3 tekerlekli bisikletler çocukların sürüş deneyimini tatmaları için ilk adımdır. Henüz pedal çevirmeyi bilmeyen bebekler Pilsan 3 tekerlekli bisikletler sayesinde pedal çevirmeyi öğrenir, direksiyon ile kendine yön duygusunu katar. Üstelik bunları yaparken el-göz koordinasyonları ve kaba kasları da gelişen bebekler yetişkin dünyasına sağlıklı şekilde hazırlanır.

Ebeveyn Kontrol Mekanizmasıyla Kontrol Sizde

Ebeveyn kontrollü Pilsan 3 tekerlekli bisikletler sahip olduğu fazladan bir tekerlek sayesinde pedallar dönmese bile dengede durarak bebeğinizi güvende tutar. Ebeveyn kontrolü sırasında pedalların dönmesini engelleyen mekanik sistemi sayesinde ise siz bebeğiniz pedalları geçirmezken ona bir nevi ayak koyma alanı sağlayarak bebeğinizin ayaklarının dinlenmesini sağlar. Bisikletin arka kısmındaki itme çubuğu, bebeğinizle çıktığınız seyahatte onu rahatça yönlendirmenize yardımcı olur.

Sepetinde Mutluluk Var

Pilsan 3 tekerlekli bisikletler birçok farklı modelindeki değişik aksesuarları sayesinde bebeğinizi ve sizleri maksimum rahat ettirmeyi amaçlar. Bisikletin arka kısmında bulunan sepet kısmını ise dilerseniz bebeğinizin oyuncaklarını koyarak dilerseniz de biberon, su şişesi gibi aparatları koyarak kullanabilirsiniz. Üstelik sadece arka kısmında değil direksiyonun ön kısmında da sepet bulunan modeller de vardır. Bebeğinizin eğlenerek ve öğrenerek kullanacağı bu sepetleri sizler de çok seveceksiniz.

Şık ve Ergonomik Tasarımlı Modellerle Tanışın

Birçok renk ve çeşitleri bulunan Pilsan 3 tekerlekli bisikletler şık ve ergonomik tasarımları ile göz doldurmaya devam ediyor. Sade modellerin yanında dileyenler için hayvan figürlü ya da rengârenk tasarımlı ürünler de bulunmuyor. Bebeğinize ilk sürüş deneyimini yaşatırken aynı zamanda da renklerle tanıştırmak istiyorsanız Pilsan 3 tekerlekli bisikletler sizler için çok iyi bir fırsat.

Şık ve ergonomik tasarımlardan bahsederken bisiklete ait koltukları anlatmamak olmaz. Geniş koltukları büyüme çağındaki bebeklerin kalçalarını en iyi şekilde kavrar, duruşlarını destekler ve onlara rahat hareket etmesi için alan oluşturur.

Güvenli Modeller Sizleri Bekliyor

Pilsan 3 tekerlekli bisikletleri bebeğiniz için güvenle kullanabilirsiniz. Seyahat sırasında hem sizin hem de bebeğinizin konforunu sağlamayı amaçlayan bu bisikletler, çıkarılabilen tenteli modelleri sayesinde bebeğinizin güvenliğini en üst seviyeye çıkarıyor. Tenteler yağışlı havalarda onun ıslanmamasını sağlarken bol güneşli havalarda ise güneşin zararlı ışınlarından korur. Başına güneş geçmeyen bebekler uzun yolculuklarda sağlıkla ilerler.

Bebeğinizin her açıdan güvenliğini sağlayan Pilsan 3 tekerlekli bisikletler, yapısında da kanserojen madde içermeyerek onların sağlığını tehlikeye atmaz.

Eğlenceli Tasarımları Yakından İnceleyin

Ne tür bir model alıyorsanız alın en önemli detaylardan bir tanesi de bebeğinizin mutlu olmasıdır. Onu heyecanlandıran, keyif veren ve tekrar tekrar kullanma isteği yaratan bisikletler, sizlerin de öncelikli tercihi olmalıdır.

Pilsan 3 tekerlekli bisikletlerde bulunan 6 sesli müzik kutusu bebeğinizin en sevdiği kısımlardan bir tanesi olacaktır. Çıkardığı seslerle ilgiyi üzerine çeken bu aparat bebeğinizin sesleri tanıması ve ayrıştırması adına da güzel bir eğlence aracıdır.

Bebeğinizle beraber büyüyen bisikletler, çıkarılabilen aparatları sayesinde bebeğiniz büyüdükçe çıkartılıp değiştirilerek uzun süreli kullanıma olanak sağlar.

Uzun ömürlü bisikletler her adımında bebeğinizin yanı başında olur. Ona pedalları çevirme becerisi kattıktan sonra zamanla tek başına sürüş deneyimi sunar. Tek başına bisiklet sürebilen bebekler ya da çocuklar artık yeni yerler ve yeni deneyimler keşfetmeye hazırdır.

Neden Pilsan 3 Tekerlekli Bisiklet Almalısınız?

  • Ergonomik tasarımı sayesinde bebeğinizin konforunu düşünür.
  • Rengârenk tasarımları ve figürleri ile bebeğinizin ilgisini hep üzerinde tutar.
  • Yapısında kanserojen maddeleri içermeyerek bebeğinizin sağlığını tehlikeye atmaz.
  • Seyahat sırasında fazlalıkları kaldırabileceğiniz sepet kısımları bulunur.
  • Bebeklerin her seferinde heyecanla oynamak isteyecekleri eğlenceli oyun arkadaşlarıdır.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pilsan 3 Tekerlekli Bisiklet

26 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Toplam 24 / 26 ürün
DSACategoryId/2147483639/23031884/295869/60006532/pilsan