkek ayakkabı konusunda çeşitli modellere ve farklı markaların ürünlerine sahiptir. Özellikle de Marka Park Camper ayakkabı seçenekleriyle geniş numara aralıklarını da sağlar. Kendi ayak numaranıza en uygun olan erkek ayakkabı modelini kolayca bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra erkek botları, sandaletleri, spor ve gündelik ayakkabılarını da Marka Park ürünleri arasında görüntüleyebilmeniz mümkündür. Farklı renk seçenekleri ve modellere bağlı olarak erkek ayakkabılarının fiyatları da değişiklik gösterebilir. Genel olarak erkek ayakkabı kategorisinde ürünlerdeki marka çeşitliliği hayli fazladır. 

Marka Park Kadın Ayakkabıları

Birçok farklı ayakkabı markasını bünyesinde bulunduran Marka Park mağazalarında kadın ayakkabıları da bulunur. Marka Park Converse gibi unisex ayakkabı modellerinin yanı sıra, dünya genelinde bilinen kadın ayakkabı markalarının ürünlerine de yer verir. Marka Park Timberland ürünleri de mağazada müşterilere sunulur. Kendi ayakkabı numaranıza uygun olan, beğendiğiniz bir kadın ayakkabı modelinin farklı renk seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Bunun yanı sıra yazlık ayakkabı, kışlık ayakkabı veya sandalet tarzında ayakkabılar da bulabilirsiniz. 

Kadın ayakkabıları konusunda geniş bir ürün skalası sunan Marka Park kar botu seçeneklerine de sahiptir. Kadın ayakkabı ürünleri kısmında topuklu kar botları veya düz taban kar botları ve kışlık ayakkabıları görüntüleyebilirsiniz. Tüm Marka Park mağazalarında kadın ayakkabıları raflarda yer alır. 

Marka Park Terlik Çeşitleri

Ayakkabıların yanı sıra Marka Park mağazalarında çeşitli terlikler de satışa sunulur. Parmak arası terlikler, ev terliği, topuklu terlikler ve çok daha fazlasını Marka Park mağazalarında görebilirsiniz. Terlik ürünleri arasında ayrıca erkek ve çocuk terlik seçenekleri de yer alıyor. Kendi ayakkabı numaranıza uygun modelde bir Marka Park terliğini kolaylıkla bulabilirsiniz. Aynı zamanda terliklerde de renk çeşitliliği sağlanıyor. 

Parmak arası terlikleri, kadın terlikleri ve çeşitli markalarının farklı terlik modelleri de Marka Park mağazasında mevcuttur. Farklı tarzlara sahip olan kişiler için alternatif terlik modelleri de bulunuyor. Kendi tarzınıza uygun bir kadın veya erkek terliğini rahatlıkla seçebilirsiniz. Marka Park terlik kategorisinde çocuklar için olan ürün seçeneklerine de göz atabilirsiniz. 

Marka Park Çantaları

Marka Park mağazasında birçok farklı markanın çantaları yer alır. Çeşitli renklere ve modellere sahip olan çantalar müşterilere sunulur. Aynı zamanda çantalar arasında model çeşitliliğinin yanı sıra renk alternatifleri de sağlanır. Böylece beğendiğiniz bir çanta modelinin istediğiniz rengini satın alabilirsiniz. Popüler çanta markalarının çantaları ve çeşitli modelleri de Marka Park bünyesinde karşımıza çıkar. Deri veya farklı kumaş türlerine sahip kadın çantaları da Mağazadaki raflarda yer alır. Popüler çanta markalarının yeni sezon çantalarını Marka Park mağazalarında bulabilmeniz mümkündür. 

Onlarca farklı çanta markasının ürünlerini Marka Park mağazalarında bulabilirsiniz. Omuz çantaları, kol çantaları ve çapraz çanta gibi alternatif seçenekler de bulunur. Marka park çanta konusunda geniş bir ürün yelpazesi sunar. 

