Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Printpen HP LaserJet Pro P1102, 85A CE285A Siyah Muadil Toner

PRINTPEN
219,00 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (14)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

220,00 TL
220,00 TL
DSACategoryId/2147483646/3013118/3013119/320/80857384
Printpen HP LaserJet Pro P1102, 85A CE285A Siyah Muadil Toner

Özellikler


Printpen Tonerli HP LaserJet Pro P1102, 85A CE285A Yazıcı Sarf Malzemeleri, her baskıda keskin siyah ve parlak renkler sunar. Geliştirilmiş parlaklık; parlak, canlı ve daha yoğun renklerden oluşan dinamik bir renk yelpazesi sunar.


Hızlı, kolay, çok daha verimli. Printpen toner hızlı ve yüksek kaliteli baskı olanağı sunar.


HP LaserJet Pro P1102, 85A CE285A Yazıcı Sarf Malzemeleri; kartuşların ve yazıcının, baskı kalitesini ve güvenilirliği optimize eden ve daha düşük bir toplam baskı maliyeti sağlayan ayarlamalar yapmasına olanak verir.Belirtimler


%100 Yeni Universal Muadil Toner


Baskı sarf malzemelerinin rengi

Siyah


Baskı teknolojisi

Lazer


Baskı kapasitesi (siyah ve beyaz)

~1.600 sayfa


Sayfa üretimi dipnotu

ISO/IEC 19752 uyarınca beyan edilen ortalama %5 doluluk oranına göre yaklaşık baskı kapasitesi. Sizin elde edeceğiniz sayfa çıktı kapasiteleri, yazdırma sırasındaki ortalama (örn; ortam sıcaklığı, nem) veya yazıcı ayarlarına (örn; yazdırma modu, pc'deki yazılım sürümü), yazıcının teknik durumuna, kullanılan kağıt ( örn; kağıt boyutu, kalınlığı, türü ve kalitesi) ve belirli kullanıcı merkezli yazdırma alışkanlıklarına (örn; sistemi yeniden başlatma, seri ve aralıklı baskı şekline, yazdırma işinin boyutu ve yüzdesi) bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu nedenle çıktı kapasitesi Printpen ürünleri için yaklaşık değerleri temsil eder ve gerçek sonuçlar değişebilir.İşletim gereksinimleri


Çalışma ısısı aralığı

10 - 27°C


Depolama Isısı

-20° - 40°C


Depolama nemi

%10 - 90 göreli nemBoyutlar ve ağırlık


Paket boyutları (G x D x Y)

320 x 110 x 120 mm


Paket ağırlığı

- kgİçindekiler


Garanti

Bu Printpen ürününün hiç bir malzeme ve işçilik hatası barındırmadığı garanti edilir.


Kutunun içeriği

Toner kartuşu
Muadil Toner Nedir ?


Muadil toner terimi Türk Dil Kurumuna göre eşdeğer, denk, benzer, eşit olarak tanımlanmaktadır.


Yazıcı imalatçısı firmalar haricinde başka bir imalatçı tarafından üretilmiş tonerlere Muadil toner demekteyiz.Orjinalin eşdeğeri de denilebilir Yan sanayi diye de adlandırılırlar. Baskı maaliyetlerinin çok düşük olmasının esasında çok fazla sayıda üretim yapılması birinci esastır. Orjinal ürüne göre baskı maaliyeti u lere varan nisbette olabilmekte buda küçük,orta ve büyük ölçekli firmalara büyük avantajlar sağlamaktadır.


Ülkemizde son 10 yılda Muadil Toner kullanımının arttığını görmekteyiz. İthalatçılar genelde yeni modellerin Muadilllerini kısa zaman zarfında Türkiye’ye getirme çabasına girmekte ve pazar payını arttırma hedeflerindedir. Firmamızca satılan muadil tonerlerde bu kapsamdadır.


Bazı muadil tonerler kullan at şeklinde olup bazıları tekrar doluma müsait olarak üretilmektedir. Orjinal tonerlere göre atık hazneleri geniştir , bazı yazıcıların içinden çıkan demo tonerler gibi değildir.Dolayısıyla dolum sonrası toner tozu sızdırarak kağıda leke bırakmazlar.


Muadil Tonerlerimiz orjinal havalı köpük ve karton ambalaj içinde satılmaktadır.Piyasada , biten tonerlerin toplanıp tekrar dolumundan sonra satılan tonerlere de muadil toner denilmektedir.Oysa bu tonerler remanufactured yani yenilenmiş tonerlerdir.


Sitemizde satılan tonerler yenilenmiş tonerler değil, sıfır üretim muadil tonerlerdir.Muadil Tonerin Yazıcıyı Bozma veya Yazıcıya Zarar Verme İmkanı varmıdır ?


Yukarıdada biraz değindiğimiz gibi artık Dünyada muadil toner büyük bir sektör olmuştur.Özellikle Çin menşeili imalatçılar baskı kalitesi ve kapasiteyi arttırmak için muadil tonerlere büyük Arge ve Test sonuçları aşamasından geçirip dünya pazarına öyle sunmaktadırlar.Bunu otomobil sektörü ile de kıyaslayabilirsiniz araç üreticisinin kullandığı fren balatası yerine piyasadan daha ucuza fren balatası almak gibide düşünülebilir,alınan fren balatasının arabaya bir zarar verme ihtimali olmaz.Malesef ülkemizde toner dolum recyle veya yenileme işlemi veyada muadil tonerlere çoğu yazıcı üretici servisleri en ufak arızada alakasız konularda bile olsa dolummu yaptınız yada muadil tonermi kullandınız gibi sonuçlara bağlayıp yazıcıları garanti dışı bırakabilmektedir; halbuki Avrupa vb. gelişmiş ülkelerde bu durum böyle değildir tam tersine dolum ve yenileme işlemlerini Yazıcı üreticileri bizzat kendileri yapmaktadır.İnternette küçük bi araştırma ile dünya üreticilerinin Recyle programlarının Türkiye’de geçersiz olduğunu göreceksiniz peki bundaki amaç nedir?


Firmamız üzerinden Her Türlü yazıcınıza uygun muadil toner çözümleri alabilirsiniz.

Printpen HP LaserJet Pro P1102, 85A CE285A Siyah Muadil Toner Özellikleri

Üretim Türü Muadil
Kapasite 1600 Sayfa
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000FN559
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Başa dön