ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Perwoll
Perwoll Hassas Sıvı Çamaşır Deterjanı Renkli 3 L

Perwoll Hassas Sıvı Çamaşır Deterjanı Renkli 3 L

Perwoll
%19 indirim 36,90 TL 29,90 TL
SEPETTE % 3
28,90 TL
( / adet)
miktar
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483619/28001525/28001529/80364057/60001088

Giysilerinin ilk günkü renk ve dokusunu korumak isteyenler için birbirinden başarılı çözümler sunan ve Henkel’in en köklü markalarından biri olarak kabul edilen Perwoll, hem beyazlarda hem de renklilerde kullanılabilen çözümlerine yenilerini ekliyor. Perwoll Yenileme&Onarım başlığı ile sunulan Perwoll Hassas Sıvı Çamaşır Deterjanı Renkli 3 l, tek ambalajla 50 yıkamalık kullanım vadediyor. Özel formülü sayesinde giysilerin renklerini canlandırırken dokularını güçlendirerek pürüzsüzleştiren ve giysilerin, daima yeni gibi görünmelerine katkıda bulunan ürün, doğru dozajlama ile değerlendirildiğinde, hedeflenen sonuca ulaşılabilmesini sağlıyor.

Perwoll Hassas Sıvı Çamaşır Deterjanı, Onarıcı Bakım Formülüyle Geliyor

Giysiler, etiketlerinde belirtilen yıkama koşullarına uygun yıkansa bile zaman içerisinde canlı renklerini yitirip soluklaşabiliyor. Yıkama koşullarının yanı sıra yanlış kurutma, doğrudan güneş ışığına maruz bırakma ve hatalı deterjan seçimi de giysilerin renklerini koruyamamasına sebep olabilirken kumaşlarındaki liflerin de güçsüzleşerek yıpranmasına zemin hazırlayabiliyor. Böylesi sorunlarla karşılaşan kullanıcılar için ideal çözümlerden biri olan Perwoll hassas sıvı çamaşır deterjanı, renklerin, hayatın tadı olduğunu bilen Perwoll’ün benzersiz formülünü içeriyor.

Giysilere etkin şekilde bakım gerçekleştiren repair-complex özelliği sayesinde daha ilk yıkamadan itibaren kıyafetleri yenilemeye başlayan ürün, onarıcı bakım formülünün katkısıyla zaman içerisinde pürüzlü hâle gelen dokuları pürüzsüzleştiriyor. Kumaş lifleri içerisinde yer alan hasarlı mikro yapıları kapatıp dokuları güçlendiren özel formu, ürünün tercih edilme nedenleri arasında bulunuyor.

Perwoll’ü Doğru Dozajla Kullanarak Giysileri Korumak Mümkün

Yıkama sonrasında giysilerin kısa sürede yeniden kirlenmemesine yönelik tedbirler alan ve bu tedbirlerin başında polimerler gelen Perwoll, polimerlerle giysiler üzerinde bir çeşit tabaka oluşturuyor. Kullandığı polimerler arasında; köpük gidericiler, optik parlatıcılar, kir çıkarıcılar ve boya transfer inhibitörleri bulunan ürün, böylece giysilerde ideal temizliği ve optimum doku korumasını sağlıyor.

Diğer tüm temizlik ve yumuşatıcı ürünlerinde olduğu gibi Perwoll hassas sıvı çamaşır deterjanının da doğru dozajla kullanılması öneriliyor. Yünlü ve ipek kumaşlar haricindeki tüm renkli kumaşlarda değerlendirilebilen ürünün hem çamaşır makinesinde hem de elde yıkama için ayrı ayrı talimatları bulunuyor. 20 ila 60 santigrat derece arasında yıkanması önerilen giysiler için yumuşak ve orta sertlikteki sularda; az kirli giysiler için 60 ml, normal kirliler için 90 ml, çok kirli kıyafetler içinse 120 ml kadar Perwoll kullanılması gerekiyor. Elde yıkama süreçlerinde 10 litrelik suya, 60 ml Perwoll eklenmesi tavsiye ediliyor.

Sürdürülebilirliğe Katkıda Bulunan İçerik ve Ambalaj

Giysilerdeki kirleri kısa sürede söküp atan ve bunu Perwoll’e özgü yüzey aktif maddeleri sayesinde mümkün kılan ürün, özellikle renkli kıyafetlerdeki, geçmesi zor görünen lekelerde etkili bir temizlik gerçekleştiriyor. Su ile etkileşime girdikten sonra yağ ve benzeri lekeleri çıkaran üründeki anyonik ve noniyonik yüzey aktif madde ve cisimleri, lekesi yüzünden bir daha giyilemeyecek gözüyle bakılan giysilerin yeniden değerlendirilebilmesine ortam hazırlıyor.

Hem içeriği hem de ambalajıyla sürdürülebilirliğe özellikle vurgu yapan marka, üründe yer verdiği yüzey aktif maddelerini, petrolden veya hurma çekirdeği yağı gibi doğal kaynaklardan elde edebiliyor. İçeriğinde doğal kaynaklı unsurlar bulunduğunda, tüm bu unsurların sürdürülebilir tarımdan gelmesine özellikle dikkat eden Perwoll, deterjanın içeriği kadar ambalajını da özenle tasarlayarak sürdürülebilirliğe maksimum katkı sağlıyor. Geri dönüştürülebilirlik prensibinden hareketle çevresel ayak izini ve atıklarını azaltmayı hedefleyen marka, Perwoll ambalajlarının tam geri dönüştürülebilirliğe uygun olmasını temin ediyor.

Renkli ve beyaz olması fark etmeksizin tüm giysilerinizin, renk ve dokularını korumasına yardım edecek, hatta onları onarıma tabi tutacak bir deterjan arıyorsanız, alışveriş listenize Perwoll Hassas Sıvı Çamaşır Deterjanı Renkli 3 l ürününü ekleyebilirsiniz.


Perwoll Renkliler için Hassas Sıvı Çamaşır Deterjanı 3L
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu ZYHEN4438
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Perwoll Hassas Sıvı Çamaşır Deterjanı Siyah 3 L
Perwoll Hassas Sıvı Çamaşır Deterjanı Renkli 3 L
Perwoll Hassas Sıvı Çamaşır Deterjanı Yenlieme&Çiçek Cazibesi 2,7 L
Perwoll Hassas Bakım Sıvı Çamaşır Deterjanı 4 x 1L (63 Yıkama) Siyahlar + Renkliler + Beyazlar + Çiçek Cazibesi
%19
36,90 TL 29,90 TL
Sepette %3 indirimli fiyat
28,90 TL
%19
36,90 TL 29,90 TL
Sepette %3 indirimli fiyat
28,90 TL
%22
36,90 TL 28,90 TL
54,90 TL
Satıcı
Hepsiburada
Hepsiburada
Hepsiburada
indirgetir 9,8
Değerlendirmeler
(7133)
(7946)
(1097)
(2)
Türü - - Renkliler Beyaz ve Renkliler
Yıkama Sayısı - - 45 Yıkama 63 Yıkama
Başa dön