Marka Park Ürün Fiyatları

Marka Park, bünyesinde oldukça geniş bir ürün kategorisi bulundurur. Dünya genelinde talep gören ürünlere sahip markaların ürünlerini müşterilere sunar. Ayakkabı, çanta, terlik ve çeşitli aksesuar ürünlerini Marka Park bünyesinde görüntüleyebilirsiniz. Marka Park ürün fiyatları da oldukça merak edilen sorular arasında yer alır. Ürünlerin markalarına, modellerine ve kalitelerine göre fiyatlandırmalarında değişiklik görülür. Bunun yanı sıra indirimli ürünler, piyasaya nazaran daha düşük fiyatla sunulabilir. 

Genel anlamda Marka Park ürünleri bütçeye uygun bir şekilde müşterileri karşılar. Çeşitli markalara ait olan ürünlerin fiyatlandırmaları, markaların belirlediği genel ücretlendirmeye göre şekillenir. Marka Park ürünleri de bu kapsamda fiyatlandırma konusunda farklılık gösterebilir. 

Marka Park Sahibi Kimdir?

Türkiye’ye dünyaca tanınmış markaların ürünlerini getiren Marka Park sahibinin kim olduğu merak konusudur. Marka Park sahibi Gürkal Celal Özer olarak biliniyor. 2005 yılında kurulan Marka Park, Gürkal Celal Özer tarafından yönetilmeye devam ediyor. 16 farklı şehirde markanın 38 tane mağazası da bulunuyor. 

Marka Park Hangi Marka Ayakkabıları Satıyor?

Marka Park hem ayakkabı hem de terlik satışı yapan bir mağazadır. Bunun yanı sıra dünya genelinde beğenilen ayakkabı markalarının ürünlerini bünyesinde bulundurur. Bu bağlamda önemli ayakkabı markalarının ayakkabılarını mağazada bulabilmeniz mümkündür. Daha farklı markaların ayakkabılarını ve çantalarını da Marka Park bünyesinde görüntüleyebilirsiniz. 

Marka Park Çanta Satıyor Mu?

Popüler bir marka olan Marka Park çeşitli marka ve mağazalara ait ürünleri bünyesinde bulundurur. Hem kadın hem de erkekler için çeşitli ürün kategorileri mağazada yer alır. Bu kapsamda mağaza genelinde sadece ayakkabı modelleri değil çanta çeşitlerini de görüntüleyebilirsiniz. Geniş bir ürün skalası sunan Marka Park aynı zamanda çanta satışı da gerçekleştirir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
9,3
Satıcı puanı
9,3

38 değerlendirme

Satıcı puanı, Hepsiburada.com müşterileri tarafından verilen teslimat süresi, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre hesaplanmaktadır.

