Türk insanının ayak yapısını göz önüne alarak tasarladığı ayakkabıları ile öne çıkan Mammamia, moda ve trendleri yakından takip ederek ve farklı stil ve ihtiyaçları göz önüne alarak koleksiyonunu zenginleştiriyor. Business, Comfort, Royal ve Street olmak üzere kadınlar için dört ana başlıkta tasarımlarını toplayan marka, erkekler için Comfort, Royal ve Street başlıkları altında tasarımlara imza atıyor. 

Mammamia'nın kuruluşu her ne kadar 2003 yılına dayansa da, ardında ayakkabı sektöründe edindikleri 25 yılı aşkın deneyim bulunuyor. Türk insanının karakteristik ayak yapısına uygun tasarım eksikliğini düşünerek sektöre adım atan marka, yıllar süren saha araştırmaları ve bilim adamlarının gerçekleştirdiği testlerden sonra üretime başladı. Ayak sağlığı ve konforu ön planda tutulan ayakkabı modellerini sadece moda ve trendleri baz alarak tasarlamıyor, Türk insanının yüzlerce yıllık köklü geçmişini şekillendiren beğeni ve zevklerine de yer veriyor. 

Geleceği şekillendiren anne ve kadınlara adanan bir marka olarak doğan Mammamia, yediden yetmişe herkesin sağlıklı adımlar atabilmesi için çalışıyor. Henüz genç bir marka olsa da, kurulduktan sonra ilk dört yıl içerisinde Türkiye'nin dört bir yanında 300'den fazla bayiliğe ulaşmayı başardı. Her geçen gün yeni bayilikleri kurulan Mammamia, Türkiye'de gösterdiği başarıyı kısa zamanda yurt dışına açılarak taçlandırdı. Rusya ve Ermenistan gibi birçok ülkede bayiliği bulunan marka, adım adım bir dünya markası olma yolunda ilerliyor. 

Mammamia, dünyanın dört bir yanındaki teknoloji, malzeme ve teknik alanındaki gelişmeleri yakından takip ediyor, moda ve trendler ışığında koleksiyonunu her daim yeniliyor. Kaliteli deri ve diğer malzemeler tercih eden marka, kalıp konusunda uzun yıllar edindiği bilgi, birikim ve tecrübeyle geliştirilen yeni teknik ve teknolojileri bir araya getiriyor. Bilimin ışığında üretim yapan Mammamia, kıvrımlı ayak tabanının desteklenmesi gereken noktaları çok iyi biliyor, ayakkabı tabanlarında da ayak sağlığı ve konforu için yürüyüşünüzü destekleyecek bir tasarım benimsiyor. Sadece sağlıklı ve rahat ayakkabılar üretmiyor, seçtiği aksesuar çeşitleriyle tasarımları şık bir görünüme kavuşturuyor. 

Özellikle deri ayakkabılar konusunda uzman olan Mammamia, spor ayakkabılardan sandaletlere kadar geniş bir yelpazede ayakkabı üretiyor. Bir ayakkabı firması olsa da şık ayakkabı tasarımlarını tamamlayan cüzdan ve çanta çeşitleriyle beğeni toplamayı başarıyor. Çorap ve kemer çeşitleri, koleksiyonunda yer alan diğer parçalar arasında öne çıkıyor. Siyah, krem ve kahverengi gibi klasik renklerin yanı sıra mavi, pembe, kırmızı, turuncu, mor ve bordo gibi canlı birçok renge koleksiyonunda yer vermeyi ihmal etmiyor. Vintage görünüme sahip ayakkabıların yanı sıra modern ve şık birçok model kullanıcılarının beğenilerini toplamayı başarıyor.

Nubuk, deri, süet ve poliüretan gibi birçok farklı materyale ürünlerinde yer veren Mammamia, farklı renk ve materyalleri bir arada kullandığı tasarımlarıyla öne çıkıyor. Kış ve yaz sezonu için ayrı koleksiyonlar hazırlayan marka, kullanıcılarının her zaman şık ve rahat olmaları için çaba sarf ediyor. Günlük kullanım için tasarladığı ayakkabıların yanı sıra iş giyimini tamamlayan, şık bir akşam yemeği için tercih edilebilecek ya da sokak şıklığını yakalamanızı sağlayacak birçok modeli bulunuyor. Bağcık, fermuar ve toka gibi detaylarla hareketlendirilen modeller, kaliteli malzeme seçimi ve zamansız şıklıkları sayesinde uzun yıllar rahatlıkla kullanılabiliyor. 

Farklı stillere hitap eden birçok tasarıma imza atan Mammamia, her bir adımda kullanıcılarının rahat etmesi için üretim süreçlerini özenle üretiyor. Türkiye'nin en sempatik markaları arasına kısa sürede katılan marka, günlük şıklık ve konfor ihtiyaçlarınıza hitap eden ürünleriyle ayaklarınızın arzu ettiği desteği şıklık ve rahatlıkla buluşturuyor. 

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Mammamia

4.363 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Beden A-Z
  6. Renk A-Z
  7. Fırsat Ürünleri
  8. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön