1949 yılında Hiroşima'da kurulan Miyuki, kendi adı ile anılan kum boncukları ile takı yapmaktan hoşlanan kişilerin vazgeçemediği markalar arasında yer alıyor. Dünyanın en kaliteli kum boncuk üreticisi unvanını uzun yıllardır elinde bulunduran marka, sadece Hiroşima'dan çıkan özel bir kum kullanarak miyoki boncuklarını üretiyor. Boncukların boyut ve renklerinin birbiriyle özdeş olmasını sağlayan özel kum çeşiti, transparan renklerde duru bir görünüm elde edilmesini de sağlıyor. Transparan ve parlak renklerin haricinde mat renklerde de bulunan miyuki boncukları, geniş renk alternatifleri sayesinde farklı çalışmalar yapılabilmesine olanak tanıyor.

Hobi malzemeleri içerisinde yer alan miyuki boncuk çeşitleri, farklı materyallerden yapılan takıların destekleyici malzemesi olduğu gibi bazı takı ve uygulamaların ana malzemesi olarak da tercih edilebiliyor. Karışık renklerin bir arada yer aldığı kitler halinde satıldığı gibi renklerin tek tek paketlenerek satıldığı versiyonlar da bulunuyor. Birbirinden farklı boyutlarda üretilen boncukları satın almadan evvel kullanacağınız miktarı kabaca hesap etmeniz ve kullanacağınız miktarı aynı parti içerisinden satın almanız özdeş boyut ve renklerdeki boncuklarla çalışma yapabilmeniz için tavsiye ediliyor.

Geniş renk koleksiyonu bulunan miyuki boncukları, tablo uygulamalarından anahtarlık yapımına kadar geniş bir uygulama alanında kendine yer buluyor. Uyumlu miyuki boncuklarından satın alarak Audrey Hepburn ya da Marilyn Monroe gibi ikonların tablolarını yapabilir, güzel bir doğa manzarasını işleyebilir ya da hayal gücünüzü serbest bırakabilirsiniz. İlköğretim yaşındaki çocuklarınızın el ve göz koordinasyonlarını geliştirmek adına keyifli bir aktivite olarak değerlendirebilirsiniz. 0-6 yaş arası çocukların yutma ihtimallerinden dolayı kullanmaları tavsiye edilmeyen boncukları, 6 yaşından büyük çocuklarınızla kaliteli vakit geçirmek için değerlendirebilir, hayal güçlerini birlikte açığa çıkarabilirsiniz.

Miyuki boncukları ile çok sayıda uygulama yapılabilmesi, hobi amaçlı miyuki boncuğu satın almak isteyenler için üreticilerin çeşitli kitler sunmalarına neden oluyor. Bağlantı parçaları, misina ya da ipleri aramanıza lüzum bırakmayan kitleri tercih edebilirsiniz. Anahtarlık, kolye, yüzük ve bileklik gibi takı ve aksesuar çeşitleri için özel olarak üretilen kitlerin yanı sıra boncukları rahat bir şekilde bir araya getirmenize yardımcı olan kitlerden destek alabilirsiniz. Yardımcı ekipmanları barındıran setlerle, birbirinden farklı renkleri kolayca bir araya getirerek tablo ve figür gibi zor modellere yönelebilirsiniz. 

Miyoki Fiyatları

İğne ve bir parça iplik ya da misina ile birbirinden güzel tasarımlar ortaya koyabileceğiniz miyukiler, kum boncuklara nazaran daha kaliteli işler ortaya konulduğu için tercih ediliyor. Boncukları bir araya getirerek şık bir gece çantasından abajure kadar farklı pek çok obje oluşturabilir, özgün tasarımlarınızı bardak altlığından şık bir takı setine kadar onlarca farklı şekilde değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz kıyafetlerinizin üzerine işleyerek zevkinizi giyiminize taşıyabilir, evinize ve giysi dolabınıza cıvıl cıvıl renklerinizi katabilirsiniz. Oya ve dantellere hoş bir hava katmak için değerlendirebilirsiniz. 

Miyoki fiyatları, kalitesine nazaran uygun olması nedeni ile hobi ya da profesyonel olarak takı yapımıyla ilgilenenlerin beğenilerini topluyor. Giyiminizi renklendirecek bileklik, küpe, yüzük, kolye ya da diğer aksesuarları oldukça uygun rakamlara mal edebilir, yaptığınız birbirinden güzel takı, aksesuar ve diğer uygulamaları özel günlerde sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Zincir, doğal taş ve farklı materyalden üretilen boncuklar gibi farklı materyallerle bir araya getirebilir, özgün tasarımlara imza atabilir, el emeğinizi kullanarak kendi benzersiz aksesuarlarını yapabilirsiniz. Miyuki boncuklarının farklı uygulama alanları için ufak bir araştırma yapabilir, yeni uygulama alanları bulabilirsiniz. Transparan mat renklerle kusursuz görünen bileklikler yapabilir, parlak boncuk modelleriyle abiye giyimleriniz için uygun fiyatlara aksesuarlara sahip olabilirsiniz. 

Miyuki

1 ürün var
  1. Markalar
    1. Hunga
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Satıcı
DSACategoryId/60003054/2147483605/1200001/60005936/60008003/60008008
BAŞA DÖN