marka park

Yeni Koleksiyon

Yeni Koleksiyon

Özel Fiyatlarla

Özel Fiyatlarla

Avantajlı Fiyatlar

Avantajlı Fiyatlar

Yeni Koleksiyon

Yeni Koleksiyon

Özel Fiyatlarla

Özel Fiyatlarla

Avantajlı Fiyatlar

Avantajlı Fiyatlar

Öne çıkanlar

John May Kadın Bot RD-4379 John May Floater Krem
John May Kadın Bot RD-4379 John May Floater Krem
1619,00 TL
John May Kadın Bot Tu- 443-101 Siyah
John May Kadın Bot Tu- 443-101 Siyah
1
2499,00 TL
%19
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
2019,00 TL
Frau Kadın Bot 80N3 Frau Silk Nero
Frau Kadın Bot 80N3 Frau Silk Nero
3660,00 TL
John May Kadın Bot Gtn-Dok/2 Siyah Derı
John May Kadın Bot Gtn-Dok/2 Siyah Derı
1
645,00 TL
Toni Pons Kadın Yağmur Botu Coney Toni Pons Ankle Boot Water Khakı
Toni Pons Kadın Yağmur Botu Coney Toni Pons Ankle Boot Water Khakı
1519,00 TL
Nerogiardini Kadın Bot I117730D 100 Nerogıardını Woman Ankle Boots
Nerogiardini Kadın Bot I117730D 100 Nerogıardını Woman Ankle Boots
3970,00 TL
Deriden Erkek ER-32600 Derıden Bot Leather Siyah Süet
Deriden Erkek ER-32600 Derıden Bot Leather Siyah Süet
919,00 TL
%3
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
895,00 TL
John May Kadın Bot RD-4365 John May Süet Siyah
John May Kadın Bot RD-4365 John May Süet Siyah
1619,00 TL
John May Kadın Günlük Ayakkabı TU-14901/B 101 Siyah
John May Kadın Günlük Ayakkabı TU-14901/B 101 Siyah
1519,00 TL
John May Kadın SR-2680-1 Tab Taba Zenne Bot
John May Kadın SR-2680-1 Tab Taba Zenne Bot
1419,00 TL
John May Kadın Bot TU-14865-101 John May Siyah
John May Kadın Bot TU-14865-101 John May Siyah
1319,00 TL
%4
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
1269,00 TL
John May Kadın SR-42345-2 Siyah Zenne Bot
John May Kadın SR-42345-2 Siyah Zenne Bot
519,00 TL
Frau Vizon Kadın Bot 98A3 Frau Beatles Suede Vısone Waxy Gomma
Frau Vizon Kadın Bot 98A3 Frau Beatles Suede Vısone Waxy Gomma
2019,00 TL
Frau Kahverengi Erkek Bot 19A6 Frau Waxy Beatles Lab
Frau Kahverengi Erkek Bot 19A6 Frau Waxy Beatles Lab
2019,00 TL
John May Kadın Sneaker MAR-22K-152-110 John May Siyah
John May Kadın Sneaker MAR-22K-152-110 John May Siyah
819,00 TL

En Çok Değerlendirilenler

Camper Kadın Camper Runner K200508-049
Camper Kadın Camper Runner K200508-049
70
2499,00 TL
Camper Pelotas Erkek Ayakkabı
Camper Pelotas Erkek Ayakkabı
56
3299,00 TL
Camper Erkek Sneaker K100479-001 Peu Touring Black
Camper Erkek Sneaker K100479-001 Peu Touring Black
37
2199,00 TL
Camper Erkek Camper Pelotas K100545-034
Camper Erkek Camper Pelotas K100545-034
34
2199,00 TL
Camper Pelotas Erkek Ayakkabı
Camper Pelotas Erkek Ayakkabı
30
3299,00 TL
Camper K300330 Ground Erkek Bot
Camper K300330 Ground Erkek Bot
23
3699,00 TL
Camper Erkek Camper Beetle 36678-078
Camper Erkek Camper Beetle 36678-078
22
2899,00 TL
Camper Pelotas Xl Erkek Ayakkabı
Camper Pelotas Xl Erkek Ayakkabı
14
2499,00 TL
Camper Kahverengi Erkek Sneaker 17408-124 Camper Pelotas Ariel Soweto Cola(Corda)/ariel Miel (Lft)
Camper Kahverengi Erkek Sneaker 17408-124 Camper Pelotas Ariel Soweto Cola(Corda)/ariel Miel (Lft)
13
3299,00 TL
Camper Kadın Ayakkabı Pelotas K201060-010
Camper Kadın Ayakkabı Pelotas K201060-010
11
2199,00 TL
Camper Erkek Camper Runner K100743-006
Camper Erkek Camper Runner K100743-006
10
2999,00 TL
Camper Kadın Ayakkabı 9335Ck400325004 Siyah
Camper Kadın Ayakkabı 9335Ck400325004 Siyah
8
3499,00 TL
Camper Siyah Erkek Sneaker K100752-001 Camper Pelotas Xlf Rebound Negro/fiesta Negro
Camper Siyah Erkek Sneaker K100752-001 Camper Pelotas Xlf Rebound Negro/fiesta Negro
7
2499,00 TL
John May Erkek BA-S903.042 John May Keçe Terlik Gri (91)-Laci (364)
John May Erkek BA-S903.042 John May Keçe Terlik Gri (91)-Laci (364)
7
269,00 TL
Camper Runner Up Kadın Ayakkabı
Camper Runner Up Kadın Ayakkabı
7
2499,00 TL
Camper Erkek Camper Pelotas Xlf Lacivert Ayakkabı K100751-001
Camper Erkek Camper Pelotas Xlf Lacivert Ayakkabı K100751-001
6
2199,00 TL

