ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim
Poxy
Poxy Ormanda Özgürlük Yumuşatıcı 1000 ml

Poxy Ormanda Özgürlük Yumuşatıcı 1000 ml

Poxy
%0 indirim 37,00 TL 37,00 TL
( / adet)
miktar
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483619/28001525/28001529/80364057/60001088

Poxy Ormanda Özgürlük Yumuşatıcı 1000 ml

Türkiye de İlk Mikro Kapsül Teknolojisi Poxy süper konsantre yumuşatıcı, çamaşır makinesinin haznelerine ilk başta eklenir ve yıkama sırasında durulama işlemi aşamasında makineye çekilir.

Poxy Yumuşatıcı

Poxy Süper Konsantre Yumuşatıcı (1 Kg = 80 Yıkama )

Türkiye'de İlk Mikro Kapsül Teknolojisi

Poxy afrodit büyüsü mikro parfüm kapsülleri ile 15 gün ferahlık ,uzun süre yumuşaklık sağlar.

Poxy süper konsantre yumuşatıcı, çamaşır makinesinin haznelerine ilk başta eklenir ve yıkama sırasında durulama işlemi aşamasında makineye çekilir. Yıkama sonrasında çamaşırlarda oluşan yumuşaklık ve uzun süre güzel koku ise poxy yumuşatıcının asli görevlerinden en temelini başarıyla gerçekleştirdiğini gösterir. Yani dolaptan alınan ya da bir askıdan çıkarılan çamaşırların büyüleyici kokusu poxy yumuşatıcı sayesindedir.

Poxy Süper Konsantre Görevleri

Poxy yumuşatıcının akla gelen ilk görevleri, kıyafetlere hoş ve ferah kokular vermesidir. Ancak elbette ki tek görevleri koku değildir.

Poxy yumuşatıcı kıyafetler üzerindeki lekelerin yayılmasına da engeldir. Parça parça olan ya da yağ bulunan lekelerin kıyafetin içine işlemesine engel olan poxy yumuşatıcı, aynı zamanda bu lekelerin daha kolay çıkmalarını da sağlar. Ek olarak poxy yumuşatıcının lekelerin etrafa yayılmasına da engel teşkil ettiğini belirtmek gerekir.

Poxy yumuşatıcı çamaşırların doku anlamında yumuşamalarını sağlarken; aynı zamanda mikro kapsüller çamaşıra derinlemesine nüfus ederek uzun süre kokuyu içerisinde hapseder ve uzun süreli hijyen sağlar.

Bu şekilde cilde temas eden kıyafetlerin son derece yumuşak, pürüzsüz ve güzel bir his sağladığı ifade edilir.

Yumuşatıcı kullanımı cildin hava alması ile de doğrudan ilgilidir. Çünkü yumuşatıcılar, kıyafet üzerindeki lif dizilimlerini de düzenli hale getirirler. Bu şekilde cilde hava giriş ve çıkışı sağlanmış olur.

Pek çok özelliğinin yanında statik elektriği azaltması ile de ün kazanan poxy yumuşatıcı ütü ve katlama işlerini de daha kolay hale getirirler. Kolay ütü yapmak isteyenlerin vazgeçilmezidir. Kırışıklıkları engelleyen poxy yumuşatıcı, kıyafetlerin duruşlarını da bozmaz.

Poxy yumuşatıcı kullanılması ile kıyafetlerin renkleri dek korunmuş olur. Kıyafetler üzerinde renk kaçması, solma ya da farklı efektlerin oluşmasını engeller. Soluk görüntüler bu bağlamda oldukça nadiren görülür ya da hiç görülmez.

Bazı kıyafetler çamaşır makinesinde yıkandıktan sonra yıpranabilir, ya da zaman içinde bir takım sorunlar oluşabilir. Poxy yumuşatıcı ise yıpranma ve yırtılma gibi sıkıntıların oluşmasını engeller.

Poxy Yumuşatıcı Nasıl Kullanılır?

Çamaşırların ya da yıkanacak giysilerin elbette ki hepsi tamamen pamuklu yapılara sahip değillerdir. Ancak neredeyse tüm kıyafetlerde biraz da olsa pamuklu yapı barındırırlar. Çamaşır her yıkandığında içine su alır ve bu su liflere ulaşır. Pamuklu yapının içindeki hidrojen bağları, söz konusu ıslaklıkta daha da güçlenir ve sertleşir. Bu durum ise lifdirencini artırır ve kıyafet daha pürüzlü ve sert bir hale gelir. İşte poxy yumuşatıcı burada devreye girer ve ipliklerin üzerini kaplayan mikro parçaları hidrojen bağlarının gelişmesine engel olur. Bu şekilde de kumaşın sert ve pürüzlü bir hale dönüşmesinin önüne geçilir. Üstelik poxy yumuşatıcı mikro kapsülleri liflere ve kumaşa tutunarak kıyafetin güzel kokmasını da sağlar.

Poxy yumuşatıcı kullanımı ise oldukça basittir. Çamaşır makinesi çalıştırılmadan önce ilgili hazneye konan poxy yumuşatıcı, durulama işlemi sırasında makine tarafından çekilir. Ancak poxy yumuşatıcının makineye konulması sırasında malzeme miktarı öne çıkar.

Kullanım Şekli Ve Miktarı

Son durulama suyuna 3 kg kuru çamaşır için yaklaşık 10-15gr ürün yumuşatıcı haznesine ilave edilerek kullanılır.

Türü Renkliler
Yıkama Sayısı 20 Yıkama
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 1
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000VBPYX
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Omo Sıvı Çamaşır Deterjanı Active Beyazlar ve Renkliler İçin En Zorlu Lekeleri İlk Yıkamada Çıkarır 1950 ML 30 Yıkama 1 Adet
Yumoş Sıvı Bakım Çamaşır Deterjanı Siyah ve Koyu Renkli Giysiler İçin 2520 ML
Yumoş Sıvı Bakım Çamaşır Deterjanı Renkli Giysiler İçin Renk Korumada Daha İyisi Yok 2520 ML
Ariel 24 Yıkama Sıvı Çamaşır Deterjanı Mor Çiçekler
%7
42,90 TL 40,00 TL
%23
29,90 TL 22,90 TL
29,90 TL
%37
42,90 TL 26,90 TL
Satıcı
Alyans Grup 9,8
Hepsiburada
KARÇİÇEĞİ 9,8
Hepsiburada
Değerlendirmeler
(920)
(320)
(467)
(519)
Türü Beyazlar Siyahlar Renkliler -
Yıkama Sayısı 30 Yıkama 42 Yıkama 42 Yıkama -
Başa dön