Kadınların en çok tercih ettiği saç boyası markalarından biri olan Palette ile hayal ettiğiniz renkte sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz. Deluxe boyalar, saç açıcılar ve boya kitleri arasından istediğiniz renk seçimini yaparak ister doğal ister çarpıcı duran renk seçenekleri ile evde kolayca uygulama yapabilirsiniz.

Palette Saç Boyası Modelleri

Palette, sahip olduğu ürün çeşitliliği sayesinde kadınların en çok tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. Özellikle sarı ve kızıl tonları kadınların en çok tercih ettiği renk tonları arasında bulunuyor. Palette saç boyası modelleri her ihtiyaca ve her isteğe yönelik olarak farklı çeşitlerde sunuluyor.

Palette markalı saç boyası serisi, %100 beyaz kapama özelliği ve 7 yoğun yağlı bakım serumu içeriği ile saçlarınızda daha parlak ve sağlıklı bir görünüm oluşturuyor. Boya sahip olduğu yağlar sayesinde %30’a kadar daha parlak ve çarpıcı renkler ile yüksek kalıcılık sağlıyor. Palette saç boyası modelleri içerdiği kıymetli argan yağı ile saçları derinlemesine besleyerek daha sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazanmanıza yardımcı oluyor.

Palette saç boyası serisi ayrıca iki adet renk açıcı boya kitine de sahip bulunuyor. Bunlar yoğun renk açıcı ve yoğun açıcılar olarak kullanıcıya sunuluyor. Saç açma işlemini uyguladıktan sonra yoğun bakım ürünleri, saç yağları ve saç bakım serumları kullanarak saçlarınıza bakım yapabilir ve kullanmak istediğiniz Palette saç boyası rengini saçınıza güvenle uygulayabilirsiniz.

Ayrıca, Palette saç boyası modelleri arasında süper röfleler boya seti de bulunuyor. Süper röfle seti ile evde kolayca röfle uygulaması yapabilirsiniz. Kitte yer alan aplikatör sayesinde saçlarınızda ister kalın isterseniz de ince yoğunlukta röfleler yaratabilirsiniz. Kalın röfleler sayesinde doğal saç renginiz ile kontrast yaratan çarpıcı görünümler elde edebilir veya ince röfleler ile daha modern ve şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Palette markalı yoğun krem boyalar ise size bambaşka bir saç boyama deneyimi sunuyor. Keratin içerikli boya ile saçlarınız sağlıkla ışıldarken aynı zamanda uzun süre dayanan yoğun renkler elde ediliyor. Mükemmel beyaz kapama, maksimum renk parlaklığı ve uzun süreli renk dayanımı ile Palette saç boyası modelleri saçlarınızda ışıltıyı vadediyor.

Palette markası sahip olduğu doğal renk seçenekleri sayesinde saçlarınızda saf bir dokunuş yaratıyor. Doğal görünümlü ve bakımlı saçlar için, Jojoba 4 yağları ile zenginleştirilmiş kremsi yapıdaki formül, saçlarınızda doğal ve zengin bir görüntü oluştururken aynı zamanda saçınıza bakım da yapıyor. Jojoba 4 formülü ile saçlarda yoğun ışıltı, uzun süreli saç koruması ve mükemmel beyaz kapama özelliği elde ediliyor.

Palette Saç Boyası Fiyatları

Saç güzelliği ve bakımı konusunda en son yenilikleri takip eden Palette markası, onlarca farklı renk seçeneğine sahip olmasıyla kullanıcısının beğenisini kazanıyor. Saç boyaları arasında ilk tercihlerden biri olan Palette saç boyası kusursuz bir saç boyama deneyimi için gerekli tüm alternatifleri içeriyor. Palette saç boyası fiyatları da her saç boyama kitine özgü olup her ihtiyaca ve isteğe yönelik olarak değişiyor.

Palette saç boyaları, sahip olduğu özel ve yoğun formül sayesinde saçlarda uzun süreli bir kalıcılık sağlıyor. Ayrıca saçlardaki gri ve beyazları da kapatarak size bakımlı ve çekici bir görünüm sunuyor. Palette saç boyası ile saçlarınızda sağlıklı, güçlü, genç ve göz alıcı bir görüntü yakalayabilirsiniz. Saçlarınızı evde güvenle boyamak ve istediğiniz renkleri elde etmek istiyorsanız, öncelikle saçınıza uygun renk seçeneğini belirleyebilirsiniz. Palette saç boyası modelleri ile saçlarınızı rahatlıkla boyayabilir, şık ve doğal bir görünümün tadını çıkarabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Palette Saç Boyası ve Beyazlık Giderici Ürünler

Marka
Kızıl
Kahverengi
Kumral
Sarı
Koyu Kahve
Siyah
Bal Köpüğü
Kestane
Çikolata Kahve
Mavi
Kahve
Küllü Kumral
Bakır
Küllü Sarı
Patlıcan Moru
Küllü Açık Sarı
Sıcak Çikolata
Tarçın Kahve
Altın Parıltılı Bal
Kaşmir Kumral
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 657 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012284/palette