4 ve 4+ Puanlı Ürünler

Camper Pelotas Xl Erkek Ayakkabı
Camper Pelotas Xl Erkek Ayakkabı
14
2499,00 TL
Camper Erkek Camper Beetle 36678-078
Camper Erkek Camper Beetle 36678-078
22
2899,00 TL
Camper Pelotas Erkek Ayakkabı
Camper Pelotas Erkek Ayakkabı
56
3299,00 TL
Camper K300330 Ground Erkek Bot
Camper K300330 Ground Erkek Bot
23
3699,00 TL
Camper Pelotas Erkek Ayakkabı
Camper Pelotas Erkek Ayakkabı
30
3299,00 TL
Camper Erkek Camper Runner K100226-017
Camper Erkek Camper Runner K100226-017
4
2499,00 TL
Camper Erkek Camper Pelotas K100545-034
Camper Erkek Camper Pelotas K100545-034
34
2199,00 TL
Camper Erkek Sneaker K100479-001 Peu Touring Black
Camper Erkek Sneaker K100479-001 Peu Touring Black
37
2199,00 TL
Camper Kadın Camper Peu K400481-014
Camper Kadın Camper Peu K400481-014
3
4199,00 TL
Camper Erkek Camper Pelotas Xlf Lacivert Ayakkabı K100751-001
Camper Erkek Camper Pelotas Xlf Lacivert Ayakkabı K100751-001
6
2199,00 TL
Camper Erkek Oxford / Ayakkabı K300305 - 003 Camper Peu Touring Black
Camper Erkek Oxford / Ayakkabı K300305 - 003 Camper Peu Touring Black
4
2699,00 TL
Camper Kadın Camper Mlh K400577-001
Camper Kadın Camper Mlh K400577-001
3
3799,00 TL
Camper Erkek Camper Runner K100743-006
Camper Erkek Camper Runner K100743-006
10
2999,00 TL
Camper Kadın Bot K400304-014 Pix Siyah
Camper Kadın Bot K400304-014 Pix Siyah
6
2899,00 TL
Camper Siyah Erkek Sneaker K100752-001 Camper Pelotas Xlf Rebound Negro/fiesta Negro
Camper Siyah Erkek Sneaker K100752-001 Camper Pelotas Xlf Rebound Negro/fiesta Negro
7
2499,00 TL
Camper Erkek Bot K300252-015 Mugello Negro,servolux Negro/pix Negro Siyah
Camper Erkek Bot K300252-015 Mugello Negro,servolux Negro/pix Negro Siyah
1
2999,00 TL
 1. Markalar A-Z
  1. John May
  2. TH Bags
  3. Frau
  4. TH Bag
  5. Toni Pons
  6. Giuseppe Mengoni
  7. Nerogiardini
  8. Deriden
  9. Natural World
  10. Camper
  11. Hot Potatoes
  12. Osh
  13. Muks
  14. Comart
  15. Oxs
  16. Alberto Guardiani
  17. Cult
  18. Corda
  19. Native Audio N A By Mars
  20. Eleven Paris
 2. Ürün Çeşidi A-Z
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Cinsiyet
 6. Beden A-Z
 7. Renk
 8. İndirimli Ürünler

Satıcı Hakkında

Ticaret Ünvanı MARKA PARK MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA A.Ş

Kayıtlı E-Posta Adresi satici@kurum.hs03.kep.tr

Şehir İstanbul

İletişim Satıcı Firmanın hepsiburada.com'a beyan ettiği merkezi adresi ve tarafımızca onaylanmış olan telefon numarası hepsiburada.com kayıtlarında yer almaktadır.

Başa dön