Piranha Tabletler

Günümüzün en çok kullanılan teknoloji cihazlarından biri olan tabletler, cep bilgisayarıyla dizüstü bilgisayarın karışımıdır. Genelde 7 inç ile 10.1 inç aralığında ekran boyutuna göre değişkenlik gösteren, dokunmatik ekranlıdırlar. Tabletler, ihtiyaca göre şekillenen interneti ve sağladığı depolama alanıyla, verilerinizi kolayca yanınızda taşımanızı sağlayan son teknoloji mobil bilgisayarlardır. Akıllı telefonlardan farklı olarak, daha büyük ekrana sahip olmaları sayesinde, özellikle internet çalışmalarınızı daha rahat yapabileceğiniz, daha büyük keyifle film izleyip, oyun oynayabileceğiniz cihazlardır.

Piranha Tablet

2004 yılında kurulan Piranha, 200’den fazla modelle başta navigasyon, tablet, cep telefonu ürünleri olmak üzere IT ve tüketici elektroniği ürün gruplarında faaliyet gösteren bir Türk teknoloji markasıdır.

Tablet bilgisayar alanında 30'dan fazla farklı modele sahip Piranha, çoğu Android, birazı Windows işletim sistemine sahip, 7 - 10.1 inç boyutları arasında, çeşitli özelliklerle donatılmış tabletler sunar.

Yerli üretim olan Piranha tabletler, çift çekirdekli veya dört çekirdekli, 1,2 Ghz - 1,83 Ghz arası hızlara sahip işlemci seçenekleriyle donatılmıştır. 512 MB veya 1 GB RAM seçenekleri bulunur. Ayrıca tabletini fotoğraf çekme amacıyla da kullanmak isteyenler için, farklı megapiksellerde dahili kamera seçenekleri vardır. Görüntülü konuşma amacıyla ön kameraya sahip Piranha tabletleri tercih edebilir, isterseniz 3G özellikli tabletlerle dilediğiniz yerde mobil hattınız üzerinden internete bağlanabilirsiniz.

Piranha Tablet Fiyatları

Piranha tablet fiyatları özelliklerine göre farklılık gösterir. Fiyatlar; işletim sistemi, ekran boyutu, işlemci çekirdek sayısı, işlemci hızı, dahili hafıza, RAM gibi özelliklere bağlı olarak değişir.

Yerli üretim olması sebebiyle, Piranha tabletlere aynı özellikteki başka tabletlere göre çok daha ekonomik fiyatlara sahip olabilirsiniz. Tablet fiyatları ekran boyutu, çekirdek sayısı, işlemci hızı, dahili hafıza ve RAM arttıkça yükselir.

Satın alacağınız tableti belirlerken, ihtiyacınızı karşılayacak özelliklere sahip olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Örneğin her an cebinizde veya çantanızda taşıyacağınız portatif bir tablet istiyorsanız, küçük ekranlı tabletleri seçebilirsiniz. Ya da tabletinizle her ortamda fotoğraf çekmek istiyorsanız yüksek kamera çözünürlüğü ve büyük dahili hafızaya sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer yüksek hız gerektiren işlemlerde tabletinizi kullanacaksanız, mutlaka işlemci hızı ve RAM belleği yüksek tabletlerie yönelmelisiniz.

Piranha Tabletler Nasıldır?

Piranha tabletler kolay taşınabilir, hafif ve uygun fiyatlı tabletlerdir. Bilgisayarınızda yapabileceğiniz hemen hemen her tür işlemi Piranha tabletinizde kolaylıkla, istediğiniz anda ve istediğiniz yerde yapabilirsiniz. İster 3G özellikli bir tabletle mobil ağlara bağlanarak isterseniz Wi - Fi alanları sayesinde en sevdiğiniz web sitesilerinde gezinebilirsiniz.

Piranha tabletler sayesinde her an adeta yanınızda bir asistanınız varmış gibi hissedersiniz. E-postalarınızı her an kontrol edebilirsiniz. Uzun batarya ömürleri sayesinde istediğiniz zaman oyun oynayabilir, film izleyebilir, müzik dinleyebilirsiniz. Ayrıca kitap okumaktan hoşlanıyorsanız, elektronik kitapları tabletinize indirerek, istediğiniz yere kitaplarınızı taşıyabilirsiniz. Yanınızda not defteri taşımınıza gerek kalmadan istediğiniz anda tabletinize notlar alabilir, üzerinde değişiklikler yapabilir, istediğinizde silebilirsiniz.

Özellikle iş amacıyla tablet satın alan kullanıcılar, sunumlarını Piranha tabletler sayesinde kolaylıkla tasarlayabilir, ürünleri görsel sunumlar yapmak amacıyla kullanabilirler.

Binlerce uygulama arasında istediğinizi tabletinize indirebilrsiniz. Tabletinizin medya kütüphanesinden dilediğiniz müzik, video ve fotoğraf seçeneklerini kullanabilrsiniz. Micro hafıza kart okuyucusu sayesinde tabletinizin hafızasını yükseltebilir, daha çok medya yükleyebilirsiniz. Dahili kamera sayesinde görüntülü konuşma da yapabilirsiniz.

Piranha tabletinizi kullanırken, ısıtma aygıtlarına yakın yerde tutmayınız. Cihazınızı nemli ve ıslak ortamlarda bulundurmayınız ve kullanmayınız. Cihazınız, +45 ve -10 dereceleri arasında ideal performansında çalışır. Daha yüksek veya düşük sıcaklıklarda kullanmayınız. Cihazınızı güneş ışığını doğrudan alan yerlerde bulundurmayınız.

Piranha Tablet Fiyatları ve Modelleri

2 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Piranha
  2. Apple
  3. Samsung
  4. Lenovo
  5. Hometech
  6. Casper
  7. Everest
  8. Alcatel
  9. Vestel
  10. Powerway
  11. Reeder
  12. Nextbook
  13. Quadro
  14. Sunny
  15. Asus
  16. Concord
  17. Dark
  18. Exper
  19. Jedi
  20. Kawai
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
 5. İşletim Sistemi Tabanı
 6. Ekran Boyutu
 7. İşletim Sistemi
 8. Max Ekran Çözünürlüğü
 9. Kamera Çözünürlüğü
 10. Wi-Fi
 11. Mobil Bağlantı
 12. Arttırılabilir Hafıza
 13. Ram Kapasitesi
 14. Kamera
 15. İşlemci Çekirdek Sayısı
 16. Ekran Modeli
 17. GPS (Küresel Konumlama Sistemi)
 18. İşlemci Markası
 19. Hafıza Kartı Tipi
 • Marka Piranha

Tablet Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483646/3000500/3008012
BAŞA DÖN