Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Güneş Tıp Kitabevleri
Netter Insan Anatomisi Atlası 7. Baskı

Netter Insan Anatomisi Atlası 7. Baskı

Güneş Tıp Kitabevleri
788,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033031/9953
Netter Insan Anatomisi Atlası 7. Baskı

Güneş Tıp Kitabevleri Tıbbi Yayıncılıkta 50. Yılında; Netter, Guyton, Robbins, Harper, Cecil, Nelson, Abbas ve Junqueira Gibi Çok Satan Kitapların TEK RESMİ Yayıncısıdır.

Hekimler tarafından görselleştirilmiş tek anatomi atlası ŞİMDİ TAMAMEN GÜNCELLENDİ. Daha iyi sonuçlar için yeni baskı Netter Anatomi sizlerle.

İnsan Anatomisi Atlası, 7. baskı, klinik açıdan insan vücudunun dünyaca ünlü, enfes anatomik görsellerini sunar.

Frank Netter'in ünlü çalışmalarına ek olarak, günümüzün önde gelen tıbbi illüstratörlerinden Dr. Carlos A. G. Machado'nun da 100'e yakın muhteşem resim bulacaksınız. Birlikte, bu iki yetenekli sanatçı-doktor, insan vücudunun klinik olarak en uygun görsellerini sergilemektedir. Buna ek olarak, dikkatle seçilmiş 50'den fazla radyolojik görüntü, günlük pratikte görüldüğü gibi resimli anatominin canlı anatomiye köprü oluşturmasına yardımcı olur.

 

ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ:

  • Her bölümün sonunda "Kas Tablosu ekleri” dahil olmak üzere bölgesel anatomiye göre oluşturulmuş içerik.
  • Sadece büyük yapıların değil, aynı zamanda önemli anatomik komşuluklara ait büyük, net çizimler.

7. baskıdaki güncellemeler - hem öğrencilerden hem de uygulayıcılardan gelen taleplere dayanarak yapılmıştır:

  • Yüzey anatomisi, damarlar, sinirler ve lenfatiklerin "yepyeni, tüm vücut görünümlerini içeren” Yeni Sistemlere Genel Bakış bölümü.
  • Machado'nun boynun klinik olarak önemli fasyal yapıları, bacağın derin damarları, kalça bursaları ve prostatın damarsal yapıları dahil 25'ten fazla yeni görsel; ve infratemporal fossa gibi görülmesi zor alanlar.
  • Her klinik bölümün sonunda yüksek klinik öneme sahip yapılara odaklanan yeni Klinik Tablolar. Bu tablolar, vücut sistemine göre düzenlenmiş hızlı özetler sağlar ve önemli yapıların en iyi nerede görüntüleneceğini gösterir.
  • 50'den fazla yeni radyolojik görüntü - bazıları tamamen yeni görüntüleri içerir ve diğerleri yeni görüntüleme araçları kullanılarak elde edilmiştir- okuyucuların kaba anatominin temel öğelerini kavrama yeteneklerinin arttırılması amaçlanmıştır.
  • Uluslararası klinik standart olan Terminologia Anatomica'ya dayanan güncellenmiş terminoloji, yaygın klinik adlarla birlikte güncellendi.

 NETTER ANATOMİ ATLASININ RAKİPSİZ 1 NUMARA OLMASININ SEBEPLERİ:

Netter çizimleri sadece estetik nitelikleri için değil, daha da önemlisi entelektüel içerikleri için takdir edilmektedir. Netter'in 1949'da yazdığı gibi "bir konuyu açıklamak illüstrasyonun amacı ve hedefidir. Ne kadar güzel boyanırsa, ne kadar hassas ve incelikle işlenmiş olursa olsun, bir tıbbi noktayı netleştirmeye hizmet etmiyorsa tıbbi olarak çok az değerlidir. ”Dr. Netter'in anlayışı, bakış açısı ve yaklaşımı anatomik görsellerini entelektüel olarak değerli kılan şeydir.

Basım Dili Türkçe
Boyut Normal Boy
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 672
Yayın Tarihi 2020
Yazar Meserret Cumhur
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000Y4OYY
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön