Mikado markası, müzik deneyimini geliştirmeye yardımcı olan akıllı teknoloji eseri olan ürünleriyle kullanıcılarına yeni bir müzik deneyimi sunuyor. Güçlü ses özellikleriyle dikkat çeken Mikado ürünleri, kaliteli ve berrak bir ses özelliği göstererek yüksek ve düşük şiddetli dinleyişler için ideal özellikler taşıyor. Uzun ömürlü kullanım özellikleri sağlayan dayanıklı üretim malzemeleriyle yıllara yayılan ve bozulmayan ses özelliği gösteriyor. Radyo destekli Mikado "stand speaker" modelleri, aynı zamanda Bluetooth özelliğiyle etkileşimi artırıyor. Taşıma konusunda kullanıcılarına kolaylık sağlayan kulbu yardımıyla pratik bir şekilde yeri değiştirilebilen stand speaker modelleriyle 3D stereo hoparlör sisteminin kaliteli ses seviyesinden yararlanılabiliyor. Batarya olma özelliğiyle göz dolduran bu ürünler, güç kaynağına ulaşmaya gerek kalmadan da müzik dinleyebilme imkanı sunuyor. Zemine yerleştirilebilmeye uygun yapı taşıyan stand speaker ürünlerinin tabanlarındaki kauçuk yapı, kayma problemini önlüyor.

Taşınabilir ve dekoratif olan müzik kutularıyla dikkat çeken Mikado, bu ürünlerinde yer alan radyo desteği sayesinde hiçbir yerde canlı yayınlardan uzak kalmamayı sağlıyor. Güçlü sinyal algılayıcı sistemiyle çok sayıda radyo kanalının net bir şekilde dinlenilebilmesi mümkün hâle geliyor. Adaptör desteğiyle hızlı bir şekilde şarj edilebiliyor. MP3 formatına sahip ses dosyaları USB aracılığıyla müzik kutularına takılabiliyor. Müzik kutusu üzerinden dinlenilmek istenen şarkı seçilerek müzik dinleme keyfine erişiliyor. Soket yardımıyla cep telefonları ile de bağlantı kurabilen müzik kutuları, daha yüksek sesle ve daha kaliteli bir akustik destekle müzik dinleme zevkini artırıyor.

Akıllı kullanım özellikleri sayesinde oldukça hızlı bir şekilde ses ayarı yapabilmek ya da radyo kanalları arasında gezebilmek mümkün hâle geliyor. Müzik çalarken tek tuşla müziği durdurup, yine tek tuşla kalınan yerden müziği dinlemeye devam edebiliyorsunuz. Kontrol paneli üzerinde yer alan "mode" tuşunu kullanarak radyo mu yoksa harici yollarla bağlantı kurulmuş olan cihazlar üzerinden MP3 mü dinlenilmek istendiği belirlenebiliyor. Elle taşınabilir ve hafif yapılarıyla dikkat çeken Mikado müzik kutuları, evin her noktasında pratik bir şekilde kullanılabilmeye imkân tanıyor.

Mikado toplantı amfileri, özel günlerde, konferanslarda ya da kutlamalarda yüksek ses seviyesi desteği sağlayarak tüm konuşmaların konuklara iletilebilmesini mümkün kılıyor. Yüksek kaliteli ses seviyesi yardımıyla çalınan müziklerden alınan haz da artıyor. Radyo desteğine de sahip olan Mikado toplantı amfileri bir valiz gibi olan tekerlekli ve tutacaklı tasarımlarıyla kolay bir şekilde hareket ettirilebiliyor. Konuşmalar, kablosuz mikrofon desteğinden yararlanılarak gerçekleştirilebiliyor. Sunumlarda ve ders anlatımlarında kalabalık sınıflara hitap eden öğretmenler için kullanışlı bir yapı taşıyor. Konuşmacıların seslerini tüm dinleyicilere ulaştırabilmesi için bağırmalarına gerek kalmamasıyla daha etkili bir anlatım gerçekleştirilebiliyor. Yaka mikrofonu desteğine de sahip olan toplantı amfileriyle doğal bir şekilde konuşularak anlatımlar yapılabiliyor.

Mikado speaker modelleri, birden fazla hoparlör içeren güçlü ses sistemleriyle takdir görüyor. Yüksek desibelli ve kaliteli ses deneyimi yaşamak isteyen müzikseverlerin tercihi olan Mikado speaker ürünleriyle Bluetooth aracılığıyla harici bağlantı kurulabiliyor. Aynı zamanda radyo dinleyebilmek için de gerekli teknolojiye sahip olan Mikado ürünlerinin bu özelliği sayesinde çeşitli radyo istasyonlarının yayınlarına ulaşılabiliyor. Hem Android hem de iOS işletim sistemleriyle çalışan cep telefonu, tablet gibi ürünler yardımıyla farklı müzikler çalabilme imkanına erişiliyor. Mikado speaker modellerinin dijital gösterge ekranı yardımıyla müzik dosyasının kaçıncı dakikasında olunduğu okunabiliyor. Uzaktan kumanda desteğine sahip olan modelleri de bulunan speaker ürünleri sayesinde komut vermek için sürekli cihazın başına gitmeye gerek kalmıyor. Bu sayede konforlu ve hızlı bir müzik dinleme keyfi yaşanıyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mikado

228 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Renk
 6. Satıcı A-Z
 7. İndirimli Ürünler
 8. Hemen Al Sonra Öde
 9. Sepette Kampanyalı Ürünler
 10. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön